Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr President


Mr President
senior tag

Nem meglepő. Magas árazás és kifogásolható termékek.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#2) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Ezen nem is kell csodálkozni... :W

(#3) Tikakukac


Tikakukac
titán

De most mit akarnak? Már így is mindenki lassan 6 colos 150k-s tepsifonokkal szaladgál ami finoman leveri a kisebb notikat is, a végtelenségig nem lehet nyereséget növelni.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#4) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

R.I.P Samsung

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#5) FragMaster válasza gyurkikrisz (#4) üzenetére


FragMaster
addikt

Azért a csökkenő nyereség még nem veszteség :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#6) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Várható volt, hogy idénre megtörik a lendület. Jelenlegi portfóliójuk ismeretében azt se mondanám, hogy mostmár stagnálás következik... Annál a förmedvény SGS5-nél minden konkurense jobb.

(#5) FragMaster: Ezt hányszor lehetett olvasni HTC fanoktól, mikor elkezdődött a HTC hanyatlása. :D Persze a Samsung esetében más a helyzet, de várhatóan az okostelefonpiac profitjának egyre nagyobb hányada kerül majd az Apple zsebébe.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7) karburátor válasza FragMaster (#5) üzenetére


karburátor
tag

Azonnali szóbeli pénzjutalom!!!!! Jóbeszédér!!!

(#8) petipetya


petipetya
nagyúr

Ezentúl a Samsung kapja az adóm 1%-át.

"nincs rá lezsóidő"

(#9) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Akkor én megmondom mi kell ;]
MÁS FORMATERV MOST AZONNAL
Qwerty-s ERŐS telefon kicsúsztathatós, és qwerty candybar alsó és középkategóriába. EU-ba is.
Rakjanak a telókba RAMot ha optimalizálni már nem tudnak.
Kevesebb modell, áttekinthetőbb termékpaletta.

Csúcsmodell meg robbanjon. Ez nudli volt. Ennél az összes iP több különbséget mutatott fel az előddel (2G-3G-t kivéve)

Sok galaxy y-t meg acet és minit letoltak az emberek torkán, de attól hogy a boltban a telók 80%-a Samsung, még egy idő után feltűnik hogy szar.

Meg egyébként is, nem tanulnak a Nokiából? Majdnem ugyanazt művelik csak máskor, más telókkal, kicsit másképp... De a sok drága vacak meg felemás készülék az stimmel.

(#10) UFC válasza quailstorm (#9) üzenetére


UFC
aktív tag

Pontosan!

[ Szerkesztve ]

(#11) UFC


UFC
aktív tag

Várható volt hogy ez lesz!

(#12) Paul119 válasza quailstorm (#9) üzenetére


Paul119
addikt

Kell a nehézségnek qwerty :D
legyen csak szimplán Ace,advanced(közép kategóriás mondjuk)s,note széria kész így mindenki be tudná lőni név alapján hogy mire számíthat

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Még csak a címet olvastam el, már gondolkoztam, hogy írom kommentbe,
hogy "majd az essöt újra fellendítni a profitot! ;] "

De aztán olvastam a cikket, és láttam, hogy már van benne erről szó. :D

Biztos elment a profit 1 része most a lefizetésekre, hogy fikázzák az M8-at meg a Z2-t
különböző fórumokban! ;]

Nem kell itt rögtön megijedni! :D

Értem a csíziót.

(#14) AMD Power


AMD Power
titán

Én azért nem féltem őket.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Mondjuk az epölnél is minden negyedévbe veszteséget, csődöt jósolnak, aztán valahogy még is "szűkösen, de sikerül kihúzniuk".

más.
Szeretem a cikkíró bejegyzéseit mostanában.Jó olvasni olyanról ami az eredeti bejegyzésben nem is szerepel.
Az iPhone 5s menübillentyűbe épített ujjlenyomat-olvasójára szánt válaszlépés szintén gyengére sikeredett. Habár a Samsung a fejlesztők előtt is megnyitotta biometrikus szenzorát, ám az azonosításhoz az ujjat végig kell húzni a menügombon, míg az Apple megoldásánál csupán a gombra kell helyezni az ujjbegyet, amely bejelentkezéskor amúgy is elengedhetetlen lépés a kijelző aktiválásához.

közben bréking nyúz,.
Meg nem erősített hírek szerint a dél-koreai vállalat úgy döntött ,ebben az évben bizony nem fizet fűtésszámlát.A koreai óriás így képes lenne a Telefonos részleg veszteségeit - átverve a távhőszolgáltatót, visszapótolni az elmaradt bevételt.
Ellenben tisztán látszik az is hogy a Pepsi részvényei emelkedtek az elmúlt napokban.

;]

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#16) quailstorm válasza Paul119 (#12) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Most jöttem rá, hogy van droidvackos samsungom, hogy qwerty nélkól roppant nehéz az élet. Szóval ha az a lényeg hogy én ne vegyek telót...
De nagyon sok embert tudok akinek kéne ilyen. 3-4 millió eladásért meg már dobott a piacra Samsung vackokat.

Szerinted pl a galaxy trios-ra mennyi igény van?

(#17) Peterson_


Peterson_
addikt

Júj, még a végén alapítványt kell létrehozni, nehogy lehúzzák a rolót.
Ja, nem :U
Egyébként igaz, tényleg rátenyerelhetnének kicsit a dizájnra, mert a letaroló piaci taktika sem tart ki örökké.
Ezen kívül nem féltem őket, annyira barmok szerintem sosem lesznek, mint amennyire a Nokia az volt.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#18) Kaiku


Kaiku
senior tag

Olyan úgy sem lesz, hogy folyamatosan növekszik a bevétel! Egyszer eljön a visszaesés ideje is. Szerintem a Samsungnak nincs mitől félnie. Sok lábon álló cégóriás.

(#19) babkukta


babkukta
senior tag

Hála Istennek... nem vagyok rosszmájú, de ideje már h meginduljanak lefelé, és tényleg villantsanak vmi újat ennek a hatására. Eddig minden sz.rt eltudtak adni a marketinggel, ezek szerint sokan rájöttek, h mégse ez a legjobb feltétlen. Persze vannak jó készülékei, de szerintem nagy általánosságban egy rakat f.s a készüléklistájuk

Üdvözlettel, Tibi

(#20) UFC válasza Peterson_ (#17) üzenetére


UFC
aktív tag

+1

Egyetértek!

(#21) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Felajánlom 1 órányi béremet! Nehogy bajuk legyen.
Amúgy ez 420 ft-ot jelent :DDD

(#22) Picco válasza Nuada herceg (#13) üzenetére


Picco
addikt

Szar is, nekem volt mindketto, de ezutan csak S5ot vennek...

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#23) C$abi


C$abi
aktív tag

Egyszer minden összedől. Ennyi.

(#24) Nuada herceg válasza Picco (#22) üzenetére


Nuada herceg
őstag

:D

Értem a csíziót.

(#25) halkow


halkow
őstag

ez mindenhol így van ezen nem csodálkozom mondjuk nekem tetszik az s5 főleg a sebb tapaszos hátlapja :D

Alcatel onetouch idol2s the king

(#26) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Ez már tényleg a vég, ha kínjukban megint Windowsos telefonnal rukkoltak ki: [link]

szerk: amúgy hogyhogy semmi nincs erről a Mobilarénán? Nem olvasnak Ipont?! :DDD

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#27) AMD Power válasza Fr0z3n (#21) üzenetére


AMD Power
titán

420Ft? :Y :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#28) f(x)=exp(x) válasza UFC (#10) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nem kötekedésképpen, de használhatnád a szerkesztés gombot. Ha valami 30 soros hsz. írnál, akkor érthető lenne, de 2 ilyen 1-8 szavas hozzászólást 1 perc alatt ... :U

[ Szerkesztve ]

(#29) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Jön majd az F szériás csúcs Galaxy és nem lesz panasz a hardverre. A Gear sokat fejlődött és megjelent a Gear Fit is úgyhogy az okosórák majd megdobják a nyereséget.

(#30) Fr0z3n válasza AMD Power (#27) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Beza. Örüljek, hogy egyáltalán van meló. :(

(#31) bmwsan


bmwsan
senior tag

Ezért csinálják az S5 plust vagy nem tudom mit.
A napokban volt már róla hír.
Amúgy szerintem jelenleg ez az egész telefonipart érintő dolog, a felső kategóriás telefonok piacán már nem lehet nagy bővülésre számítani.
Egy S3-hoz, HOX-hez vagy egy Nexus 4-hez képest egy mai csúcskategóriás telefon nem tud érdemben semmi újat sem, aki meg veszi az azért veszi meg, mert vagy olcsón hozzá jut, vagy pedig csak azért hogy újabb legyen picivel jobb.
De igazából nagy különbség nincs.

(#32) caius marius


caius marius
tag

A mai prémium kategoriában benne van minden. Kb. S3 óta nem tudnak újat mutatni, várható a kereslet visszaesés.

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#33) daniel909


daniel909
addikt

semmitmondó ugyanolyan termékek. az androidos ui nagyon csúnya, és ráadásnak még nem is jól optimalizált.
én örülök ennek a hírnek. most ha jön az 5"os szifon tovább fog csökkenni az s és a note szeria eladasa.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#34) Peterson_ válasza daniel909 (#33) üzenetére


Peterson_
addikt

"és ráadásnak még nem is jól optimalizált."
-:U
Ráadásnak pörög a telefonom, mint a vattacukor, és 1 napot kb nyúzva is kibír.
De Te aztán tudod.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#35) gyurkikrisz válasza FragMaster (#5) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Samsung = HTC = Blackberry

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#36) Paul119 válasza Fr0z3n (#21) üzenetére


Paul119
addikt

Én is :D ( 960 ;])
Most nézem hogy Békéscsaba, nem csodálom,én is ezért jöttem el onnan :(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#37) Fr0z3n válasza Paul119 (#36) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Mennék én is, de nem tudok annyit félre tenni hogy kihúzzam pesten 1 hónapig, az első fizuig, mert munkát azt tudnék. Na off vége.

[ Szerkesztve ]

(#38) caius marius válasza daniel909 (#33) üzenetére


caius marius
tag

Ugye hangosan röhögtél miközben ezt írtad?

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#39) daniel909 válasza caius marius (#38) üzenetére


daniel909
addikt

nem. tényleg nem szeretem a samut. dizájn, ui, fícsörök szempontjából se tettek le semi nagyot az asztalra. másolás persze midnig is jól ment. mondjuk az ujjlenyomatolvasot nem sikerült jól lemásolni. tömören ennyi a véleményem.
a fícdsörök nagyrésze -mint a vérnyomásmérő, az stranslate meg az egész S-bullshit- szerintem iszonyat izzadtságszagú. egyedül a note tolla és technológiája tetszett meg az elmúlt évekből, de én pl azt se használnám sűrűn.

az h nem optimalizálnak jól az meg lassan tény. ebben a htc jobb.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#40) Flind válasza daniel909 (#39) üzenetére


Flind
senior tag

Ugyanígy gondolom.

(#41) UFC válasza Flind (#40) üzenetére


UFC
aktív tag

És még jó páran.

(#42) caius marius válasza daniel909 (#39) üzenetére


caius marius
tag

Nem értem ezt a "nem tett le az asztalra" szöveget.
Szerintetek minek veszik annyian ha ennyire szar? Nem mondom, lenne mit javítaniuk, de azért ezeket ah eladási adatokat nem csak a marketingesek produkálaják hidd el.

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#43) Crafter32


Crafter32
őstag

Az android eddig is az alsó szegmensbe remekelt. Egy 200 forintos telefonért már nem rohanok androidot venni és főleg nem biztos, hogy a Samsung plasztikot választanám. Szinte minden a Samsung ellen szól.

(#44) xmaas válasza caius marius (#42) üzenetére


xmaas
őstag

Szerintem nagyott neznel ha megtudnad hogy a marketing gepezet mennyire hatekony es milyen hatalmas befolyasa van arra hogy mennyi keszuleket adnak el,na meg persze az se utolso szempont hogy szinte 5 ezer forintonkent van valami keszulekuk .Az se utolso szempont hogy mindenhol a samsungot ajnaljak barmelyik uzletbenmesz nezelodni mar tolnak le a tokodon Samsungot :)

(#45) laci_csk válasza xmaas (#44) üzenetére


laci_csk
senior tag

A samu tulajok nagyon frusztraltak, mert minden szal oda vezet hogy a samu tulajok olyanok amilyenek, mert ki vesz szar telot, tudja ezt, beismeri es megis megveszi es sokan is vagynak. Ez egy kenyes tema. Ez volt anno a Nokiasokkal is.

Xperia XZ3

(#46) helixP válasza Oppenheimer (#6) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, nyilván a Pocket Neo, Fame stb, vásárlók egyből mennek iPhone-t venni...
(Samsung nem egyenlő Galaxy S-sorozat)

(#47) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ha kapok egy számlaszámot azonnal küldök nekik egy kis gyorssegélyt! ;] :P

(#48) Quasi_modo válasza gyurkikrisz (#4) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ez azért még korai.

valami

(#49) sheep


sheep
addikt

tökre egyetértek, ugyanaz az unalmas szappantartó forma évek óta, semmi elegáns desing, akadó rendszer, optimalizálás ne nagyon megy.
A hw rendben van de ez kevés
a kínainak meg jönnek fel ezerrel, figyelj Samsung mert megszívod hamar ha nem tudsz változni

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#50) Giovan!


Giovan!
addikt

Hogy a HWSW kommentelőit idézzem:A Samsung beleállt a földbe,és a pokolba lovagol! :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.