Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Tetszik a photoalbum. Főleg ezen az áron.
Igazából nem is értem, miért várjázok, hogy 10e-ért annyiféle formátumot olvasson.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) rudi válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Nekem is tetszett, de nagy kár, hogy éppen a CF marad ki, bár mostanában egyre jobban SD-sednek a fényképezőgépek. Az a jó az egészben, hogy kirántod a kamerából az akksikat, berakod az albumba, lemented a képeket, akksik vissza és mehet tovább a fotózás, nem kell a szükségesnél több plusz súlyt cipelni :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) Jim Tonic válasza rudi (#2) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Jah, csak ahogy SD-sednek a gépek, ugyanannyira kezdenek saját akkut-t használni.
Mind1, jó masina, 4db AA akku elrakása tényleg nem jelent gondot. Ha jól sejtem, egy nyaralást simán kihúzol 4 aksival, akkor is, ha naponta 2-3x mentesz.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#4) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Hmm, tetszik a Photoalbum, kár hogy 2,5-ös winyókhoz van tervezve :(

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#5) Jim Tonic válasza A_ScHuLcZ (#4) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Úgy van értelme. Csak nem akarsz nyaralásra nagyobbat cipelni.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#6) sequator


sequator
senior tag

nagyon fáj, hogy nem olvas CF kártyát :O

ha ezt tudná szaladnék is megvenni. remélem lesz olyan változat is, ami képes erre

Sautia

sequator

(#7) freddirty válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


freddirty
senior tag

Mert cakpakk 10-ért már lcd kijelzôs mindenfajta kártyát támogató cuccost kapsz. nekem is ilyen van innen (ilyen alacsony összegû tételnél se vám se áfa):
http://stores.ebay.com/USB-Depot

fred

(#8) micro válasza freddirty (#7) üzenetére


micro
addikt

Ez elég szimpi. ;)

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#9) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Olyan tenyérgépet (PPC, PDA, stb) mutassatok nekem, ami lebratyizik egy ilyennel!
Megvan a vinyó (80Gb), megvan a rack (, igaz, nem kártyaolvasós), eszkábálok egy mobil aksit is neki, de muszály neki PC! :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10) macilaci78 válasza A_ScHuLcZ (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért van notivinyókhoz tervezve, mert azok jellemzően mobil eszközökbe lettek kitalálva, ehhez igazodik az áramfelvételük és a biztonsági faktor, vagyis hogy milyen gyorsulásokat képes elviselni. Ezen dolgok teszik lehetővé, hogy 4 db AA ceruzaakksival elpörögjön, illetve hogy ne kelljen neki külön 220V hálózati feszültség, illetve hogy el merd alóla venni a könyvet működés közben és ne legy bad sectoros, ha például belerúgsz az asztalba.

Az én ketyerém pl már esett le csempére, stb és áldom a tervezők eszét, hogy semmi baja! :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#11) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nincsen az elsőhöz hasonló olyan cucc ami fogad xD kártyát is? :)

(#12) freddirty válasza BaLee (#11) üzenetére


freddirty
senior tag

Van, olvass vissza 4 hozzászólást...

fred

(#13) freddirty válasza macilaci78 (#9) üzenetére


freddirty
senior tag

Minek neked PDA?+külső vinyó combo? A pda nem bírná a vinyó áramfelvételét sokáig. Ha csak divx lejátszásra kell a sok hely akkor van már olyan rack aminek van vga és tv kimenete is és mpeg4-et ki is nyom rajta...

fred

(#14) Jolly667


Jolly667
csendes tag

találkozott már valaki valamelyik boltban a photo albummal??? kelly-technél nincs, és még más boltban sem találtam :(

(#15) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Én a Mobile Disk-et kerestem, de nem találtam sehol.
Google: ''Coolink Mobile Disk'' -re semmi találat, na ez már gyanús volt...
A gyártó oldalán sincs fent semmi ilyesmi, és a Kelly Tech-nél sem találtam.
Úgyhogy kissé elbizonytalanodtam... :F

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#16) Jolly667 válasza A_ScHuLcZ (#15) üzenetére


Jolly667
csendes tag

[Felhasználó kérésére törölve. - peterkeT]

(#17) macilaci78 válasza freddirty (#13) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért, hogy ha lehet, csak egy konnektort kérjen. Vagy olyan helyen szükség esetén elviszek egy kétöklömnyi 6V-os kis zselés akksit. Amúgy sem kell sokáig bírnia, nem arról néznék filmet, csak tárhely lenne. Terveim szerint átmásolás után venném igénybe az adott fájlt. Igazából csak az az egy bajom van, hogy egy ilyen USB-s vinyót PC nélkül nem tudok használni még akkor sem, ha az adott eszköznek van USB portja. (Például digitális filmkidolgozónál, stb...)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.