Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) csaba951 válasza eami (#950) üzenetére


csaba951
veterán

Like! :C

(#952) sto1911


sto1911
veterán

Nem nagyon volt aktivitas ezen az asztalon, nem tetszetos vagy ido nem volt ra?

guardians_allas

El a szvazas is, ha jol sikerult osszegyujtenem, akkor ezeken nem jatszottunk meg:

A New Hope
Darth Vader
Deadpool
Fantastic Four
Han Solo
Return of the Jedi
South Park: Butters' Very Own Pinball
South Park: Super Sweet Pinball
Star Wars: Starfighter Assault
Venom

(#953) thozoo válasza sto1911 (#952) üzenetére


thozoo
tag

Részemről idő nem volt sok, amikor volt egy kicsi, akkor meg potyogott lefelé a golyó rendületlenül.

Én a Darth Vaderre szavazok.

Thozoo

(#954) cor válasza sto1911 (#952) üzenetére


cor
őstag

vagy egyszerűen csak (ez s)nincs meg :P
am a steam is hülye, rámegyek az X barátodnak van meg linkre, s erre behozza azokat akiknek kívánságlistán van a tábla :U

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#955) csaba951 válasza sto1911 (#952) üzenetére


csaba951
veterán

>nem tetszetos vagy ido nem volt ra?

Nekem ezek az asztalok nincsenek meg:
* Pinball FX2 - Venom Table
* Pinball FX2 - South Park Pinball
* Pinball FX2 - Guardians of the Galaxy Table
* Pinball FX2 - Deadpool Table

Soha nem voltak még (legalább -50%) akcióban. Teljes áron meg smucig vagyok megvenni őket. Főleg az Oroszország elleni embargók bevezetése óta!

Az összes többi asztal viszont megvan! Sőt! Pinball Arcade-ból a Season One Pro Pack, Season Two Pro Pack is! :)

(#956) csaba951 válasza csaba951 (#955) üzenetére


csaba951
veterán

+1 Darth Vader-re

(#957) Mart10000 válasza sto1911 (#952) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Kezdeti lelkesedés után nem volt sok türelem. Folyton oldalt potyogott ki a golyó. Hiába a kickback, ha ugyanott pottyan ki. :W
Mehet a Darth Vader.

[ Szerkesztve ]

(#958) sto1911


sto1911
veterán

Guardians of the Galaxy vegeredmeny:

guardians_vege

Ugy latom kettonkon kivul nem nagyon sikerult javitani senkinek :( Kar erte, pedig kellemes asztal es nem is tul nehez.
Mart10000: ha sikerult valasztani, akkor majd kuldd at amit kernel vagy nekem, vagy chris0000-nak. :C

(#959) sto1911


sto1911
veterán

Kovetkezo asztal:

Darth Vader, feb. 1. - feb. 15.
Startfoto:

dath_start1
darth_start2

Table guide

(#960) sto1911 válasza csaba951 (#955) üzenetére


sto1911
veterán

Most, hogy megszunt a jovilag, ami az traderes beszerzest illeti, lehet en is varni fogok az akciokra.
A TPA se lenne rossz, de annak horror ara van, azt lehet akciosan se vennem meg (meg nem is nagyon lattam meg nagyobb akcioban, max. 30%-ra emlekszem). Csak nehany asztal van meg belole, azok, amiket 1 centert el lehetett hozni. (Bar a PBFX2 meg mindig jobban tetszik :D)

Amit most nagyon varok es gyujtok ra, az a Timeshock Ultra Edition, iOS-re most jott ki par napja, droid meg PC folyamatban, innen mar nem lehet messze. :) Az talan 0-day beszerzes lesz :D

(#961) csaba951 válasza sto1911 (#960) üzenetére


csaba951
veterán

PBFX2 szerintem is sokkal jobb játékélményre! Egyértelműen jó irányba fejlesztik a műfajt a készítői! Esetleg még a hologramos asztal lenne még ennél is jobb, persze csak egy játékteremben! :D

TPA-ban nekem a T2 kellett nagyon! A többi asztal ma már a PBFX2 mellett tényleg alig nyújt szórakozást. Hiába, nagyon eljárt a mechanika felett az idő!

Pro Pinball: Timeshock! - The ULTRA Edition
Korábban Greenlight-on beszavaztam. Szóval jöhet! Sajna a TPA az előzetes ígérethez képest kb. 1,5 évvel később érkezett. Ennél nem tudom mire számíthatunk... :(

[ Szerkesztve ]

(#962) sto1911 válasza csaba951 (#961) üzenetére


sto1911
veterán

Na igen, nehany asztalt azert beszereznek belole, de most nezem steamen, idezek "Why Can't I just buy ONE TABLE and not an ENTIRE SEASON PACK!!!" :D

Egyebkent a Timeshock eredeti cd-rol meg telepitheto ma is, es Win 7 x64 alatt hibatlanul fut (ahogy a tobbi Pro Pinball asztal is).

(#963) csaba951 válasza sto1911 (#962) üzenetére


csaba951
veterán

Most miért, tényleg RENGETEGET spórolsz ha egyben veszed meg! :))

Pinball Arcade: Season Two-ban van The Champion Pub. Eddig ez a legjobb elektromechanikus flipper amivel találkoztam! Ezt (is) ingyen ki lehet próbálni.

(#964) Agyzuzo válasza csaba951 (#961) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Sztem baromi jó a Pinball Arcade, én többet raktam bele mint a PBFX2-be pont a retró feelingje miatt. Főleg a retró táblákat imádom, de vannak benne igazi gyöngyszemek, pl. a Creature from the Black Lagoon. :D Erre még a magyar flippermúzeumban kattantam rá. :) Aki még nem volt, az menjen mindenképp. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#965) sto1911 válasza Agyzuzo (#964) üzenetére


sto1911
veterán

Mennek, ha evente-ketevente nem egyszer jarnek felejuk, es azt is akkor, amikor zarva vannak :D (Es elvileg ki is nyitottak volna, ha epp ki tudnak, szoval respect!)

A TPA-ban levo asztalok tobbsege viszont mar nem ad annyi pluszt, amiert erdemes legyen jatszani veluk, eljart felettuk az ido. Egy T2, Tales of the Arabian Nights, Cirqus Voltaire, Funhouse, The Champion Pub stb. azert mai napig jo szorakozas, de sajnos a legtobbje mar csak par feloranyit az. :(

Pedig amikor Androidra felfedeztem a TPA-at, azt tartottam a legjobbnak, es a PBFX-rol azt gondoltam, hogy csicsas, meg tul hi-tech a mozgo figurakkal es animaciokkal, azota viszont fordult a kocka. (A legtobb minijatekot es a megfordulo tablakat most sem szeretem... :W )

(#966) sto1911 válasza sto1911 (#965) üzenetére


sto1911
veterán

Es a TPA kivitelezese egyszeruen igenytelen... Hanyinger ranezni rengeteg asztalra.

(#967) sto1911 válasza Mart10000 (#957) üzenetére


sto1911
veterán

Tessek belehuzni, mert nem gyenge pontszamokkal eloztelek meg! :DDD

darth_allas

[ Szerkesztve ]

(#968) csaba951 válasza sto1911 (#967) üzenetére


csaba951
veterán

Like! :D

(#969) maross válasza sto1911 (#967) üzenetére


maross
veterán

a fenebe, most nezem, ennyire jo lennék? :O

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#970) Mart10000 válasza sto1911 (#958) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Hosszú idő után végre valami eredmény. :D Ahhoz képest kevesebben voltunk. A vicc, hogy az első golyóval sikerült elérni a 100 milliós határt, hogy aztán a következő golyók hamar kihulljanak, mintha csak szivatni akart volna. :DDD

(#971) sto1911


sto1911
veterán

Zavart erzek az eroben!

darth1
darth2
darth3

(#972) thozoo válasza sto1911 (#971) üzenetére


thozoo
tag

Én is, egyre lejjebb csúszok a ranglétrán. :U

Thozoo

(#973) sto1911 válasza thozoo (#972) üzenetére


sto1911
veterán

Tessek belehuzni akkor! :K

Egyebkent szegyen-nem szegyen, de a kuldeteseket ehhez a pontszamhoz hagytam a francba. Valahogyan nem allnak kezre vagy csak nehezebbek az atlagnal, de talan egyet sem sikerult megcsinalnom eddig. Az idore menoknel ha bemegy a bumperek koze, akkor van, hogy 5-10 mp-ig benn ragad, ill. a fokuldetesnel az a kigurulas is van vagy 3 mp. Szoval sok ido elmehet, ha melle losz.

Mivel egyszerre el lehet inditani az osszes hurry-upot (hogy mondjak ezt magyarul? :D), igy csak korbelottem mindet, es hagytam beindulni. Igy pillanatok alatt osszejott egy-egy nagyobb pontszam. Erdemes meg a Sith HU-t is nyomatni, meg a Trench Run-t (Tie X1 HU), ott veszely nelkul osszejon par tizmillio.

(#974) thozoo válasza sto1911 (#973) üzenetére


thozoo
tag

Most is egész délután játszok. :) De egyelőre nincs maradandó eredmény. Ami késik, nem múlik. Legalább 200 millióra megyek ma.

Thozoo

(#975) sto1911 válasza sto1911 (#971) üzenetére


sto1911
veterán

Egy gyors update: a Tractor Beam Multiball is jol fizet! :D

darth

Szerintem nalam ez lesz a vege is, hetvegen nem nagyon fogok raerni :)

(#976) csaba951 válasza thozoo (#974) üzenetére


csaba951
veterán

maross-t és marci-t úgyis-úgyis megelőzted, ha nem javítanak a régi eredményükön! ;)

Ezen az asztalon aztán van verseny! 4 ember is van, aki külön-külön eredménnyel simán megnyerte volna az asztal előző versenyét. :C

(#977) cor válasza sto1911 (#973) üzenetére


cor
őstag

ahhoz a ponthoz még én se... ;]

Büdös nehezek a küldik, s van egy rossz hírem, előbb-utóbb mind időre megy. :P
Nem elég h elég kevéske idö van eleve megadva, de ráadásul még ezek a részfeladatok meg még tovább nehezítik. Pl 1. küldi, időre megy, megcsinálod a kétszél+közép kombókat 3x, s ahelyett h örülnél h kész van, lehet menni tracktorbeam-ezni, ami tök jó h már nem időre megy - cserébe az egész asztal legkönnyebb lövése sztem - , de még mindig nincs vége, beadja a végére azt a löddmeg3x a henger részfeladatot, természetesen időre, kevés idővel... :W
(s ennél már csak nehezebb küldik jönnek, kivéve talán a 2est)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#978) sto1911 válasza cor (#977) üzenetére


sto1911
veterán

Jol belehuztal, 3 milliarddal azert el lehet lenni :D Ezzel vilagszinten 23. vagy eppen most, szep eredmeny!
Az elso helyen valami 29 milliarddal leledzik valaki, azon meglepodtem :Y

(#979) sto1911


sto1911
veterán

Erkezik ket uj asztal a honapban: Iron & Steel Pack

Az egyik vikinges-kardozos-sarkanyos, a masik vadnyugati temaban; ez eleg erosen emlekeztet a Cactus Canyonra, amit igy latatlanban nem banok, aztan majd kiderul :)

(#980) thozoo válasza sto1911 (#979) üzenetére


thozoo
tag

A vadnyugatos így első látásra nagyon tetszik! :) És végre nem szuperhősös! Ezeket biztosan meg fogom venni. Kerül amibe kerül... egyszer élünk!

Thozoo

(#981) sto1911 válasza thozoo (#980) üzenetére


sto1911
veterán

5EUR lesz, nem tudom a traderek tudnak-e esetleg meg szerezni olcsobban.

(#982) csaba951 válasza sto1911 (#981) üzenetére


csaba951
veterán

Steam EU listaár -20%. Többre ne nagyon számíts! Meg a forint meg megint lejtmenetbe kezdett a héten... :(

(#983) Mart10000 válasza sto1911 (#959) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Marossal feladtuk a leckét, ahhoz képest a közelébe se sikerült kerülnöm még az egyénihez se. :DDD Akkor is most is a pontokat nem a fő küldetésekkel sikerült összeszedni, amiből azóta se sikerült egyet se teljesíteni. :( Folyton az elsőnél szoktam kezdeni, ha sikerül előhívni. :C Valahogy a többgolyós meneteknél sikerült a pontok oroszlánrészét szerezni. :DD

(#984) csaba951


csaba951
veterán

Nekem sikerült túlszárnyalni az előző rekordom! A 8-9 hely nagyon közel van egymáshoz! :)

(#985) sto1911 válasza csaba951 (#984) üzenetére


sto1911
veterán

:C

darthvaderallas1
darthvaderallas2
darthvaderallas3

Tessenek szavazni, lehetoleg ne SW legyen, ezzel a tablaval, meg a humblebundleos SW packkal kicsit megcsomorlottem :D

[ Szerkesztve ]

(#986) maross válasza sto1911 (#985) üzenetére


maross
veterán

Mennyi ido egy 3 milliardos kor?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#987) sto1911 válasza maross (#986) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem egy orokkevalosag :D, cornak meg talan 1-2 ora (szerintem), de majd elmondja :)

Ezeken nem jatszottunk meg:

A New Hope
Deadpool
Fantastic Four
Han Solo
Return of the Jedi
South Park: Butters' Very Own Pinball
South Park: Super Sweet Pinball
Star Wars: Starfighter Assault
Venom

South Park? Egesz jo asztalok lettek.

(#988) cor válasza maross (#986) üzenetére


cor
őstag

saccra 2+ óra :)
időben nem is annyira, de érzésre sokat lassít az h nem lehet az animációkat elnyomni, csak kicsit siettetni :(

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#989) csaba951 válasza sto1911 (#987) üzenetére


csaba951
veterán

Legyen a következő: Fantastic Four.
Nem Star Wars, és legalább megvan! :)

[ Szerkesztve ]

(#990) thozoo válasza csaba951 (#989) üzenetére


thozoo
tag

Támogatom az elképzelést. :)

Thozoo

(#991) maross válasza cor (#988) üzenetére


maross
veterán

Az nem rossz, ha 2 ora fole maszik sokkal, falra tudok maszni tole.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#992) sto1911


sto1911
veterán

Darth Vader vegeredmeny:

darthvege1
darthvege2
darthvege3

Gratulalunk a nyerteseknek es mindenkinek, akinek sikerult javitania!

Es kulon orulok neki, hogy ilyen sokan jatszottunk!

(#993) sto1911


sto1911
veterán

Kovetkezo asztal a Fantastic Four, feb. 15 - marc. 1.

Startfoto:
fantastic4start1
fantastic4start2

Table guide

Jo jatekot mindenkinek! :C

(#994) cor válasza sto1911 (#993) üzenetére


cor
őstag

játszottam egyet, hát nem egy SW nehézségű asztal az tuti ;]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#995) sto1911 válasza cor (#994) üzenetére


sto1911
veterán

Megint belehuztal, Rendo szinten, lesz itt mit bepotolni :D

1

(#996) cor válasza sto1911 (#995) üzenetére


cor
őstag

:W :W
pihentetni akartam az aktuális meccsemet h majd ebéd után folytatom, erre exit helyett resetet nyomtam, s mivel élből dupla entereztem, ezért hirtelen le se esett, csak mikor elkezdi mutatni az asztalt ahelyett h kilépett volna jöttem rá... :W ;]
na mind1 majd legközelebb, hisz bármikor újra megcsinálok 1 golyóval 1+ milliárdot :U :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#997) eami válasza cor (#996) üzenetére


eami
addikt

bárkivel előfordulhat ugyanez,,,, ja, mégsem :DDD

(#998) Lucas Kane válasza eami (#997) üzenetére


Lucas Kane
tag

De igen, csak nekünk nagyságrendekkel kisebb az esélyünk rá. Főleg ezen a pályán. :D
(A legtöbb pontom a Sorcerer's Lair pályán van, 664M, és azt sem egy golyóval hoztam össze. :) )

(#999) sto1911 válasza sto1911 (#979) üzenetére


sto1911
veterán

Megjottek az uj asztalok, valaki megvette mar? A demo alapjan jonak tunik, de az a 2 perc, amit enged, baromi keves...
Olcsobban beszerezni tudja valaki?

(#1000) thozoo válasza sto1911 (#999) üzenetére


thozoo
tag

Én megvettem. Baromira tetszik mind a kettő, csak még nem volt vele időm annyit foglalkozni, mint amennyit szerettem volna. Nekem, amennyi időt általában töltök rajta (sokat) bőven megéri teljes áron is. De ezt persze mindenki maga érzi.

Thozoo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.