Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) sto1911 válasza chris0000 (#1850) üzenetére


sto1911
veterán

Tegyel vele egy probat mindenkeppen vagy max. elsz a refund lehetosegevel.
Azert remelem nem sikerult tul negativra, mert jo lesz, ha egyszer kesz lesz (ugye mar tobbszor csuszott szo nelkul), de ennel sokkal tobbet vartam, megmondom oszinten, csalodtam.

Egyebkent azota megneztem, es az eredetinek sincs golyohangja :F

A 2D prerenderre azt a magyarazatot adtak meg regebben, hogy ezt a grafikat es fenyeket nem tudna rendesen lekezelni a gep vagy a grafikus motor - ez igy tomeny bullshit.

---------------------------
Holnap vege az Ant-Man fordulonak, tessenek szavazni!

Olyan 600M-t sikerult eddig osszeszednem rajta, de a heten szerintem nem is tudtam jatszani. Volt egy 120M koruli jackpotom is, nem kispalyaztak :D Ezek a nagy pontok valahogy perverz elvezettel toltik el az embert, holott aranyaiban ugyanannyit ernek, mint a kisebbek mas asztalokon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1852) sto1911 válasza sto1911 (#1851) üzenetére


sto1911
veterán

Elvileg ezek maradtak, reszemrol az Ultron vagy az American Dad lenne szimpatikus.

Age of Ultron
American Dad
Bob's Burgers
Archer
Might of the First Order
The Force Awakens

(#1853) Joco_77 válasza sto1911 (#1852) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Részemről bármelyik mehet.
Hogy konkrétat írjak American Dad élvezetesebbnek tűnik mint az Ultron tehát inkább az.
Archer is lehet pl de az úgy tudom nehezebb tábla annak fényében szavazzunk rá.
A 2 új star wars tábla is szimpatikus azok közül is lehet :)

(#1854) csaba951 válasza Joco_77 (#1853) üzenetére


csaba951
veterán

+1 American Dad

Tartaléknak meg Archer! :D

(#1855) Mart10000 válasza sto1911 (#1831) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Jó kis asztal volt. Hangulatában a South Park-ra hajazott. Főleg a multiball része szórta a pontokat. Vicces, hogy a rekordot 6 golyóval sikerült összehozni. :D

(#1856) sto1911


sto1911
veterán

47. Ant-Man vegeredmeny:

antman-vege

Gratula mindenkinek!
Hiaba szorja a pontokat, nekem csak feleig sikerult Jocot beernem :D Elo fogom venni kesobb is ezt az asztalt, nagyon jol ossze van rakva. A ket oldalso bumper erzekenysegebol viszont lehetne picit visszavenni :D

(#1857) sto1911


sto1911
veterán

48. American Dad, jan. 31. - feb. 14.

amdad-start

table guide

Jo szorakozast mindenkinek!

(#1858) sto1911 válasza Mart10000 (#1855) üzenetére


sto1911
veterán

Jo asztal az is, de osztom azok velemenyet, akik szerint tul csendes, tobb beszed siman elfert volna.

(#1859) chris0000 válasza sto1911 (#1856) üzenetére


chris0000
őstag

gratula mindenkinek!:)
mehet az American dad de akár az Archer is.

(#1860) Joco_77 válasza sto1911 (#1856) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Szia !

Bevallom őszintén nekemis csak az első hétben sikerült 1 milliárd körüli pontszámokat elérnem utána nem.
Úgy gondolom maga a tábla jól felépített.
Megint csak ismételni tudom önmagam, ennél a táblánál is van 1 olyan küldetés(The Crims) ami nehezebb mint a többi és ugye a wizard módhoz minden küldetés kell..
A The Crims -nél ugye miután az ember elindítja meghatározott idő alatt kell a "8as" rámpát meglőni 3szor gyorsan egymás után ha jól értelmeztem.
Ez nekem nem sikerült csak egyszer(mármint magát a teljes The Crims küldetést megcsinálni).
Ennek ellenére én azt mondom, hogy az eddig általam próbált Marvel táblák között élen van a Venommal kézenfogva.
Ez persze erősen szubjektív :)

(#1861) Joco_77 válasza sto1911 (#1857) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Nagyon jó kis tábla de még így "pattogni" golyót nem láttam egy táblán sem mint ebben.
Ebben a legfurcsább, "legrugalmasabb, pörgősebb" a golyó szerintem az eddigi táblák közül :) Furcsa de legalább nem alszik el közben az ember :DDD

(#1862) sto1911 válasza Joco_77 (#1861) üzenetére


sto1911
veterán

Tegnap jatszottam en is par menetet, azt hittem a sarga golyo kek hatteren rossz kombo, de aztan behozta a keket, utana meg a zoldet :D Fent a threat porgobol meg szeret levagodni mertanilag kozepen a ket uto kozott, neha WTF fejjel ultem a gep elott :D

(#1863) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Akkor kezdjük:

Jó kis tábla toljátok ha van időtök, nem fukarkodik az extra ball-al sem.

(#1864) chris0000 válasza Joco_77 (#1863) üzenetére


chris0000
őstag

az igen! az új "cor" :D
tényleg amúgy cor hova tűnt,hh nem játszik :F
üdv.

(#1865) Joco_77 válasza chris0000 (#1864) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Szerintem Cor jobban tolta / tolja mint bármelyikünk. Bár ha most itt lenne szorosabb lenne talán mint régebben. Vihar is sokkal jobban tolja már sokszor nyeri az aktuális táblát.
Cor egyébként szokott steamen is lenni, egész egyszerűen szerintem nem flipperezik mostanában.
Jó lenne ha visszajönne, hozna rendesen izgalmat a játékba.

(#1866) sto1911


sto1911
veterán

Brutal learazasban majd' az osszes asztal, tessenek koltekezni! :D

http://store.steampowered.com/app/226980/?snr=1_5_9__300

(#1867) maross válasza sto1911 (#1866) üzenetére


maross
veterán

semmi nem olcsobb mint a legutobbi ket alkalommal :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1868) ruti válasza maross (#1867) üzenetére


ruti
Közösségépítő

jópofa, hogy két asztal nem kapott akciót: a vadi új SW ep.7 és a kétéves PvZ :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1869) sto1911 válasza maross (#1867) üzenetére


sto1911
veterán

A season packeket neztem felomban, azok kifejezetten olcsoak voltak.

(#1870) Joco_77


Joco_77
aktív tag

A focis skinekre megint nem sikerült 50% nál többet adniuk. Várok tovább, kösz az infót Vihar!

(#1871) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Bár sok köze nincs a versenyhez de egy kis sikerélmény a Shaman táblán :) :

(#1872) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Na én tegnap nem tudtam megállni, megvettem 2750Ftból az összes hiányzó focis táblát (7db).
Végre teljes a gyűjtemény :)

(#1873) sto1911


sto1911
veterán

Mi legyen a kovetkezo asztal?

(#1874) csaba951 válasza sto1911 (#1873) üzenetére


csaba951
veterán

+1 Archer-re

(#1875) chris0000 válasza csaba951 (#1874) üzenetére


chris0000
őstag

akár +1

(#1876) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Nekem jó az archer is. +1

(#1877) sto1911


sto1911
veterán

American Dad vegeredmeny:

amdad_vege

Joco ezzel az eredmennyel world #10, szep munka! :C

1

A heten talan el se inditottam, nem volt ra idom, de amikor jatszottam vele, nem tunt valami izgalmas asztalnak. Ti hogy vagytok vele?

[ Szerkesztve ]

(#1878) sto1911


sto1911
veterán

49. Archer, feb. 14. - feb. 28., startfoto:

archer0start

Table guide
Jo szorakozast mindenkinek!

(#1879) Joco_77 válasza sto1911 (#1878) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Na majd ez izgalmasabb lesz :) Én megmondom őszintén amikor próbálgattam nem nagyon éreztem, nem igérek semmi jó eredményt részemről ezen a táblán :) Meglátjuk. Nagyon szereti kivagdosni a golyót.

[ Szerkesztve ]

(#1880) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Átnéztem a guide-ot (éppen ideje volt), nem semmi.
Kíváncsi leszek ez a shoppingolás hogy működik, mennyit kell pörgetni az extra ballhoz, hogy összejöjjön rá a zseton stb...

(#1881) sto1911 válasza Joco_77 (#1880) üzenetére


sto1911
veterán

100k az extra ball, 5k a ball save, azt mondjuk nem tudom idolimites-e bar gondolom igen. Az 5k az hamar osszejon, ha csak azt lovod. :)

(#1882) Joco_77 válasza sto1911 (#1881) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Ez a tábla....Asszem én ezt este meló után nem fogom erőltetni :D Majd hétvégén kipihenve...kell egy idegrendszer hozzá...:)

(#1883) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Megcáfolnám akkor a "Jocó az új Cor" megállapítását valakinek.

Ehhez az archer táblához masszívan béna vagyok(ezen nincs mit ragozni) és én nem is erőltetem tovább, mert számomra nem játék ez a tábla csak "szenvedés" :) (én pedig játszani szeretek) Következő táblánál beszállok megint játszani.

(#1884) sto1911


sto1911
veterán

A table guide cimei nalatok is meg vannak bolondulva?

1

Kijelolve meg olvashato :D

(#1885) Mart10000 válasza Joco_77 (#1883) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Nem lesz kedvenc, de annyira nem vészes. :D

(#1886) chris0000 válasza Joco_77 (#1883) üzenetére


chris0000
őstag

tényleg elég szenvedős asztal.az elején még tetszett,de 1re inkább felejtős.
h a fenébe tudnak ezen több száz millió/milliárd pontot csinálni. :F lehet teszek majd még 1 próbát...
egyébként a készítők komolyan gondolták,h a C-B felirat meglövését ami a fenti billentyűnél van azt azzal a billentyűvel kell összeidétlenkedni,h aktíváljam.ez a robotkaros,két golyós multiballhoz kell ami bedob két jackpot orbitot fent és 1-1 milliót ad kb.meglövéskor.jah és persze előbb a robotkarhoz kell lőni a golyót ami megfogja,az még 1szerű de utána megint aktíválni kell a C-B felirtaot,h elinduljon a multiball...!!!

[ Szerkesztve ]

(#1887) Joco_77 válasza chris0000 (#1886) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Én próbálkoztam vele kb 3 este meló után.
Semmi "flow" nincs benne amit élveznék(ezt a szót nem tudom lefordítani, egyszerűen nem úgy "simul" a golyó mozgása a rámpákon stbstb, hogy szórakoztatna).
Minden -szerintem szándékosan-nehézre lett csinálva, őszintén pl a videó módban(vagy mi a fene az) hány figurát lőttetek le a parton ? Én egyetse bevallom, pedig párszor nekimentem.
Nálam nem tudom mi volt, de olyan pillanatok alatt kivágta a golyót folyamatosan(pedig nudgeolok ugyanúgy mint más táblákon), hogy csak kamilláztam. Azt vettem észre, hogy 2 játék után kezdem felhúzni magam, az pedig a legnagyobb baromság amit valaki egy játéknál tehet, hiszen pont az ellenkezője a cél.
Lehet öregszem, nincs türelmem szívni egy játékkal úgy mint régen :)
Na mindegy nincs ezzel gond 5-10 táblából van 1 ami nem jön be, na paff...a következő majd kárpótolja, számomra felejtős.

(#1888) csaba951 válasza Joco_77 (#1887) üzenetére


csaba951
veterán

Én nagyon szeretem a rajzfilmsorozatot, így nagyon vártam ezt a táblát is! Hát elég gyorsan elment tőle a kedvem. Tisztára olyan, mintha szándékosan lenne MINDEN megtervezve rajta úgy, hogy pont ne sikerüljön semmi. De tényleg! Pont annyival van arrébb rakva minden, hogy ne találd el.

De pl. ott van az autós játék is. Hányszor lőttétek már körbe a csomagtartót? ;)
Tervezői szempontból erre mi szükség volt? Teljesen tönkreteszi a játékélményt, cserébe semmi pluszt nem nyújt. Kedvencem ugyanitt a "forgószínpad". Egész jó hatékonysággal vágja le pont középre a golyót! Vagy ha véletlenül nem oda megy, akkor kiteszi oldalra.

Parton nekem se volt sikerélményem, nekem se sikerült lelőni senkit. Guide szerint nem kell nagyon pontosan célozni. Hát nem tudom! Szerintem akkor is borzasztóan lassú az irányítása. Itt a kegyelemdöfést az adta, amikor egymás után bukkant fel két terrorista. Itt kifejezetten hallottam is készítők kacaját - MEGSZÍVTAD LOOSER! :)

[ Szerkesztve ]

(#1889) Joco_77 válasza csaba951 (#1888) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Számomra a Balls of Glory sorrendje:

1.American Dad
2.Bob's Burgers
3.Family Guy(sajnos úgy érzem ez nagyon nagyon könnyű lett amúgy ez tetszene a legjobban).
4.Archer

A 2 új star wars tábla bármelyike jobb egyébként -szerintem- mint bármelyik Balls of Glory tábla élvezeti szempontból.
Legalábbis számomra.

(#1890) chris0000 válasza csaba951 (#1888) üzenetére


chris0000
őstag

lehet,h csak,tényleg nekünk fogyott el a türelmünk és pont ezért kéne,h kedveljük ezt a táblát,mert nehéz kiismerni és jól felépíteni a játékmenetet.a számok nem hazudnak,vhogy csak el lehet érni a több száz milliós/milliárd pontokat.vagy elképzelhető,h vki annyira fanatikus,h órákig kínlódik a pontok gyűjtésével,aztán tart 1 kis szünetet és újra neki áll... :F próbálok vmi hosszabb játékmenetet keresni youtubeon...kiváncsi vok.

[ Szerkesztve ]

(#1891) chris0000


chris0000
őstag

ehhez is jó lenne 1 magyar nyelvű "table guide",bár neki álltam már én is az angol nyelvnek... :)
egyébként korábban leveleztem a zen stúdióval ezzel kapcsolatban amit veletek is megosztok...

"
Üdvözlöm! Azt szeretném kérdezni,hogy egy magyar fejlesztésű játékba miért nem kerülthetett bele a magyar lokalizáció? Nagyon sokan örülnének neki és van egy verseny sorozat is ahol minden két hétben új asztalon játszunk. Nagy segítség lenne a játékosoknak a "table guide" leírásoknál a magyar nyelv. Esetleg tervbe van véve,vagy ne is várják a rajongók? Köszönöm válaszukat. Üdvözlettel. Vajda Krisztián"

válaszként...
"Szia Krisztián,

Szomorú, de üzletileg nem éri megy invesztálni a magyar verzióba. Nem
vagyok erre túl büszke, de ez a racionalitás :o(( Európában szinte
mindenki csak az EFIGS nyelvekre lokalizál terméket, amivel a potens
piac 95%-a elérhető.

Ami ennél talán még szomorúbb, hogy az egyik legjobb termékünk (a PFX2)
a hazai XBLA felületen még most sem elérhető a MS döntése miatt.

A honfitárs rajongóinkat viszont az irodába örömmel vendégül látjuk egy
kis beszélghetésre és egy jó kávéra, gyere át, ha belbudán jársz :o)

Üdv,
Zsolt

ps. sajnos a mai világban angolul tudni kell, akkor is ha jellemzően
itthon akarunk boldogulni.

(#1892) sto1911


sto1911
veterán

Legalabb porog a topik :D

@(#1891) chris0000: es nem is engedik nekik beletenni? Laikuskent ugy gondolom csak a szovegeket kell atirni, es akar a DMD is lehetne magyar - persze lehet ennel sokkal tobb melo, nem ertek hozza.

@Joco: 0 darabot sikerult lelonom, mar annak is orultem volna, ha baratot lovok meg, de meg az se jott ossze :D A Walking Deadben ez azert valahogy jobban ment.

[ Szerkesztve ]

(#1893) Joco_77 válasza chris0000 (#1891) üzenetére


Joco_77
aktív tag

"A honfitárs rajongóinkat viszont az irodába örömmel vendégül látjuk egy
kis beszélghetésre és egy jó kávéra, gyere át, ha belbudán jársz :o "

Na srácok mikor megyünk? :)

(#1894) Joco_77 válasza sto1911 (#1892) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Hát ja...de érted, ne legyen Walking Dead szögegyszerűségű legyen mondjuk olyan mint a New Hope ban volt, de ez ami ebben van vicc :)

És még a Wild West miatt ment a sírás a fórumukon, hogy nehéz...aha akkor ez ? :)

(#1895) sto1911


sto1911
veterán

Most latom senki nem szavazott meg, mi legyen a kovetkezo?

Ultron vagy Bob's Burger?

(#1896) Joco_77 válasza sto1911 (#1895) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Ezútán a tábla után én valami fain cuccossal játszanék ezért én szavazok egy Star Wars Force Awakens -t.
Ha erre nem szavaztok akkor Bob's burger részemről.

(#1897) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Ez az asztal nekem sem feküdt :D . Jöhet a Bob's Burger.

[ Szerkesztve ]

(#1898) chris0000


chris0000
őstag

én is tettem még 1 próbát de hagyjuk...
bob mehet.

(#1899) sto1911


sto1911
veterán

Archer vegeredmeny:

archer-vege

Gratula mindenkinek aki kitartott ;]
Valoban nem tunik annak a "minden nap eloveszem" stilusu asztalnak, bar annyira keveset sikerult jatszanom, hogy nem tudom 100%-osan megitelni.

(#1900) sto1911


sto1911
veterán

50. Bob's Burgers - feb. 28. - marc. 13.

Startfoto:

bobs-start

table guide

Jo jatekot mindenkinek!

Maga a rajzfilm nekem nem nagyon jott be, remeljuk az asztal jobb lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.