Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) banhammer


banhammer
veterán

Időközben beharangozták a 260-as driver szériát is ami a DX7-es hibákat fogja javítani.

Bővebben erről itt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) Abu85 válasza banhammer (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez jó. A Gothic sorozattal a GTX 400-as driverek óta baj van, de ahogy látom más DX7-es játékokat is érint. Akkó szvsz napokon belül jön az új béta. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) fagy53


fagy53
nagyúr

Klassz! A driver már alakul, bár eddig sem volt gondom vele, már csak a GF106-os mag jelenne meg egy kártyán csücsülve, alig várom! :C

(#4) TTomax


TTomax
nagyúr

Na végre van WHQL driver a GTX460-hoz is... :C

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5) Abu85 válasza TTomax (#4) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Aláírtam volna a bétát ha szólsz. ;] :P Bár én csak PHQL minősítést tudok adni. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#6) D1Rect válasza banhammer (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Mi ez a fake duma?
nVidia driverhiba nincs. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) TTomax válasza Abu85 (#5) üzenetére


TTomax
nagyúr

Most nekem a béta van fenn,merthogy mást nem tudtam letölteni... a whql ugye akkor ugyanaz???

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Kezdenek az nVidia is olyan lenni mint az Ati, minden hónapra 1 driver.... :(((

(#9) TTomax válasza Nordic (#8) üzenetére


TTomax
nagyúr

:F

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#10) Abu85 válasza TTomax (#7) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ha a verzió ugyanaz, akkor nem érdemes leszedni. Már ha nem zavar, hogy nincs aláírás. :D

Nordic: Örülj neki, hogy kijavítják a hibákat. Nem értem mi ezzel a probléma.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#11) fagy53 válasza Nordic (#8) üzenetére


fagy53
nagyúr

Nem kezdenek, ez már így van egy ideje. Régen valóban rikábban jöttek ki, mint az ATi, de kb egy éve sűrűbben jönnek. De miért baj ez? ;] Nem kell mindegyiket feltenni! :N

(#12) TTomax válasza Abu85 (#10) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mindegy,most már leért...lassú vagy betmen :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#13) BiP


BiP
nagyúr

"Természetesen a mobil GeForce-ok kezelése is alapfunkció"
Az utóbbi időben tényleg egyszerre jönnek a verziók, de érdekes módon külön csomagot tölt le. Hogy van ez?

(#14) Abu85 válasza TTomax (#12) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez azt jelenti nincs süti? :F :D

BiP: Ugyanaz a driver. Most szedtem egyet. :) Annyi a különbség, hogy a noti és a desktop verzió nem ugyanazt az inf fájlt alkalmazza, de a driver ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15) Taky válasza Nordic (#8) üzenetére


Taky
senior tag

:F

Elkezdtek dolgozni? :D
(Bocsi, ezt nem tudtam kihagyni... :) )

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#16) TTomax válasza Abu85 (#14) üzenetére


TTomax
nagyúr

Há' hogy lenne má' drága szip tezstviirem... há nem vetté dzsiforcot... minyimum két gigás farmot...ööö fermit...... akko' van süti amitö' ilyen szépen fogol mosolyogni ehun-e... :DDD :D

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17) gV válasza TTomax (#4) üzenetére


gV
őstag

eddig nem is volt? asszem nagyon jól jártam h ma vettem a karit (gainward gs), usd/eur is ma kezdett elszabadulni

(#18) BiP válasza Abu85 (#14) üzenetére


BiP
nagyúr

Sorszámra ugyanaz nálam, csak míg a notis 143megás csomag, a desktop 122mega.(win7 x64) Ez volt nekem a furcsa.
Persze nem halok bele, csak nekem a nagy marketingszövegből az jön le elsőnek, hogy elég leszedni 1 csomagot az adott oprendszerre, 'oszt azt rakhatom fel notira, desktopra, amire akarom. De nem. Ebből a szempontból nem változott semmi, ugyanúgy 2 csomag van, max annyi, hogy egyszerre folyik a fejlesztés, egyszerre jönnek ki a verziók.
Ha tényleg csak az inf. különbözik, akkor rakhatnák tényleg egybe.

[ Szerkesztve ]

(#19) BiP válasza BiP (#18) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, majd otthon megnézem kibontogatva is a csomagokat. Még a végén kiderül, hogy a notis csomagban benne vannak a desktopos infek is.

(#20) Devid_81


Devid_81
nagyúr

"S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat – akár +10% főleg nappal (1920x1200 4xAA/16xAF)"

Nekem csak éjszaka van most időm játszani :DDD :P
Ne is erőlködjek?

...

(#21) TTomax válasza gV (#17) üzenetére


TTomax
nagyúr

Egy szem béta volt...igaz ugyanezzel a sorszámmal... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#22) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Amúgy tesztelik is a régi VGA kártyákkal ezeket a drivereket vagy csak oda írják, hogy támogatva van. oszt a gyakorlatban vagy megy vagy nem?!
csak mert pl a 7950GX2-es kártyám a 196-os verziószám fölötti driverekkel telepítés után csak 16 színben hajlandó elindulni :U

(#23) Devid_81 válasza bacsis (#22) üzenetére


Devid_81
nagyúr

És mire kell neked ennél több szín? :DDD
Jójó befejeztem :))

Sajna a régi kártyákat hajlamosak elfeledni :(((

...

(#24) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Ehhez képest a Go7600 mobil csipppre aszongya, hogy nincs kompatibilis hárdver.
Marad a laptopvideo2go.com...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#25) Lauda


Lauda
félisten

Hali!

Aki probalta mar a drivert, irhatna tapasztalatokat. Stabil-e es ugy altalanossabgan, minden ok-e vele. Nekem meg mindig a 197.41 van fent, amivel ugyan nincs problema, de ha az uj driver stabil es tenyleg hoz gyorsulast, akkor lecserelem ra. :)

[ Szerkesztve ]

(#26) Hatvan9 válasza Abu85 (#14) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Ha én most felteszem GTX260 -ra akkor az AvP +11% -ot gyorsulhat? Jó lenne. :C
Vagy ezek a gyorsulások csak GTX460 -ra vonatkoznak?

(#27) Lauda válasza Hatvan9 (#26) üzenetére


Lauda
félisten

Idezet a cikkbol:

Az NVIDIA elérhetővé tette a második, WHQL aláírással rendelkező 256-os szériába tartozó driverét, mely a GeForce GTX 400 szériás kártyák teljesítményét hivatott javítani.

A GeForce GTX 400 sorozatba tartozó kártyák tulajdonosai némi sebességtöbbletnek is örülhetnek. Az NVIDIA az alábbi programok esetében kimérte a változásokat:

:P

[ Szerkesztve ]

(#28) Hatvan9 válasza Lauda (#27) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Ez azt jelenti csak a 400 -asok gyorsulnak? :U

(#29) Lauda válasza Hatvan9 (#28) üzenetére


Lauda
félisten

Csak ketszer van leirva, hogy azok gyorsulnak tole. :DDD

(#30) Pochee


Pochee
csendes tag

szevasztok Nvidia Geforce 7100 GS kártyám van ...és kéne nekem valami fasza Mac-es driver
nem kext-re gondolok...mer az alapba nem mükszik valamér , valakinek valami ötlete ? :F

Peace not war

(#31) kosturica válasza Pochee (#30) üzenetére


kosturica
őstag

Ez engem is érdekelne.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.