Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121) @tco@ válasza atok666 (#118) üzenetére


@tco@
aktív tag

Még mindig keveritek a szezont a f.szommal, a btc-t olyan ember nem támogatja, aki valóban a techben hisz. Elavult, bányászni kell, nem jó, igen, eth ugyanez, bár az meg át fog állni a PoS metódusra. De nem ezt kérdezted, csak pontosítani akartam.
Ha nagyon akarok, a gamingbe (gamerként) is bele tudok kötni, drágán vesz (venne, ha lenne) gamer pc-t valaki, és mások szórakoztatására streamel, 30 év múlva meg az én adómból kezelik a "munkavégzés" közben kialakult gerincsérvét. Túl elvont hasonlat? Szerintem nem. A btc és eth bányászok egy új rendszer (egyelőre nem gazdaságos) üzemeltetését végzik, szintén haszonszerzési céllal. Amúgy pedig már megint úgy csinál az ellentábor, mintha nem ugrana a pörköltes fazékba alkalomadtán, nem értem.
A könyves analógiád szerintem téves, de felhasználom. Valaki felvásárolja a könyveket, mert hatalmas tudásra szeretne vele szert tenni, neked így viszont nem jut, ő ellenben iszonyat pénzt keres a tudásával. Ilyenkor mi lenne a helyzet?
Továbbra se a bányászott coinokat védem, semmi közöm az egész dologhoz, de míg az emberek mindig 3 számmal és 4 kategóriával drágább autóval járnak mint ami reális lenne, valamint a dohányzás tizedeli a népességet, addig nem értem min lepődünk meg igazából.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.