Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

15+ azért egész hosszúnak tűnik a műfajban, a klasszikus Silent Hill és Resident Evil játékok végigjátszása inkább a 10 órához áll közel.

A Slime draws near! Command?

(#2) Crytek


Crytek
veterán

Szóval max 11-12 órás lesz azért az nem rossz!

Next PC Upgrade: 2022

(#3) Sirandrish válasza ldave (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sőt..a régi Residentek 2-4 óra alatt letudhatóak voltak. Például a 2-3 :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) djculture


djculture
félisten

Idtech 5? Akkor ez is lesz vagy 50 giga meg minden konfigon kinlódni fog először a textúra betöltés miatt..

(#5) Crytek válasza Sirandrish (#3) üzenetére


Crytek
veterán

Én a Resi 5-el szórakoztam anno kb 5.jére amikor már szinte mindegy fegyver minden más csutka maxon volt végtelen lőszer minden szir-szar.Elkezdtem újból a végére érve 2 óra 47 percet mutatott az időzítő :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#6) #52815360 válasza Crytek (#2) üzenetére


#52815360
törölt tag

Pont mint egy jobb fajta hidden object game, csak ez 4x drágább lesz :)

(#7) Crytek válasza #52815360 (#6) üzenetére


Crytek
veterán

Idtech 5 miatt várom nagyon,hogy mit produkál majd pc-n.
A nyitott világokban Rage-Wolfi nem a legjobban szerepelt. Itt meg csutka zárt tér lesz csak nem lesz már vele baj és végre pc-n sem lesz gond.

Next PC Upgrade: 2022

(#8) xtremez válasza Crytek (#7) üzenetére


xtremez
aktív tag

Szerintem ez független attól. Félő hogy wolfensteinhez hasonlóan semmilyen hardveres támogatást nem adnak megatextúrához és őskövület OGL 3 lesz benne.. Ne legyen igazam !

(#9) AxBattler válasza ldave (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Heh, a PC-s pályafutásomat kb. a RE2-vel kezdtem, szerintem volt az háromszor annyi idő is... :DDD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Bő 1 órás gameplay videó a játékból.

#4: Én is a PC verzió miatt érdeklődöm iránta. Itt azon múlik az egész, hogy a Tango vajon alkalmazni fog-e hardveres megatextúrázást (pl.: D3D11.2 - Tiled Resources). Nagyon ciki lenne, ha ők sem építenék be, miközben már szabványos megoldás is van rá. Jó igaz, hogy ez OGL motor, de OGL alatt is van hardveres megatextúrázás, szóval remélem lesz benne!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#11) djculture válasza huskydog17 (#10) üzenetére


djculture
félisten

Én úgy olvastam itt valamelyik cikkben hogy hardveres megatextúrázáshoz olyan hardver is kell, pc-n hiába épitik be semmi se tudja csak konzolokban van így felépitve a hardver.

(#12) Crytek válasza djculture (#11) üzenetére


Crytek
veterán

PC is tudná csak akarni kéne megcsinálni Itt olvasható De akkor mivel terelnék a népet a konzolok felé ha nem ilyen "direkt" szarságokkal.

Next PC Upgrade: 2022

(#13) huskydog17 válasza djculture (#11) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

GCN Radeonok képesek teljes hardveres megatextúrázásra D3D11.2 és OGL alatt is. NV oldalon csak részleges támogatásról beszélhetünk.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#14) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Érdekes lesz az Alien: Isolation párharca ezzel a játékkal. Mindkettő elég régivonalas horrorjátéknak tűnik, ráadásul egymás nyakára jönnek októberben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15) saelin válasza huskydog17 (#10) üzenetére


saelin
veterán

Csak azt nem értem, hogy ha a lámpa a seggénél van, akkor hogy van világos az ember előtt...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16) FLATRONW válasza huskydog17 (#13) üzenetére


FLATRONW
őstag

OGL alatt is van több minőségi szintje a hardveres megatexturázásnak? Tudtommal ott csak a GL_ARB_sparse_texture kiterjesztést kell támogatni a hardvernek, azt pedig az nv-k is támogatják.

[ Szerkesztve ]

(#17) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Jó kis game lesz már alig várom!

A Hideo Kojima Game

(#18) huskydog17 válasza FLATRONW (#16) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Igen, ezt az OpenGL 4.4-ben mutatták be, de az egy butított kiterjesztés:

"A legnagyobb újítás azonban a GL_ARB_sparse_texture bevezetése, mely a hardveres megatextúrázást teszi lehetővé. Az új kiterjesztés a GL_AMD_sparse_texture átdolgozása, illetve alapvető butítása, hogy ne csak a GCN architektúrára épülő Radeonok támogathassák. A rendszer elsősorban a textúratömörítés kapcsán lett megvágva, így az aktuális GL_ARB_sparse_texture implementáció tömörítetlen textúrákat igényel a működéshez. Természetesen a fejlesztők továbbra is használhatják a GL_AMD_sparse_texture opciót, ami támogatja a textúratömörítést, de ezzel a működést csak a GCN-es Radeonokra korlátozzák."

Na persze még ezzel is sokkal jobb lenne, mint a szoftveres megoldás.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#19) djculture válasza huskydog17 (#18) üzenetére


djculture
félisten

Tavaly eleve nvidiás nyereményjátékot szervezett ennek a cimnek a Bethesda még az is lehet hogy nvidiás lógóval jön ki.

[ Szerkesztve ]

(#20) Goblin12


Goblin12
őstag

Co-oP mód lesz benne, vagy csak egy sima singli?

(#21) Bad Pritt válasza Goblin12 (#20) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ahogy én tudom, csak single szerencsére.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22) Goblin12 válasza Bad Pritt (#21) üzenetére


Goblin12
őstag

kár érte

(#23) wednesday válasza Goblin12 (#22) üzenetére


wednesday
őstag

Egy jófajta horrorhoz nem illik a COOP. Az már inkább akciójáték lehet, mint a Dead Space 3.

(#24) Garada válasza Crytek (#2) üzenetére


Garada
őstag

Mai 8-10 órás játékmenetek után valóban nem rossz.

(#25) Goblin12 válasza wednesday (#23) üzenetére


Goblin12
őstag

Dead Island visszotn jó volt Co-oP-ban csak úgy mint a Resident Evil, na mind1, ha nem lesz hát nem lesz,

(#26) Bad Pritt válasza Goblin12 (#25) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem is voltak horrorjátékok. :D (Legalábbis amelyik RE-ben volt koop, az már nem volt az.)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.