Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) umfrider válasza vicces (#6839) üzenetére


umfrider
senior tag

+1

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#6852) Melafoto válasza vazzz (#6849) üzenetére


Melafoto
senior tag

+1
Én is így tapasztalatam.

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#6853) Wajk válasza Melafoto (#6852) üzenetére


Wajk
addikt

az hogy T-mobile-os biztos megbosszulja magát. TFT készítővel nem lehet úgy összerakni "hivatalos" ROMot, hogy 23.2.A.0.278-ból a kernel és a radio image-t átemelni a 23.1.A.0.726-ba? Lehet jó mix lenne...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6854) Melafoto válasza Wajk (#6853) üzenetére


Melafoto
senior tag

Hozzáértő emberke biztos meg tudja csinálni, sőt lehet már van is ilyen XDA-n :DDD

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#6855) jancsiii válasza FhRossi (#6848) üzenetére


jancsiii
tag

Nem ez az első "vízálló" telefonom,de ez az egyetlen amit nem merek vízközelébe vinni! Tudok olyan típust ajánlani ami jó a balatonba és aqua parkba is az asszony fojtogatását felvenni,harmad ennyibe kerül és elég komoly hardverrel rendelkezik. Természetesen lehet neked is igazad. De kérdezem tőled,te bátran mered ajánlani a z3c,hogy uzsgyi neki aquapark meg balaton?

(#6856) Wajk válasza Melafoto (#6854) üzenetére


Wajk
addikt

nincs még az XDA-n, de amúgy nem egy nagy dolog, amikor XperiaFirm-el letöltöd a ROMot, akkor ott lehet össze-vissza másolgatni a ROM részeit...
- kernel_*.sin
- amss_fsg_S1-MODEMSW*.sin
stb.

én szeretek mixelgetni, lassan nekidurálom már magam ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6857) FhRossi válasza jancsiii (#6855) üzenetére


FhRossi
tag

Az én készülékem még nem volt víz alatt, és nem is lesz! -remélem :) Nekem egyszerűen nem ér annyit hogy rizikózzak vele. Egyébként sem vagyok híve ennek, elektronika egyszerűen nem vízbe való!

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#6858) FhRossi válasza Wajk (#6856) üzenetére


FhRossi
tag

Te melyik romot használod egyébként?

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#6859) Dudikoff. válasza jancsiii (#6855) üzenetére


Dudikoff.
csendes tag

Szerintem, ha aquaparkos, Balatonos bohóckodást akar valaki komolyabban filmezni/fotózni az vegyen egy 10..20 ezer forintos direkt erre való fényképezőt a gagyi fajtából, vagy háromszor ennyiért a jobbik fajtából. Azok kimondottan arra valók, plusz még a dobálást is jobban bírják. Anno a defy is ilyen volt, nem ajánlották vízbe, de ha mégis megtörtént a baj, nagyobb eséllyel túlélte. Azt is és a Z3C-t is nyugodt szívvel lemosom csap alatt, természetesen nem direkt a hangszórókhoz és gombokhoz veretem a vizet, hanem az üvegekre. Elvileg bírnia kellene neki komolyabb kiképzést is, főleg ha úgy reklámozzák..., és igen is kapja be a sony, ha mégsem vízálló a telefonja. Amúgy a nagy túlélő telefonoknak sem jobb a szabvány szerinti IP-je, tisztelet a pár komoly kivételnek.

Szóval: arra simán jó, hogy a medencében a gyereket fényképezzük vele, ne kelljen félni a vizes kéz és amiatt sem ha netán véletlenül megmerül. De kamikázézni, hagymázni, medencébe ugrálni, másfél méter mélyen kamerázni nem való.

(#6860) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Valaki tudja, hol találom az akksi százalékának a beállbeállításait? KK-en volt, itt nem találom.

(#6861) bedibazsa válasza bedibazsa (#6860) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Á, megvan!

(#6862) Vikooo


Vikooo
addikt

Sziasztok!

FW -t szeretnék letölteni XperiFirm -el, de nem megy, a jelenség a következő:

XperiFirm -el letoltom a fw -t, kicsomagolja de ezutan nem talalom fileszinten.
Ami erdekes, ha ujra letoltom es megadom neki ugyan azt a helyet, ugy mar lathato de csak XperiFirm -el.

Flashtool -al sem tudom betallózni, nem látja.

Mi lehet a baj?

Köszönöm!

(#6863) darvinya válasza Vikooo (#6862) üzenetére


darvinya
titán

Megoldás Logout-om lévő ftf összerakás Flashtool-lal bejegyzés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6864) Vikooo válasza darvinya (#6863) üzenetére


Vikooo
addikt

Köszi de már megoldottam, úgynézki Proxy kellett neki... :)

[ Szerkesztve ]

(#6865) szabacsik


szabacsik
őstag

Van akinek megy LP alatt bármelyik hangrögzítő bejövő híváskor ? Vagy esetleg került bele hasonló alkalmazás vagy program amivel ütközhet?

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#6866) Uuser válasza Vikooo (#6864) üzenetére


Uuser
tag

Miért szenvedtek az Xperifirm-el, amikor itt minden stock ROM megtalálható ?
Szerintem egyszerűbb a letöltés és ftf-et szedsz le.

(#6867) vazzz válasza Uuser (#6866) üzenetére


vazzz
őstag

Xda-n nincs fenn minden stock rom és nem naprakész... persze kinek mi az egyszerűbb. :) Én konkrétan xperifirm-en megnézem, mi a legfrissebb, majd a flashtool-al letöltöm és felrakom.

(#6868) HardRic


HardRic
addikt

Azt utólag meg tudom nézni, hogy milyen régiós rom-ot flasheltem? CE1-re gyanakszom, de lehet más, már nem emlékszem. :DDD

(#6869) Armahun


Armahun
addikt

Urak, írtátok itt páran hogy a lehúzható gyorsbeállítás menüből ki lett véve a Bluetooth és a Wi-Fi kapcsolatok gyors megnyitása.

Én is ezt hittem eddig de nem!

Eddig úgy működött, hogy ha az ember hosszan nyomta pl. a Wi-Fi ikont, akkor megnyitotta az elérhető hálózatok listáját.
Mos viszont az ikon csak ki és be kapcsolja, ellenben a szövegre kattintva megnyílik a jól megszokott lista.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6870) atothg válasza szabacsik (#6865) üzenetére


atothg
tag

Én az ACR-t használom, működik LP-n is.
Még pénzt is adtam érte, mert annyira tetszik.A fejlesztő figyeli a visszajelzéseket a playen, és nem átall időnként tanácsokat adni, ha valakinek nem stimmel valami. :)

(#6871) levente222


levente222
tag

Sziasztok!
Miért van az hogy ha egy alkalmazással kapcsolom be a hátsó vakut elég gyenge, míg a fényképező rendes fényerőre tudja bírni? Ti melyik lámpa appot használjátok?

Samsung Galaxy S8+

(#6872) szabacsik válasza atothg (#6870) üzenetére


szabacsik
őstag

Akkor viszont nálam lesz valami gubanc. Azzal se megy. Köszi

/\____/\

(#6873) bedibazsa válasza levente222 (#6871) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Az állapotsávban lévőt. Nekem mindig is gyenge volt más telókhoz képest.

(#6874) fPApi


fPApi
őstag

Eddig mindig root-oltam a telefonjaimat a használt programok miatt, de ennél gondoltam megpróbálom anélkül megoldani a dolgaimat. Ugyan mindig találtam ilyen-olyan megoldást, de mindegyik jelentősen rontotta a felhasználói élményt (magyarul: kínlódás). Most jutottam el odáig, hogy elég volt, root-olnám a telefont! A 690-es LP van a telefonon. Folyamatosan nézem az XDA-t, de elbizonytalanodtam, melyikkel érdemes.

A profikat kérném, hogy adjanak egy linket, hogy most melyik a legmegbízhatóbb "technika" LP-re! Jobb lenne BL nyitás nélkül, de ha az a jobb, akkor azt is megcsinálom.

(#6875) Uuser válasza fPApi (#6874) üzenetére


Uuser
tag

Van pre-rootolt 5.02 XDA-n. Azt használom jelenleg is. Egy baja van, hogy recovery-ből lehet telepíteni, ahoz ugye meg először rootolni kell. Williamgrant kolléga írt egy korrekt eljárást Kitkat root-hoz és recovery telepítéshez, ami megy zárt bl-el is. Linkelni most nem tudok, telóról írok, de lehet hogy valaki tud egyszerűbb megoldást is.

(#6876) fPApi válasza Uuser (#6875) üzenetére


fPApi
őstag

Köszi, ezeket ismerem, csak gondoltam hátha van már egyszerűbb.

(#6877) umfrider válasza Armahun (#6869) üzenetére


umfrider
senior tag

:C

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#6878) 888Zoli válasza atothg (#6870) üzenetére


888Zoli
csendes tag

Én az All That Recordelt használtam eddig, megy LP alatt is, de gyalázatos a minősége. Létezik olyan rögzítő, aminél nem kell kihangosítani?
A régi E51-es Nokiám oldalán van egy felvevőgomb, ha hosszan benyomom elindul a felvétel, és nem kell kihangosítani.
Nekem olyan programra lenne szükségem, ami gombnyomással elindítja a felvételt.

[ Szerkesztve ]

(#6879) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Köszi mindenkinek a tippeket, az akksim beállt, remekül dolgozik. Nagyon szeretem az LP-t, egyetlen dolog, ami para vele, hogy a Skype hajlamos lefagyni - KitKat-en stabil volt.

(#6880) Armahun válasza bedibazsa (#6879) üzenetére


Armahun
addikt

Nektek hogy áll a google szolgáltatások akkuhasználat terén?

Nekem még mindig az a legnagyobb, pedig rendesen kiheréltem a google appokat és a szinkronizálást is.


Mi a fene eszik ennyit :F

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6881) umfrider válasza Armahun (#6880) üzenetére


umfrider
senior tag

2-3 napja esett szó róla, találsz pár beszámolót!
Az enyém:
#1
#2
#3
Itt csak azt nem értem, hogy a TuneIn miért van 10%-on, mivel mióta feltettem az LP-t ( péntek ) meg sem nyitottam. Csak a widget van kint, de az sem aktív.

Más
Nos, mi a hiba? S, az oka? Csak az újraindítás vagy a widget cseréje segít, de visszatér a jelenség...

[ Szerkesztve ]

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#6882) bedibazsa válasza Armahun (#6880) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nem tudok képet csatolni, hogy megmutassam az enyémet.

(#6883) bedibazsa válasza Armahun (#6880) üzenetére


bedibazsa
senior tag



Lehet, hogy nem lesz jó, még sosem szúrtam be képet, bocsi.

(#6884) muchacoado


muchacoado
aktív tag

(#6885) Dudikoff. válasza muchacoado (#6884) üzenetére


Dudikoff.
csendes tag

ezentúl nem mondhatja senki sem, hogy "a hárombetűs navigációs app említése android fórumon tilos" :)

(#6886) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Senki nem veszi észre, hogy már 150x ki volt írva ?

valami

(#6887) 888Zoli válasza muchacoado (#6884) üzenetére


888Zoli
csendes tag

10 nap és leáll, utána meg kell venni, annyit ér mint más programoknál a próba időszak.

(#6888) Wajk válasza 888Zoli (#6887) üzenetére


Wajk
addikt

"10 napig letöltheted", nem pedig 10 napig használhatod ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6889) darkpower


darkpower
aktív tag

Z4

(#6890) Quasi_modo válasza 888Zoli (#6887) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Tévedsz. Sőt ha igaz a térkép frissítéseket is megkapod. (Magyarország)

valami

(#6891) Dudikoff. válasza Quasi_modo (#6886) üzenetére


Dudikoff.
csendes tag

Gondolom azért lett megemlítve, mert ma vált aktuálissá...

Én nem voltam rest, és beírtam az annyit emlegetett KERESŐBE a három betűs navigációs app három betűjét és 15 hozzászólásban van benne, név nélkül gondolom többen is említést kap, de a 150 az túlzás. Kérem, ha már számszerűsítünk akkor picit pontosabban.

(#6892) LouiS22 válasza Quasi_modo (#6890) üzenetére


LouiS22
veterán

Szó nincs térképfrissítésről és semmilyen support nem lesz hozzá. 10 napig töltsd, vigyed a legfrissebbel, de utána nagy kérdőjel. Tessen elolvasni a weboldal GYIK részét és máris tisztább lesz a kép.

De örülhet a nép, mer' van ájgó, hú. Nagyjából 6 évvel ezelőtt kellett volna ezt meglépni, a versenytársak rég megcsinálták azt, amit most végre az NNG is. De egy emberként éljenez a magyar sajtó, hogy hú micsoda nagy szám.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6893) 888Zoli válasza Quasi_modo (#6890) üzenetére


888Zoli
csendes tag

Neked legyen igazad.

(#6894) LouiS22 válasza 888Zoli (#6893) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha picit gondolkodtok, akkor:

1. minden offline navinál az üzlet a térképen, és nem a szoftveren van.
2. 10 nap után leszedik a Playből - ergo nem kapsz hozzá szoftveres frissítést, mert nincs min keresztül kiszolgálni
3. az appban semmilyen vásárlási lehetőség nincsen - ergo nem tudsz a jövőben térképet/térképfrissítést venni.

Az meg egészen biztosan nem úgy lesz, hogy te "szerzel" egy friss térképet, azt bemásolod valahova és menni fog. Ennyire nem hülyék az NNG-nél sem.

Részletek: [link]

Ez az egész nem más, mint egy baromi nagyra fújt marketing lufi, amit bekajált a nép, mert INGYEN van. Így vagyunk kódolva, AKCIÓS! Egyébként remekül sikerült, szóval le a kalappal az NNG illetékes csapata előtt :)

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6895) Wajk válasza LouiS22 (#6894) üzenetére


Wajk
addikt

ez szerintem egyértelmű, hogy neked van igazad

azért szerintem jófejség, hogy kiadtak egy ilyen appot.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6896) LouiS22 válasza Wajk (#6895) üzenetére


LouiS22
veterán

Én elolvastam és értelmeztem a GYIK-et, és beszéltem NNG-ssel. De ott a mailcím, felteheti bárki a fenti kérdéseket :)

És igen, jófejség, hogy megcsinálták. Csak éppen évekkel ezelőtt kellett volna. Most nem egyéb, mint marketingfogás. Abból viszont csillagos ötös. :)

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6897) Wajk válasza LouiS22 (#6896) üzenetére


Wajk
addikt

elégedetlenkedni szerintem felesleges, remélem azért kijönnek egy normál appal is mondjuk lesz teljes képernyős mód, mert nálam alul felül van sáv. :N

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6898) darvinya válasza LouiS22 (#6894) üzenetére


darvinya
titán

Én ezért maradok Here-nél.

(#6897) Wajk

Vedd meg a Navit és ott nem lesz.
Amúgy nekik több és biztosabb pénzt hoz az autóipar.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6899) LouiS22 válasza Wajk (#6897) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem fognak, nem ebben van a pénz. Ingyenesnek ott a HERE, nem offline-ban a Google Maps, fizetősben meg Sygic és társai. Nem ültek fel erre a vonatra idejekorán, most meg már nincs értelme.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#6900) sisqoboy2 válasza muchacoado (#6884) üzenetére


sisqoboy2
tag

En vagyok az egyentlen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.