Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) duracell89


duracell89
senior tag

Van valamilyen info, hogy milyen országokban/régiókban lesz elérhető? Itt nálunk a GFN van, ami finoman szólva is gyenge, a Stadia meg a vasfüggönynél megállt egyenlőre. Reméljük az xCloud elérhető lesz...

(#2) Döglött Róka válasza duracell89 (#1) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Magyarorszag talan az egyetlen az euban, ahol az xbox vezet a ps elott, szal lehet ra esely:)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#3) wjbhbdux válasza duracell89 (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A beta teszt nem volt nálunk elindítható.

/s

(#4) Carlos Padre válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#5) oriic válasza wjbhbdux (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan. :)

Live-Die-Respawn

(#6) Jose73


Jose73
tag

Jöhetne egy PS4-es támogatás is. :DD

(#7) Hunpriest válasza duracell89 (#1) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Hát a Stadia-val nem vesztettünk semmit, messze a legrosszabb ajánlat. Ezzel a húzással az MS ki is végzi. Szerintem még max egy évig fogják lélegeztető gépen tartani.

[ Szerkesztve ]

(#8) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ez így korrekt...+feature a szolgáltatáshoz. egyébként pénzt még nem érnek ezek a streamingek akármekkora future of gamingnek hirdetik

Life, Uh, Finds A Way

(#9) Norb79


Norb79
őstag

iOS?

(#10) duracell89 válasza hombre[EU] (#8) üzenetére


duracell89
senior tag

Nézd, a célcsoport nem az, akinek van rendes gamer gépe, nagyobb büdzséje, hanem a felhasználók nagy tömege, akinek csak egy laptopja/akármilye van és nem tud vagy nem akar költeni nagyobb összeget, hogy tudjon játszani.

Így tökéletes egy havi 10eur körüli összeg, amivel bár nem tökéletes az élmény, de mégis teljesen élvezhető AAA játékokhoz hozzáférést kap.
Az első cég, aki jól megvalósítja (x Cloud egyenlőre nagyon jónak néz ki) az tárolni fog, és hosszú távon tömegekhez juttatja el a játékokat, akik eddig esélyük nem volt ra.

Mindenkinek jó, sokkal több ember jut játékokhoz kisebb pénzért, fejlesztők/kiadók többet adnak el, gamer hardver gyártók is rendben lesznek mert a kisebb “enthusiast” csoport aki komolyabban gondolja a gamelést, továbbra is áldoz célhardverre. :K

(#11) Wesder válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Màr rég nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Wesder válasza Norb79 (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Kérdezd az Apple-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) Döglött Róka válasza Wesder (#11) üzenetére


Döglött Róka
veterán

2 eve meg vezetett, lemaradtam valamirol? :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14) Wesder válasza Döglött Róka (#13) üzenetére


Wesder
félisten

360 éràban volt, az màr egy pàr éve elmúlt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Döglött Róka válasza Wesder (#14) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Téves, One eraban is vezet magyarorszagon. Sonynak ritka lusta a magyarorszagi kepviselete. Azt hittem van valami kimutatasotok..

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#16) Wesder válasza Döglött Róka (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Ja olyan lusta a magyar részleg hogy màr majd egy tucat jàtékuk lett magyarítva. Hàlàlkodnak is érte rendesen az emberek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) hombre[EU] válasza Döglött Róka (#15) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem is értem minek hoztad ide, de legalább ne a seggedbōl rántsd elō az infókat :D
[link] “Well, we have market leadership in every country in Europe, and have very significant market leadership in continental Europe."
és 2év alatt csoda nem történt

Life, Uh, Finds A Way

(#18) Wesder válasza hombre[EU] (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Ugye, mondtam én.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) Döglött Róka válasza hombre[EU] (#17) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Vagy te ne halgass a marketingesekre.
https://gs.statcounter.com/os-market-share/console/hungary

Legkozelebb kevesebb ugatast tobb utananezest kernek. Sziasztok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#20) wjbhbdux válasza Döglött Róka (#19) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A 0% Nintendoval ez egy nagyon hiteles forrásnak tűnik, amikor a switch az árukeresőn a #1 konzol..

Az igazság az, hogy nincs hivatalos adat erről, semelyik országban, a Microsoft se közli régóta az eladásokat, meg már gamepass előfizetőkre játszanak minden lehetséges platformon, nem magára a konzolra, így nem is számít.

/s

(#21) hombre[EU] válasza Döglött Róka (#19) üzenetére


hombre[EU]
veterán

omg :D Tracks the Usage Share of Search Engines, Browsers and Operating Systems ...
inkább a Head of Salesnek hiszek,szevasz öcsi

Life, Uh, Finds A Way

(#22) Carlos Padre válasza Wesder (#16) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem Argentínában kéne megvenni minden játékot. :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#23) Wesder válasza Carlos Padre (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem nem is kell a magyar felirat. Ezt annak mondd, akinek kellene.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) Carlos Padre válasza Wesder (#23) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mondtam, szerinted miért tiltottak ki az xbox topikból? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#25) Wesder válasza Carlos Padre (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tom... Ezért?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az ilyen szolgaltatasok miatt azon gondolkozok, hogy az ilyen szolgaltatoknak elobb vagy utobb, de fizetniuk kell az Internet halozat fejlesztesen. Ahogy a virus miatt megnovekedett videostream hasznalat meglatszott es kovetkezmenye is volt, ha ezek a Stadia, xCloud, GFN dolgok befutnak, az problemas lehet. Azutan megint jon a netsemlegesseg vitaja, hogy ha mar lassu a net, kinek kedvezzenek. Az ISP-tol lehet gyors a net, he elotte mar lassu.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#27) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Szimpatikus ez a fajta bevezetés amely egy meglévő szolgáltatás részének tekinti, így relatíve kis kockázattal lehet kipróbálni. Azért a 100 körüli cím elég karcsú, ezen még van mit fejleszteni.

(#28) Wesder válasza MeszesKPT (#27) üzenetére


Wesder
félisten

225 cím van benne, ha nem több.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) aginor válasza hombre[EU] (#17) üzenetére


aginor
addikt

Előre bocsájtom, hogy én nem tudom melyik konzol vezet- nem is érdekel- csak annyit mondnék, hogy egy számok nélküli marketingcikket azért kezeljetek minimum fenntartásokkal, és ne ezekre építsétek a világnézeteket.. ;)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#30) GalaHU válasza aginor (#29) üzenetére


GalaHU
őstag

Ugyan, ez nem világnézet, ez vallás!!! :)

Kintről nézve szórakoztató a maga Zuzu Petalz-módján... ;)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#31) Hunpriest válasza MeszesKPT (#27) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Mihez képest? Stadia 22-vel indult és még most is 100 alatt van bőven.

(#32) MeszesKPT válasza Hunpriest (#31) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Meg is lehet nézni, hogy hol tart a Stadia bár szerintem ez csak a kisebbik a temérdek gond közül, ami azt a platformot illeti.

(#33) aginor válasza GalaHU (#30) üzenetére


aginor
addikt

;]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#34) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Magyarországon is elérhető lesz hivatalosan! Szeptember 15 a dátum. [link]

Androidos telóra köthető controllereket is bejelentettek hozzá. [link]

/s

(#35) Norb79 válasza wjbhbdux (#34) üzenetére


Norb79
őstag

Remélem iOS se sokat késik, steamlink app is 1-1,5 évet csúszott az apple policyk miatt... :(

(#36) Patyesz


Patyesz
csendes újonc

Most akartam gépet venni, akkor nem is kell, elég egy tablet, hdmi kimenettel ? :)

(#37) Wesder válasza Patyesz (#36) üzenetére


Wesder
félisten

Azért még nem. Tovàbbra is béta, csak màr nem 8 orszàgban fogod tudni tesztelni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38) Patyesz válasza Wesder (#37) üzenetére


Patyesz
csendes újonc

Valahol azt olvastam, hivatalosan szept 15-én startol, és mi is benne leszünk. Nem hangzik rosszul, bár az ördög a részletekben lesz, kell hozzá jó wi fi, android 6 fölött, hogyan megy a gyakorlatban, diavetítést nézni gondolom senki nem akar, tényleg azt nem is néztem, lehet venni játékot, vagy csak a game pass kínálat ..

[ Szerkesztve ]

(#39) Patyesz


Patyesz
csendes újonc

Amúgy nem idegenkedem a kis képernyőtől, de tv re is varázsolnám, most ha veszek egy androidos tv boxot, controller meg úgyis kell, ami önmagában 15-20, annyi erővel konzolt is vehetek..

(#40) vadonka


vadonka
csendes tag

Szept. 15-től itthon is elérhető lesz hivatalosan.
A béta is hellyel közzel szépen muzsikál.
Bármilyen BT ready gyári xbox one S vagy X géphez adott kontroller megteszi. Telóval/tabival párosít és megy.
Mobilneten felejtős, még a 4g is karcsú neki. Csak WIFI!
Az egyetlen gond, hogy jelenleg úgy néz ki a cloud-ba nem lehet "home"-olni. Szóval az otthon van két konzol és csak 1 ultimate előfizu itt bukta. Ha nincs ultimate minden profilhoz akkor nem tud játszani.
Az xbox vs ps hazai meccsről, fej fej mellett vannak kb, de a PS-nek se visszafelé kompatibilitása nincs se cloud gamingje. Nem is tervezik. Ezen kívül a hazai sony support tényleg trágya. Az MS-t fel lehet úgy hívni telón, hogy magyarul karattyolnak veled ha látják, hogy a forrás szám magyar. A Sony-nál jó eséllyel kapsz vkit aki törve tud angolul.
Az egyetlen amivel a sony tarol azok az exklúzív címek. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Dedicated kernel developer

(#41) Dendytv


Dendytv
senior tag

Geforce now előfizetésem az van, de valami gáz van vele minden játék tiszta pixel . Kiváncsi vagyok ez, hogy muzsikál majd.

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#42) -STALKER-


-STALKER-
lelkes újonc

A pc-s része a dolognak úgye még tesztfázisban van....

Arról lehet tudni valamit, hogy PC-n is elérhető lesz az Xcloud és oda veszi az ember a GPU-t amihez jár , akkor MINDEN tartalom elérhető lesz majd? Pl olyan játékok is amik nem jelentek meg pc-re? Gondolom a felhő miatt ez már tökmindegy mire jött ,de megerősítve sehol nem láttam erről információt

(#43) KonzolMobil válasza -STALKER- (#42) üzenetére


KonzolMobil
újonc

Ez engem is érdekelne hogy ami nem jelent meg pc-re az is elérhető lesz-e. Bár többször végig gondoltam és hát az a logikus hogy elérhető lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.