Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) Иван válasza Sethdobaloah (#37) üzenetére


Иван
őstag

Azon a szinten ahol én tartok matekban, nem értelmezem a nullával való osztást. Ameddig én tudom, a nullát azonosítják a végtelenül kicsi fogalmával is. Ráadásul a gépek se osztanak nullával. Lényegtelen, az 1=2 fogalmat nem lehet bebizonyítani :)

Nem is akarom megcáfolni a hitüket. Nincs mit megcáfolni ilyen fanatizmuson. Ennyi erővel kijelentem, hogy a sárga a legszebb szín. Cáfolj meg! A hit éppen ezért egy alacsonyabb rendű dolog, mint a tudomány. A tudomány mindenki számára azonos, tudása másokkal is közölhető. A hit meg arra épít, hogy vagy hiszek vagy nem. Isten még folyton teszteli a hitünket? Miért fontos neki, hogy higgyünk? Szabad akaratot adott? Vagy akkor még sincs szabad akaratom, mert ha nem is követek el bűnt, hinnem kell benne?

Akkor ráadásul primitívek vagyunk, mert nem vagyunk tisztában a spirituális meg szellemvilág anyámtyúkja tudja mijével.

És bocs, de nekem az nem elég, hogy talmida életét megváltoztatta, meg kapcsolatban van véle.

Nagyon beleakartok magyarázni mindenbe mindent, ami nincs ott. Az egész dolog úgy sántít ahogy van. Az előbbi HSZ-ekben már leírtam egy csomó dolgot...

brutális eb: +1

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.