Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) SkyLine3000 válasza zolikaDB (#5) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Mivel kétlaki vagyok, egy notim van, illetve van egy 7-es tabletem a munkahely miatt. Asztali gépet többet a büdös életben nem veszek. A notim egy viszonylag combos Acer Aspire 7720G. 17-es fullhd, két vinyó, a beletehető legerősebb proci+vga. Mindene cserélhető, mint egy asztali gépnek. 4 éves a gép. Itt vettem két éve a ph-n. Olyan, mintha új lenne. Soha semmit nem kellett cserélnem benne meghibásodás miatt. Számomra a tökéletes gép. Halk, hordozható és mindent tud. A tablet meg a melóhelyem miatt kell, h nem kelljen állandóan a 17-es notit kihurcikálnom és ne bámulják a vásárlók. A tablet meg ideális arra, h megnézzem a neten, amit akarok és fontos, email, vatera, ebay, üzleti partnerek oldalai, stb. Nekem többre nem kell. Volt a meló miatt netbookom is, de ezt sokkal könnyebb fölkapni és odébb mászni vele, mint egy netbokkal. Ha nem kell, csak lecsukom a tokját és bedobom a fiókba.
Szal, ha megvan az értelme, célja és tudom, h mire kell, akkor igenis van értelme a notebooknak is meg a tabletnek is, + ideértve a netbook.
Én csak azért, mert trendi, biztos nem vettem volna meg egyiket sem, hanem egyszerűen azért, mert ezekre van szükségem és ezek maximálisan ellátják a feladatukat nálam.
(A tablet egy itthon vásárolt 7-es Point Of View gép 2 év garival és 27ezerbe került, ami elfogadható ár, ráadásul készenlétben egy napot elmegy, wifi-vel meg 8-9 órát, úgyh simán kibírja a munkaidőmet.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.