Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-15 15:08:10

LOGOUT.hu

Sony Xperia Z2 - Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) w333


w333
félisten

(#241) Ck. / (#245) Peterson_ / (#247) Boom21

Kinek mi a jó ... ez nagyon felhasználófüggő dolog !
Tegye fel mindenki a kérdés magában, mi a legjobb neki és úgy válaszon ! ;)

Minden telefonnak vannak előnyei is hátrányai .. tökéletes nincs :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#252) SkyS1gn válasza joshua7 (#249) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Akkor ezentúl nem lesz benne kijelző.. vagy csak OLED :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#253) Peterson_ válasza w333 (#251) üzenetére


Peterson_
addikt

Teljesen igaz.
De ilyesmire gondoltam én is.
Szegény kolléga most van a hatszögletűben:DDD

Boom21:
Egy kis szigszalag, aztán mehet isa víz alatti mozi.:))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#254) adamssss


adamssss
veterán

Ha nem szippantott volna be az Apple okoszisztema akkor gondolkodas nelkul megvennem. Igy viszont marad a szifon, de elismerem ez a telefon jobban tetszik.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#255) beteg


beteg
őstag

Garancia tekintetében még a német boltok is jobbak, mint a hazai kigyúrt, kopasz v. kerületi vagány boltos, aki szándékosan olvashatatlanul tölt ki minden papírt...
Amúgy még egy ilyenre is elcserélném a gyári garis note hármam ráfizetéssel is :)

Csak futni kell!

(#256) kk831228


kk831228
addikt

Most engedték le a xiaomi mi3 árát... 70-80 ft ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#257) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

A videó felvétel közben a saját hangunkat, milyen minőségben rögzíti?
Erre kíváncsi lettem volna mivel egy-két fórumtárs mondta, hogy ott nem annyira jó.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#258) Graphics válasza kk831228 (#256) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem egészen annyi... :) ,de azért kellemes.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#259) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

Jó teszt!

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#260) Lacy6


Lacy6
senior tag

Ez a szögletes tégla forma nekem nagyon nem jön be, főleg úgy hogy szinte már phablet. Sebességre kapott 10 pontot úgy, hogy MÉG a mobilarénának is feltűnt h laggol,akad??? A Sony-nál vmit mindig elrontanak szoftveresen. A vicc az h általában a frissítés után mindig rosszabb lesz. Nem értem én ezt...

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#261) Lecs@ válasza Graphics (#258) üzenetére


Lecs@
addikt

Innen erdemes rendelni. Vammentesen szallitanak. A csomagra 20$-os medialejatszo van irva. Egy het alatt megjött mindenkinek aki innen rendelt barmit is. Ami a lenyeg itt nincsennek replikak , hamisitvanyok ellenben mas oldalakkal.

64 GB : 385 dodo !

Vibe Z : 407 dodo :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#262) SkyS1gn válasza Lacy6 (#260) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ki írta hogy laggol, akad? Megreccent neki 1x, meg mikor launchert váltasz betölti hát persze.. mintha 5percenként launchert cserélgetnél. Most a porszemből lavinát csináltok?

Tudod mi az hogy lag egyántalán?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#263) Boom21 válasza Peterson_ (#253) üzenetére


Boom21
tag

Azé' inkább nem próbálom ki :D

(#264) Mukih válasza beteg (#255) üzenetére


Mukih
tag

180 ezer lesz "csak"? :O Így már megint nem tudom hogy LG G2 legyen vagy várjak erre :D :S

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#265) Lacy6 válasza SkyS1gn (#262) üzenetére


Lacy6
senior tag

"A hardver az elérhető legjobb, bár hozzáteszem, hogy nagyon apró akadásokat azért megfigyelhetünk"
Nem vészes, de azért bosszantó.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#266) BenHans válasza stilo18 (#235) üzenetére


BenHans
addikt

Ismerem, ezért írtam... :( #239: egyetértek :K

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#267) kopeszgomez válasza merkucyo (#203) üzenetére


kopeszgomez
csendes tag

Ha nem raksz ki widgetet a kezdőképernyőkre (főleg nem netről frissülőt), mint ahogy iOS alatt sem teszel ki, akkor ez sem fog akadni, mint ahogy a többi zászlóshajó sem ;)

On:
Ha most állnék telefonváltás előtt, akkor nem is keresgélnék tovább. Nagyon tettszik ez a Z2. Remélem jövőre sem adják lejjebb. :)

[ Szerkesztve ]

(#268) dreamdancer válasza adamssss (#254) üzenetére


dreamdancer
őstag

+1
Csak a mérete miatt nem kellene, amúgy wow.

Nem a lényeg a fontos.

(#269) adamssss válasza dreamdancer (#268) üzenetére


adamssss
veterán

Igen a méret nekem sem jön be. BKV-n ahol egyik kézzel kapaszkodni kell, egyszerűen nem érem át. Volt Z-m, nagyon szerettem, az egyik legjobb telóm volt, de nem tudtam rendesen használni... :(

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#270) vipnolf válasza Mukih (#264) üzenetére


vipnolf
aktív tag

én ezen nem gondolkodnék... ez egy elegáns készülék.. fém, üveg, szögletes fekete tégla aminek stílusa van
nem rossz a G2, de eleganciában sehol nincs ehhez képest.

én egyértelműen várok. ami inkább elbizonytalanít az egy Nokia930 a PW kamera miatt.
azt hiszem azt megvárom és a képminőség fog tönteni.

a vízállóság veszett jól tud jönni megannyi élethelyzetben, strandon, nyaraláson, stbstb. hasznos, nem csak arról van ám itt szó, hogy megázol telefonálás közben. azt az xperia S is kibírta pedig még csak unibody sem volt...

adamssss: énis szoktam utazni a legalja eszközzel (BKV), de nincs az az atyaúristen, amiért megfognék ott valamit. ajtónak, kapaszkodónak támaszkodás és meg van oldva. Tablet Z kezelhető állva utazás közben, szóval valszeg ez is kezelhető lesz...

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#271) adamssss válasza vipnolf (#270) üzenetére


adamssss
veterán

Ez is egy megoldás, de számomra fő a biztonság.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#272) vipnolf válasza adamssss (#271) üzenetére


vipnolf
aktív tag

számomra meg a dzsuva minimalizálása :D

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#273) Mukih


Mukih
tag

Amúgy ezt a What's New cuccot el lehet takarítani nem? És akkor már nem tud semmitől se beakadni arra a 0.5 secre sem. :D

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#274) razzorr


razzorr
őstag

Szép "kis" kütyü meg kell hagyni. Jó lenne már egy wp-s sony. Nyami.

(#275) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Eddig úgy voltam vele, hogy ha lejár a hűség akkor egy majdan megjelenő S6-ra nevezek be, de lehet inkább Z2 lesz belőle akármit tesz le az asztalra a samsung a következő S szériás telefonnal.Egyszerűen kompromisszum mentes a Sony.Talán a méretbe tudok belekötni, már a Z1-et is nagynak tartom az S4-hez képest, de evvel megtudnék barátkozni.

(#276) Benetnes válasza koxx (#26) üzenetére


Benetnes
tag

Egy hete beszéltem valami Lg bennfentesel azt mondta május 2!
Nagyon várom ezt a telefont mert ezt még nem próbáltam a G3-at viszont fogtam :D és az valami eszméletlenül jó lett!
Ha ez nem üt akkorát élőben akkor 100%-hogy Lg!

(#277) mc.g


mc.g
tag

HELYESBÍTÉS !

a cikkben a Z1-hez van hasonlítva a Z2...

"A korábbi, TN+film technológiát IPS váltotta"

a Z1 kijelzője NEM "TN+film", hanem "VA" panel (amelynek több alfaja van pl.: pVA, mVA, amVA, stb..., ezen bellül pont milyen, arrol nincs információm).

[ Szerkesztve ]

(#278) lcee79


lcee79
őstag

Vízhűtés van a Sony Xperia Z2 hátlapja alatt
erről már volt szó?

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#279) mc.g


mc.g
tag

- A kameránál a képeknél (itt a tesztben), én nem tapasztaltam seholsem "kromatikus-aberráció"-t, mert manapság a lencsék ezen hibáit software-essen hatékonyan tudják korrigálni. (lehet, hogy nem minden gyártó teszi ezt meg...)

- Azzal nem értek egyet,
"Itt már a felbontáson is tudunk változtatni, bár gyanítom, hogy egyébként mindenki az elérhető legnagyobb verziót választja úgyis."
hogy mindenki a max. felbontást használja, mert én sem (Z1c használó vagyok). Én pont szerencsésnek találom a 16:9-es képarányú 8Mp-t (mert max. felbontás, ugyebár jelen esetben 4:3-as képarány, és a régmúltat leszámítva, az igazábol nemjó semmire, mert vagy monitor/tv/mobilkijelző amin nézzük azaz 16:9, vagy kinyomtatjuk szabványos fotópapírra, azpedig 3:2-es képarány, a 16:9-ből nemkell hozzá sokat levágni), mert ekkora felbontás még 4K-s tv-n is jól mutat (mivel az kb. 8Mp felbontású), és A4-es nyomtatáshoz is elég...

[ Szerkesztve ]

(#280) merkucyo válasza kopeszgomez (#267) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Anno a Htc HD2 sem akadt , pedig volt netes widget . ;)

Egy ilyen kaliberű készüléknél a gyártónak addig kell optimalizáni , ameddig az tökéletesen lagmentes nem lesz.

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#281) w333 válasza lcee79 (#278) üzenetére


w333
félisten

Nem ... gondolom azért mert 99% hogy kamu :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#282) SkyS1gn válasza w333 (#281) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mondom max az lehet hőcső...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#283) skul0 válasza lcee79 (#278) üzenetére


skul0
aktív tag

Így ha nem te felejted el becsukni az ajtókat majd beázik belülről. :D

(#284) Janika-1982


Janika-1982
tag

Szép telefon,gratulálok a gyártónak. :C

(#285) JENKINS1


JENKINS1
csendes tag

Nagyon jó lett ! Remélem az Apple is fog végre hasonlókat produkálni / értem itt IP besorolás, 4,5 kijelző / A hardver nagyon jó de nekem az Android sose jött be :( :( sajnos / HTC Evo 3D , Xperia S, Xperia Z ultra /

automosowebshop.hu

(#286) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Na végre egy olyan Sony, amibe nem lehet belekötni. Kellett már.
Utoljára X10-em volt tőlük jó régen, bár az ugye még Sony Ericsson volt, és voltak hiányosságai bőven.
De egyre szimpatikusabbak megint.

(#287) Tesomatee


Tesomatee
tag

Nem tudom mi ez a nagy elájulás. A kamera tényleg remek. De másban nem nagyon veszi fel a versenyt a one m8-al...

(#288) norti válasza Tesomatee (#287) üzenetére


norti
addikt

Hát a szappantartó alakban biztosan nem! Hahaha :)

(#289) Joachim21


Joachim21
senior tag

Nagyjából ugyanazon a véleményen vagyunk most, Sony - HTC - LG - Samsung a sorrend jelenleg a csúcskészülékeknél. Még kivárom a Oneplus megjelenését, és ha tényleg olyan jó ára lesz, akkor sajnos ráfaragtak a nagyok. Egyetértünk a különösen ajánlott plecsnivel! :K

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#290) Felhasználom válasza Tesomatee (#287) üzenetére


Felhasználom
tag

Plusz az üzemidő :)

(#291) norti válasza Joachim21 (#289) üzenetére


norti
addikt

A OnePlussal az a baj, hogy szerintem nem lesz annyira prémium a ház/külső, mint ahogy ígérik. De ne legyen igazam, jó, ha van konkurencia olcsóbbért :)

(#292) Khelben


Khelben
nagyúr

Ez is eldobálja a wifit, mint a tablet z? :P

(#293) CJ4567


CJ4567
veterán

Az új Sony appok már egy ideje portolva vannak más telókra is :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#294) zsirfecske


zsirfecske
addikt

jó telefon, grat a sony-nak. mondjuk a különösen ajánlottal csak akkor értek egyet ha kizárólag a 200k körüli flagshipek között nézelődünk. ráadásul nálam a 150k körüli (külföldi play beszerzés esetén 105k, 2 év lg garival 120k) nyitóár ellenére a nexus 5 is oda tartozna, de qi tekerccsel és mindig friss androiddal mégis csak ajánlottat ért el. ok, akksiban jobb a z2 és ip védett részben fém háza van, de batár nagy.

[ Szerkesztve ]

(#295) evermobile válasza Joachim21 (#289) üzenetére


evermobile
csendes tag

Akkor nem vagyunk ugyanazon a véleményen már bocs. Nálam a sorrend: htc,Samsung,Sony,Lg

Samsung, "Simple the best"

(#296) petymeg


petymeg
addikt

Remélem az elején a karcmentes üvegen már nincs könnyen karcolódó védőfólia.
Rajta a Sony felitrattal, hogy ha leszedné az ember a karcos fóliát akkor jönne vele a logó is. (mint pl. az Xperia V-n, vagy a Z1 Compacton)

A hátlapról egy árva szót se írt a szerző. Miből van? Ugyanolyan gagyi karcolódó műanyagból, amit a Z1C-nél eljátszottak, vagy üveg végre?

Egyébként tetszik, a méretét kivéve. Egy Z2 Compactot el tudnék magamnak képzelni, ha lesz majd ilyen...

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#297) p2pp


p2pp
őstag

Az hogy lehet, hogy a Benchmarkban az S4-el van egyszinten????
Ez hogy lehet????
Az S4-ben 600 van, ebben 801?????

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#298) Fitzgerald válasza p2pp (#297) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szar a Linpack. Ha lefuttatod egymás után többször, nem ritka hogy teljesen eltérő eredményeket kapsz. Az összes többi benchmarkban mérföldeket ver az S4-re lol, nem tudom miről beszélsz igazából.

(#299) leslien válasza p2pp (#297) üzenetére


leslien
nagyúr

te mit néztél a Cseh 2? ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#300) Hegasus válasza p2pp (#297) üzenetére


Hegasus
senior tag

1. samesung csal... ugye magasabban fut az órajele egy tesztprogram alatt. a sonynak meg feltehetőleg normálisan fut, ebből adódhat, hogy egy szinten van.
2. komolyan valaki még foglalkozik ezekkel a sz@ros benchmark programokkal és a pontjaikkal?! főleg ennyi hír után hogy egyik hogy csal a másik után?! mi van az emberekkel? :U

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.