Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) cor válasza eami (#747) üzenetére


cor
őstag

milyen controllered van meg milyen billed? :F ;]
nekem még egy billzetem se ment tönkre, igaz volt már h potyogtak ki a billek belőle, de attól még rendesen használható maradt, meg mióta a mostani van ritkán "bántom", kemény az éle (vagy a space?) :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#752) sto1911


sto1911
veterán

Jelenlegi allas:

droidallas

Mikor elkezdtem, cornak meg csak 500M korul volt, mire befejeztem, ez lett a vege :DD

(#753) Xaels válasza sto1911 (#752) üzenetére


Xaels
félisten

:DDD Szép eredmények.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#754) csaba951 válasza sto1911 (#752) üzenetére


csaba951
veterán

Jobb ha elkezdek menekülni MoVieFaN elől! :D

cor meg az örök kérdést feszegeti: átfordul vajon a számláló???

[ Szerkesztve ]

(#755) cor válasza csaba951 (#754) üzenetére


cor
őstag

át, meg köszöntenek a milliárdosok klubjában , csak sajna nem a bankszámla alapján :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#756) sto1911


sto1911
veterán

Lehet nem erek gep ele 7-ig, majd valaki bedobhat egy allast, ha nekem nem sikerul, ugyhogy addig lehet engem megelozni :)

Ill. tessenek szavazni!

(#757) sto1911


sto1911
veterán

SW Droids vegeredmeny!

swdroidvege1
swdroidvege2

Cor szokasahoz hiven elso helyen, Rendo a hajraban feljott masodik helyre, gratula!

(#758) Xaels válasza sto1911 (#757) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi. Van még gyakorolni valóm úgy érzem :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#759) thozoo


thozoo
tag

No de melyik lesz a következő asztal, fiatalok? :-)

Thozoo

(#760) Rendo84 válasza thozoo (#759) üzenetére


Rendo84
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék. :)
A szavazásnak nem tudom egyébként mennyi jelentősége van itt, előbb utóbb ha kitartunk, sorra kerül úgy is minden. ;)

(#761) thozoo válasza Rendo84 (#760) üzenetére


thozoo
tag

Ez biza kétségtelen. Akkor, mondjuk úgy, nem szavazni kell, hanem javaslatot tenni a jövő heti asztalra. ;)

Thozoo

(#762) sto1911 válasza Rendo84 (#760) üzenetére


sto1911
veterán

Azert szavazunk, hogy akinek nincs meg minden asztal, az nyerjen idot, hogy megszerezze :D

(#763) thozoo válasza sto1911 (#762) üzenetére


thozoo
tag

Én elfogadom, bármit kíván a köz. Ámde valamire szavazzunk, mert már lassan vége a hétfőnek! Elvonási tüneteim vannak. :)

Thozoo

(#764) Xaels


Xaels
félisten

Akkor bedobom elsőnek én. SW:Masters of the Force.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#765) eami válasza Xaels (#764) üzenetére


eami
addikt

felőlem mehet :D

(#766) thozoo válasza Xaels (#764) üzenetére


thozoo
tag

Professzionális.

Thozoo

(#767) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Marvel vagy SW.

(#768) Rendo84 válasza Mart10000 (#767) üzenetére


Rendo84
senior tag

+1 :)

(#769) sto1911


sto1911
veterán

Star Wars: Masters of the Force startfoto:

Motf_start

Guide

Hajra mindenki!

(Elozo nyertesek ne feledjek a nyeremenyuket!)

(#770) sto1911


sto1911
veterán

A Dr. Strange es a Walking Dead asztalok most 1.5EUR-ba kerulnek Halloween miatt, itt az ido beszerezni!

(#771) cor válasza sto1911 (#769) üzenetére


cor
őstag

na tegnap meg ma este/éjjel próbálgattam már én is (így szabi után )
egyelőre nem nagyon jöttem még rá, h pl mi alapján jön elő a fight mód (alias mission ?)
ez az állandó holokron-miniflipper meg sztem széttöri a játékot, meg kicsit unalmassá is teszi

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#772) sto1911 válasza cor (#771) üzenetére


sto1911
veterán

A spinnert kell megloni parszor, aztan vagy a bal vagy a jobb utovel atkuldeni rajta a golyot meg egyszer, attol fuggoen, hogy Jedi vagy Sith kuldetest akarsz.

Maguk a kuldetesek jopofak, a palcikan mozgo babuknak van egy retro hangulata, szerintem telitalalat :D

(#773) eami válasza sto1911 (#772) üzenetére


eami
addikt

alapjáraton elég noob vagyok, de az felbosszantott már párszor, hogy miután a spinnert meglövöldözöm, közvetlenül az előtt, hogy át kellene nyomni rajta a golyót, az elpattog messzire és amira lenne esélyem a megfelelő irányba megküldeni, már be is zárult az egész :DDD

(#774) Xaels


Xaels
félisten

Látom nem csak nálam veri ki a biztit ez az asztal. Kész szenvedés néha a 10M is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#775) eami válasza Xaels (#774) üzenetére


eami
addikt

amúgy van most vmi 7m körüli rekordom az asztalon, de őszintén szólva lövésem sincs, hogy jött össze, mert látszólag kifejezetten rosszul ment az a kör, de egyszer csak azt láttam hogy már 6m felett járok :P

[ Szerkesztve ]

(#776) thozoo válasza Xaels (#774) üzenetére


thozoo
tag

Hát igen, elég sokat kell dolgozni itt a pontokért. A pontos (tehát nem peremekről visszapattanó) lövések tucatja után indul be az élet. Túl messzire magam se jutottam még benne... De ez nyilván a saját gyengeségem. :)

Thozoo

(#777) sto1911


sto1911
veterán

Nekem bal oldalra a gombak folotti rampara van nyulfarknyi eselyem felloni, annyira lehetetlen... Es mintha ezen az asztalon altalanossagban nehezebb lenne beloni a rampakat/lyukakat...

[ Szerkesztve ]

(#778) Xaels válasza thozoo (#776) üzenetére


Xaels
félisten

Pedig Darth Maulos mission adja a pontot, meg a Super spinner is. 3 skillshot kombó az 3 millió. Csak mire ezek összejönnek...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#779) thozoo válasza Xaels (#778) üzenetére


thozoo
tag

Hát nekem a skillshot se egy egyszerű téma billentyűzettel...

Thozoo

(#780) eami válasza thozoo (#779) üzenetére


eami
addikt

van ezen az asztalon skillshot is ? :Y ;]

(#781) Xaels válasza thozoo (#779) üzenetére


Xaels
félisten

So-so néha sikerül, de jellemzően azok a golyó rövid távon távoznak is az asztalról.

Valakinek meg van már a 7-es kombós achi?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#782) sto1911 válasza eami (#780) üzenetére


sto1911
veterán

Sot, asszem double skillshot is van, az elso skillshot utan a generator feletti rampara kellene felloni.

(#783) cor válasza sto1911 (#777) üzenetére


cor
őstag

+1 :(
mire összejön egy dark lock, addigra kb lejátszok egy light multiballt :U
ráadásul a dark fight 1 azzal kezdődik h lődd oda, amit tetéz h megállított golyóval nincs akkora lendülete amitől megadja... :W
ahhoz képest h Yoda szerint a sötét oldal könnyebb, simában járható, háát ezen asztalon ez nagyon nem így van ;]

skillshot: a lassított ütővel is macerás meglöni, s igen 500E, + 1M ha sikerül a rámpa is

[ Szerkesztve ]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#784) cor válasza Xaels (#781) üzenetére


cor
őstag

4-es kombo "csak" :D

folytatva a múltkorit, dark f.1., hátööö ha felerőszakolod oda ahova kell, akkor a forgó gúlával kellene eltalálni a yoda bábut, persze minden kísérletnél máshol áll meg, azaz nem tudsz rágyakorolni se :( :DDD ...annyi h a lövés után újraindul az idő...
ennél meg a SHnál látszik igazán h szinte 1 pixelnyi tévedés se lehet a célzásban, SHnál ez ugye a pont visszagurul még, vagy éppen átesik...a DF rámpánál (ill dark lock rámpa, ki hogy nevezi) ott meg vagy pont nem megy fel, v pont hozzáér a gombához...csak a tökéletes lövések a jók :U

[ Szerkesztve ]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#785) sto1911


sto1911
veterán

Most jut el az agyamig, hogy ma van vege ennek a fordulonak, jatszottam vagy egy-masfel orat a ket het alatt :S Igyekszem este idoben zarni, de mara is programom van :)

Addig lehet szavazni is!

(#786) sto1911


sto1911
veterán

Mit szolnatok a Dr. Strange-hez?

(#787) eami válasza sto1911 (#786) üzenetére


eami
addikt

nekem jó de az külön vásárolható tábla volt.

(#788) thozoo válasza sto1911 (#786) üzenetére


thozoo
tag

Nekem jó. :)

Thozoo

(#789) csaba951 válasza sto1911 (#786) üzenetére


csaba951
veterán

Rendben.

(#790) sto1911


sto1911
veterán

Masters of the Force vegeredmeny:

mastersvege1
mastersvege2

Gratulalunk a nyerteseknek, az elso ketto valasszon nyeremenyt majd!

Nem sokkal maradtam le a masodik helyrol, de majd legkozelebb ;]

(#791) sto1911


sto1911
veterán

Dr Strange startfoto:

strange

guide

Sok sikert mindenkinek! :)

(#792) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Túl sok lelkesedés nem volt. Nem a kedvenc SW asztal volt. :D
Legfeljebb versenyen kívül, ha sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#793) sto1911 válasza Mart10000 (#792) üzenetére


sto1911
veterán

Nem volt valami elnezo asztal, ha meg cor is panaszkodik :-D

(#794) sto1911


sto1911
veterán

strange_allas

(#795) cor válasza sto1911 (#794) üzenetére


cor
őstag

miért van 2x kitéve a kezdőfotó :F :D

a küldikre nem sok idő van, sajna ettől lesznek nehezek
a kilövő meg gagyi

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#796) Rendo84 válasza cor (#795) üzenetére


Rendo84
senior tag

Szimpatikusak a küldetések, de nekem oldalt túl sokszor vágódik le a golyó. Szép dizájnos az asztal, élvezet rajta játszani, csak néha idegesítő, hogy takarásban van valamelyik mozgó karakter miatt.

(#797) sto1911 válasza cor (#795) üzenetére


sto1911
veterán

Csak masfelszer van kiteve :P

A kuldetesek tetszenek, amit tegnap csukott szemmel is megcsinaltam zsinorban 10x, azt ma egyszer sem... :W

A minijatek eleg szivatos, de szerintem azon lehet rengeteg pontot csinalni. Tegnap 31M volt, aztan hirtelen 90M lett, szerintem van hozza koze.

(#798) sto1911


sto1911
veterán

Az aktualis Humble Bundleben a Worms Pinball is benne van az egydollaros csomagban, ha erdekel valakit :)

(#799) cor válasza sto1911 (#797) üzenetére


cor
őstag

mi számít rengetegnek? ;]
első mini részt megcsináltam tegnap, 2.-nál meg 6/8 volt a max csak
de mindegy is, annyi pontot össze lehet hozni ezekkel az ilyen-olyan frenzykkel h az elképesztő..
azt próbálgattam előbb mi van ha a küldikre fekszek rá..hát a nagy büdös "semmi", 4 kész küldivel (meg pár frenzyvel) ilyen 200milla :U :F

(#796) Rendo84
először én is majdnem írtam a takarást, de aztán rájöttem h csak kilövésnél zavaró (de ott maga a kilövőcucc zavar, szal mind1 is :DDD ), játék alatt már kirajzolja a golyó körvonalát :)

[ Szerkesztve ]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#800) sto1911


sto1911
veterán

Dr. Strange allas:

strange

Lehet szavazni is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.