Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) sto1911 válasza csaba951 (#650) üzenetére


sto1911
veterán

De, azt. Egyszer mar kemenyen megszivatott es most is az volt a problema :S Beirtam a forumba is, koszi a tippet! Ha egyszer hozzaadod a kivetellistahoz es elinditod a jatekot, akor utana mar kiveheted, el fog uindulni (5 perc tapasztalata...)

Es ha mar bejutottam, akkor itt egy allas is:

moonkinght

[ Szerkesztve ]

(#652) eami válasza sto1911 (#651) üzenetére


eami
addikt

akkor jól éreztem, hogy a kiemelkedő teljesítményem (ranglista tekintetében) inkább az alacsony részvétel eredménye :))

(#653) cor válasza sto1911 (#651) üzenetére


cor
őstag

Nekem mostanában meg addig szinkronizál h inkább el se indul, csak max sokadik ilyen szinkronkör után...

Amúgy elég bugyuta asztal, főleg a SW után :U

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#654) chris0000


chris0000
őstag

hi.
nem túl könnyű ez az új walking dead asztal.

(#655) cor válasza sto1911 (#651) üzenetére


cor
őstag

nem lesz kedvenc asztal másoknál se ha jól látom ;]
egyébként nem tudom nálam volt-e ez, de egyszerűen szemfárasztó ezen játszani (gyanítom a csodás fehér-szürke-hidegkék színek miatt)

sw:tcw-n meg szintet lépett a bug, 2ik küldi után már nem csak a golyó maradt zöld, hanem a rámpalezárások is úgy maradtak :((( ;]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#656) sto1911 válasza cor (#655) üzenetére


sto1911
veterán

Elegge szemfaraszto, de maga a Hold sem egy izgalmas szinosszeallitasu bolygo :D (Mondjuk maig nem ertem miert veszi Superman kintre a gatyat :DD)
Szoval a vegeredmeny kb. a szokasos lett, amennyire szerettem volna jatszni rajta, olyan keveset sikerult.
Gratula mindenkinek!

moon_knight_vege

Mi legyen a kovetkezo asztal?

Ill. a kovetkezo asztalnal lesznek nyeremenyek is, chris0000 jovoltabol, holnap posztolom!

(#657) sto1911 válasza sto1911 (#656) üzenetére


sto1911
veterán

Felkerultek a nyeremenyek az irasba.

Senki nem szavazott? Kifujtunk, mint a lufi? :)

(#658) thozoo válasza sto1911 (#657) üzenetére


thozoo
tag

Thor volt már? Kinek van meg az az asztal? Szerintem az jó lenne.

Thozoo

(#659) sto1911 válasza thozoo (#658) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem jo.

(#660) cor válasza sto1911 (#657) üzenetére


cor
őstag

mire lehet szavazni? vagy most már bármi lehet?
(van 18 marvel, 10 SW, meg 18 egyéb asztal összesen, ha jól számoltam..:D )

néztem ezt a T-Wrecks-et, mind a 92 achija megvan :Y

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#661) sto1911 válasza cor (#660) üzenetére


sto1911
veterán

Elvileg ezek meg nem voltak: Ghost Rider, Star Wars: Darth Vader, Episode VI, Starfighter Assault, Doctor Strange, Fantastic Four, Civil War meg az ujak. Ill. a nyitoban van lista a mar jatszottakrol.

[ Szerkesztve ]

(#662) sto1911


sto1911
veterán

Aki akar maganak igazi Walking Dead asztalt az orulhet, ugyanis megjelent, egybol ket valtozatban is! Nem kerul sokba, csak 6 es 9k dollar :D :O ;]

(#663) eami válasza sto1911 (#661) üzenetére


eami
addikt

mindenképp olyan legyen ami még nem volt. Ha Thor még nem volt (nincs a listán) akkor felőlem mehet az is.

(#664) sto1911 válasza eami (#663) üzenetére


sto1911
veterán

Igen, a Thor lemaradt, de nem volt meg.

(#665) thozoo válasza sto1911 (#664) üzenetére


thozoo
tag

Most van időm kicsit flipperezni – akkor melyiken nyomjuk? :F

Thozoo

(#666) sto1911 válasza thozoo (#665) üzenetére


sto1911
veterán

Thor startfoto:

thor_start

Nem vagyunk tul sokan :D

table guide

[ Szerkesztve ]

(#667) cor válasza sto1911 (#666) üzenetére


cor
őstag

nem jó az asztal neve...megtorlónak kéne hívni :DDD
olyan szép öngólokat lövet veled azt asztal h az már szép...

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#668) sto1911 válasza sto1911 (#666) üzenetére


sto1911
veterán

1

(#669) thozoo válasza sto1911 (#668) üzenetére


thozoo
tag

Uram irgalmazz, hogy elindultam lefelé...

Thozoo

(#670) sto1911 válasza thozoo (#669) üzenetére


sto1911
veterán

En meg alig vartam elinduljak felfele :DD

(#671) sto1911


sto1911
veterán

A Thoron nem volt egy olyan bugotok annal a kuldetesnel, ahol a rampakrol kell leloni eloszor a jeget, hogy nem mutatta hol kell felizzitani a golyot? A ket rampat mutatta, minden mas sotet volt, igy parszor elbuktam, mire feltunt...

Ill. senki nem szavazott?

(#672) thozoo válasza sto1911 (#671) üzenetére


thozoo
tag

Nekem igazából mindegy, hogy melyik pályán nyomjuk - van szerencsém birtokolni mindet. Ennek fényében nem szeretnék első szavazó lenni.

Sajnos a Thor-on nem játszottam annyit, mint amennyit szerettem volna, talán majd a következőre több idő jut!

Thozoo

(#673) Mart10000 válasza sto1911 (#671) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Sok idő nem jutott rá. Perpill nekem sincs ötlet a következőre. Amúgy is szinte mindig biztos a győztes kiléte. :D

(#674) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Essünk túl rajta. Civil War. Nem a kedvenc, de még nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#675) thozoo válasza Mart10000 (#674) üzenetére


thozoo
tag

Részemről oké. (+1 szavazat)

Thozoo

(#676) eami válasza Mart10000 (#674) üzenetére


eami
addikt

mehet, legalább olyanon szívunk ami hivatalosan is nehéz :DDD

(#677) sto1911


sto1911
veterán

Thor vegeredmeny:

thor_vege

Gratula a nyerteseknek, ne feledjetek, most az elso harom helyezett nyer, a topiknyitoban van a lista mikbol lehet valasztani, tessek chris0000-nak irni a kulcsokert! :R

Reszemrol Alpha Prime stipi-stopi! :DD

[ Szerkesztve ]

(#678) sto1911


sto1911
veterán

Civil War startfoto:

civil_start

Az elmaradhatatlan guide

Ill. felajanlok Tropico 3 Steam Edition kulcsot azoknak, akik oktober masodikan estefele dobogosok (remelem van meg 3 kulcsom :D), amit okt. 6-ig kell hozzadni a Steamhez!

[ Szerkesztve ]

(#679) cor válasza sto1911 (#671) üzenetére


cor
őstag

én egyszer se láttam világítani, úgy jöttem rá véletlen mikor bepattant az almás lyukba h így kell csinálni... ;]

CWn érdekes lesz rájönni h lehet pontot is gyártani s nem csak ütögetni fillérekért :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#680) eami válasza sto1911 (#678) üzenetére


eami
addikt

nem is rossz asztal ez, de ki felejtett ott egy bazinagy mágnest középen? :DDD

(#681) ruti


ruti
Közösségépítő

hali,
visszatérek erre a táblára, hiányzik egy kis versengés :)
no para, sok időm nem lesz rá, így cor is nyugodtan alhat ;]

blackjack-et felvettem, de ki c2710?

amúgy én is steam nevet váltottam, a listában még a régivel vagyok

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#682) ruti válasza ruti (#681) üzenetére


ruti
Közösségépítő

hát, sajna eddig nem volt sok időm,

azért kiváncsi lennék, hogy kinek mi az induló pontszáma? (intro multiball)

a rekord menetemben 4x voltam fight-ban, de egyszer sem nyertem, hiába volt very easy, akkor sem...
lehet meg kellett volna néznem a guide-ot? :B
gondolom a rámpabevezetések villogása adja meg, mit kell lőni, de valami mégsem stimmelt... :F

lényeg, hogy a Tropico-s mini versenyben sajna nem leszek dobogós :(

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#683) cor válasza ruti (#682) üzenetére


cor
őstag

heh én tegnap jöttem rá h van induló multiball:D 1milliopárezer

jól gondolod, csak nem mindig rámpa villog, hanem az a kis középső forgós lyuk is, jobb alsó kör stb, ill van amikor 2x kell ugyanazt meglőni
(meg mintha lenne egy olyan is amikor a legfelső megahiperszuperkombós felső rámpa, v nem s én is elnéztem ott a villogást :DDD )

[ Szerkesztve ]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#684) ruti válasza cor (#683) üzenetére


ruti
Közösségépítő

neb@ssz, hát akkor kellett hozzá pár óra ;]
(ez még rosszabb, mint a múltkor a golyóvisszahozás a csatornából - mi lett volna, ha időben rájössz)

egyébként ez utóbbi elég gyakran összejön ezen a pályán

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#685) Rendo84 válasza ruti (#682) üzenetére


Rendo84
senior tag

Ha dobogós leszek, szívesen átadom, mert nekem már megvan. De emiatt lehet, hogy alapból nem is járna, vagy mehet Bluegiftre is akár. :K

Az előző asztalon (Moon Knight) sajna nem tudtam egyet sem játszani nyaralás miatt, de kicsit megcibáltam most az óriás (cor) bajszát. ;]

[ Szerkesztve ]

(#686) sto1911


sto1911
veterán

Jelenlegi allas:

civil1
civil2

cor, Blackjack es Rendo84-nek jar a Tropico, latom Rendonak mar megvan, kapja akkor ruti?

[ Szerkesztve ]

(#687) sto1911 válasza sto1911 (#686) üzenetére


sto1911
veterán

Neil McCauley jelentkezzen mar privatban a kulcsert, mert nem tudom ki o :-D Jar neki egy kulcs, Blackjack nem javitott :-)

(#688) ruti válasza sto1911 (#687) üzenetére


ruti
Közösségépítő

azt hittem barátod steam-en ;]

megkaptam Rendo-tól a kulcsot, köszönöm a jó szándékot
de sajnos nem működik, már felhasználva.

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#689) sto1911 válasza ruti (#688) üzenetére


sto1911
veterán

Kuldok masikat.

A PH neve erdekelt volna, de holnap egesz nap steam kozelben leszek, majd ranezek :-)

Mi ez a kommandos mentos kep? :-D

[ Szerkesztve ]

(#690) ruti válasza sto1911 (#689) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ok, köszi :R

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#691) sto1911 válasza sto1911 (#686) üzenetére


sto1911
veterán

cor lemond a Tropicorol, thoozoo, teged erdekel?

(#692) cor válasza ruti (#684) üzenetére


cor
őstag

áh mindig rutinból ( ;] ) enterenterenter-rel kezdek, s nem tűnt fel h lenne ilyen kezdő minijáték:D

igen sajnos tényleg kell, főleg mivel mire összejön egy kickback lemegy a nap...nehéz is összekapni, meg miután a kickback átlőtte a másik szélre (ahol még persze kanyarba se volt kb) azóta nem is érdekel h legyen...

[ Szerkesztve ]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#693) thozoo válasza sto1911 (#691) üzenetére


thozoo
tag

Nekem is megvan, köszönöm. Mehet tovább.

Thozoo

(#694) sto1911 válasza thozoo (#693) üzenetére


sto1911
veterán

Oksa, eami?

(#695) eami válasza sto1911 (#694) üzenetére


eami
addikt

megvan :-D

(#696) sto1911 válasza eami (#695) üzenetére


sto1911
veterán

Akkor jelentkezhet erte akinek kell, feladom :DD

(#697) cor


cor
őstag

már közel járok h rájöjjek az asztal "működésére", de
ami zavaró, az a "fényrámpa" , tippre azt mondanám olyan 35-40% a bugzási rátája (melléesik, kiszáll a golyó, eleve rosszul érzékel vmit ... ) :U :(

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#698) eami válasza cor (#697) üzenetére


eami
addikt

én már meg sem akarom érteni, a lényeg hogy ne essen le a bogyó, aztán csak lesz vhogy :DDD

(#699) sto1911


sto1911
veterán

Tropico 3 Steam Ed.

https://www.humblebundle.com/?key=meHneFyHdxWmKxBm

(#700) cor válasza eami (#698) üzenetére


cor
őstag

lehet túl bizakodó voltam, átfogalmazom, vannak erős sejtéseim... :D

aki ezt a harc rendszert kitalálta az szerintem azóta már erősen csuklott párszor, főleg ha én is játszom épp...
amikor beadja a legfelső rámpát az már eleve gáz, s legjobb mikor ezt akkor teszi amikor 8mpet kapsz a harcra :U ;]

meg úgy egyáltalán, picit mintha mindenre kevés időt adna

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.