Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Csemike válasza Thunderzolee (#50) üzenetére


Csemike
csendes tag

Lindának hívnak. :) Hogy én mennyit hallgattam emiatt, hogy "Lindááá, híjjjá!" :U

(#52) puttputt


puttputt
őstag

4-es kivételével mind "egyezik" :K . Hiánytalanul jó válogatás, részemről is ugyanez...! :)
Esetleg még egy kis Dallas, meg Kacsamesék és "completed". :U :Y

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#53) vtechun válasza eziskamu (#3) üzenetére


vtechun
veterán

Nem erre gondoltál a kutyással ? : Jamie és a csodalámpa

(#54) joey04


joey04
titán

Van még 2 sorozat aminek nem jut eszembe már a címe, a történet is nagyon homályba vész, az egyikről annyi maradt meg, hogy francia sorozat, van benne egy Justine nevű csaj is, mind fiatalok mint pl jóbarátokban és ők is valami kávézószerűbe szoktak találkozni.
A másikról még kevesebb élményem van, az amerikai, egy együttesről szól, szintén vígjáték, van benne egy idióta ember (talán a manager) aki mindig valami idióta beszólással jelenik meg, talán ba-boom de nem biztos. Ennyit tudtam sajna összekaparni róla...
valamelyik esetleg?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#55) joey04 válasza joey04 (#54) üzenetére


joey04
titán

ááá ebben a pillanatban találtam meg a franciát!
Első csók a címe. már csak a másik kell. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#56) eziskamu válasza vtechun (#53) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem rajzfilm volt. Volt benne egy hasonló GMC fekete kocsi, mint ami a szupercsapatban is volt, csak itt a rosszfiúk birtokolták.

[ Szerkesztve ]

(#57) Jofi81 válasza joey04 (#54) üzenetére


Jofi81
őstag

Szerintem te a Kaliforniai álomra gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#58) puttputt válasza Jofi81 (#57) üzenetére


puttputt
őstag

Ha már Kalifornia... "Kaliforniába jöttem". Will Smith egyetlen jó alakítása - szerintem -, de ehhez a stáb többi tagja is kellett...

Az általad linkeltre:
Ez is nagyon jó volt, de kevésbé emlékszem! :D Mostanában ismétlik/telték a TV6-on! :K

Step by step?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#59) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

rámtörtek az emlékek.D

(#60) Jofi81 válasza puttputt (#58) üzenetére


Jofi81
őstag

A Kaliforniába jöttem-mel csak később ismerkedtem meg, mert sokáig nem volt kábeltévénk. Így már annyira nem fogott meg. A Step by step meg az a családi sorozat volt Patrick 'Bobby' Duffy-val a főszerepben? Azt sem nagyon néztem.

A Kaliforniai álmot viszont nagyon szerettem, minden délután néztem, ha tehettem. :) A TV6 az a Viasat 6 lenne, vagy valami más?

(#61) puttputt válasza Jofi81 (#60) üzenetére


puttputt
őstag

Nem, ugyanaz.

Hol így hívják, hol úgy.

Pont "Bobby" miatt néztem, meg annak a lakli gyereknek - később játszott vmi. híresebb filmben... - játéka is tetszett. Idióta kis sorozat. :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#62) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

Szerencsére még én is ezeken nőhettem fel. ;)
A mai sorozatok már egyáltalán nem kötnek le. Bár lehet csak kinőttem a tévézésből, mert sporton kívül semmit nem nézek.

Macgyver-t már rég meg akarom szerezni. Tudja valaki hány évadot készítettek belőle?

Stargate+Macgyver theme

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#63) puttputt válasza -=Sziszi=- (#62) üzenetére


puttputt
őstag

"O'neill ezredest" nagyon bírtam! :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#64) Jofi81 válasza -=Sziszi=- (#62) üzenetére


Jofi81
őstag

A MacGyver 7 évados. Azért tök jó, hogy rögtön a harmadik epizód Budapesten játszódik! :)

[ Szerkesztve ]

(#65) -=Sziszi=- válasza puttputt (#63) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Bizony nagyon jól kitalált alak, és RDA a tökéletes színész hozzá. Néha már fetrengtem a röhögéstől a hülyeségein.
Stargate the best SciFi ;]

Jofi81: Köszi 7.évad az jó sok. Azt hittem max 4-5 lehet belőle.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#66) joey04 válasza Jofi81 (#57) üzenetére


joey04
titán

igeeeeen! köszönöm!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.