Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) Gave válasza Wa2x_ (#21) üzenetére


Gave
addikt

Ez egy meglátás ami nem egyezik a tiéddel és elég sok más emberével, attól még nem rossz meglátás...

Mi lenne a nemzettel? Az okosak megoldják maguknak, aki erre nem képes annak meg annyira mégsem fontos.

Ez elég nagy BS, hogy 2013-ban tudni kell úszni mert tökciki ha nem. Rajtam kívűl az osztályunk kb fele rühellte a kötelező úszást, azok is akik egyébként már akkor kiváló úszók voltak.

Jól látod, ne legyen az ének és a rajz se kötelező. Bár a rajzot én nem ide venném mert szerintem az általános vizuális ábrázolás legalább olyan fontos, mint az írás készség, de ebbe most nem mennék bele.

"Aztán majd lesznek unkreatív, betokosult és az elméleti óráktól megfásult fiatalok..." -- Mivan? :U

El kéne felejteni az ilyen "húúú ez sztem tök jó lesz Józsi, majd mozognak a gyerekek is mindenki kétszer tovább él mahjd " döntéseket állami szinten.

Mint mondtam lehetőség: OK. Kötelező: bullshit.

Persze nekem már nem számít, csak ez az 1Ds mentalitás halna már ki a rendszerből.

A mozgás tök jó szerintem, én szeretem. A tesi már más kérdés, teljesen idegen érdeklődésű emberekkel összezárva egy teremben/pályán ahol egy minidiktátor kegyei szerint ugrálj...hát jó szórakozást annak aki szerint az móka.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.