Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) kenwood válasza Picco (#73) üzenetére


kenwood
veterán

Ha pedig a magyar allam rendeli, akkor minimum 10k$/db. :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#202) doc válasza hallador (#194) üzenetére


doc
nagyúr

Most komolyan... itt hiszteriazol, mindenfele hulyenek, haternek, trollnak elhordasz csak azert, mert (miutan 20+ evig hasznaltam a harom fo oprendszert) en a MacOS-t talaltam a legjobbnak? Amellett hogy az altalad hasznalt szavak jelentesevel sem vagy tisztaban, ertelmezni sem vagy kepes amit leirtam. Tenyleg kell ez ide? :U

(#203) Xero válasza muszurkefal (#200) üzenetére


Xero
nagyúr

Tovabbra is alu.

(#204) muszurkefal válasza Xero (#203) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Valamit változtattak, az fix, és nem előnyére. Úgy kopogott a boltban, mint a gipszkarton, az érintése is más meg a hőérzete is.

(#205) hallador válasza .:ZS:. (#195) üzenetére


hallador
addikt

Egyetértünk erre való, és a pöcögegérben is.
MInőségben tényleg nagyon frankó az AIR. Meg hangtalansága, akkuja, és amúgy nagyon fasza gép lett. Az oprendszere nálam nem nyert, de azért nem dobom ki.
Amire kell arra jó! OTTHON! Mondjuk németül tanulni, meg magammal hordozni, netezni, töltő nélkül, erre vettem. Semmi több! Munkára hát....

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.