Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) FeRRaR1 válasza Marsellus (#14) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Tetszetős, néztem én is 43" modelleket mert meglepő de per / pill jobb a kínálat mint a 32" esetén. Viszont van itthon egy 43" tv és ide próbáltam. Ez már túl nagy lenne nekem, túl sok fejmozgatással jár körbe nézni. 32"-on elfér 3 A4-es lap egymás mellet és jó dolgozni rajta. Viszont ütős a filmeknél / játékoknál is ugyan úgy. 43"-nál számomra túlságosan eltolódna az egyensúly a film / játék felé, nekem meg mindenes kell. Legyen jó mindenben, ha képet vagy videót szerkesztek, gaming, munka, film vagy csak olvasás. Úgy érzem ide, erre az asztalra nekem a 32" a tökéletes.

Victorio

Az LG 32UD99-et húzd le a listáról ha jót akarsz. Nekem is az van, most lesz másodszor vissza küldve gariba.

Jó monitor, nagyon is, képe kiváló, színhűség, betekintési szögek, játék, film, munka akár képszerkesztés kiváló.

Ellenben a panel gyártása során nem tudom hogy tudtak ennyit hibázni. Először is láttam 2 modellt, ahol piszok volt a pixeleken, mármint a kijelző fólia alatt, nem letörölhetően nyilván. Ez film közben nem zavaró, de pl Word vagy Exel közben megőrültem tőle.

Csere.

Ez jónak tűnik, se koszos se halott pixel.
Fél év után gondolom ragasztó pacák kezdtek halványan megjelenni a kijelző közepén. (LG garancia eljárását most nem minősítem hosszan, legyen elég annyi hogy sz@r).

Csere.

Jónak tűnt, de most kb 1 év után a sarkok elkezdtek kifehéredni, fakulni és világítani nagyon észrevehető ha sötét a téma, világos dolgoknál nem zavaró.

Ránéztem amazonon, mikor vettem magasan volt értékelve, azóta mindenki szidja hogy mind selejt. Azért ennyi pénzért többet vártam...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.