Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Nekem sem volt bajom a legutóbbival, de van egy olyan gyanúm, hogy ezzel sem lesz semmi bajom. Szeressük a régit is meg az újat is :K

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2) Harlek


Harlek
tag

Az új játékkal nem a megjelenítés volt a fő baj (az nekem kimondottan tetszett), hanem túl egyszerű volt az irányítás (Press X to win fight.) és nagyon repetitív a játékmenet. A francnak sincs kedve egy rakat bogyóért ugyan azt a pályát 3-szor körbe futni, csak más megvilágításban.

(#3) plus44


plus44
veterán

Jó jó ez a rajzfilm figurás dolog, de inkább a régi, annak azért hangulata van. Meg am. is:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) volvoguy


volvoguy
addikt

Sztem meg ez egy nagy kamu. Ha valóbna nem bánják a dolgot, kíváncsi vagyok mikor jön a legközelebbi Cell-shaded PoP. Sztem több nem lesz, sőt lehet hogy az UBI jó mélyre elásta a technológiát.

Amúgy ki olyan hűlye fejlesztő, hogy bevallja, hibáztak vagy sem. Eleve azért készítették, mert nekik tetszett az ötlet, és ez ma sincs másként. Bár legközelebb javaslom nekik a véleménykutatás fogalmát átböngészni, hogy mégis mit igényelnek a játékosok.

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5) --Disztroj-- válasza volvoguy (#4) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Pontosan :K

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#6) Jofi81


Jofi81
őstag

Nekem például tetszett. Az előző PoP játékokkal ellentétben ezt végig is játszottam.

(#7) xKacsax


xKacsax
aktív tag

szvsz nekem a régi hangulata és kinézete sokkal jobban tetszett és szerintem több ember vélekedik így. bár én végig játszottam ezt is és az összest mert a név kötelez. de ha a névhez egy igényes és jól helyálló munkát is csatolnának akkor talán sokkal de sokkal jobban tetszene mindenkinek. de ezt döntse el mindenki magának ! :))

Verba volant, scripta manent.

(#8) BalaNce87


BalaNce87
addikt

"McIntyre úgy véli, hogy a PoP egy olyan márka amit több környezetbe is be lehet illeszteni."

Hát ez szerintem pont nem igaz, pl egy modern hadviseléses pop-ot nemtudnék és nem is akarnék elképzelni. Az utóbbit nem játszottam végig, mert mire bátyjám végigtolta letörölte:D amúgy már ott elásta magát hogy nemtudsz meghalni, kicsit olyan konzolos lett egyszerűség szempontjából, nagy kihívás nem volt benne, ám annyira nem volt rossz de nem is az igazi pop volt.

(#9) pete_21


pete_21
addikt

Nekem tetszett a 2008-as PoP is. Szép volt azért az a meseszerű cell-shaded világ. :)
Csak a játékmenetet baromira leegyszerűsítették, még meghalni sem lehetett. Kicsit olyan érzésem volt, mintha kisgyerekeknek készült játékkal játszottam volna. De a sztori tetszett, és jó poénok is voltak benne. :D

(#10) monsta007


monsta007
tag

Nem mondom hogy rossz volt a 2008-as PoP, de az egész játék túl egyszerű volt és emiatt gyorsan meg is lehetett unni. Az új PoP-tól meg remélem több lesz egy filmadaptációnál.

(#11) Iron Funeral válasza pete_21 (#9) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem nagyon tetszett, először amikor tapasztaltam azt mondtam: hű bakker nem haltam meg!!! És k*csög sand tank sem fogyott :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#12) chungee


chungee
addikt

Én gyűlöltem :((( Nem a graf miatt, mert kellő újdonság vitt a sorozatba. De a meg nem szokott játék menet az katasztrófális volt számomra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.