Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79) Engineer086


Engineer086
Modder

Először is köszönöm mindenkinek, hogy elolvasta az írásom, és köszönöm azt is, hogy elmondtátok a véleményeteket, örülök, hogy kaptam hideget és meleget is.
Modder munkásságom során találkoztam már én is jópár számítógépházzal és a tapasztalat mondatja azt velem, hogy a belépőszintű kuckók között ez még egy viszonyleg jó anyagokból összerakott ház. Nem egy, ma forgalomban levő ház minősége rosszabb ennél a háznál. Egyre inkább azt veszem észre, hogy -mint minden másnáll is- egyre silányabb minőséget adnak egyre drágábban. Számítógépeknél (is) az újrahasznosítás híve vagyok, a régi házak sztem sokkal jobb modding alapok, számomra vonzóbbak, mert sok esetben sokkal masszívabbak, tartósabbak, mint a mai társaik.
Logikusnak tűnik hát számunkra, hogy nem fogunk beruházni egy drágább, de silányabb minőségű házba, mikor amúgyis egy, maximum két éven belül barátnőm szeretne áttérni mobil eszközre.
A dvd előlapját azért nem sikerült lefesteni, mert elfogyott a festék itthon. Természetesen a hiányosság pótolva lesz, amint lesz időm a dologra :)

A bekapcs. gomb és az előlapi usb port vezetékeit azért nem sikerült harisnyázni, mert nem akartam olyan nagy átmérőjű harisnyával behúzni őket. Időhiány miatt nem tudtam megtoldani a vezetékeket, Így most ebben a formában rontják kissé az összképet..

Az előlapon fluoreszkáló csillagok láthatók, ezért nem lettek lefestve lilára.

A videókártya hűtése egy fél napos használat (internetezés, szövegszerkesztés, filmnézés...) után is kicsit több, mint kézmeleg volt, nem gondolom, hogy komolyabb baja lenne a festéknek a későbbiekben is. A chipset hűtése is tökéletesen működik..

A vezetékek és az optikai meghajtó nekem is szúrják a szemem, amin lehetőségem lesz megcsinálom őket :)

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.