Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) cor válasza sto1911 (#549) üzenetére


cor
őstag

konzol...itt 232M az első :U :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#552) eami


eami
addikt

mentem 2 kört, jó lesz ez :))

(#553) sto1911


sto1911
veterán

lolwut ezmiez a sz@r?

[ Szerkesztve ]

(#554) eami válasza sto1911 (#553) üzenetére


eami
addikt

azért annyira nem rossz ötlet, casual bohóckodásnak simán elmehet :)

(#555) eami


eami
addikt

aktuális asztalnál találkoztatok már azzal, hogy a skillshot holeba beragad a golyó és nem jön ki többet? Hallani hogy kattog, de csak restart a megoldás. Eddig kétszer buktam így a játékot :(

(#556) Lucas Kane válasza eami (#555) üzenetére


Lucas Kane
tag

Nvidia kártyád van?
Nekem akkor volt ilyesmi gondom vele, amikor a vsync tiltva volt.

(#557) eami válasza Lucas Kane (#556) üzenetére


eami
addikt

AMD és sosem volt még ez gond, csak ennél az asztalnál futottam bele.

(#558) Lucas Kane válasza eami (#557) üzenetére


Lucas Kane
tag

Esetleg ez hátha segít (Nem néztem végig).

(#559) sto1911


sto1911
veterán

Elolvastam a table guide-ot, hat nem egy hosszu iromany :D
Viszont a Mysterios kerdesemet nem valaszolta meg: amikor fel vannak cserelve az utok, akkor az elso celt latom, a masodiknal nem gyullad ki semmi. Ott hova kell utni? Es a harmadiknal?

(#560) thozoo


thozoo
tag

Nem mintha létfontosságú lenne a topik címe, de már augusztus van. :)

Thozoo

(#561) Rendo84 válasza thozoo (#560) üzenetére


Rendo84
senior tag

:DD

(#562) sto1911 válasza thozoo (#560) üzenetére


sto1911
veterán

Nalad! ;] :DDD

(#563) thozoo válasza sto1911 (#562) üzenetére


thozoo
tag

Igen, mondták már, hogy az Alföldön az óra is máshogy jár. :)

Thozoo

(#564) sto1911


sto1911
veterán

Ennyit tudtam osszehozni egyelore, latom cor megint gumibogyoszorpot ivott :DD

Ez a pontszam 59 perc alatt gyult ossze, egyszer vegig is vittem az asztalt, de nem hiszem, hogy cor 5 orat jatszott volna egy nekifutasbol :D Aruld el a titkot!

spider_allas

Ket kerdesem lenne:

- a random awardokat hogy szedem ossze?
- jatek kozben a bal oldali eredmenyek lampaja mintha elaludt volna, pedig keszen voltak. Ennek ellenere beadta a vegso kuldetest, de nem gyulladtak ki. A kovetkezo korben viszont megint elaludtak, aztan ki is gyulladtak. Masnal is volt ilyen?

(#565) cor válasza sto1911 (#564) üzenetére


cor
őstag

nah akkor csak rájöttél te is hogy kell mysteriozni :D
5öt nem de a felét kb...mióta sűrűn frissítgetnek nem merem félbehagyni a játékot, mert ugrik az eredmény

- random, mint a neve is mutatja (de kb a loopok meg a spidey fejeknek köze lehet hozzá )
- elég a clone mode-hoz csak a jobb sávnyi "főküldik" megléte is

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#566) sto1911 válasza cor (#565) üzenetére


sto1911
veterán

A randomnal nem a hely a random, hanem az award :D Legalabbis ugy gondolom. Mysterional meg mintha az Doc Oc lyukba kellene belonom 2-3. alkalommal, nem?

A table guide tok jopofa, ahogy irja, hogy forditsam meg a kontrollert, de hogy forditsam meg ezt?! :DD

pinball_controller

(#567) sto1911


sto1911
veterán

Maross be tudja szerezni a hianyzo asztalokat, akinek meg kell esetleg valami. Ujak-regiek, szerintem nem jelent gondot neki.
Viszont akik a kozeljovoben szeretnenek vasarolni, azok irjak mar ossze mire vagynak, hogy ne kelljen neki "rohangalnil", hanem egyszerre be tudja szerezni a tablakat.

Nekem kellenek:

- Guardians of the Galaxy
- Deadpool

- Walking Dead (when it's done) (ez ha megsem mostanaban jelenik meg, akkor mehet majd kulon)

(#568) eami válasza sto1911 (#567) üzenetére


eami
addikt

szóval mégis szerez be? múltkor mintha azt mondta volna hogy nem foglalkozik ezzel max ha új tábla. De összeírom majd akkor én is :)

[ Szerkesztve ]

(#569) sto1911 válasza sto1911 (#567) üzenetére


sto1911
veterán

Erre a linkre lehet felirni a tablakat.

(#570) thozoo válasza sto1911 (#567) üzenetére


thozoo
tag

Közel teljes gyűjteményből az alábbi asztalok hiányoznak még:

Guardians of the Galaxy
Deadpool
Doctor Strange
Thor
Moon Knight
Ghost Rider
X-Men
The Walking Dead

Ha ezek bármelyikét sikerülne kedvezményesen beszerezni, vevő lennék rájuk (akár az összesre is).

Köszönjük a lehetőséget! :K

(Bocs, később láttam a linket, már írom is oda.)

[ Szerkesztve ]

Thozoo

(#571) eami válasza sto1911 (#569) üzenetére


eami
addikt

beírtam, de azért ez nálam még erősen függ attól, hogy mennyi lenne a végösszeg..

(#572) thozoo válasza eami (#571) üzenetére


thozoo
tag

Hasonlóképp vélekedem, ámbár Marossal nem szoktunk rosszul járni.

Thozoo

(#573) maross válasza sto1911 (#567) üzenetére


maross
veterán

Hat, az igazat megvallva azt hittem hogy csak arrol a haromrol van szo, amit mondtal, nem random asztalokrol. De egyszeri rendelessel belefer.

600 forintok lennenek a 3 euros tablak (talan star warsok kivetelek, ha valami olyan asztal lesz felvesve ami tobb lenne, szolok). Legyszi csak olyan rendeljen, aki hajlando megadni nevet es lakcimet, a befuto osszegekrol szamlat kell adnom, es ehhez kellenek. rendo84 nagyivben keruljon el, koszi.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#574) sto1911 válasza maross (#573) üzenetére


sto1911
veterán

Ne haragudj, azt hittem a régieket is lehet kérni. :S
De akkor akinek még hiányzik a gyűjteményéből valami, most vegye meg.

(#575) Rendo84 válasza maross (#573) üzenetére


Rendo84
senior tag

Megfogadom a tanácsod. :K
Azt hittem a hisztizés a lányokra vall, de úgy tűnik tévedtem.
A NAV legyen veled. :R

(#576) Agyzuzo válasza Rendo84 (#575) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Örege, te iggggazi büdösgyökér vagy. Bajorimre legyen veled.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#577) Rendo84 válasza Agyzuzo (#576) üzenetére


Rendo84
senior tag

:)
Erre a válaszomat személyesen adnám meg. Remélem sűrűn jársz borsod megyében.
Ha személyeskedni támad kedved és marossnak is akkor azt csak is kizárólag személyesen.
Másfelől én nem sértegettem senkit, nem én kezdtem.
Szájkaratéban és e-penis fitogtatásban megmutattad magad, de ha gondod van, azt nem itt kell intézni.

(#578) maross válasza Rendo84 (#577) üzenetére


maross
veterán

szemelyeskedni? te kekeckedsz allandoan, nekem egy vagyam van, hogy lehetoleg 0 hozzaszolasodat lassam a maradek nyugodt kis eletemben.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#579) Agyzuzo válasza Rendo84 (#577) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Személyesen? Hidd el, azzal se lenne bajom... A nick-em nem véletlen. :)

Borsod? OK, nincs több kérdésem...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#580) Rendo84 válasza maross (#578) üzenetére


Rendo84
senior tag

Drága maros.
Olvass már vissza ki kezdett kötekedni!?
Ha ez a vágyad, akkor miért foglalkozol velem?
Egyszer sem bántottalak meg téged semmivel, te hisztizel és törölsz az ismerőseid közül, mert nem adtam meg neked, a személyes adataimat.
Ezért meg kell sêrtődni persze, más út nem létezik.
Azzal hogy felhozod a témát, csak saját magadat égeted...

(#581) Rendo84 válasza Agyzuzo (#579) üzenetére


Rendo84
senior tag

Remélem ezt a hszed sokan megnézik.
A te agyad már rendesen lezúzhatták, ha csak ennyi maradt belőle.

(#582) Agyzuzo válasza Rendo84 (#581) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A 84 felteszem az IQ-d barátom... :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#583) maross válasza Rendo84 (#580) üzenetére


maross
veterán

azert, mert tenyerbemaszo hozzaszolassal mindig kikenyszeritesz egy valaszt. pl most a netto ferdites posztoddal. szerinted hol van nekem bajom barkivel, aki nem hajlando megadni az adatait, szive joga. Az viszont egy kicsit zavar, hogy a 0 nyeros jatekot még le is adozom, tehat bukok a vegen, utalsz, visszautalok, ez is penzbe kerul, es a vegen haromszor zsinorban pofan rohogsz hogy EN mekkora gyoker vagyok hogy nem tudom az adataid nelkul odaadni a jatekot. az utana levo navval valo fenyegetozesrol ne is beszeljunk, mikor azert nem kaptal jatekot, mert nem adtad meg a szamlahoz szukseges adatokat, no komment, most erre mit mondjak. es ahelyett hogy nagyivben kerulnel ahogy kertem, most is csak felkurod az agyam.

szerk: nem erdekel mit irsz ra, 100% igazat adok a posztodnak, es bekeben mehetsz vissza a napi teendoidhez.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#584) Rendo84 válasza Agyzuzo (#582) üzenetére


Rendo84
senior tag

Lassan átmegyünk a Mónika sóba.
Szerintem nyiss egy erre alkalmas topikot és máshol éld ki a fantáziádat...

(#585) eami


eami
addikt

jó kis asztal ez, de úgy érzem, hogy gyakran indokolatlanul hamar levágódik a golyó :\

(#586) Lucas Kane válasza eami (#585) üzenetére


Lucas Kane
tag

Golyó beragadás probléma megoldódott?

Amúgy az első két hely már most nagyon erősre sikeredett:


:Y

(#587) eami válasza Lucas Kane (#586) üzenetére


eami
addikt

nem, sajnos random előfordul. Zen tud róla de még nincs hivatalos megoldás. Ezért is pihentettem egy kicsit a témát, meg mert megint rákaptam a darksiders 2re :D

(#588) Rendo84 válasza maross (#583) üzenetére


Rendo84
senior tag

Miért röhögnélek pofán, mikor itt senkinek nem volt semmiféle hátsó szándéka?

mert nem adtad meg a szamlahoz szukseges adatokat- Nem is értem ezt a részt, ha jól emlékszem utaltam neked előre és te megsértődtél, mert nem adtam meg magamról minden személyes adatot, egy számomra "idegen" embernek.

ahelyett hogy nagyivben kerulnel ahogy kertem, most is csak felkurod az agyam- Ha szeretnéd hogy kerüljelek, akkor miért provokálsz, 573-as hsz-ed tele van csupa jó indulattal felém, persze neked a nagy semmiért kell megsértődni és ráadásul még hisztizni is.

Nem tudom neked komolyan milyen lelki világod van, kiírod hogy nagy ívben kerüljelek el, mikor semmi rosszat nem tettem ellened és nem is kerestelek téged.

Én nem haragszom rád, nincs is nagyon miért, kész vagyok békülni, nyugodtan vegyél fel ha gondolod és akár együtt is multizhatnánk a jövőben ha van kedved. :R

(#589) Mart10000 válasza Lucas Kane (#586) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Korán magasra állítottam a mércét. :D

(#590) Lucas Kane válasza Mart10000 (#589) üzenetére


Lucas Kane
tag

Ja. :))

(#591) cor válasza sto1911 (#566) üzenetére


cor
őstag

azért írtam h loopok meg spidey fejek, ha elküldöd vmerre vmit mindig számol h x kell még hozzá, gondolom ezek a random blokk hülyeségei..:D
minden ami Dr.Oct, mondjuk én még nem láttam h jelezné is h oda kell ütni, de lehet attól

:Y tényleg ezzel irányítod? ott van rajta a monitor közben v hogy? :D

am nem forgatni kell hanem: (olyat írok amire sztem még senki nem jött rá....)
[SPOILER]
egyszerre nyomom az ütőket ;]
[/SPOILER]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#592) thozoo válasza cor (#591) üzenetére


thozoo
tag

Nem akarom lerombolni a képet, de én igazából rájöttem erre. :) Egy darabig szórakoztam, persze mindig elrontottam, aztán úgy voltam vele, hogy izé, miért is nem nyomom együtt? :) Utána meg itt szörnyülködtem magamon, hogy mily állat is voltam ezidáig, én. :D

Thozoo

(#593) Lucas Kane válasza cor (#591) üzenetére


Lucas Kane
tag

Én is egyszerre nyomom mindkettőt olyankor, mint valami kezdő flipperes, de azért az nem az igazi. :)
Forgatás kényelmetlen meg kizökkent a játékból. Még arra gondoltam, hogy a billentyűzet hozzárendelésen cserélem a két gombot és olyankor azzal irányítom, de még nem próbáltam ki.

(#594) sto1911 válasza cor (#591) üzenetére


sto1911
veterán

Jaja, ezen tolom mostanaban :D Igazabol a TV-t kell rafektetni, azert 32" mar majdnem eredeti asztal meret (az 37" ha jol emlekszem). Ket hete epitettem, original flippergombokkal. Iszonyatosan jo igy. Meg lokni is lehet(ne, ha lenne laba. (A TV asztalan hasznalom, az kerekes es csuszik is a tetejen, nem libeg, ha lokom).

(#595) cor válasza sto1911 (#594) üzenetére


cor
őstag

:R
s hol a space meg az enter :F :DDD

am én inkább P.Arcadot v VPinballt nyomnám ezzel :)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#596) cor válasza cor (#542) üzenetére


cor
őstag

+1 :)

vmelyik nap demózgattam a NewHope-n, s elértem egy achit, kiírta h nem tarthatom meg mert nincs meg az asztal blabla, viszont cserébe a végigment az a golyós játékom, a 2ik jelzés után se lépett ki

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#597) Rendo84 válasza cor (#596) üzenetére


Rendo84
senior tag

Szintén SW:tcw +1
Grat, érdekes egy asztal ez a Spiderman, de volna egy kérdésem: Az extra ball korlátozott számú, vagy pedig egy idő után teljesíteni kell más feltételt is, hogy további golyókat kapj?
Ha jól emlékszem kb 4-5-öt sikerült csak elérni nekem maximum.

(#598) cor válasza Rendo84 (#597) üzenetére


cor
őstag

sztem megvan a max szám valahol itt is (akárcsak pl Hulk-nál)
3ik golyónál már hiába világitott nekem is az asztalon az extra ball felirat, kapni már nem kaptam meg

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#599) sto1911


sto1911
veterán

Spider-man vegeredmeny:

spidervege1
spidervege2

Gratulalunk a nyerteseknek!

Szep eredmenyek, en is vegigvittem az asztalt, de kozelebe sem kerultem. A vegjatekra van egy tippem, miszerint lockolni kellene golyokat a Doc Oc lyukba, de nem sikerult, csak kettot betenni.

(#600) sto1911


sto1911
veterán

Kovetkezo asztal:

Star Wars: The Clone Wars, aug. 17 - aug. 31

Startfoto:
swtcwstart1
swtcwstart2

Table guide

Jo jatekot mindenkinek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.