Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Áááh, mi jó filmek voltak ezek. Knück Röder :C Netán 85 környékén születtél?

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Kolondrum válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kicsivel utána.

(#3) eziskamu


eziskamu
addikt

Nekem annó a Meghökkentő mesék ;] , Mupett Show, Mission Impossible, álljtólag csecsemőkoromban az Onedin ;] , Cigánykerék, Walt Disney mozidélután, Úgy táncolnék veled, Tövismadarak, Bud Spencer és Terence Hill összes, stb.
Cím nélkül volt valami ürlényes kutyával, csehszlovák robotnős, francia biológiai rajzfilmsorozat stb

[ Szerkesztve ]

(#4) fekeandras


fekeandras
őstag

Húh ezeket régen általában néztem a tv-ben.Plusz még a kék villámot a batmant és a minden lében 2 kanál c sorozatot is.Akkor még nem volt országos kereskedelmi televízió.Volt egyes meg volt kettes 'oszt csókolom.Úgy 90 környékén jutottunk kábeltévéhez azon néztem ezeket német szinkronnal sat1 & pro7 powa... :D

#5: A "meggájver" volt az a csávó aki egy tekercs budipapírból, egy fogkeféből, egy doboz gyufából és egy borotva haból atom bombát gyártott 2 perc alatt.Nagyon gáz film volt... :N :DDD de gyerek fejjel néztem azért.

[ Szerkesztve ]

(#5) Badman 4ever válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Tényleg nagyon jó filmek, azok amiket ismerek ezek közül, de a MacGyverhez még nem volt szerencsém. :U

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6) Kolondrum válasza eziskamu (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem az kínai amiről te beszélsz, más időben voltál gyerek. :R
Köv HSZ-hez: Van ami ismerős, de csak hírből, hogy voltak ilyenek is. A Benny hill-t ismerem, onnan h utáltam, de valami hihetetlen módon. :F

fekeandras! A kék villám nekem is nagyon megmaradt, engem megrázott benne egy jelent amit a mai napig nem jó felidézni, pedig 2009-ben mindennapos. Öljük egymást....

Badman 4ever! Épp ahhoz? Az vitte a pálmát! :R

joey20! Volt még egy sorozat, de nem verem nagy dobra! :B Farm ahol élünk! :R "Lora ingülsz vájdör" Nem tudom, hogy írják.

[ Szerkesztve ]

(#7) eziskamu válasza fekeandras (#4) üzenetére


eziskamu
addikt

Bakker tényleg a Minden lében két kanál. :R
Nameg az alul redő, felül redő, kész a Derrick felügyelő ;] , és Harryról jutott még eszembe Benny Hill

(#8) joey04


joey04
titán

ebbe beletaláltál rendesen. Pont ezek voltak a kedvenceim. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) eziskamu válasza Kolondrum (#6) üzenetére


eziskamu
addikt

Hát ha nem tudod mi a Meghökkentő mesék, sűrgősen pótold. Az is csoda, hogy nézhettem egyáltalán ;]

Ja amúgy meg még a hétfői adásszünet, a szlovák pásztoros esti mesével :) (asszem a szolvákon akkor már volt adás, és esti mese)

[ Szerkesztve ]

(#10) sviba


sviba
tag

én 90es vagyok, de emlékszem hogy 4-5-6 éves koromban folyamatosan ezek mentek a tévében. A magnumból valszeg egy szót sem értettem, csak az volt a lényeg hogy benne legyen a ferrari. :) A MacGyverhez meg ennyit: [link]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#11) fekeandras


fekeandras
őstag

Kicsit később 93 körül volt a twin peaks még később az x-akták.Na ezeket anno nagyon szerettem.+ Déri János nulladik tipusú találkozások c műsorát.Persze azt anyámék nem engedték nézni, de azért csak meglestem az ebédlőből. :DDD

Úgy nosztalgiázok itt mint egy vén papesz... :DD

(#12) joey04 válasza Kolondrum (#6) üzenetére


joey04
titán

Farm ahol élünk!
Stimmel! Az is rémlik, bár abból nem sok, de egy időben sokat néztem azt is!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) eziskamu válasza fekeandras (#11) üzenetére


eziskamu
addikt

Jaj, olyan fasza műsort máig nem csnáltak, mint a Nuladik tipusú, parásabb volt mit az X-akták, mert akár igaz is lehetett ;] . Ja ha már Déry, akkor az EZ meg AZ a Tücsök és Bogárral, Maksával, és a PÁF-fal.

[ Szerkesztve ]

(#14) Kolondrum válasza sviba (#10) üzenetére


Kolondrum
félisten

MacGyver > Richard Dean Anderson < Csillagkapu! :C
Imádom, de annyira nem követem, hogy azt sem tudom, hányadik évadnál tart. Azért nem néztem egy időben, mert mentem barátnőmhöz mindig mikor adták, már nem adják. Evvan!

fekeandras! twin peaks? :((( Kiskorom egyik maradandó élménye, a zenéjét ma már szeretem, de akkor a félelem kapott el tőle. Pici voltam amikor anyum nézte, én meg arra jöttem be, hogy úszik a hulla a folyóban. Onnantól volt baj az alvásommal. :U

joey20! Az is jó volt, a lányok felnőttek, a szülők megöregedtek.

Tulipanti! Nem hittem volna, hogy épp az ismerős! :R Zeusz-Apolló! meg a kínai, a neve a nyelvemen van, de nem ugrik be, majd ha lejárt a szerkesztési idő.

eziskamu! Barátnő jött, a sorozat meg ment! :C

[ Szerkesztve ]

(#15) Tulipanti


Tulipanti
tag

Nekem is rémlenek ezek a sorozatok. :K A Magnumot még most is adják az egyik adón. :)
A Meghökkentő mesékből nemrég láttam pár részt, jó kis sorozat. :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#16) eziskamu válasza joey04 (#12) üzenetére


eziskamu
addikt

Ó akkor még kicsi vagy. Kár volt felrobbantani a végén Walnut Groove-ot

(#17) eziskamu válasza Kolondrum (#14) üzenetére


eziskamu
addikt

Az se rossz egy program ;] , mármint a barátnő.

[ Szerkesztve ]

(#18) joey04 válasza eziskamu (#16) üzenetére


joey04
titán

Tiszta még az is, csak azt nem olyan sokat néztem mint a többit.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) eziskamu


eziskamu
addikt

[link]
Egy csöppet fosatós volt a főcim este 10 után.
Ja és amikor még Gálvölgyi vicces volt:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#20) anjani182 válasza eziskamu (#3) üzenetére


anjani182
őstag

Az a biológiai izés az kemény volt :DDD Csak úgy jöttek-mentek a baktériumok :C De azért akkoriban nagy szám volt, hogy ilyen fura élőlényeken keresztül mutatták be a test működését, meg azt bírtam, hogy mindig minden szereplő ugyanaz volt minden részben :D

Forever and ever, let's make this last forever.

(#21) eziskamu válasza anjani182 (#20) üzenetére


eziskamu
addikt

Sőt volt történelmi változata is, és ugyanazok a jó és rosz karakterek voltak, csak mint történelmi személyek.

(#22) anjani182


anjani182
őstag

Egyet mondjon meg nekem még valaki!

Ez is ezer éve volt, az MTV1-en még akkor, egy sorozat:

A stroy:

azt hiszem lement pár srác nyaralni valakihez, rokon vagy ilyesmi, a szomszédban volt egy tó, meg egy fura ház, és ott ilyen dzsuvás, hínáros szerű élőlények éltek, vagy átváltoztak a fene tudja már.

Emlékszik erre valaki? :F Nagyon kellene ennek a címe!!!!

Forever and ever, let's make this last forever.

(#23) eziskamu válasza anjani182 (#22) üzenetére


eziskamu
addikt

Új zélandi volt, és azok emberi formát tutak felvenni, de űrlények voltak, és egy másik asszem tényleg emberszerű űrlényért jöttek, meg valami tárgyat is kerestek tán.

(#24) anjani182 válasza eziskamu (#23) üzenetére


anjani182
őstag

Óóó ennek kellene a címe, megnéznék egy-két részt youtubeon :K De totál fogalmam nincs már mi lehetett :(

Forever and ever, let's make this last forever.

(#25) eziskamu válasza anjani182 (#24) üzenetére


eziskamu
addikt

Egészségedre :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#26) anjani182 válasza eziskamu (#25) üzenetére


anjani182
őstag

Ez kemény, nagyon nagy vagy, köszi :Y :R :R :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#27) gabor85 válasza Badman 4ever (#5) üzenetére


gabor85
őstag

Ábazzeg! Az ultraszuperkirályság volt!
Imádtam! Onnét lestem el egy csajozós ámbár régimódi trükköt.
Az egyik epizódban vendégszereplő volt a Knight Rider Devon-ja. Ő vmi nagyonmondó filmszínészt játszott. A feleséget becsapta, de Meggájver bá megmutatta hogyan kell papírból virágot csinálni. A siker a filmen is és a valóságban is garantált. Legalábbis bejött:)

(#28) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

1978-as vagyok. Olyan korban voltam kisgyerek, amikor még csak egy tévécsatorna volt, az MTV 1, és azon se volt hétfőnként adás. Sorozatkedvencek voltak: Derrick, Minden lében két kanál, Linda, Egy úr az űrből, Szomszédok, Dallas, Klinika, Knight Rider. :C

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#29) anjani182 válasza Algieba (#28) üzenetére


anjani182
őstag

Azért a Kisvárost se felejtsük ki, adják az M1-en újra délutánonként :R A zenéjéért meg voltam őrülve :)

MOD: Angyalbőrben-t nyomta 1-2 éve a Viasat, ha jól emlékszem :))

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#30) eziskamu válasza anjani182 (#29) üzenetére


eziskamu
addikt

Az Angyalbőrben jobb volt, nem vették legalább túl komolyan magukat.

(#31) Kolondrum válasza Algieba (#28) üzenetére


Kolondrum
félisten

Linda :R

Dallas :DD Amikor a Boby meghalt hát egy világ omlott össze bennem!

anjani182! Az a fiatal gyerek mondta mindig: "Logikus!" Nekem rnnyi maradt meg belőle.

(#32) anjani182 válasza eziskamu (#30) üzenetére


anjani182
őstag

Volt még a Power kapitány, azt nézte valaki? Pont a múltkor nosztalgiáztam youtubeon :DDD [link]

SymbianOS: ha ráérsz nézd hétköznap 16:10-től az M1-en :K

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#33) joshua7


joshua7
veterán

Náalm is kábé ezek mentek. Bár az A-Team-et meg MacGyver-t nem néztem, de Magnum, Baywatch meg a Knight Rider megvolt. Régi szép idők. :)

Jaa, Captain Power sem volt semmi. :))
Mondjuk amikor ezek mentek, én már nagyban TNG-t is néztem a Sky One-on (míg le nem kódolták... :( ). Értem ezalatt '91 környékét. Voltam jó 11 éves. :) Nemsokára ('93) rá aztán jött az X-Akták a PRO7-en, azt is nagyon bírtam. A másik nagy kedvenc az Outer Limits volt '94 környékéről, azt éppen most kezdtem el újból nézni. 7 évad, elleszek vele egy ideig...

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#34) eziskamu válasza Kolondrum (#31) üzenetére


eziskamu
addikt

Najó, de feltámasztották ;] .
Ja meg a Vili te nagyon hülye, a Família kft-ből.

(#35) eziskamu válasza anjani182 (#32) üzenetére


eziskamu
addikt

:N Na ezt eddig sikeresen elkerűltem.

[ Szerkesztve ]

(#36) anjani182 válasza eziskamu (#35) üzenetére


anjani182
őstag

Akkor remélem viszonoztam a segítséged, vannak fenn részek, igaz angolul :C

"captain power and the soldiers of the future"

Talán ha jól emlékszem annak idején ezt a Szív TV nyomta, nemtudom erre az adóra emlékszik-e valaki?! [link]

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#37) Kolondrum válasza anjani182 (#32) üzenetére


Kolondrum
félisten

Húúú hallod, én legalább 2 éve nem néztem M1-et, majd megkeresem ha az elfoglaltságaim engedik.

[ Szerkesztve ]

(#38) anjani182 válasza anjani182 (#36) üzenetére


anjani182
őstag

Eszembe jutott még valami, Sat1-en kezdték el nyomni annak idején, Power Rangers :C [link]

go go power rangersssssss :C

eziskamu: mi az a Nulladik?! :F

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#39) eziskamu válasza anjani182 (#36) üzenetére


eziskamu
addikt

Inkább pár egész rész kéne a Nulladikból

(#40) Kolondrum válasza anjani182 (#38) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az eleje olyan teletabis! :Y

(#41) anjani182 válasza Kolondrum (#40) üzenetére


anjani182
őstag

Dehogy is :B Mindenkinek volt egy robotja, a legvégső esetben hívták őket mindig, abból összeépült egy nagyrobot, és az legyőzte az ellenséget :C Az ellenség meg mindig egy felnagyított szörny volt, amit a banya nagyított ;)

Slipknot feldolgozás: [link]

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#42) Kolondrum válasza anjani182 (#41) üzenetére


Kolondrum
félisten

Érezted írás alatt, hogy visszaköszönt a gyermeki éned? :) Szabad tudni te mikori vagy?

(#43) madstunt


madstunt
addikt

Áh ezeken nőttem fök én is.A magnum meg a szupercsapat vitt mindent
utánna a knight rider meg a macgyver.Volt talán vmi Kobra nevű is asszem a teve 2-n

(#44) anjani182 válasza Kolondrum (#42) üzenetére


anjani182
őstag

Igen, amúgy '84

MOD: #41-ben természetesen összevágott a video :)) csak ez lemaradt

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#45) eziskamu válasza madstunt (#43) üzenetére


eziskamu
addikt

Dudikoff Mihállyal, kopasz főnökkel, és szőke csajjal? Az se volt olyan rég.

(#46) fekeandras válasza anjani182 (#36) üzenetére


fekeandras
őstag

aha. AM Mikrón lehetett fogni.

#38: íme, ezen a videón éppen Egely György professzor beszél.Sokan bolondnak tartják pedig nem mindennapi koponya...
keress rá.

[ Szerkesztve ]

(#47) anjani182 válasza eziskamu (#39) üzenetére


anjani182
őstag

Indavideon találtam pár videot, keress rá!

Forever and ever, let's make this last forever.

(#48) fekeandras válasza anjani182 (#47) üzenetére


fekeandras
őstag

Ha érdekel a téma pötyögd be a google-ba, hogy tiltott találmányok

(#49) Csemike válasza eziskamu (#3) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nekem ugyanezek voltak gyermekkorom meghatározó televíziós élményei (Dallas is, Angyalbőrben, aztán kicsit később a Kisváros is) . :D Plusz még a Linda sorozatért voltam oda, személyes érintettség okán. :D

(#50) Thunderzolee

TJ Hooker? :D

Nehogy már kimaradjon.

Esetleg még:
A halál archívuma, Tetthely, Pumukli, Alfa Holdbázis, Kórház a város szélén.

:C

Csemike, ne kéresd Magad, mesélj már arról az érintettségről. :K Csak nem szerepeltél benne?

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.