Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) t72killer válasza Cathfaern (#44) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Megújuló erőforrásokat kiaknázókkal drasztikusan belenyúlsz a természetbe" - Nem ez lenne a lényegük azért. Egy offshore tengeri szélerőművel vagy sivatagi naperőművel sztem lényegesen kevesebbet zavarsz, mint egy fosszilis rendszerrel (=bányászat, szállítás, energiatermelés, utólagos következmények ld széndioxid). Persze, az álló soktonnáls magyar alumínium szélkerekek ennyi mozgás mellett nem tudom, mikor fogják kitermelni a legyártásukhoz felhasznált energiamennyiséget...

" mindenki más 3. világbeli, vagy az alatt." - magyarisztánban alakul, elég ránézni a medián keresetek alakulására. De nagyon sok helyen ugrott meg a gini-index. SzVSz ez a legrosszabb társadalmi forgatókönyv:( (a nyomorgó embertömeg aztán végképp le fogja sz@rni a környezetet, még ha tudná is, miről van szó).

"Mármint pont hogy ne dögöljön meg, inkább haljon éhen a szomszéd csak hogy a tehén élhessen" - A szomszéd 10 gyereke fog megdögleni, ha most levágja a tehenet (sivatagot csinál pl amazóniából). Janem, tudom, majd kopogtatnak nálunk, hogy éhezünk meg lőnek ránk (a termőföldért-legelőért-vízért), hadd meneküljek már át hozzád...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.