Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Win7 mellé hogy tudnék felrakni egy ilyet? net-zene-filmre jó lenne :)) függésre meg ott a win.

jó cikk! egy észrevételem volna: a túlzott nagy kezdőbetű használat, lásd: "Beépített Internet Rádió" vagy "Webkamerázás lehetősége" és ezek nem a mondat elején vannak...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de nekem a cikkből nem jött le hogy a Kubuntu tud e magyarul.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) Doom


Doom
aktív tag

Én nem vagyok egy nagy linux-os, de tudtommal az Ubuntu és a Kubuntu csak (?) abban különbözik, hogy az első ablakkezelője a gnome, a másodiké a KDE, tehát a két rendszer lényegében ugyanaz.
Ezen túl a cikk nem valami informatív, úgyhogy most nem is kezdem összegyűjteni, mik a hibái, mert szerintem az egész kb. egy nagy hiba... :(
Kicsit még gyakorolni kellene a szövegírást.

zsolt501: természetesen tud magyarul.

[ Szerkesztve ]

(#4) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Megjelent már e két rendszerből a 9.10-es verzió is. A szövegfogalmazás azért lehetne tökéletesebb is, a sok felesleges nagybetű használatot is csökkenthetnéd benne, stb. Ezen kívül a címben szereplő "csatározás" valahogy hiányzik a cikkből, így az nem utal megfelelően a tartalomra sem.
Egyetértek Doom-mal, szerintem ez így el lett kapkodva kicsit, jobban kellett volna a tökéletességre törekedni.
-kdM-: nekem még sikerült megrendelni ingyen a megjelenés előtt. :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#5) -kdM-


-kdM-
senior tag

csak, hogy en is kotozkodjek ( :P ) nem 2 kulonbozo op. rendszerrol van szo, csak 2 gui-rol

a canonical, pedig a cd rendelgetos dolgot a 9.10 megjelenesevel (pont az ilyen dolgok miatt) megszuntette, szoval mostmar csak a letoltes van mint lehetoseg (tovabbra is lehet rendelni cd-t csak fizetni kell erte vagy tenni valamit a kozossegert)

(#6) Blue@X válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


Blue@X
senior tag

Próbáld ki wubi-val feltelepíteni az Ubuntut: [link].

(#7) rtom válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


rtom
senior tag

Letöltöd a CD-imaget, kiírod, indítasz róla és választod a telepítés menüpontot, a telepítőben lévő partíció kezelővel lehasítasz magadnak mondjuk 10 Gb-t, és nyomogatod a "Yes" gombot.

A szerzőnek: ezt az írogatást még egy kicsit tessék gyakorolni, vagyis inkább még kétszer olvasd át, mielőtt beküldöd, de elsőre nem rossz, főleg mert linux-ról írsz :DDD

(#8) kts


kts
csendes tag

Én még mindig keresem a cikk mondanivalóját. Bár ezt nem is nevezném cikknek, ilyet inkább ne is tegyünk ki, ha lehet.

(#9) -kdM- válasza Kendek (#4) üzenetére


-kdM-
senior tag

nem tudom, hogy pontosan mikor szuntettek meg, de rosszul fogalmaztam...asszem azok akik meg soha nem rendeltek azoknak tovabbra is kikuldik ingyen

(#10) koviz


koviz
csendes tag

Örülök, hogy vetted a fáradságot és kipróbáltál egy linux disztribúciót. Ahogy előttem már mondták, a két rendszer egy és ua. Csupán az ablakkezelőben van eltérés a két rendszer között. (Létezik még Xubuntu, Edubuntu, Mythbuntu stb.)

Azonban mielőtt leírsz valamit, kicsit tájékozódj előtte. Mindazonáltal tényleg örülök, hogy kipróbáltad. Sok sikert hozzá!

Rá fogtok jönni, ha már nem a játék az első, hogy a linux megfelelő alternatíva bármi másra, sőt...

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#11) JaniS válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


JaniS
senior tag

Sokféleképpen ki tudod próbálni, ha érdekel. Pl. VMware-rel virtuális gépre telepítve, live CD-ként, vagy a Windows 7 mellé allokálatlan területre feltelepítve és boot managert használva (GRUB - a linuxé, vagy bármilyen más 3rd party, pl. Avanquest System Commander). Van belőle Ultimate Edition is [link], kellemes kis jószág ez... Van itt neki topicja, ott megtalálod a részleteket.

[ Szerkesztve ]

(#12) Yutani


Yutani
nagyúr

Először is köszöntöm a közösségben sislaciii fórumtársat, ez az első megjelenése a Logouton.

A cikk igen felületes, és egy komolyabb Linuxosnak nyilván komolytalan. A magyar helyesírás szabályait jó lenne betartani! Újabban nagyon elszaporodott ez az értelmetlen nagybetűvel írás: mellékneveket, igéket, satöbbit önkényesen és érthetetlen okokból nagybetűvel írnak. Minek? Miért van erre szükség?

#tarcsad

(#13) hibavissza


hibavissza
veterán

Linux számomra azt jelenti, hogy semmire nem alkalmas, cserébe megspóroltam 23 rugót.
Vazz, ha fizetnének 10 rugót sem tenném fel.
Max cégeknél érzem értelmét, ahol több száz gépen megspóroltam kb 40 pénzt és a bitkurkász főállású.
Ez a "cikk" meg vicces...vagy inkább ciki.

(#14) kts válasza hibavissza (#13) üzenetére


kts
csendes tag

Azért a semmire nem alkalmas elég erős. Gyorsan rávágtad, utánanéztél? :)

(#15) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

(#6) Blue@X
(#7) rtom
(#11) JaniS

köszönöm uraim! :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) -kdM- válasza hibavissza (#13) üzenetére


-kdM-
senior tag

nagy sikered lesz ezzel a hsz-el, foleg a kemey "erveid" fognak fejtorest jelenteni a kesobbi hozzaszoloknak

(#17) koviz válasza hibavissza (#13) üzenetére


koviz
csendes tag

Szerintem csodálkoznál, ha valaki fényt gyújtana fejecskédben, milyen területeken használják ezt a semmire sem jó rendszert. A csacsiságokat megtarthatnád magadnak.

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#18) Shad0w válasza hibavissza (#13) üzenetére


Shad0w
senior tag

Veled értek egyet, de téged itt most felfognak aprítani... :DDD

De ha már posztolok, akkor elmondom, hogy szerintem tele van hülyeségekkel ez a cikk, csak párat kiemelek: Ubuntu - Kubuntu két oprendszer, Kubntunak ugyanakkora a teljesítményigénye, stb...

(#19) printf válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


printf
csendes tag

Hello!

Nekem is Win7 van de amugy tok mind1 milyen oprendszered van ha csak ugy kiprobálás illetve film és ilyesmire kell akkor én a Sun VirtualBoxo-t ajánlom.

Egyszeru a kezelése és elég sok OS telepítését támogatja.
Ha ez mellet dontesz akkor annyi hogy:

Sun Virtualbox : [link] tudod letolteni és ingyenes.

Az ossz problémája hogy nem feltétlen megy full screen-en de erre is van megoldás.
Ha érdekel leirom szivesen:D

A ROOT én vagyok!!!

(#20) kts válasza Shad0w (#18) üzenetére


kts
csendes tag

Sokan gondolhatják így, hogy nem jó semmire a Linux. Véleményem szerint ezeknek az előítéleteknek (mert az esetek nagy többségében a hozzászóló minden előzetes ismeret nélkül szapulja a rendszert) a gyökerre ott rejlik, hogy a különböző linux disztribúciók nem rendelkeznek jó minőségű desktop alkalmazásokkal. Persze, ellátják a feladatukat többnyire, de egy windows vagy mac os-sel szemben már csak a kezelőfelületet ha nézzük sem annyira felhasználóbarát. A linux igazi fénye azokban az alkalmazásokban rejlik, amelyet inkább szerver funkciókként használnak. Ezeket a szoftvereket olyan emberek írják, akik nap mint nap ilyen környezetben dolgoznak, ezért pontosan tudják mire van szükségük. Leggtöbbször ezek parancssori eszközök, mivel az esetek nagy részében ezeket a szervereket egy terminálon keresztül konfigolják, vezérlik. Amint egy ilyen beállítottságű fejlesztő leül, hogy ő most ír egy alkalmazást a mindennapi felhasználóknak, valószínüleg káosz lesz a vége, mert teljesen más nézőpontból áll hozzá.

Összefoglalva röviden: akik csak átlagos, mindennapi felhasználóként tekintenek a linuxra, azok nem fognak jót találni benne, vagy csak igen kevesen. Azok az emberek, akiknek néha-néha, esetleg minden nap szükségük van egy megbízható szerver-platformra, ódákat fognak zengeni.

(#21) rekid


rekid
addikt

Nah elolvastam én is. Örvendetes hogy az iró nyitott a linux felé. Az már kevésbé hogy mégcsak a wikipédias oldalát sem nézte meg az ubuntunak hisz mar ott is le vannak írva a különböző változatok. Ahogy előttem sokan irtak Ubuntu es Kubuntu naggyából ugyan az más GUI-val (Grafikus felhasználói interfész). Ubuntu Gnommal Kubuntu KDE-vel. (Ubuntura is siman fellehet tolni KDE-t és más GUI-t is) Aki használt már KDE-t annak egyáltalán nem újdonság a konqueror ugyanis ez az alapértelmezett böngészője már nagyon régen.
Sajna ez így elég gyenge szvsz. A lelkesedést látom, az alapos utánanézést már sajnos nem.
Szeretettel várok egy kiterjedtebb, alaposabb második nekifutást.
Üdv!

Jah aki irta hogy a linux semmire nem jó annak van egy mondás ami nagyon helytálló:
A windowst előbb megszereted majd megtanulod használni. A Linuxot előbb megtanulod használni majd megszereted. Úgy hiszem ő a megtanulásnál feladta vagy nem is akarta.

[ Szerkesztve ]

Gyáva népnek nincs hazája!

(#22) Bögre válasza printf (#19) üzenetére


Bögre
aktív tag

Ennél azért sokkal egyszerűbb mindenféle hókusz-pókusz nélkül wubi -val telepíteni. Mintha csak egy programot telepíteni a winre.

[ Szerkesztve ]

(#23) Kendek válasza hibavissza (#13) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez olyan volt, mintha azt mondtad volna, hogy Te (mármint saját magad) egy semmire sem jó ember vagy, viszont megspórolsz egy csomó pénzt, mert nem kell megfizetned mást, hogy elvégezze helyetted a teendőket.
Max csoportmunkára látnád magad értelmesnek a többi semmire sem jó emberrel, mert ott kispécézhetnétek egy balekot, aki megcsinál mindent helyettetek. ;]

Az ilyen kijelentések nagy tudatlanságra utalnak. Attól, hogy valamihez nem értesz, az nem jelenti azt, hogy az már értelmetlen, semmire sem jó valami.

<-ƘƘ->

(#24) printf válasza hibavissza (#13) üzenetére


printf
csendes tag

Hááát szeirntem meg az a ciki h ilyet irsz. Ha értenél ehhez az egészhez akkor ilyet nem nagyon irnál le.

Csak hogy ne menjenk tul messzire egy kicsit nézz utánna a shell scriptnek és bizony már a legalapvetobb dolgoknál is bele fogsz botlani hogy mennyire esetlen bizonyos felhasznális teruleteken a win-n. Nincs bajom a win-el használom is mind a két OS-t.

Mind a kettonek megvan a maga elonye de azért mindegyik jo valamire, és amit azt illeti hallkan jegyzem meg hogy a linuxot szokták alkalmazni a komoly rendszereknél és nem azért mert kockák ulnek a moncsi mogott.

[ Szerkesztve ]

A ROOT én vagyok!!!

(#25) -kdM- válasza kts (#20) üzenetére


-kdM-
senior tag

"akik csak átlagos, mindennapi felhasználóként tekintenek a linuxra, azok nem fognak jót találni benne"

ez igy nem teljesen igaz, max aki jatszani is akar, annak kell utananezni a wine telepitesnek es beallitasoknak....egyebkent meg egyszerubb telepiteni mint windowsban

(#26) printf válasza Bögre (#22) üzenetére


printf
csendes tag

A wubi-t még nem ismerem de utánna fogok nézni:D.

A ROOT én vagyok!!!

(#27) atike válasza hibavissza (#13) üzenetére


atike
nagyúr

Hááááááááát... ciki.... a hozzászólásod max. Vesz valaki energiát, időt és fáradságot, hogy írjon ide egy (amúgy szerintem teljesen jó) cikket, te meg lecikized. No comment.

(#28) atike


atike
nagyúr

Csak még egy gondolat. Tény, hogy (sajnos) a játékra (még) nem igazán alakalmas a Linux. Mármint az új, csilli-villi, brutális grafikájú csodákra gondolok. Sajnos, hogy rengeteg olyan windowsra épülő hardverközeli felhasználói program van (fejlesztői rendszerek pld) ami szintén nem fog futni alatta.

De netezni, szöveget szerkeszteni, zenét hallgatni és filmet nézni nagyon is tökéletes. És a felhasználóknak nem kis százaléka "csak" ezeket csinálja. Nekik nagyon is lehetséges alternatíva! És az Ubuntu az egyik lejobb disztribúció erre....

Bár gondolom ezeket a dolgokat már milliószor leírták... :)

(#29) Shad0w válasza kts (#20) üzenetére


Shad0w
senior tag

Én nem a levegőbe beszélek, amíg a nagy cégek (igen az állam is egy nagy cég) nem állnak át, addig én nem fogok a széllel szembe vizelni. Több nagy céget is megjártam (gyárlátogatás) ahol a röntgen is windowst futtat, illetve van egy könyvelő irodám ahol az állami programok miatt lehetetlen a linux használata. Egyedüli létjogosultsága az általad is említett server platform ahol már bizonyított, de az otthoni/irodai felhasználásban elhasal a windows-al szemben.

Most ugyan elindult próbajelleggel pár kisebb állami szervnél az átállás, szal majd pár év múlva felülvizsgálom a fenti állításomat. :)

(#30) Vladi válasza Shad0w (#29) üzenetére


Vladi
nagyúr

Akkor jónéhány állami szervezet világ és Európa szerte nagyon benézett valamit. Meg persze nagy cég. Vagy te néztél be valamit. :))

Szerintem meg ne csináljunk a srác első írásából olcsó flémtopikot. Köszönjük az egyéni véleményeket, némelyik elég semmitmondó.

A cikk szárnybontogatásnak jó, dicséretes a nyitottsága. Reméljük fejlődik majd a szerző és lesznek még írásai. ;)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#31) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Az Ubuntu (Kubuntu és társai) telepíthető USB háttértárra is.
A telepítés végén arra kell ügyelni, hogy az indítórendszer (GRUB) szintén az USB háttértárra kerüljön.
Memória kártyák, pendrive-ok esetében a SWAP partíciót ne hozzátok létre. A telepítő figyelmeztet, de tovább enged.
8 GB-os háttértár elegendő a rendszer kipróbáláshoz.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#32) Shad0w válasza Vladi (#30) üzenetére


Shad0w
senior tag

Tessék?

[ Szerkesztve ]

(#33) tobal


tobal
tag

Én is köszöntöm az új írót az oldalon. Tényleg lenne mit javítani az írás minőségén, és a szakmai felkészültségen is, dehát senki se úgy születik, hogy mindenben profi, idővel jön bele az ember :).

Az meg kicsit furcsa kijelentés, hogy a linux nem jó semmire. Ezt legfeljebb az mondja, aki semmi másra nem használja az apuci és anyuci által alá adott fél milliós gépet, mint apuci és anyuci által méregdrágán megvásárolt, csilli-villi és ostoba játékokkal való játszásra.

De hogy értelme is legyen a hozzászólásnak: játékok terén is kezd előretörni a linux. Nem a hardcore játékokról beszélek, azokhoz sosem lesz jó platform a linux (mert nincs benne pénz). A casual játékok között viszont egyre több a multiplatform, amit linuxra is portolnak, manapság pedig ezekben a játékokban vannak csak eredeti ötletek, ezek azok a játékok, amiket a lelkes, ötletekkel teli hobbisták írnak. Ezekkel érdemes játszani, és ezek linuxon is játszhatók.

(#34) Vladi válasza Shad0w (#32) üzenetére


Vladi
nagyúr

"amíg a nagy cégek (igen az állam is egy nagy cég) nem állnak át"
Jónéhányan megtették. Nézz utána, ha érdekel.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#35) NovaBlue


NovaBlue
aktív tag

Jó irás gratula! Jó látni Még egy linuxal kapcsolatos logout-ot.
azért lenne mit javitani a tényeken mer 1-2 nagyon sántit és félrevezethetik azokat akik még nem használtak linuxot :(((

Ahogy itt olvasom a hozzászólásokat rendesen fogom a fejem a sok hülyeségtől!

1.Szögezzük le a linux nem az ilyen begyöpösödött embereknek való akiknek az az OS ami next next finish alapú midnen ott van elötted!

A linux nem ilyen a linuxal azt csinálsz szinte amit csak akarsz ( persze amit meg tudsz csinálni ).

Aki azt állitja hogy nincs olyan GUI-ja mint a WIN7-nek teszem azt az most halgasson el. 2 perc google után olyan asztalok meg ficsöröket lehet találni,nézni, látni amit a windows még 5év mulva sem fog.( pl: compiz )

HJAAAA hogy nem értesz hozzá mert szar ..f.s mert nem ugy működik hogy feltelepited és minden ott van elötted azért én kérek elnézést.

Szerintem a linux nagyon sokat fejlődött felhasználó barátság tekintetében az évek alatt.Amire otthon szügsége van egy átlag júzernek ( kivéve még a game de arra ott van a CEDEGA csak az már fizetős ) arra igen is alkalmas ha nem alkalmasabb mint a win.

Megnyitott a csomagkezelőd beirsz egy kulcsszót teszem azt videoplayer codec etc... bejelölöd ami csak kell telepited és enjoy.

Tény ami tény kell hozzá türelem meg egy kis tanulsára való szándék de megéri.

[ Szerkesztve ]

(#36) No-kia


No-kia
őstag

honnan lehet megrendelni?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#37) dabadab válasza Shad0w (#29) üzenetére


dabadab
titán

"illetve van egy könyvelő irodám ahol az állami programok miatt lehetetlen a linux használata."

Erdekes modon nekunk is van egy konyveloirodank, ahol 10+ eve Linux fut. :)

DRM is theft

(#38) PuMbA válasza No-kia (#36) üzenetére


PuMbA
titán

Már sehonnan. A 9.10-es változattal megszűnt az ingyen CD.

[ Szerkesztve ]

(#39) rekid válasza NovaBlue (#35) üzenetére


rekid
addikt

egyetertek maximalisan.
Copizhoz és látványhoz: Már akkor forgattad linux alatt az asztal kockat mikor meg aero csak fejlesztési stádiumban jart. Igaz idot kell ra szanni hogy belődd.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#40) sh4d0w válasza hibavissza (#13) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nyilván óriási tapasztalatod van a Linux-rendszerek alkalmazása területén, hogy ki mered jelenteni: semmire nem alkalmas. Gondolom sok web-/mail-/ftp-/stb-szervert üzemeltetsz, amelyek használata során kiderült: a Linux nem alkalmas platformnak. Desktopon is igen sokat használhattad, hogy semmire nem tudtad használni az OpenOffice.org-ot, Firefoxot, Thunderbirdöt stb.

Ráadásul megspóroltál 23 rugót - csak tudnám min.

Ez eléggé PEBKAC.

Az írásról: a fogalmazás eléggé borzalmas, nyelvtanilag elég nagy dugó :) A témaválasztás egyébként örvendetes - lenne -, ha megtudtunk volna valamit a két rendszer közötti különbségekről. Javaslom a szerzőnek, hogy a következő írása e témakörben legyen átgondoltabb, felépítettebb.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#41) eldiablo válasza Doom (#3) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Sajnos vannak egyéb különbségek is. :( Nekem pl. Kubuntu alatt nem akart menni az USB-s modem, ezért is maradtam az Ubuntunál.

(#42) No-kia válasza PuMbA (#38) üzenetére


No-kia
őstag

:W :W :W why?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#43) dabadab válasza No-kia (#42) üzenetére


dabadab
titán

Gondolom azert, mert nem lehetett olcso mulatsag CD-ket postazni szerte a vilagba, meg most komolyan, mekkora problema venni egy ures CD-t meg letolteni a netrol?...

DRM is theft

(#44) Latency válasza No-kia (#42) üzenetére


Latency
senior tag

Talán mert le is lehet tölteni? [link]

(#45) Shad0w válasza dabadab (#37) üzenetére


Shad0w
senior tag

Hm. Amikor indult a mi cégünk még nemvolt rajta a kezem, olyan programok és hardverek lettek vásárolva amiket nem támogat a linux. Most az átállás pedig nehézkes lenne mert 5+ évnyi anyagot nincs kedvem átmentegetni, ha egyáltalán lehet.
Legújabb szopás, hogy az egyik cégünk docx formátumot használ. Ez, mint kiderült, tud olyat hogy a word dokumentumba beleágyazza az excel táblázatot, amit az OO már nem tud kezelni. Szal továbbra is úgy érzem, hogy nem nekem kéne szembe menni a többiekkel, inkább beállok a sorba aztán kivárom, hogy mi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#46) rekid válasza No-kia (#42) üzenetére


rekid
addikt

Minek 2 hetet várni rá ha egy roszabb internet kapcsolattal is lent van a telepítő max másfél óra alatt? :)

Gyáva népnek nincs hazája!

(#47) gyrgyvrs


gyrgyvrs
csendes tag

Hát ez egy ritka nagy sz*r írás. Nem tudom, mit ért azon az író, hogy használta fél évig, szerintem csak fenn volt a gépén. Ahogy előttem már leírták: az ubuntu gnome-t használ a Kubuntu pedig KIDE-t. Van még ezenkívűl Xubuntu amit kisebb teljesítmányű gépre ajánlanak. De egyébként feltelepítve az Ubuntu-t szintén lehet KDE környezetet telepíteni és használni.
A linux-fikázó emberkének pedig: ne a pár 10 ezer forintos munkaállomás op. rendszer licenszbe gondolkodj, hanem egy több felhasználós vállalati rendszerben. Ott már nem semmi lehet a megtakarítás, rendszergazda meg így is úgy is kell.

(#48) grabber


grabber
addikt

Nehéz megérteni,hogy egyenlőre az nem egyenlő az egyelőre?
Bocs,ha túlreagálom,de annyiszort leírták már.

(#49) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ha már linuxos témánál vagyunk: linux alá van olyan MSN kliens, ami támogatja a webcamokat?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50) makro


makro
aktív tag

Gratula az íráshoz!
Első LOGUOT bejegyzésnek nagyon jó választás. :R

Ebbe a nagy OS harcba nem kívánok beleszólni. Mindenkinek meg van a saját véleménye és tapasztalata. Sajátom: Ubuntut szeretem, de winfost suli miatt kénytelen vagyok használni...
(De nem sokáig :C )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.