Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-15 15:08:10

LOGOUT.hu

Sony Xperia Z2 - Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Ck. válasza Rigel77 (#1104) üzenetére


Ck.
addikt

Akkor az nem angol depobol jött.
Nincs akkora zsonglőr kamionsofor/futár aki megteszi ezt az utat, cirka 20 óra alatt, úgy, hogy még először a rendelesed is fel kell hogy dolgozzák. 2 havonta teszem meg ezt az utat és a kötelező pihenőt beiktatva 24 óra alatt nem fogják megjarni.
Ha repülő is játszik, az már más dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1152) katona.jozsi


katona.jozsi
aktív tag

Íme

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#1153) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Fasza... ahhoz hogy leszedd a MJ albumot be kéne lépni a Music Unlimitedbe ami ugye itthon nem elérhető... EPIC FAIL.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1154) katona.jozsi


katona.jozsi
aktív tag

Tudna valaki segíteni abban, hogy belinkeli hol tudok dokkolót vásárolni a telefonhoz? Továbbá egy jó minőségű tok is érdekelne. :R

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#1155) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

No kb 3hét múlva cseréltetem a telóm... írtam Árkádnak aztmondták 3hét múlva jön szállítmány, addíg használhatom.

Van 2 halott pixel, + említettem a ferde üveget és a kamera nem középen van dolgot is.

Amúgy brutál imádom a telót, de hát no...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1156) adamssss válasza SkyS1gn (#1155) üzenetére


adamssss
veterán

Van egyaltalan valami ami jo? :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1157) SkyS1gn válasza adamssss (#1156) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hogyérted?

Kijelző, kamera, hangszórók ,minden baromijó, de ha már lehet akkor cseréltetem.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1158) w333 válasza SkyS1gn (#1155) üzenetére


w333
félisten

Ez azért gyors volt ... de hát én mondtam, az első darabok ilyenek :K

Remélem tényleg cserélik a telefont, véletlenül se engedd hogy szervizbe küldjék !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1159) tipuka válasza w333 (#1158) üzenetére


tipuka
addikt

És mit mondjon arra szegény, ha közlik vele, hogy csere nincs, csak szerviz van? :D

(#1160) SkyS1gn válasza w333 (#1158) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igen, először aztmondták hogy ha az nem javítja csak akkor cserélik... na mondom azt már nem hogy szétkapják aztán kitudja mit gányolnak meg vizálló lesz-e. 5 napon belül jeleztem vissza, meg ugyanazzal beszéltem akivel az egész Z2 vásárlás alatt, segít cserélni csak várni kell hogy érkezzen.

Csatolt egy jegyzőkönyvet meg arra kért hogy őrizzek meg mindent és vigyázzak a telóra :)

+ még annyi hogy a bal ajtó furán csuk be. Akinek megvan megnézhetné, becsukom, nem is tűnik furának de ahogy alulról az ujjam végcsúsztatom beleakad picit, ilyen fentről nincs és az sd kari ajtónál sincs.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1161) w333 válasza SkyS1gn (#1160) üzenetére


w333
félisten

Akkor minden rendben ... :K

Egy 220k telefonba nem nyúlkáljanak már bele, főleg nem a "Cordon" na meg egy ilyen telefont ha megbontanak, már soha nem lesz olyan mint egy gyári :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1162) SkyS1gn válasza w333 (#1161) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1163) Ck. válasza SkyS1gn (#1155) üzenetére


Ck.
addikt

És hogyhogy cserélik? 3 napon belüli bejelentésnek fogják tekinteni 3 hét múlva is? Lehet csak simán küldik tovább a szervizbe javitasra, onnantól meg már semmi se biztos.
Én a helyedben erősebben verném az asztalt.

Utanolvastam, mostmar világos, reméljük a bolti ígéret nem csak az marad.

[ Szerkesztve ]

(#1164) norti


norti
addikt

Az megvan, hogy a zajszűrő füles tökéletes sztereó mikrofon a videózáshoz? :DD

(#1165) jagelo


jagelo
aktív tag

Gyerek ez komédia ami itt folyik van egy két ember aki hergeli a többit! Vidd vissza mert van egy porszem rajta mit képzelnek ezek! Az én telefonom sem olcsó de én használni vettem nem méregetni! Vicc kategória ami itt megy!! :W

[ Szerkesztve ]

(#1166) jagelo válasza w333 (#1161) üzenetére


jagelo
aktív tag

Te amit az Sony M2 -nél linkeltél kèpeket hogy rossz az illesztés azt viccnek sžàntad?Még a vak is làtja hogy nincs is gond senki nem is értette miről beszél!Vagy ilyen rossz a szemed? Aki olvassa a íràsaid làtja hogy provokàtór vagy! Mire jó?

(#1167) mgTerminator válasza jagelo (#1165) üzenetére


mgTerminator
veterán

Tudtad hogyha beázik akkor nincs gari? Na pontosan ezért kér újat, ráadásul nem akar várni a szervizre. Azt pedig köztudott hogy az első széria nem az igazi....

(#1168) BoneDragon válasza mgTerminator (#1167) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pont, hogy adniuk kéne garit, mert vízálló, simán lehet illesztési hiba és csá (vagy csak én gondolom így). Ha nem vízálló akkor oké így jártál.

Más: Esetleg van olyan aki tudja, hogy a Corvin áruházba meg lehet -e valahol tapicskolni?

(#1169) Tibcsi72


Tibcsi72
csendes tag

Viszont,ha az illesztési hibáért ázik be akkor is cserélik. Akkor meg nem mind1?Meglesztek vmit, nagyítóval átnézitek, nem találtok semmit.Vki beszól,,0.05 mm eltérés!! Jé nekem is,csere.Röhejes.Magyarázat: egy 200k-s telonal nemar.Gondolom az egeszsegetekkel is hasonló körültekintéssel jártok el? Az autóitokon sincs nagyobb illesztési hézag?
Használjátok már ezt a príma kis telót!

[ Szerkesztve ]

(#1170) Tibcsi72


Tibcsi72
csendes tag

Nyilván pixelhibáért reklamálnek én is.
De a pöttyös kijelzőért(??), mikrof..nyi illesztési pontatlansagert, offcenter kameráért..... Persze mindenkinek más az ingerkuszobe.Csak furcsa, hogy ódákat zengünk a telónkról, majd jön vki, figyú görbe az ízéke, biztos gyártási hiba, neked olyan? Hú bakker nekem is.Na ügye.És simán beleképzeljük a betegséget.

[ Szerkesztve ]

(#1171) -FreaK- válasza jagelo (#1165) üzenetére


-FreaK-
veterán

Légy szíves ne írj a fórumra.. már lassan fizikai fájdalmat okoz olvasni amiket írsz.. Pont hogy te hergelsz mindenkit.

Még egy kérdés Telekomos Z2 tulajoknak :) : a füles amit adnak hozzá az ugyan az amit a külföldi tesztekben lehet látni? Az aktív zajszűrősre gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#1172) Sz.Miki válasza SkyS1gn (#1155) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Látom te is beálltál a sorba.
Ezek szerint te is vérbeli magyar vagy :D

Ezen a kijelzőn pixelhibát találni művészet, nagyítóval nézted?

"Bakker itt magyarba olyan dolgokat vesztek észre mint üvegszél meg pöttyök amit xda-n még nemláttam :DDD"

[ Szerkesztve ]

(#1173) norti válasza -FreaK- (#1171) üzenetére


norti
addikt

Igen, zajszűrőst adnak mellé a Telekomnál is.

Sz.Miki:

xdan volt olyan is már 2 mm hézagot írt az illesztéseknél, jót röhögtem :D

[ Szerkesztve ]

(#1174) #01696768 válasza Tibcsi72 (#1170) üzenetére


#01696768
törölt tag

OK, én a mostani telóm ingyen kaptam a szolgáltatótól, úgyhogy nem reagáltam tól a dolgot. Egyesek a sütét budiban nézegették a ragasztóréteget az üveg alatt, én csak olyan szitukban teszteltem, ami tényleg előfordul és szeretném, hogy teljesítsen. Ettől függetlenük a viszonylag csekély beégésemmel is cseréltettem a kijelzőt (szó nélkül megtették), mert miért ne legyen már tökéletes, ha ingyen van. Az illesztési hibákra viszont én is allergiás vagyok, azok egyszerűen gányak. A hobbiimból kifolyólag pedig tuti 0.5 m-t is észrevennék és idegesítene. Pláne, ha drága a cucc és ingyen cserélik. De a lényeg az, és ezt nem győzöm hangsúlyozni, hogy a magyar szállítmányokban én mindig statisztikailag több hibás darabról hallok, mint pl. itt Svájcban, így ha Mo-n vennék valamit, addig cseréltetném, amíg hibátlant nem kapok. Itt ezt nem merik eljátszani, mert szakítana a bolt/szolgáltató az adott gyártóval. Túl sok macera nekik a gariztatás (gyanítom, hogy a boltos, a szervizes meg a futár közben többe került, mint a cég profitja), és a többség úgyis szifont vesz. Na ezért gondolom, hogy megéri reklamálni, ha Téged személy szerint zavar valami, jár Neked is az, ami a "nyugatiaknak" (hiszen Mo-n még drágább is :U ), engem zavar az ilyen tipusú egyenlőtlenség.

(#1175) adamssss válasza #01696768 (#1174) üzenetére


adamssss
veterán

Te még a 0.5 m is kiszúrod egy telefonnál, hú de jó szemed van... ;]

Sorry :)

Amúgy nem tudom, mit ugatnak azok akiknek bajuk van azzal, hogy valaki tökéletes terméket szeretne, ha már egyszer pénzt adott érte. Gondolom az élet többi területén is hasonló az igénytelenségük...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1176) #01696768 válasza adamssss (#1175) üzenetére


#01696768
törölt tag

Hát ha már rövidlátó vagyok, akkor legalább... ;) Amúgy fél mm nem olyan kicsi ám, persze nem 20-30 cm-ről nézem, ahogy az ember a telefonját.

Oh, scheisse, leesett a typo. :B

[ Szerkesztve ]

(#1177) mgTerminator válasza BoneDragon (#1168) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem én találtam ki, oda van írva az egyik papírra a sok közül amit adnak hozzá!

(#1178) mgTerminator válasza adamssss (#1175) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én csak a FullHD-s kijelzőn nem látom a pixeleket, a többiben mindben. Amúgy nekem is el van csúszva az üveg a tableten mert pl bal oldalt nincs hézag, jobb oldalt meg igen, pláne a sarkokál...

(#1179) Tibcsi72 válasza adamssss (#1175) üzenetére


Tibcsi72
csendes tag

Ugatnak?A stílusod az igénytelen!

(#1180) migabi24


migabi24
nagyúr

+1

(#1181) adamssss válasza Tibcsi72 (#1179) üzenetére


adamssss
veterán

Tudtál bármi értelmeset is hozzáfűzni a témához, vagy segíteni azoknak akik nem azt kapták amiért fizettek? Ahogy olvasom nem. Inkább még te is rúgtál beléjük egyet. Ezért nagyon kár volt regisztrálni...
Megnézném az arckifejezésedet, ha egyszer elmennél orvoshoz, és az azt mondaná, hogy ugyan kolléga kicsit alacsonyan van az ingerküszöbe, majd jöjjön vissza máskor. Mert te ugyanazt csináltad/mondtad.

Részemről téma lezárva.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1182) zermi


zermi
aktív tag

Egy kis helyzet jelentés:
Az előző telefonomhoz képest(Z1) méretbeli különbség gyakorlatilag nincs. A Z1 dokkolója és a Krussel tok is jó a Z2-höz, így sikerült valamit spórolni.
A dobozban az alap dolgok voltak, pluszban egy OTG kábel és 2 db védő fólia.
A diagnosztikai tesztet lefuttattam hibát nem találtam. Külsőleg sincs vele semmi probléma, az üveglap nem lóg le, illesztések jók, igaz csak szabad szemmel néztem végig. Ajtócskák tökéletesen záródnak.
A képernyőn én nem látom a kis pöttyöket.
Reggel egy órai használat során - ebben főleg beállítások, telepítések voltak, email szinkron bekapcsolva - 9 százalékot merült az aku 65 százalékos fényerő mellett.
A GPS jelet pillanatok alatt talál, még a vonaton utazva is.
Laggolás nem tapasztalok sehol, már ott sem ahol a Z1-nél volt egy kis megakadás.
Telefonálás során sem tapasztalok semmi problémát.
Egyenlőre még mindig a belakás folyik. A rootolást kellene még megoldani.

(#1183) Sz.Miki válasza zermi (#1182) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Gratulálok hozzá :)

Diagnosztikai teszt alatt mit értesz pontosan?

(#1184) Tibcsi72 válasza adamssss (#1181) üzenetére


Tibcsi72
csendes tag

Szia, a részemről nincs lezárva, nyilván reagálni kell ezekre a sántító hasonlatokra.
Aki kérdezett arra válaszoltam.Nem most regisztráltam.
Gyenge, nem korrekt példákkal lövöldözöl.
AZ egész világunk tökéletlen, belebolondulnánk, ha minden apró hibára ilyen vehemenciával reagálnánk.
Csak a Te kedvedért, igényes vagyok mindenre ami arra méltó.Ez egy (munka) nem egy fetis tárgy.
A bunkó beszólások meg irritálnak.

[ Szerkesztve ]

(#1185) Tibcsi72


Tibcsi72
csendes tag

(munka) eszköz

(#1186) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Telekom üzletből vásárolt fekete Z2, minden zár feloldott, OTG kábel nincs. :DD

(#1187) -FreaK- válasza norti (#1173) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi ezt is meg az előző választ is!

Még annyi, hogy root-olni is csak BL nyitással lehet? Ezek szerint ha Zermi (grat a telóhoz!) is root szeretne, akkor bukja a garit? :(

(#1188) SkyS1gn válasza Sz.Miki (#1172) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mér lennék vérbeli magyar? :D

Nem, nem nagyítóval. Azthittem kosz de lemostam és törölgettem a telót akkoris ottvolt, közelebbről megnézve meg csak azlehet.

(#1165) jagelo pont hogy szeretjük a telót, ezért akarjuk hogy tökéletes legyen, ha nem szeretnék itt páran már biztos hogy odébbálltak volna, tőlem meg nem olyan könnyű megszabadulni ha sanyiról van szó ;]

Tibcsi72 meg a te állreged? :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1189) Sz.Miki válasza SkyS1gn (#1188) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Csak poénból írtam :)

Mert ahogy nézem kezd elharapódzani a hangulat...

De tökéletesen egyetértek veled, én is ezt tenném, sőt én már meg is tettem :)

De most happy vagyok.

Az, meg hogy a kamera nincs pont középen, eddig nem volt olyan telóm ahol pont középen lett volna, az S4-nél még mozgott is :D

(#1190) tipuka


tipuka
addikt

Srácok, most rendelem meg a webshopból a Z2-t, hamarosan közétek fogok tartozni! :DD
Szerintetek van esély arra, hogy nem függetlent kapok? :(
Egész csongrád megyében csak szegeden 1 helyen kapni, és az se biztos kapni e még ott náluk, vagy elvitték őket mind?!
(még nem mentem rá a rendelés gombra)

(#1191) w333 válasza SkyS1gn (#1188) üzenetére


w333
félisten

+1 azért 220k -ért legyen már tökéletes, gondolom 1-2 évig azért megtartod a telefont nem szeretnéd ott látni azokat a pixelhibákat, és mivel tudom hogy strandon vízben szeretsz videózni ... csukódjon az az ajtó már normálisan :K

Nem értem egyesek felháborodását ? az első szériás telefonok általában hibásak szoktak lenni, mi a baj azzal ha kicserélteti ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1192) Rigel77 válasza SkyS1gn (#1160) üzenetére


Rigel77
tag

Az ajtó nekem is olyan. De nekem a sd kártya fedélnél is érezhető fent egy pici eltérés. Nem csinálok belőle gondot.

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#1193) SkyS1gn válasza w333 (#1191) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igen...igen már a fejemben van egy kisiflm amit stradon forgatok, teletűzdelve csúszdával szemben Timeshift videókkalahogylassítvafröccsenavízomájgáddeepic ofkorsz :))

Így meg hogy használhatom addíg is, nincs semmi gond.
Külön öröm hogy ugyanazzal rendezem a dolgot akivel többet telefonáltunk is meg összehozta a telót nekem, rendes pali.

(#1192) Rigel77

De így olyan fura, bár a többi ajtónál is, ha akarom oldalról kinyitom az ajtót, Z-nél azért csak a kialakított köröm résznél tudtam.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1194) zermi válasza Sz.Miki (#1183) üzenetére


zermi
aktív tag

A Beállítások -> A telefonról -> Diagnostics ->készülék tesztelése menüpontot futtattam le.

(#1195) rexing13


rexing13
csendes tag

Sikeresén Z2 tulaj vagyok már :C :DD

]xperia Z2] [Xperia S]

(#1196) w333


w333
félisten

Xperia Z2 Compact ... Link ! :C

(#1197) adamssss

Gondolom HW Snapi 801, 3GB/RAM és mondjuk egy FHD 4.5" kijelző jó lenne :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1197) adamssss válasza w333 (#1196) üzenetére


adamssss
veterán

Mi a különdülöng a z1 és e között :F ?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1198) SkyS1gn válasza w333 (#1196) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Neméppen.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1199) w333 válasza SkyS1gn (#1198) üzenetére


w333
félisten

Tehát akkor ez egy Z1 Compact frissített változata ? :U

Különben jól néz ki, csak azt nem értem ha 4.3" maradt a kijelző akkor fizikailag miért lett még nagyobb a telefon :F ebben a méretben már lehetne 4.5 :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1200) mgTerminator válasza Sz.Miki (#1189) üzenetére


mgTerminator
veterán

Tableten nekem sincs közepén de S4-en pontosan középen van! :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.