Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Áááh, mi jó filmek voltak ezek. Knück Röder :C Netán 85 környékén születtél?

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Kolondrum válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kicsivel utána.

(#3) eziskamu


eziskamu
addikt

Nekem annó a Meghökkentő mesék ;] , Mupett Show, Mission Impossible, álljtólag csecsemőkoromban az Onedin ;] , Cigánykerék, Walt Disney mozidélután, Úgy táncolnék veled, Tövismadarak, Bud Spencer és Terence Hill összes, stb.
Cím nélkül volt valami ürlényes kutyával, csehszlovák robotnős, francia biológiai rajzfilmsorozat stb

[ Szerkesztve ]

(#4) fekeandras


fekeandras
őstag

Húh ezeket régen általában néztem a tv-ben.Plusz még a kék villámot a batmant és a minden lében 2 kanál c sorozatot is.Akkor még nem volt országos kereskedelmi televízió.Volt egyes meg volt kettes 'oszt csókolom.Úgy 90 környékén jutottunk kábeltévéhez azon néztem ezeket német szinkronnal sat1 & pro7 powa... :D

#5: A "meggájver" volt az a csávó aki egy tekercs budipapírból, egy fogkeféből, egy doboz gyufából és egy borotva haból atom bombát gyártott 2 perc alatt.Nagyon gáz film volt... :N :DDD de gyerek fejjel néztem azért.

[ Szerkesztve ]

(#5) Badman 4ever válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Tényleg nagyon jó filmek, azok amiket ismerek ezek közül, de a MacGyverhez még nem volt szerencsém. :U

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6) Kolondrum válasza eziskamu (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem az kínai amiről te beszélsz, más időben voltál gyerek. :R
Köv HSZ-hez: Van ami ismerős, de csak hírből, hogy voltak ilyenek is. A Benny hill-t ismerem, onnan h utáltam, de valami hihetetlen módon. :F

fekeandras! A kék villám nekem is nagyon megmaradt, engem megrázott benne egy jelent amit a mai napig nem jó felidézni, pedig 2009-ben mindennapos. Öljük egymást....

Badman 4ever! Épp ahhoz? Az vitte a pálmát! :R

joey20! Volt még egy sorozat, de nem verem nagy dobra! :B Farm ahol élünk! :R "Lora ingülsz vájdör" Nem tudom, hogy írják.

[ Szerkesztve ]

(#7) eziskamu válasza fekeandras (#4) üzenetére


eziskamu
addikt

Bakker tényleg a Minden lében két kanál. :R
Nameg az alul redő, felül redő, kész a Derrick felügyelő ;] , és Harryról jutott még eszembe Benny Hill

(#8) joey04


joey04
titán

ebbe beletaláltál rendesen. Pont ezek voltak a kedvenceim. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) eziskamu válasza Kolondrum (#6) üzenetére


eziskamu
addikt

Hát ha nem tudod mi a Meghökkentő mesék, sűrgősen pótold. Az is csoda, hogy nézhettem egyáltalán ;]

Ja amúgy meg még a hétfői adásszünet, a szlovák pásztoros esti mesével :) (asszem a szolvákon akkor már volt adás, és esti mese)

[ Szerkesztve ]

(#10) sviba


sviba
tag

én 90es vagyok, de emlékszem hogy 4-5-6 éves koromban folyamatosan ezek mentek a tévében. A magnumból valszeg egy szót sem értettem, csak az volt a lényeg hogy benne legyen a ferrari. :) A MacGyverhez meg ennyit: [link]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#11) fekeandras


fekeandras
őstag

Kicsit később 93 körül volt a twin peaks még később az x-akták.Na ezeket anno nagyon szerettem.+ Déri János nulladik tipusú találkozások c műsorát.Persze azt anyámék nem engedték nézni, de azért csak meglestem az ebédlőből. :DDD

Úgy nosztalgiázok itt mint egy vén papesz... :DD

(#12) joey04 válasza Kolondrum (#6) üzenetére


joey04
titán

Farm ahol élünk!
Stimmel! Az is rémlik, bár abból nem sok, de egy időben sokat néztem azt is!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) eziskamu válasza fekeandras (#11) üzenetére


eziskamu
addikt

Jaj, olyan fasza műsort máig nem csnáltak, mint a Nuladik tipusú, parásabb volt mit az X-akták, mert akár igaz is lehetett ;] . Ja ha már Déry, akkor az EZ meg AZ a Tücsök és Bogárral, Maksával, és a PÁF-fal.

[ Szerkesztve ]

(#14) Kolondrum válasza sviba (#10) üzenetére


Kolondrum
félisten

MacGyver > Richard Dean Anderson < Csillagkapu! :C
Imádom, de annyira nem követem, hogy azt sem tudom, hányadik évadnál tart. Azért nem néztem egy időben, mert mentem barátnőmhöz mindig mikor adták, már nem adják. Evvan!

fekeandras! twin peaks? :((( Kiskorom egyik maradandó élménye, a zenéjét ma már szeretem, de akkor a félelem kapott el tőle. Pici voltam amikor anyum nézte, én meg arra jöttem be, hogy úszik a hulla a folyóban. Onnantól volt baj az alvásommal. :U

joey20! Az is jó volt, a lányok felnőttek, a szülők megöregedtek.

Tulipanti! Nem hittem volna, hogy épp az ismerős! :R Zeusz-Apolló! meg a kínai, a neve a nyelvemen van, de nem ugrik be, majd ha lejárt a szerkesztési idő.

eziskamu! Barátnő jött, a sorozat meg ment! :C

[ Szerkesztve ]

(#15) Tulipanti


Tulipanti
tag

Nekem is rémlenek ezek a sorozatok. :K A Magnumot még most is adják az egyik adón. :)
A Meghökkentő mesékből nemrég láttam pár részt, jó kis sorozat. :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#16) eziskamu válasza joey04 (#12) üzenetére


eziskamu
addikt

Ó akkor még kicsi vagy. Kár volt felrobbantani a végén Walnut Groove-ot

(#17) eziskamu válasza Kolondrum (#14) üzenetére


eziskamu
addikt

Az se rossz egy program ;] , mármint a barátnő.

[ Szerkesztve ]

(#18) joey04 válasza eziskamu (#16) üzenetére


joey04
titán

Tiszta még az is, csak azt nem olyan sokat néztem mint a többit.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) eziskamu


eziskamu
addikt

[link]
Egy csöppet fosatós volt a főcim este 10 után.
Ja és amikor még Gálvölgyi vicces volt:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#20) anjani182 válasza eziskamu (#3) üzenetére


anjani182
őstag

Az a biológiai izés az kemény volt :DDD Csak úgy jöttek-mentek a baktériumok :C De azért akkoriban nagy szám volt, hogy ilyen fura élőlényeken keresztül mutatták be a test működését, meg azt bírtam, hogy mindig minden szereplő ugyanaz volt minden részben :D

Forever and ever, let's make this last forever.

(#21) eziskamu válasza anjani182 (#20) üzenetére


eziskamu
addikt

Sőt volt történelmi változata is, és ugyanazok a jó és rosz karakterek voltak, csak mint történelmi személyek.

(#22) anjani182


anjani182
őstag

Egyet mondjon meg nekem még valaki!

Ez is ezer éve volt, az MTV1-en még akkor, egy sorozat:

A stroy:

azt hiszem lement pár srác nyaralni valakihez, rokon vagy ilyesmi, a szomszédban volt egy tó, meg egy fura ház, és ott ilyen dzsuvás, hínáros szerű élőlények éltek, vagy átváltoztak a fene tudja már.

Emlékszik erre valaki? :F Nagyon kellene ennek a címe!!!!

Forever and ever, let's make this last forever.

(#23) eziskamu válasza anjani182 (#22) üzenetére


eziskamu
addikt

Új zélandi volt, és azok emberi formát tutak felvenni, de űrlények voltak, és egy másik asszem tényleg emberszerű űrlényért jöttek, meg valami tárgyat is kerestek tán.

(#24) anjani182 válasza eziskamu (#23) üzenetére


anjani182
őstag

Óóó ennek kellene a címe, megnéznék egy-két részt youtubeon :K De totál fogalmam nincs már mi lehetett :(

Forever and ever, let's make this last forever.

(#25) eziskamu válasza anjani182 (#24) üzenetére


eziskamu
addikt

Egészségedre :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#26) anjani182 válasza eziskamu (#25) üzenetére


anjani182
őstag

Ez kemény, nagyon nagy vagy, köszi :Y :R :R :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#27) gabor85 válasza Badman 4ever (#5) üzenetére


gabor85
őstag

Ábazzeg! Az ultraszuperkirályság volt!
Imádtam! Onnét lestem el egy csajozós ámbár régimódi trükköt.
Az egyik epizódban vendégszereplő volt a Knight Rider Devon-ja. Ő vmi nagyonmondó filmszínészt játszott. A feleséget becsapta, de Meggájver bá megmutatta hogyan kell papírból virágot csinálni. A siker a filmen is és a valóságban is garantált. Legalábbis bejött:)

(#28) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

1978-as vagyok. Olyan korban voltam kisgyerek, amikor még csak egy tévécsatorna volt, az MTV 1, és azon se volt hétfőnként adás. Sorozatkedvencek voltak: Derrick, Minden lében két kanál, Linda, Egy úr az űrből, Szomszédok, Dallas, Klinika, Knight Rider. :C

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#29) anjani182 válasza Algieba (#28) üzenetére


anjani182
őstag

Azért a Kisvárost se felejtsük ki, adják az M1-en újra délutánonként :R A zenéjéért meg voltam őrülve :)

MOD: Angyalbőrben-t nyomta 1-2 éve a Viasat, ha jól emlékszem :))

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#30) eziskamu válasza anjani182 (#29) üzenetére


eziskamu
addikt

Az Angyalbőrben jobb volt, nem vették legalább túl komolyan magukat.

(#31) Kolondrum válasza Algieba (#28) üzenetére


Kolondrum
félisten

Linda :R

Dallas :DD Amikor a Boby meghalt hát egy világ omlott össze bennem!

anjani182! Az a fiatal gyerek mondta mindig: "Logikus!" Nekem rnnyi maradt meg belőle.

(#32) anjani182 válasza eziskamu (#30) üzenetére


anjani182
őstag

Volt még a Power kapitány, azt nézte valaki? Pont a múltkor nosztalgiáztam youtubeon :DDD [link]

SymbianOS: ha ráérsz nézd hétköznap 16:10-től az M1-en :K

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#33) joshua7


joshua7
veterán

Náalm is kábé ezek mentek. Bár az A-Team-et meg MacGyver-t nem néztem, de Magnum, Baywatch meg a Knight Rider megvolt. Régi szép idők. :)

Jaa, Captain Power sem volt semmi. :))
Mondjuk amikor ezek mentek, én már nagyban TNG-t is néztem a Sky One-on (míg le nem kódolták... :( ). Értem ezalatt '91 környékét. Voltam jó 11 éves. :) Nemsokára ('93) rá aztán jött az X-Akták a PRO7-en, azt is nagyon bírtam. A másik nagy kedvenc az Outer Limits volt '94 környékéről, azt éppen most kezdtem el újból nézni. 7 évad, elleszek vele egy ideig...

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#34) eziskamu válasza Kolondrum (#31) üzenetére


eziskamu
addikt

Najó, de feltámasztották ;] .
Ja meg a Vili te nagyon hülye, a Família kft-ből.

(#35) eziskamu válasza anjani182 (#32) üzenetére


eziskamu
addikt

:N Na ezt eddig sikeresen elkerűltem.

[ Szerkesztve ]

(#36) anjani182 válasza eziskamu (#35) üzenetére


anjani182
őstag

Akkor remélem viszonoztam a segítséged, vannak fenn részek, igaz angolul :C

"captain power and the soldiers of the future"

Talán ha jól emlékszem annak idején ezt a Szív TV nyomta, nemtudom erre az adóra emlékszik-e valaki?! [link]

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#37) Kolondrum válasza anjani182 (#32) üzenetére


Kolondrum
félisten

Húúú hallod, én legalább 2 éve nem néztem M1-et, majd megkeresem ha az elfoglaltságaim engedik.

[ Szerkesztve ]

(#38) anjani182 válasza anjani182 (#36) üzenetére


anjani182
őstag

Eszembe jutott még valami, Sat1-en kezdték el nyomni annak idején, Power Rangers :C [link]

go go power rangersssssss :C

eziskamu: mi az a Nulladik?! :F

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#39) eziskamu válasza anjani182 (#36) üzenetére


eziskamu
addikt

Inkább pár egész rész kéne a Nulladikból

(#40) Kolondrum válasza anjani182 (#38) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az eleje olyan teletabis! :Y

(#41) anjani182 válasza Kolondrum (#40) üzenetére


anjani182
őstag

Dehogy is :B Mindenkinek volt egy robotja, a legvégső esetben hívták őket mindig, abból összeépült egy nagyrobot, és az legyőzte az ellenséget :C Az ellenség meg mindig egy felnagyított szörny volt, amit a banya nagyított ;)

Slipknot feldolgozás: [link]

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#42) Kolondrum válasza anjani182 (#41) üzenetére


Kolondrum
félisten

Érezted írás alatt, hogy visszaköszönt a gyermeki éned? :) Szabad tudni te mikori vagy?

(#43) madstunt


madstunt
addikt

Áh ezeken nőttem fök én is.A magnum meg a szupercsapat vitt mindent
utánna a knight rider meg a macgyver.Volt talán vmi Kobra nevű is asszem a teve 2-n

(#44) anjani182 válasza Kolondrum (#42) üzenetére


anjani182
őstag

Igen, amúgy '84

MOD: #41-ben természetesen összevágott a video :)) csak ez lemaradt

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#45) eziskamu válasza madstunt (#43) üzenetére


eziskamu
addikt

Dudikoff Mihállyal, kopasz főnökkel, és szőke csajjal? Az se volt olyan rég.

(#46) fekeandras válasza anjani182 (#36) üzenetére


fekeandras
őstag

aha. AM Mikrón lehetett fogni.

#38: íme, ezen a videón éppen Egely György professzor beszél.Sokan bolondnak tartják pedig nem mindennapi koponya...
keress rá.

[ Szerkesztve ]

(#47) anjani182 válasza eziskamu (#39) üzenetére


anjani182
őstag

Indavideon találtam pár videot, keress rá!

Forever and ever, let's make this last forever.

(#48) fekeandras válasza anjani182 (#47) üzenetére


fekeandras
őstag

Ha érdekel a téma pötyögd be a google-ba, hogy tiltott találmányok

(#49) Csemike válasza eziskamu (#3) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nekem ugyanezek voltak gyermekkorom meghatározó televíziós élményei (Dallas is, Angyalbőrben, aztán kicsit később a Kisváros is) . :D Plusz még a Linda sorozatért voltam oda, személyes érintettség okán. :D

(#50) Thunderzolee

TJ Hooker? :D

Nehogy már kimaradjon.

Esetleg még:
A halál archívuma, Tetthely, Pumukli, Alfa Holdbázis, Kórház a város szélén.

:C

Csemike, ne kéresd Magad, mesélj már arról az érintettségről. :K Csak nem szerepeltél benne?

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#51) Csemike válasza Thunderzolee (#50) üzenetére


Csemike
csendes tag

Lindának hívnak. :) Hogy én mennyit hallgattam emiatt, hogy "Lindááá, híjjjá!" :U

(#52) puttputt


puttputt
őstag

4-es kivételével mind "egyezik" :K . Hiánytalanul jó válogatás, részemről is ugyanez...! :)
Esetleg még egy kis Dallas, meg Kacsamesék és "completed". :U :Y

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#53) vtechun válasza eziskamu (#3) üzenetére


vtechun
veterán

Nem erre gondoltál a kutyással ? : Jamie és a csodalámpa

(#54) joey04


joey04
titán

Van még 2 sorozat aminek nem jut eszembe már a címe, a történet is nagyon homályba vész, az egyikről annyi maradt meg, hogy francia sorozat, van benne egy Justine nevű csaj is, mind fiatalok mint pl jóbarátokban és ők is valami kávézószerűbe szoktak találkozni.
A másikról még kevesebb élményem van, az amerikai, egy együttesről szól, szintén vígjáték, van benne egy idióta ember (talán a manager) aki mindig valami idióta beszólással jelenik meg, talán ba-boom de nem biztos. Ennyit tudtam sajna összekaparni róla...
valamelyik esetleg?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#55) joey04 válasza joey04 (#54) üzenetére


joey04
titán

ááá ebben a pillanatban találtam meg a franciát!
Első csók a címe. már csak a másik kell. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#56) eziskamu válasza vtechun (#53) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem rajzfilm volt. Volt benne egy hasonló GMC fekete kocsi, mint ami a szupercsapatban is volt, csak itt a rosszfiúk birtokolták.

[ Szerkesztve ]

(#57) Jofi81 válasza joey04 (#54) üzenetére


Jofi81
őstag

Szerintem te a Kaliforniai álomra gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#58) puttputt válasza Jofi81 (#57) üzenetére


puttputt
őstag

Ha már Kalifornia... "Kaliforniába jöttem". Will Smith egyetlen jó alakítása - szerintem -, de ehhez a stáb többi tagja is kellett...

Az általad linkeltre:
Ez is nagyon jó volt, de kevésbé emlékszem! :D Mostanában ismétlik/telték a TV6-on! :K

Step by step?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#59) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

rámtörtek az emlékek.D

(#60) Jofi81 válasza puttputt (#58) üzenetére


Jofi81
őstag

A Kaliforniába jöttem-mel csak később ismerkedtem meg, mert sokáig nem volt kábeltévénk. Így már annyira nem fogott meg. A Step by step meg az a családi sorozat volt Patrick 'Bobby' Duffy-val a főszerepben? Azt sem nagyon néztem.

A Kaliforniai álmot viszont nagyon szerettem, minden délután néztem, ha tehettem. :) A TV6 az a Viasat 6 lenne, vagy valami más?

(#61) puttputt válasza Jofi81 (#60) üzenetére


puttputt
őstag

Nem, ugyanaz.

Hol így hívják, hol úgy.

Pont "Bobby" miatt néztem, meg annak a lakli gyereknek - később játszott vmi. híresebb filmben... - játéka is tetszett. Idióta kis sorozat. :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#62) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

Szerencsére még én is ezeken nőhettem fel. ;)
A mai sorozatok már egyáltalán nem kötnek le. Bár lehet csak kinőttem a tévézésből, mert sporton kívül semmit nem nézek.

Macgyver-t már rég meg akarom szerezni. Tudja valaki hány évadot készítettek belőle?

Stargate+Macgyver theme

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#63) puttputt válasza -=Sziszi=- (#62) üzenetére


puttputt
őstag

"O'neill ezredest" nagyon bírtam! :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#64) Jofi81 válasza -=Sziszi=- (#62) üzenetére


Jofi81
őstag

A MacGyver 7 évados. Azért tök jó, hogy rögtön a harmadik epizód Budapesten játszódik! :)

[ Szerkesztve ]

(#65) -=Sziszi=- válasza puttputt (#63) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Bizony nagyon jól kitalált alak, és RDA a tökéletes színész hozzá. Néha már fetrengtem a röhögéstől a hülyeségein.
Stargate the best SciFi ;]

Jofi81: Köszi 7.évad az jó sok. Azt hittem max 4-5 lehet belőle.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#66) joey04 válasza Jofi81 (#57) üzenetére


joey04
titán

igeeeeen! köszönöm!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.