Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) sto1911 válasza csaba951 (#1050) üzenetére


sto1911
veterán

Ugy ertettem, hogy nem licenszelt, hanem valami sajat otlet alapjan keszitett, mint pl. a V12 vagy a Shaman. Ezzel a ketto mondjuk pont nem tetszett :-D

@ Joco_77: IJ alapu az El Dorado.

[ Szerkesztve ]

(#1052) Joco_77 válasza sto1911 (#1051) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Azon felül is lesz majd, nem IJ alapú hanem IJ(szerintem).

(#1053) Joco_77


Joco_77
aktív tag

sto1911 megnéznéd, hogy ki hiányzik még esetleg nekem (cor on kívül) a top8 friendlistából ? Mármint hogy összehasonlítani a nálad látszódó leaderboarddal.

[ Szerkesztve ]

(#1054) Mart10000 válasza sto1911 (#1011) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Képtelen voltam javítani rajta. Nem volt túl egyszerű asztal. Nem annyira a küldetések dobtak a pontokon. Változó nehézségűek voltak.

(#1055) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Egyébként ha már New Hope leírnám a véleményemet a tábláról.
Személyszerint imádom, fantasztikus tábla az egyik kedvencem.
Egyetlen dolog nem tetszik benne, a video mode...
Luke X szárnyújának megtalálásához se reflex nem kell , se odafigyelés az égvilágon semmi teljesen random, hogy hova rakja és hogy mennyi idő alatt találja meg az ember(ha én siklottam el valami felett szóljatok de szerintem így van), vagy hogy hogyan kerüljük el a stormtroopert hol bukkan fel az extra ball stb...teljesen random.
A video mode-n kívül az egyik leghangulatosabb tábla számomra :)

(#1056) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Ilyen rossz hatással vagyok mindenkire, hogy senki nem ír? :) Szóljatok :)

(#1057) Agyzuzo válasza Joco_77 (#1056) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Kinézik aki egyből az első helyre kúszik egy kiszopatós pályán. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1058) Joco_77 válasza Agyzuzo (#1057) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Hogyne...137millánál hagytam abba tegnap az csak összesített 111. helyre(ha jól emlékszem) elég..
Szóval nagyon rossz eredmény. Hétvégén remélem javítom :) azon leszek.

(#1059) sto1911 válasza Agyzuzo (#1057) üzenetére


sto1911
veterán

Jol leosztod az "ujoncot", erezze a torodest :DD

En meg nem sokat jatszottam ezen a palyan, elsore nagyon szivatos, sokadjara azzert lehet latni a lehetoseget benne, majd meg meglatjuk.

@(#1054) Mart10000: szerintem eleg egyszeru palya volt, tobbszor is vegig lehetett vinni a 3 golyoval. A nagy pontokat a vegjatek hozta, odaig durvan 80-100M pontot sikerult gyujtenem, amit sikerult megduplazni a legvegen.

(#1060) Joco_77 válasza sto1911 (#1059) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Az újonc nem sértődős típus :) És imádja a flippereket ezért ha megsértődne akkoris játszana tovább :) Nem menekültök.

(#1061) eami


eami
addikt

Lehet Cor szivat minket új néven? :DDD ;]

(#1062) Joco_77 válasza eami (#1061) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Már meg is előzött cor így ezt a kérdést rövidrezárhatjuk.

(#1063) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Aztán úgy voltam vele, hogy csak jobban alszok ha megelőzöm...:)

Világranglista 40. nyami :) Hétvégén jó lenne még csiszolni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1064) sto1911 válasza Joco_77 (#1063) üzenetére


sto1911
veterán

Mennyi ponttal?

(#1065) maross válasza sto1911 (#1064) üzenetére


maross
veterán

Te jo eg ekkora lustat. Nezd meg a vilagranglista 40. helyet, aztan ird be ide is legyszi, hogy nekem ne kelljen megnezni :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1066) sto1911 válasza maross (#1065) üzenetére


sto1911
veterán

Nem lusta csak nem fer a steamhez...

(#1067) eami válasza maross (#1065) üzenetére


eami
addikt

241.6 misi. a noob... :DDD

(#1068) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Istennek nem akarta beadni a video mode alatt az extra ballt...A rohadék :)

(#1069) thozoo válasza Joco_77 (#1068) üzenetére


thozoo
tag

Lehet, hogy a csúcson ( :U ) kellene abbahagynom. Ezen a táblán valahogy esélyem sincs megközelíteni ilyen pontokat.

Thozoo

(#1070) Joco_77 válasza thozoo (#1069) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Ne viccelj már! Kell 2-3 multiball ahol odafigyelsz a golyókra, lövöldözöd a jackpotokat, super jackpotokat és pörögnek a milliók.
Én nem tudom a többi tábla hogy fog menni, nem nagyon ismerem még őket, viszonylag új nekem a pinball fx2...de ezt nagyon szeretem, nem is szoktam figyelni a pontokat csak a végén, játék közben csak simán élvezem. Imádom a klasszikus star warsokat(4-6), zseniális ez a pálya és a küldetések. Csak a videó mód béna.

[ Szerkesztve ]

(#1071) thozoo válasza Joco_77 (#1070) üzenetére


thozoo
tag

Valószínűleg megöregedtem... nekem már nem új a Pinball FX2, viszont nincs annyi időm játszani, mint amennyit szeretnék. Nem én leszek a flipperek királya, ez tisztán látszik. :)

Thozoo

(#1072) Joco_77 válasza thozoo (#1071) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Én 38 éves vagyok hétköznap 1-2 kört tudok játszani max.
Nem az a cél hogy király legyél hanem hogy élvezd a játékot :) Minden játéknak ez a lényege...ha élvezed onnantól jönnek a pontok is :))

[ Szerkesztve ]

(#1073) thozoo válasza Joco_77 (#1072) üzenetére


thozoo
tag

Na ja, jobbára ezért játszom. Az már az eddigi hónapokban kiderült, hogy túlzottan előre nem jutok, viszont nagyon szeretek játszani mindenféle flipperrel, a Pinball FX2-vel meg kiváltképp. Egyébként nyertél, én csak 35 éves vagyok még. :B

Na, megyek és lenyomlak most ezen az asztalon, aztán megebédelek. :DDD

Thozoo

(#1074) Joco_77 válasza thozoo (#1073) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Úgy legyen! :)

(#1075) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Srácok egy buta kérdés.

Pinball FX2 - Super League ? Zen Studios F.C. Table
Elég ezt az egy focis táblát megvenni, hogy ne maradjon "kulcslyuk" ikonos táblai a listában, vagy meg kell majd venni az összes focis táblát?

(#1076) Agyzuzo válasza Joco_77 (#1075) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Elég a Zen - hálisten... :) (A többi csapat skinjével nem fogod tudni indítani a táblát, de szerintem ez itt senkit se zavar, flipperbuzik vagyunk, nem focibuzik :D)

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1077) Joco_77 válasza Agyzuzo (#1076) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Én nem bírom a focit...Szóval ez nekem jó hír. Köszi

Ezek a táblák hiányoznak még:

Pinball FX2 - Marvel Pinball Avengers Chronicles pack
Pinball FX2 - Marvel Pinball Vengeance and Virtue Pack
Pinball FX2 - Marvel Pinball Original Pack
Pinball FX2 - Guardians of the Galaxy Table
Pinball FX2 - Super League Zen Studios F.C. Table
Pinball FX2 - Deadpool Table
Pinball FX2 - Venom Table
Pinball FX2 - Fantastic Four Table
Pinball FX2 - Ms. Splosion Man Table
Pinball FX2 - Earth Defense

Szóval ha valakinek esetleg maradt még a humblebundle 2es packból(a 6 dollárosból vagy eurósból) az szóljon vevő vagyok rá.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1078) thozoo válasza Joco_77 (#1077) üzenetére


thozoo
tag

A táblát viszont bírni fogod. Én se szeretem a focit, de az az asztal nekem az egyik kedvencem.

Thozoo

(#1079) ruti


ruti
Közösségépítő

na, hogy így pörög a topic, én is kedvet kaptam ezen a classic sw táblán,
látom az "újonc" kavarja az állóvizet, helyes, legyen minél több ügyes magyar az overall listán :K

sto, plz javítsd már ki a steam látszó nevemet a listában, mert az a steam id-m
ruti = Neil McCauley

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1080) Joco_77 válasza ruti (#1079) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Azért annyira nem kavarja..Szerintem ez a 420milla nem sok simán lehet felémenni, többiek kihoznak majd belőle többet szerintem, cor tuti, meg remélem énis.
Közbe kajáltam, 1. golyó lement 2 percen belül, videó módban nem kaptam extra ballt stbstb.

(#1081) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Zen Studios @zen_studios

@bleaver03 yes! New Marvel stuff in the works :)

A tököm már ki van a marvel táblákkal...

(#1082) chris0000


chris0000
őstag

vki próbálta a most zajló versenyt nézni élőben? (márc.6-7)
[flippermúzeum]
vagy VLC-be beírva:
rtsp://flippermuzeum.dyndns.org/

(#1083) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Weboldalon a tweetek között:

زياده @arbdobto5587

Zen Studios Announces Another Three Tables for Zen Pinball 2

Na ki fogad velem, hogyha ez igaz akkor megint valami Marvel pack lesz?... :(((

[ Szerkesztve ]

(#1084) Rendo84


Rendo84
senior tag

Ez az asztal ha másra nem is, arra jó, hogyan utáljuk meg a Pinball FX-et. :DDD
Érzésem szerint túl nagy szerencsefaktora van annak, hogy oldalt lemenjen a golyó, ami élvezhetetlenné teszi és elrontja a játékot.
Ha kickbeckre játszik az ember, akkor esélyt is ad arra, hogy oldalra menjen a golyó és többnyire be is szokott jönni, mert a nagy küzdelemben tényleg lepotyognak :)
Játék közben is azon kell agyalni egy adott helyzetben vagy állásnál, hogy most kickbeckre játszak ami kockázatos ugyebár, vagy pedig a küldiket csináljam.
Ha ezt a szembetűnő hibát leszámítom, még tetszene is.

Ha valakinek esetleg megvolna valamelyik asztal az alábbiak közül, szívesen megvenném tőle (Nekem ezek hiányoznak még):
- South park
- The Walking Dead
- Venom
- Guardians of the galaxy
- Iron and steal pack
- Deadpool

[ Szerkesztve ]

(#1085) Joco_77 válasza Rendo84 (#1084) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Én először mindig a kickbackre játszok és csak utána a küldetések. Küldetéseknél meg még mindig előbbre helyezem a multiballt, a soksok jackpot a lényeg :)
Szóval valahogy nálam így van a sorrend: Kickback -> extra ball -> multiball -> küldetések.
Aztán lehet nem ez a helyes, máshogy kéne ki tudja :) nekem így szimpatikus.
Cor amúgy vezet most, beletolt egy ~600misit ahogy néztem úgyhogy megint elő kell majd vennem a táblát hátha tudok javítani az eredményemen(azóta nem játszottam vele mióta meglett az a ~420milla) .
Várom már a következő táblabejelentéseket.

[ Szerkesztve ]

(#1086) sto1911 válasza Rendo84 (#1084) üzenetére


sto1911
veterán

Tegnap meg hajlottam ra, hogy tetszen ez az asztal, de rettenetesen megcumiztatott ma (is), ugyhogy inkabb kakiljanak sunt! :D

[ Szerkesztve ]

(#1087) cor válasza Rendo84 (#1084) üzenetére


cor
őstag

na saját gépről már csak firkálok én is
a lényege ugyanez lesz a mondandómnak :(

Jó kis asztal lehetne ez (hisz SW ;] ), de nem az.
Túl sok benne a random.org, ill a két oldal az borzasztó amit leművel időnként.
Minden pályán utálom az ilyen kickback rendszert, ha a force-rebel szerepek megcserélődnének máris érdekesebb lenne (kb.).
A küldik egész jók, nem is nehezek, mégse tudok 3nál többet összekalapálni egy játékban. (mert persze-hogy nem megy küldi alatt az a lövés amit amúgy 3x egymás után meglövök combonál, dehát ez mindig ilyen :) )
A Tusken játék meg a turbó lézer egy vicc kategória már-már a hogyan pattogjunk ki oldalt szintig felérő módon.
A küldetések kezdésénél ahogy előbukkan a golyó a semmiből, semmi jelzéssel se a szívem csücske, de szokható. Nincs se kapható ballsaver, se bonus held, se semmi ha a szorzó már 10x en van :U
Szóval SW asztalok közül ez az abszolút utolsó (legalábbis eddig).

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1088) sto1911


sto1911
veterán

newhopeallas1
newhopeallas2

(#1089) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Valamiért mostmár nem ugrik fel az ablakocska táblák közben ami azt írja mennyi pont kell még a leaderboard következő helyezettjének eléréséhez.
Természetesen a menüben nem lehet visszaállítani, nem tudja valaki melyik gombbal lehet ?

Köszi

(#1090) sto1911


sto1911
veterán

Nem szavazott senki? :)

Elvileg ezek maradtak ki:
Han Solo
Return of the Jedi
South Park: Butters' Very Own Pinball
South Park: Super Sweet Pinball
Star Wars: Starfighter Assault
Venom
Castlestorm
Wild West Rampage

(#1091) thozoo válasza sto1911 (#1090) üzenetére


thozoo
tag

Én személy szerint a Castle Storm-ra szavaznék, de gondolom sokaknak nincs meg még.

Thozoo

(#1092) sto1911


sto1911
veterán

A New Hope vegeredmeny:
newhope1
newhope2
newhope3

Joconak nem sikerult cortol elvenni az elsoseget, de nagyon szep eredmenyt hozott, gratula nekik es a tobbieknek is!
A topiknyitoban szereplo jatekok kozul valaszthattok, ne feledjetek!

(#1093) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Igazából énis az újak közül szavaznék valamelyikre. Tehát Castlestorm vagy Southpark. Ha régiek közül akkor jöhet a Return of the Jedi.
Csak az Epic Quest ne legyen most játszottam egy kb 1.5 órás kört :) Nem egy nehéz tábla ...

(#1094) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Abból a listából a Venom nincs meg nekem sajna még.

(#1095) Mart10000 válasza sto1911 (#1090) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Akkor legyen a Return of the Jedi.

[ Szerkesztve ]

(#1096) thozoo válasza Mart10000 (#1095) üzenetére


thozoo
tag

Akkor legyen akkor! :-)

Thozoo

(#1097) Mart10000 válasza sto1911 (#1092) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Csak én voltam olyan szerencsétlen, hogy akkor nem ment az adott helyre a golyó, mikor a legjobban kellett volna?! :W A teljesítményfeloldásokon túl sok élmény nem nagyon ért. A pontok oroszlánrésze a multiból jött össze. Küldetések túl komplikáltak voltak (Ennél csak a Darth Vader asztal volt rosszabb.). Játékok alatt szinte mindig az elsőn akartam túl esni, de ha eljutottam az első fele végéig, akkor a 6 célzott golyó utáni minijátékon buktam el mindig. :((( A verseny alatt összesen egyszer sikerült teljesíteni egyet, ami a harmadik számú volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1098) Mart10000 válasza thozoo (#1096) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Castlestorm és Venom nincs még meg.

(#1099) sto1911


sto1911
veterán

Star Wars Episode VI: Return of the Jedi, március 15. - 29.

returnjedistart1
returnjedistart2

Table guide

Jo jatekot mindenkinek, jo sokan vagyunk megint, hajra-hajra! :) :C

(#1100) Joco_77 válasza sto1911 (#1099) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Barátibb tábla mint a New hope, többen fognak játszani rajta most a verseny alatt szerintem mint az előzővel.
Amúgy nekem sokkal jobban bejön billentyűvel az irányítás mint x360 kontrollerrel, azzal élvezetesebb nagyságrendekkel az tény, viszont valahogy a shifttel gyorsabban reagál(számomra) mint az.
szerk.: úgyhogy egyelőre nem veszek hozzá kontrollert.
Aztán ez lehet butaság, de én a shiftet jobban "érzem".(lehet azért mert évtizedek óta ahhoz vagyok hozzászokva :) )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.