Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Érdekes az az ExpressCardos USB-s SSD. Biztos drága lesz, de legalább jól kilóg a notebookból. :D

<-ƘƘ->

(#2) macilaci78 válasza Kendek (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az összes ExpressCard-os csatlakozó kilóg, legyen az USB 2.0, 3.2, de még az ilyen slotba illeszthető wifi modul is kilóg. Ebben legalább kihasználták a helyet egy adattár számára. Tetszetős termék, de biztos drága lesz. Viszont egy notinál a bővíthetőség kérdése elég meghatározó, nem baj, ha vannak ilyen értelmesen kombinált eszközök.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) atti_2010


atti_2010
nagyúr

60K az író, ez nekem a vicc kategória.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#4) BobChemistry válasza atti_2010 (#3) üzenetére


BobChemistry
őstag

USB 3.0
Külső
Blu-Ray

és persze Plextor... :DDD ezért ilyen drága

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#5) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Igen, eléggé hasznosnak tűnik az express card, kérdés az, hogy mennyibe fog kerülni, illetve, hogy terveznek-e nagyobbat kiadni.

Én egy dvb-t vevőt használok ott, de az baromira melegszik, kíváncsi lennék ez mennyire melegszik vajon..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) M107


M107
addikt

Plextor nem is annyira drága én megvenném
Minőségi írók a plextorok jó a mechanikája-juk rázogatom rugdosom (írás olvasás közben -ez most nem komoly - nyűhetetlen mechanika) most perr pill egy 880sa és egy 890 L van de a régebbiekkel sem volt problem.
A kis 760 plexi :) (fönn porosodik a szekrényben)- mert már nem fér el a gépemben de nem adnám semmi pénzért teszt meghajtónak jó.
UI nem nagyon akarnak hibázni
Nekem + 1 szavi a Plextorra

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#7) Angel1981 válasza BobChemistry (#4) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van, de ez ettől függetlenül sok! :)

(#8) Cs_Laci válasza macilaci78 (#2) üzenetére


Cs_Laci
senior tag

Nem feltétlenül lóg ki:

Ebay-en 20 USD-ért már van hasonló USB 3.0-s

(#9) adwin válasza Cs_Laci (#8) üzenetére


adwin
tag

ez egy szép darab :)

Üdv adwin

(#10) Alchemist válasza Kendek (#1) üzenetére


Alchemist
addikt

Inkább az a kérdés, hogy az egyes notik hogyan reagálnak az ExpressCard busz brutális leterhelésére... láttam már olyat (mégpedig T-s Thinkpad-en), hogy EC USB 2 folyamatos csúcsterhelése időnként ledobta a Wifit.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#11) atti_2010 válasza Alchemist (#10) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Olyat már én is láttam, vagy 3 hetet kínlódtunk vele a szervizben, végül nem sikerült megcsinálni.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#12) macilaci78 válasza Zirowe (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Valószínűleg a lapos, notiban lévő részében vannak a flash chipek, ha intenzíven használod, melegszik ez is. És a fizikai méret miatt itt sem várható egy hamar nagy verzió. Viszont az USB 3.0 okán könnyen akasztasz rá külső tárolót, ami nem követel akkora áldozatot a sebesség oltárán.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13) Piftuka


Piftuka
veterán

A Plextor ezeknek a fekete optikai meghajtóinak elképesztően szép megjelenést kölcsönzött. :C

Tudom, a "belbecs" a lényeg, de szerintem a dizájn is egy fontos tényező.

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.