Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74) Chaser válasza torcs (#73) üzenetére


Chaser
titán

azért ne essünk már túlzásokba
ha én gyártok valamit, majd én tudom mennyiért adom el, akinek nem kell nem veszi meg
az intel évek óta túlárazott nyomi felhozata miatt nem akarsz árnegyedelést náluk?
vagy van kartell vagy nincs, tavaly mélyponton voltak az árak ez tény, boldog boldogtalan ramot vett, az is akinek kevés kellett "mert nincs ára", most az vesz ramot akinek tényleg kell
szabványokon meg lehet filózni, egyik gen se hozott orbitális változást, picit gyorsabb picit kevesebbet eszik aztán kb ennyi, cpu-knál mért kell -2 évente foglalatot váltani? azért egy ddr szabvány elég sokig szokta húzni
volt már ilyenre példa, nem egyszer, aki kicsit is it-zik régebb óta kb tisztában volt bvele, ahogy én is
nem lehet a végtelenségig tartani padlóra nyomott árakat, abból bumm lesz
sok telefonba már 2-3-4gb ramot raknak, lehet számolgatni, régen sokal kevesebb ment beléjük és a telefon pörög, kicsit nagyobb most a kereslet a ramokra mint a kínálat, aztán ha a nagyok összeálltak lelkük rajta, senki nem szeretetszolgálat, mea culpa, én is pontosan ezt csinálnám - aztán verjenek rám büntit, inkább az mint becsődöljek -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.