Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) sto1911


sto1911
veterán

Inkabb jatszanatok! :-D
Miota gyerek van, szet vagyok csuszva kisse :-D

(#1202) maross válasza sto1911 (#1201) üzenetére


maross
veterán

Hajra babak! :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1203) maross


maross
veterán

Nem rossz a butlers, de ahogy le tud vagodni kozepre az egyik ilyen bumperrol...ketszer volt hogy mentettem a jobb oldalon lecsorgo labdat, ugye olyankor nem valogat hogy ut ballal az ember, pislogni nem tudtam es mar levagodott kozepen.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1204) sto1911


sto1911
veterán

Elso golyoval (meg par extraval) kb. 300M, maradek kettol meg a 7M... :W :DD

butters

(#1205) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Közérdekű közlemény:
A NAV miatt bezár a Flippermúzeum

Köszönjük szépen, basszunk el tényleg mindent, ami egy kicsit is jó volt...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1206) Joco_77 válasza Agyzuzo (#1205) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Inkább nem írok erre semmit...Az egyik srác jól írja a hozzászólásokban...az országot kéne lassan bezárni...

Azért valamit csak írok...Az, hogy a flippert szerencsejátékként látja a NAV tökéletesen kivetíti a "vezetőink" szellemi színvonalát...és mi az ő kezükben vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#1207) eami


eami
addikt

azért kíváncsi lennék a részletes indoklásra.

(#1208) sto1911 válasza Agyzuzo (#1205) üzenetére


sto1911
veterán

Tegnap este en is lattam facebookon a hirt, eloszor ideiglenes bezarasrol irtak, aztan mar veglegesrol...

Dogoljon meg mindegyik rohadek, akinek a lelken szarad ez...

(#1209) Agyzuzo válasza eami (#1207) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A részletes indoklás helyett idézném neked a jogszabályt:

26. § (1)129 Pénznyerő automatának minősül a tétfizetés fejében játék céljára alkalmas mechanikusan vagy elektronikusan vezérelt berendezés, ha nyerés esetén a játékos bármely formában vagyoni értékű nyereményre válhat jogosulttá. Az állami adóhatóság dönt abban a kérdésben, hogy valamely berendezés pénznyerő automatának minősül-e.

Az utolsó mondat fényében nem is igazán értem mi szükség van a többire???
Ezzel az erővel holnaptól azt is mondhatják hogy minden konzol, tablet, telefon és PC játékgépnek minősül és fizesd meg utána a 60 ezer Ft-os éves adót különben elviszik...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1210) sto1911 válasza Agyzuzo (#1209) üzenetére


sto1911
veterán

Ahogy kivetettek az ures adathordozokra is az adot, lehet egyszer eljon a telefonado is... :W

(#1211) eami válasza sto1911 (#1210) üzenetére


eami
addikt

"játékos bármely formában vagyoni értékű nyereményre válhat jogosulttá" ? ez hogy állja meg a helyét? erre lennék kíváncsi.

(#1212) maross válasza Agyzuzo (#1209) üzenetére


maross
veterán

Nekem mindig az az erzesem, hogy ezeket a nonszensz dolgokat azert dobjak be, hogy erre porogjon ra a nep, aztan kiharcolhassa hogy ne zarjak be, na bumm. Kozben meg mashol atcsusszan valami uj adotorveny vagy parmilliardnyi kozbeszerzes havernak, ami igy kisebb hirverest fog kapni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1213) sto1911 válasza maross (#1212) üzenetére


sto1911
veterán

Lehet, hogy van benne valami, es tok erdekes volt latni, hogy amikor a netet akartak megadoztatni, egy emberkent hordult fel a nep, mig a felcsuti stadiont es a most a teman levo kisvasutat meg szo nelkul turi. Birka nep a magyar, no. :D

De azert a flipperes topikban horduljon mar fel mindenki egy ilyen eszetlen dontesen :D

Lehet mar volt, de 1940-70 kozott a nagy Amerikaban illegalisnak szamitott a flipper, viszont akkor meg teljesen mas elven mukodott, mint manapsag.

[ Szerkesztve ]

(#1214) eami válasza sto1911 (#1213) üzenetére


eami
addikt

nyilván hordul mindenki, csak nem értem hogy ezt így mi alapján? lehetett ott nyerni valamit?

(#1215) Joco_77 válasza eami (#1214) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Lehet a nyerés alatt az extra ballt, vagy a koppanás -> +1 ingyen játékot értik, ha eléred a megfelelő scoret....kitelik tőlük...Hidd el, hogy meg tudnák magyarázni...Ez van.

(#1216) sto1911


sto1911
veterán

Mar az indexen is kinn van...

(#1217) sto1911


sto1911
veterán

Eskuszom, hulye ez a NAV.

"Az adóhivatal auzt írta, a múzeum 500 forintos belépőjegye a kiállított tárgyak megtekintésére szólt, a játékautomaták használatáért további 2000 - 15 percenként 250 - forintot kellett fizetni. Ha valaki nem használta ki a 2 órás játékidőt, a fel nem használt, időarányos összeg visszajárt. Ez a díjképzés nem egyezik meg az interaktív múzeumokéval, miszerint a látogató a belépőjeggyel egyúttal megfizeti a múzeumban elhelyezett tárgyak használatát, azaz a különböző szolgáltatásokat (belépés, játék) nem külön-külön kell megfizetni - hívja fel a figyelmet a NAV."

Akkor ezentul egy belepo lesz, a 2500-as, amibol nem kapunk vissza semmit, igy ugye mindenki boldog lesz :D :W

(#1218) Agyzuzo válasza sto1911 (#1217) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ezt a díjszabást amúgy sose értettem, ki az aki nem úgy ment oda hogy elpöckölgesse a délutánt 2,5k-ért? :) Ha másba nem tudnak belekötni akkor ezen kell változtatni. :P

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1219) sto1911 válasza Agyzuzo (#1218) üzenetére


sto1911
veterán

Ez egy nagyon jo kerdes :D

(#1220) maross válasza Agyzuzo (#1218) üzenetére


maross
veterán

siman el lehetne kerni azt a 2500-os belepot. vagy 500/2500 valaszthato. Amugy minden muzemban van tobbfajta belepo,attol fuggoen mit akarsz megnezni szoval nem ertem miert rugoznak ezen. Es amikor a varmuzeumokban el akarnak kerni 500 forintot hogy ellohessek 3 nyilat, az miben mas?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1221) sto1911


sto1911
veterán

[link]

Mivel azonban a szerencsejáték szervezéséről szóló törvény a flippereket is egy kalap alá veszi az összes többi játékautomatákkal, így a múzeumnak az összes flipper után havidíjat kellene fizetnie, az 50 éves, muzeális darabnak számító gépekre is külön típusengedélyt kellene szerezniük, hogy kiállíthassák őket – közölték a NAV illetékesei a múzeum tulajdonosával.

En egy dolog miatt orulnek neki, ha kulfoldre menne: ott legalabb orulne neki a vezetes, hogy milyen nagyszeru kiallitassal lett gazdagabb az orszaguk, ami vilagviszonylatban is talan ritkasagnak szamit...

Mi meg magyarok ragaszkodjunk a szazeves barom torvenyeinkhez es b@sszunk el mindent, ami jo :W

[ Szerkesztve ]

(#1222) maross válasza sto1911 (#1221) üzenetére


maross
veterán

Remelem tenyleg kikoltoznek, eleg becsig menni, es egy bazira megbecsult muzeumuk lesz, lenyegesen nagyobb bevetellel. Lehet még a befogado allam is tamogatná, csak koltozzenek at...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1223) csaba951


csaba951
veterán

De most komolyan! 1 db foci témájú flippergép sincs abban a múzeumban?! ;]

Vagy esetleg át kell nevezni múzeumból stadionná. Rögtön menőbb név! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1224) Agyzuzo válasza csaba951 (#1223) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Viccet leszámítva, van foci témájú flipper, több is. :) Az egyik legjópofább az ami két személyes és egymásnak kell gólt lőni a flipperekkel: itt pont látszik, bár sajnos maga a pálya nem.

Lehet az a baj hogy Felcsút Flipper az pont nincs. :D

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1225) sto1911


sto1911
veterán

Portal Pinball trailer

(#1226) sto1911


sto1911
veterán

Zen Pinball eSports Edition - 3 percen belul valami challenge elerese, egyelore csak iOS-re.

(#1227) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Engem valamiért nagyon szívat a Butters asztal első körben :)
Na mindegy majd zúzom.
Más: Beszéltem Deep el a Zen Stúdiótól azt mondja évekre elegendő feldolgozandó anyag van, csak ő személyszerint 3 új táblán dolgozik most, és a jó hír hogy ebből 1 saját tehát nem licenszelt darab :)

Jöhetne már egy steam leárazás, legalább a korábbi marvell táblákra.

(#1228) sto1911 válasza Joco_77 (#1227) üzenetére


sto1911
veterán

Hogyan ered el oket? Rairogatsz vagy ismered szemelyesen is valamelyikuket?

(#1229) Joco_77 válasza sto1911 (#1228) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Nem ismerem. Gondoltam ráírok a fórumukon, múltkor (is) olyan kedvesen válaszolt. Mondtam neki, hogy olvastam pár hete, hogy keresnek játéktesztelőt és hogy majdnem rájuk írtam annak ellenére, hogy több éve stabil melóm van :)

(#1230) maross


maross
veterán

eh, csak nem kerult ra idom vegul..pedig ezen szivesen jatszottam volna :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1231) eami válasza maross (#1230) üzenetére


eami
addikt

én is mellőztem, de elvileg van még 1 napunk :D

(#1232) maross válasza eami (#1231) üzenetére


maross
veterán

oh ,tenyleg :). az jo, ma este 10utan raerek :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1233) maross válasza maross (#1232) üzenetére


maross
veterán

Hat ezen eddig szanalmas a teljesitmenyem :). Nem ertem honnan jonnek a pontok, mert nekem eddig semmibol nem esett erdemi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1234) thozoo válasza maross (#1233) üzenetére


thozoo
tag

Hát ez egy ilyen asztal. :-)

Thozoo

(#1235) sto1911


sto1911
veterán

32. South Park: Butter's Very Own Pinball vegeredmeny:

butters_vege1
butters_vege2

Gratula mindenkinek, akinek sikerult javitania!

Az elozo SP asztalhoz kepest, ahol minden villogott, barmit is lottel, ez egy nyugdijasklubos asztal volt :D

Mi legyen a kovetkezo?

[ Szerkesztve ]

(#1236) sto1911 válasza sto1911 (#1235) üzenetére


sto1911
veterán

Ezeken nem jatszottunk meg:

Han Solo
Star Wars: Starfighter Assault
Venom
Castlestorm
Age of Ultron
Star Wars Rebels

Starfighter Assault?

(#1237) thozoo válasza sto1911 (#1236) üzenetére


thozoo
tag

Legyen!

Thozoo

(#1238) sto1911


sto1911
veterán

33. Starfighter Assault startfoto, maj. 25. - jun 7.:

starfighter_start1
starfighter_start2
starfighter_start3

Table guide

Jo sokan vagyunk, hajra mindenki! :C

[ Szerkesztve ]

(#1239) Mart10000 válasza sto1911 (#1235) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Ahhoz képest, hogy csak most az elmúlt 2 napban toltam egész jó eredmény. :C Első golyóval 120 millió, a maradék 4(2 extrával) 4 millió. :W :D

(#1240) Mart10000 válasza sto1911 (#1189) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Erre is reagálva bitang nehéz volt. Anno a Tournament játékmenet miatt lőttem el vele a puskaport. :(

(#1241) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Reggelt!

Tegnap nagyon felhúzott a Butters tábla :P (nem normális aki egy játékon idegeskedik nem igaz? :) )
Azt vettem észre főleg az utóbbi pár táblánál amin toltuk, hogy a "küldetések" között mindig van 1 ami -szerintem!- jóval nehezebb mint a többi. A new hope nál is volt egy, a buttersnél ez a Meheecan...Nem elég, hogy időre meg kell lőni a targeteket ami előtt fal nyílik-csukódik(ez már önmagában nem egyszerű) a végén az utolsó targetet még lője meg az ember 3 szor.
Szóval a hétvégén én még nekiugrok ennek a buttersnek mert 1 küldetés kivételével mindig sikerül a többi és rohadtul kíváncsi vagyok a végjátékra(choosen one :) ).
Amúgy ahogy Cartman énekel azon mindig kész vagyok olyankor nem tudok figyelni a játékra sem :)
Ja igen a Starfighter táblánál is van 1 ilyen "nehéz" quest. Talán az 5ös(nem vagyok biztos benne).
5-5 hajó van időre kell meglőni 2 loopot majd a hyperspacet 5ször egymás után és 3 lövésenként van valami 20mp időd.. Ha neked fogy el előbb az 5 hajó akkor bukó a küldi. 4szer szívtam be, az összes többi küldetés megvolt, csak ez nem :) Na majd következő játéknál...

[ Szerkesztve ]

(#1242) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Ha jól számolom este 7-8 utántól lehet kapni a Portal -t. Azon gondolkoztam, hogy az utolsó 3-4 táblát megveszem ma-holnap ezekre úgyse nagyon lesz leárazás mostanában (max 10-15%):
Portal
Star wars Rebels
Age of Ultron
meg talán Venom

[ Szerkesztve ]

(#1243) maross válasza Joco_77 (#1242) üzenetére


maross
veterán

biztos lehetsz benne hogy nem 10-15%-kkal lesz olcsobb. Még ha csak -33%, akkor is most masfelszer annyit csengetsz ki ertuk, mint a nemsokara kezdodo nyari saleben.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1244) Joco_77 válasza maross (#1243) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Mikor kezdődik a nyári sale? Van valami konkrétum ?

Most 15% engedménnyel veszem őket. Tegyük fel, hogy a 2.3.4.et (a portal tuti nem lesz akciós mivel ma jelenik meg) az akció miatt nem 15% al hanem 33% al venném(33% nál tuti nem lesz több az engedmény mivel áprilisi a 2.3. tábla, 1 hónaposak).
Most 10 Euróért veszem úgy venném 9 euróért a 4 táblát(ha jól számolok). Őszinténszólva leszarom azt a 305-310Ft különbséget.
A régi marvel hiányzó packjaimat meg úgyis 75%os leárazással veszem majd(remélhetőleg).

[ Szerkesztve ]

(#1245) maross válasza Joco_77 (#1244) üzenetére


maross
veterán

portalon kivul ne legyel benne biztos, hogy az osszes tobbi nem kap minimum 50-et.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1246) Joco_77 válasza maross (#1245) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Hát jó várok akkor még rád hallgatok :)

(#1247) eami válasza Joco_77 (#1242) üzenetére


eami
addikt

star wars rebelsbol van még egy pár nekem jó arasitva. azt hittem ez a múltkor átjött :-D

(#1248) Joco_77 válasza eami (#1247) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Nem megy az olyan könnyen faluhelyen ;)

(#1249) sto1911


sto1911
veterán

Szerintem is vard meg a sale-t addig meg egy-ket asztalon fogunk jatszani (ha minden jol megy). (Bar 300 HUF-ert en sem szaroznek, kiveve, ha nem jatszanek rajta, mert addig felesleges, hogy ott alljon, ez nem fogy el a boltbol, mint a kenyer :D Az Ultronossal mondjuk pont igy jartam, bar az ajandek volt, meg csak egyszer toltottem be, de mar volt benne spoiler, es addig nem akarom jatszani, mig a filmet meg nem nezem.)

@(#1241) Joco_77: a Meehecanos nem annyira nehez, van ido megvarni, mig szabad lesz a target, es onnan mar csak egy pontos loves. Az utolsot meg ugy kell kivalasztanod, hogy a szamodra legkonnyebben megloheto legyen, es mar meg is van :)

A Starfighter Assaulton az 5-os tenyleg nem tul konnyu, de szerintem siman abszolvalhato, csak gyakorolni kell.

@(#1240) Mart10000: milyen tournament? :F

(#1250) Joco_77 válasza sto1911 (#1249) üzenetére


Joco_77
aktív tag

"@(#1241) Joco_77: a Meehecanos nem annyira nehez, van ido megvarni, mig szabad lesz a target, es onnan mar csak egy pontos loves. Az utolsot meg ugy kell kivalasztanod, hogy a szamodra legkonnyebben megloheto legyen, es mar meg is van :)"

Persze világos, elméletben nekemis megy...:) Valóságban meg szopat :DD Bár taktikát változtattam elsőnek a Meehecan -t fogom kiválasztani és utána már csak "könnyűek" maradnak :) Szóval a terv megvan, megvalósítás meg majd elválik :) Ezis furcsa, ahogy nézem kit melyik tábla szívat ezis egyedi. Én pl a New Hope al jól elvoltam, és mindenki alig várta, hogy jöjjön a következő :)

"A Starfighter Assaulton az 5-os tenyleg nem tul konnyu, de szerintem siman abszolvalhato, csak gyakorolni kell."

Na hát ez se ment nekem hétfő éjjel 11 kor félálomban 3. próbálkozásra sem:) Majd ma! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.