Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) eami válasza cor (#700) üzenetére


eami
addikt

maradjunk annyiban, hogy a nem túl pozitív élmény is élmény :DDD

(#702) cor válasza eami (#701) üzenetére


cor
őstag

hát lassan kb jah, főleg ha eljutsz az oldalváltásig, azaz az esküvő után ... :( :DDD

kíváncsi leszek mit tölt le a steam most 3,2GB, mikor eddig vmi 2,5gb körül volt az egész fx2 mappa :F

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#703) sto1911 válasza cor (#702) üzenetére


sto1911
veterán

Jon ket South Park tabla, bar a meretvaltozast nem indokolja :S

(#704) eami válasza sto1911 (#703) üzenetére


eami
addikt

oh no, megint lehet rá költeni :-D na nehogy már csak két tábla hiányozzon :-D

(#705) sto1911 válasza eami (#704) üzenetére


sto1911
veterán

:D

Ha a mostani asztalon mulik sose tudom meg mi lett a tortenet vege :D Tenyleg kegyetlen neheznek tunik :S

(#706) thozoo válasza cor (#702) üzenetére


thozoo
tag

Kisebb hibajavításokat eszközöltek, illetve (végre!) csiszoltak az eddig agyontömörített hang minőségén. Ezért töltött le olyan sokat, hiszen gyakorlatilag az összes asztalt újra kellett tölteni.

Thozoo

(#707) Xaels


Xaels
félisten

Akit esetleg érdekel, mobilon most limitált ideig féláron vannak a Marvel táblák.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#708) sto1911


sto1911
veterán

A jelolt rampat es alatta a bigyot hogy lovitek meg mission kozben?
1

Sehogy sem sikerult meg...

(#709) cor válasza sto1911 (#708) üzenetére


cor
őstag

mission alatt a Fight-ot érted? :D
a rámpát? nehezen, nagyon nehezen...főleg ha olyan nézeten játszod mint én, s jól betakarja IM a kart :( ... a bal oldali ally-loopon kell megküldeni h legyen elég lendülete a felütéshez, vagy legalább a baloldali automata kilökőhöz essen be

a skillshot bigyót miért kérdezed? az nem kell, ha az világit akkor a fentebb írt előző ally vagy kilövő módi kell szintén

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#710) sto1911 válasza cor (#709) üzenetére


sto1911
veterán

Nem a skillshot bigyo fejezi be a fightot, hanem a rampa? Delutan sikerult jatszani kicsit, tenyleg brutal egy asztal.

Azon a nezeten jatszok amugy, ami a screenshoton van, en lottem :)

Ja, es ma vettem eszre, hogy jobb felul is van egy uto :DD

[ Szerkesztve ]

(#711) cor válasza sto1911 (#710) üzenetére


cor
őstag

mindig oda kell ütni ahol világit ;]
vmeik Gain Ally-s (rámpa, luk, loop) lesz a fightban is a megfelelő hely, attól függ mit kapsz
s igen mikor ott jobb felül világit a piros lámpa, akkor az a legfelső ütős felső vizszintes rámpa a cél, amit szeret pont ilyen 1v7 és hasonlóan rövid idős szitukban adni :O :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#712) sto1911 válasza cor (#711) üzenetére


sto1911
veterán

Nem nagyon megy, kicsik a lyukak :D

(#713) sto1911


sto1911
veterán

Kicsit megcsuszva, de a Civil War vegeredmenye:

civilvege1
civilvege2

Gratula a nyerteseknek, ne feledjetek kivalasztani a nyeremenyeket!

Mi legyen a kovetkezo? Fear Itself volt mar?

[ Szerkesztve ]

(#714) Rendo84 válasza sto1911 (#713) üzenetére


Rendo84
senior tag

Speciel az volt már.
Felőlem bármi jöhet ami még nem volt, előbb utóbb úgy is sorra kerül minden. :)
Milyen nyeremények? :F

(#715) eami


eami
addikt

én nem merek szavazni ez után :DDD

(#716) sto1911 válasza Rendo84 (#714) üzenetére


sto1911
veterán

Csekkold az topik irasat, benne van ket lista is :) Akkor a kob. asztal eldontese reggelre marad, ez a Fear abszolut nem remlett, de raneztem youtube-on, es tenyleg volt, nem is volt rossz! :S

[ Szerkesztve ]

(#717) thozoo válasza sto1911 (#716) üzenetére


thozoo
tag

Guardians of the galaxy? Csak kérdés, hogy kinek van meg...

Thozoo

(#718) cor válasza sto1911 (#713) üzenetére


cor
őstag

nehézke asztalka volt na..:D

én rápróbálnék ezekre a múltkorival együtt: Betrayer, RACE Injection :B :R

új asztalnál meg lehetőleg ne marvelt már megint, tudom abból van a legtöbb, meg annyira nem is rosszak, de már így is zsinórban 3 volt :P

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#719) sto1911 válasza thozoo (#717) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem ok. :)

A nyeremenyekkel kapcsolatban irtam chrisnek, remelem hamarosan jelentkezik.

(#720) Rendo84 válasza sto1911 (#719) üzenetére


Rendo84
senior tag

Sok embernek nem hiszem hogy meg van az asztal, például nekem sem, de ettől független mehet ha gondoljátok. ;)

(#721) Rendo84


Rendo84
senior tag

Ezúton is köszönöm szépen chris8800 a nyereményt! :R

[ Szerkesztve ]

(#722) sto1911


sto1911
veterán

Penztarcakat kinyitni, a heten ket tablaval jon a South Park Pinball!

(#723) eami válasza sto1911 (#719) üzenetére


eami
addikt

nem sokat toltam, de már kipróbálta azt az asztalt, de nem nyerte el annyira a tetszésemet. de ha már ilyeneket választunk akkor mehet akát a PvS vagy a Walking Dead is :D

(#724) Rendo84 válasza sto1911 (#713) üzenetére


Rendo84
senior tag

Nagyon sok Star Wars és Marvel tábla nem volt még, én ezek mellett tenném le a voksom. :)

(#725) thozoo válasza Rendo84 (#724) üzenetére


thozoo
tag

A Darth Vader és a Droids tetszettek a Star Wars-ból. Ezek közül esetleg valamelyik?

Thozoo

(#726) sto1911 válasza thozoo (#725) üzenetére


sto1911
veterán

Egy SW nekem is fekudne.

(#727) Xaels


Xaels
félisten

Nekem a Darth Vader, Droids és a Han Solo a kedvenceim SW-ből. Marvelből a Wolverine, World War Hulk, Captain America. Most akcióban megvettem a Guardians Of The Galaxy-t meg a Deadpoolt, de ezekben nem tetszik a túl sok animáció meg a kezdő játék, egyébként a GotG tetszetős csak a kilövéstől kapok agybajt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#728) sto1911 válasza Xaels (#727) üzenetére


sto1911
veterán

Akkor legyen a Droids a kovetkezo :)
Okt. 12 - 26., startfoto:

droidstart

guide

GL, HF!

[ Szerkesztve ]

(#729) eami válasza sto1911 (#728) üzenetére


eami
addikt

:K

(#730) thozoo válasza sto1911 (#728) üzenetére


thozoo
tag

Szuper :-)

Thozoo

(#731) cor válasza Rendo84 (#721) üzenetére


cor
őstag

szintén, én is megkaptam őket, köszönöm :R

Xaels
már gépen is nyomod vagy még mindig csak mobil (v mifene) :F

[ Szerkesztve ]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#732) Xaels válasza cor (#731) üzenetére


Xaels
félisten

Csak mobilon(Android) vettem meg. Sajnos nem tudom sem az eredményeket átvinni, sem az asztalokat sajnos. Ma pottyant ki a 2. gyerkőc így most a költségek minimálisra vannak véve nem fizethetek több platformra, de amint lesz lehetőség szívesen csatlakozom. PC sincs csak egy Lenovo G505s laptop mobilnettel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#733) sto1911 válasza Xaels (#732) üzenetére


sto1911
veterán

Gratula a babahoz! :)

Az aktualis tablat ha tudod szerezd be, maross jo aron adja.

Most jatszottam parat, az utolso koron 5!!! extra golyot kaptam, 3 a random miatt, 2 meg valahonnan elokerult. Persze igy se jutottam sokkal tovabb, de ez azert nem volt gyenge :D

(#734) Xaels válasza sto1911 (#733) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi, hát neki is több haja van mint az apjának. A Droids szórja az extra golyókat és bár nagyjából tudom már a feladatokat még sem sikerül igazán nagy pontot összeszednem. Imádom amikor C3PO szétrepül a pályán. Bezzeg Darth Vader-ben benne vagyok az 50-ben droidon. Mondjuk érdekes egyének tanyáznak a topban...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#735) cor válasza Xaels (#732) üzenetére


cor
őstag

nekem meg androidom nincs (se semmi hasonló okosság) :)
grat a kicsihez

a múltkori megapatchba nem fért bele az ütőlag száműzése :F :(

aktívak a SP táblák, hát ha nagyon megdobálnának vele talán játszanék rajta

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#736) Xaels válasza cor (#735) üzenetére


Xaels
félisten

Ma este leszedem az alapot. Éjszaka van 100GB-om, egyébként csak 10. Majd priviben az asztalokhoz ha adtok elérést azt megköszönném.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#737) csaba951 válasza Xaels (#736) üzenetére


csaba951
veterán

Jobbra fent a Témaindító írásban ott van, hogyan kell jelentkezni.

(#738) Xaels válasza csaba951 (#737) üzenetére


Xaels
félisten

Látom, azt hittem valami privibb dolog, mert először aprón kerestem.

Az este lejött a játék. Kipróbáltam, de iszonyat nagy az input lagom néha :F Van pár leírás ami javít a dolgon, megpróbálkozom vele, bár a Laptop dualgraphics-os remélem nem kavar be.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#739) Xaels


Xaels
félisten

Na megoldottam az input laggot. CCC-ben profillal rákényszerítettem a játékra a VSYNC-et így sokat javult. Beszereztem a pályát is.

LINK steam profilom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#740) eami válasza Xaels (#739) üzenetére


eami
addikt

fel is vettelek :))

(#741) Xaels


Xaels
félisten

Köszi, vissza is jelöltem.

Billentyűzeten mit használtok kilövésre? Telefonon könnyen adagolható és jól belőhető a Skill shot, de laptopon elég macerás a touchpaddal kivitelezni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#742) sto1911 válasza Xaels (#741) üzenetére


sto1911
veterán

Este felveszlek en is.

Ha nyomva tartod a kilovest, akkor eloszor lemegy teljesen, majd nagyon lassan jon vissza, akkor kell sasolni.

(#743) Xaels válasza sto1911 (#742) üzenetére


Xaels
félisten

Már jelöltelek elvileg.
Próbálgattam, de nem sikerült ráéreznem, de akkor még próbálgatom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#744) csaba951 válasza Xaels (#743) üzenetére


csaba951
veterán

Én is küldtem meghívót, hogy ne csak az élmezőnnyel kelljen versenyezned! :D

(#745) eami válasza Xaels (#743) üzenetére


eami
addikt

én meg mobilon próbálgattam és eléggé más :P

(#746) Xaels válasza csaba951 (#744) üzenetére


Xaels
félisten

Annak idején nagyon sokat játszottunk Pinball Fantasies-t meg Timeshock-ot. Volt, hogy egész éjszaka váltottuk egymást a gépnél. Zen pinballt mobilon tolom már 1,5éve amikor kedvem van, bár egyedül azért nem akkora kihívás. Igyekszem azért jobb eredményeket elérni, bár van 1-2 asztal amit jobban szemügyre kell vennem mert nagyon nem akar menni.

(#745) eami: nekem is nagyon fura billel. Meg itt látok olyan dolgokat is amiket mobilon nem annyira.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#747) eami válasza Xaels (#746) üzenetére


eami
addikt

maradjunk annyiban, hogy gépen controlerrel jobb tolni. Kevésbé törékeny és olcsóbb is pótolni egy controllert egy - egy nehezebb asztal után :DDD

[ Szerkesztve ]

(#748) Xaels válasza eami (#747) üzenetére


Xaels
félisten

:DDD megszokás kérdése. Amikor bent ülök tartalékban 8órában volt időm hozzászokni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#749) csaba951 válasza Xaels (#746) üzenetére


csaba951
veterán

75 millió?! Belépőnek nem is rossz! Majd meglátjuk mennyire tudod megrángatni Cor bajuszát! :))

(#750) Xaels válasza csaba951 (#749) üzenetére


Xaels
félisten

Hát rá kell érezni. Könnyű felkombózni 1M-ra a rámpákat és utána ha megvan az ütem akkor elég gyorsan bele lehet tolni többet is. A feladatoknál is könnyű összeszedni 10-20M-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.