Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Szeretem a Philips ambilight megoldását, tuti ez is jó lehet. Köszi az írást. :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) RandomName


RandomName
aktív tag

Köszi.
Bookmarked....

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#3) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Tulajdonképpen az LED szalagon kívül mindenem van az összerakáshoz.
Nagyon csábító gondolat a megépítése.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#4) szente válasza Hieronymus (#3) üzenetére


szente
addikt

Hát, ha csak azon a pár ezer Ft-on múlik, akkor annyit bőven megér!

(#5) Hieronymus válasza szente (#4) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Egy kis szabadidő is kell hozzá. És kitalálni, hogyan valósítható meg legjobban, hogy mindent tartalom külső forrásból érkezzen. Felénk a közszolgálai tévécsatornákon reklámmentes érdekes tartalom is szokott lenni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) szente válasza Hieronymus (#5) üzenetére


szente
addikt

Esetleg webkamerával lehet próbálkozni, és akkor nem kell külső forrás. A Hyperion elvileg ezt is tudja kezelni.

(#7) razorbenke92

Tetszik az írás, klassz, hogy ennyi féle helyzetre van megfizethető DIY megoldás.

Az én vezeték nélküli megoldásom mellé pont gondolkodtam valamin, mert a TV-re bekerült egy FireTV stick, amin a streamingplatformok kezelése sokkal kényelmesebb, és azon csak KODI-n keresztül van Boblight, egy Disney+/Netflix app nem megy vele.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.