Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#233) philoxenia válasza Tim82 (#229) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

De parancssor gondolom tableten is van, hiszen az Linux alapú.... a blútyúk billentyűzeten csak az ékezetes betűket nehéz előcsalni, az meg parancssorhoz ritkán kell ... Sőt elvileg a tabletre is tehető más oprendszer, ha a procik eltérését figyelembe vesszük, bár annyira nem vágom a dolgot, de az Atom se jobb proci szvsz mint a tabletemben lévő Cortex A8, legfeljebb más utasításkészletet használ....
A kolléga munkájánál kifejezetten a Dosra, mint a Win98 alatt még hangsúlyosan elérhető rendszerre gondoltam én is, a Win7 parancssorát például is hívhatjuk még egyáltalán Dosnak?
Az alapkérdés, a netbook kontra tablet esetében a netbookokra adott W7 starter durván fapados a hozzáférések szempontjából az "igazi" W7 -hez képest... Igaz parancssorral nem próbáltam.
De a lényeg az, hogy nem kifejezetten programozói, hanem más jellegű munkákra a tabletnek sokkal szélesebb alkalmazási területét látom, mint a netbooknak... Eddig is erről írtam leginkább...[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.