Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kisszidi


Kisszidi
csendes tag

Nem egyedi sztori, sok helyen próbálkoznak, nagy cégek és kis garázscégek egyaránt.
Mi mindig körbefotózzuk az autót, és érdekes módon pár cég, pl az Enterprise is elkezdte ezt. Nincs papír, csak digitális űrlap és a hozzá csatolt kép, így minden tiszta.
De a legtöbb helyen még mindig a bérlőnek kell figyelmesenek lennie.
Benzinnel is rántottak le, a csaj fordítva olvasta le a műszert, így negyed tank helyett háromnegyedet írt fel, én meg nem vettem észre és a műszerfalat nem fényképeztük. Mondták tessék fizetni. Aztán ott kiderült, hogy a csaj átvételkor is fordítva olvasta le a műszert, így már volt mivel érvelni, olcsóbban megúsztuk.

Friss sztori az idei tenerifei nyaralásról. Mustangot béreltünk, hogy adjunk az érzésnek, de mikor megláttam milyen keskeny útjaik vannak levert a víz, főleg mert orosznak tűnt a nyelv amit a kölcsönzőben beszéltek. Nevetségesen alacsony kaució, semmi hitelkártya, na mondom itt a vesémmel fizetek. Utolsó nap éjszaka a parkolóban nekitolattak az autónak és természetesen elhajtott a károkozó. Pár karc meg egy nagy piros csík a fehér lökhárítón. Végülis van élet 1 vesével is.
Visszavittem az autót, csávó legyintett, épp egy ugyanilyen színűt fújnak, majd kijavítják. Ennyi. :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.