Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Solten


Solten
addikt

3650? Hm...

Saor Alba

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

hát az árra visszatérve: biztos nem fogják utánam hajítani, ha elsétálok egy számtekbolt mellett :D elég komoly cuccnak tűnik, de a gamerek szerintem inkább asztali pc-kben utaznak, mert vonaton/buszban/kocsiban azért elég rossz lenne fps-ezni... főleg, ha rányom egy egeret is az ember (mert hát az tapipadon érdekes...) ha meg valaki albérletes lesz és ugyanazt a gépet akarja otthon és az albiban is használni, akkor is olcsóbb 2 komoly desktop gép :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) NoLF válasza mephi666 (#2) üzenetére


NoLF
addikt

2 komoly desktop gép 500k
ez nem lesz annyi
és hordozható
nem kell megmagyarázni, hogyan kell kitérdelni a rövidnadrágot...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#4) Cathulhu válasza mephi666 (#2) üzenetére


Cathulhu
addikt

szűklátókörűség rulez ;)
Azokkal mi van pl, akiknek hetekre, hónapokra el kell utazni? Azok hagy ne cipeljenek már asztali gépeket állandóan. ;)
Viszont ez a gép a 3650-esével nem hiszem, hogy komoly gamer laptop lehetne, és majdhogynem biztos vagyok benne, hogy nem veszi fel a harcot a 9600-asokkal, mégha azok néha tönkre is mennek :S

#3: két ilyen tudású asztali gép ki is jön ennyi pénzből, jól mondta, a 250k-s kategória az már a fanatizmus környéke.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#5) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Téma: Tovább bővült az MSI notebook széria... Szerintem így jobb lenne! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6) NoLF válasza Cathulhu (#4) üzenetére


NoLF
addikt

jogos, hogy 2 ilyen tudású desktop kijön ennek a lapinak az árából, ő viszont azt mondta, hogy komoly desktop gép.
egy desktop gép ilysen paraméterekkel nem komoly gamer gép szvsz, csak laptop szinten.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7) Agyasima


Agyasima
senior tag

Csak én nem látom, hogy milyen felbontás mellett lehet majd gémelni?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#8) Cathulhu válasza Agyasima (#7) üzenetére


Cathulhu
addikt

640x480, régebbi játékoknál esetleg 800x600 :P

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#9) NoLF válasza Agyasima (#7) üzenetére


NoLF
addikt

nem csak te, én sem.
ugyanakkor a google sem dobott ki más cikket, csak amiben annyit írnak, hogy 16:10 a képarány. :U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10) Skizz


Skizz
addikt

Nagyon rábuktak erre a mélynyomóra, de kiváncsi vagyok, miből is áll... Mondjuk 4db 4-5 centis kis magas hangszóró mellett ha van egy nagyobbacska közép-magas, az még elfogadható, de ilyet mélynyomónak nevezni barbárság. :DD

(#11) cudar07 válasza Cathulhu (#4) üzenetére


cudar07
senior tag

hát igen az N9600 az biztos erösebb és lehet hogy el is füstöl
ahog a hírekben van :D
a 3650 meg nem rossz :D 17" monitorhoz :D
GRID 35FPS átlag
az elég :D

(#12) Zealot


Zealot
tag

Hogyhogy a 9600-asok elfüstölnek? Én csak a 8000-es szériáról hallottam, hogy vissza lettek hivva. Tudnál valami linket adni?

(#13) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Szép! :K

...

(#14) NoLF válasza Skizz (#10) üzenetére


NoLF
addikt

ha úgy van alakítva, hogy csak a mélyhangokat szólaltassa meg, kvázi jogosan hívják mélynyomónak, még ha nem is nyom.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15) Siera


Siera
senior tag

ez elég alsókategóriás lesz

(#16) (Darkwood) válasza cudar07 (#11) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Aha... és aki nem Grid-ezni akar, hanem mondjuk Far Cry2-ni, akkor azzal mi van?

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#17) he7edik.


he7edik.
addikt

Ha 200K környékén nem is lenne rossz...

Égő szöveg a flém vázon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.