Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) erer1000


erer1000
őstag

#100
ha mar draga, legalabb jol nezhetne ki. vagy legalabb valami egyedisege lehetne... de teljesen jellegtelen az egesz.

[ Szerkesztve ]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#102) kuk@c


kuk@c
tag

Sajnálom hogy nem folytatják a Z szériát...

Igazándiból nem tudom milyen telóra váltsam majd le a Z3C-t... Méret, sebesség, vízállóság, üzemidő, és még sorolhatnám...

Ez az X széria eddig nagyon nem nyerő... :(

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#103) laci_csk válasza erer1000 (#101) üzenetére


laci_csk
senior tag

Az hogy draga egy dolog, de a kinezete... izlesek es pofonok... es az a'ra nem kell egyenes ara'nyban legyen a kinezetevel barmirol legyen szo, ne felejtsd: izlesek es pofonok, ha tudod mi az.

Xperia XZ3

(#104) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ebbe illett volna 4 giga ramot, meg egy Snapdragon 820-at tenni. És akkor még mindig túl lenne árazva kicsit egy ilyen kamerával.
Nem rossz amúgy a 650, egymagos teljesítményben kb. a 810 szintjét hozza. Az IGP nyilván elmarad az Adreno 430-tól, de egy 1080p kijelző mellé bőven jó.

(#105) erer1000 válasza laci_csk (#103) üzenetére


erer1000
őstag

igazad lehet...
ennyi erovel kiadhatnanak egy Ytong teglat mobil funkciokkal piszok dragan. mert hat. a szepseg relativ.

es ne szold le oke? :) mert lehet valakinek bejon.
mondjuk a 200.000-es Ytong Phone valoszinuleg nem lenne olyan jellegtelen kinezetu :DD

tehat oke nem kell egyenes aranyba lennie a kinezetnek az arral, de azert lehetoleg nezzen mar ki jobban mint egy otod annyiba kerulo mobil. ertem en hogy nem a kinezetert vesszuk (remelhetoleg) hanem a funkciokert.

de en soha az eletben nem vennek Fiat Multipla-t pl mert ocsmany. pedig hasznos :) belefer az egesz csalad.

remelem sikerult erthetonek lennem igy hajnalban ^^

(izlesek es pofonok: ha nem izlik a vacsora, kap egy sallert aki csinalta :P )

[ Szerkesztve ]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#106) gixxer-tomee válasza .DLL (#71) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Ótvarsági sorrend: 2, 1, 3...
Ha csak a külsőt nézzük, a Z5C/Z5 Premium/Z5 az eddigi legszebbek. Amúgy nem kéne Sanyi többet.. Bármelyik másik jobban megéri..

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#107) Deck válasza gixxer-tomee (#106) üzenetére


Deck
titán

Számodra.

PS5

(#108) RaveForce válasza Deck (#107) üzenetére


RaveForce
veterán

meg ahogy jelenleg kinéz az eladásokból, a világ számára is, kis túlzással pár régi fanon kívűl senki nem veszi már ezeket, mert egyszerűen nem ésszerű választás, fáj - nemfáj ez van.... :(

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#109) dreamdancer


dreamdancer
őstag

00-120 ezres sávban, hangban jobb, anyaghasználatban rosszabb lenne azoknál, de semmilyen komolyabb kompromisszumot nem várna el a vevőktől. 200 ezerért viszont értelmezhetetlen, ennyiért kb. minden más jobb mindenben.

A Sony kísértetiesen hasonló pályán mozog a HTC-vel, szerintem csak idő kérdése, és az Xperiák is a notebookos részleg sorsára jutnak.

Nem a lényeg a fontos.

(#110) ati3x


ati3x
senior tag

Hát ebből ma z5c lesz! Már van olyan 115 körül. Pedig láttam sok helyen ezt az X-et. El is gondolkodtam, de a cikket olvasva semmi "forradalmi". Sőt a víz és porállóság is kikerült..Jelenleg z1c-m van, nem is cserélném, de az utóbbi időben hirtelen drasztikusan leromlott az aksi ideje. Volt olyan, hogy az utolsó 30% töltöség csak úgy, fél óra alatt eltűnt, úgy hogy hozzá se nyúltam... Igényeim: böngézés, viszonylag kompakt méret, néha GPS, viszonylag okés üzemidő. A z1c, eddig ezt hozta, a z5 c is fogja akkor. És igen a vízállóság hatalmas plusz nálam. :)

(#111) janos1988


janos1988
addikt

A spec. felsorolásánál kimaradt a belső tárhely.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#112) gzo


gzo
csendes tag

A Z5C-t azért vettem, mert lényegében nem volt alternatívája. Na de ennek...

(#113) gyeva89


gyeva89
újonc

Érdekes, hogy a cikkben az van írva, hogy műanyagból van a hátlap, viszont más külföldi oldalakon meg azt állítjak, hogy fémből van. Na most akkor miből is van?

(#114) pomorski


pomorski
őstag

Köszi a cikket. Nekem mindig is tetszettek a Sony telefonok, de eddig még sohasem mertem venni egyetlen példányt sem, mert féltem, hogy a gyerekek összetörik, -pláne, hogy ennyibe kerül. Meg más Sony telefonok sem voltak olcsóbbak régebben sem... (Összetörni angry birds-özés közben jó a Samsung is, pláne, hogy az ára kedvezőbb.)

(#115) gixxer-tomee válasza Deck (#107) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Hát eléggé gáz az a félméteres alsó felső káva, oldalt meg semmi.. Szerintem nem csak számomra. Az elvakult sony fanok biztosan imádják, de a jó ízlés azért jutott sok sok embernek.

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#116) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Ez a pár éve bemutatott Sony telefon design - beleértve ezt a telefont is- egyszerűen hányingerkeltő. Semmi forma, nagy kávák, úgy undorító, ahogy van.

(#117) janeszgol


janeszgol
félisten

Előző kettőnek: ízlés válogatja. Nekem nagyon tetszik. Klasszikus okostelefon kinézetű. Sőt, nekem a Sony kerek home gombja is bejött. Imádom a Z-k, M2 stb kinézetét.
Az alig kávások szerintem hülyén néznek ki. (Mint pl a Sharp telefonja. Meg az szar is.)

[ Szerkesztve ]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#118) erer1000 válasza janeszgol (#117) üzenetére


erer1000
őstag

a "klasszikus" okostelefon kinezet nekem a HTC Kaiser Nokia N97 Motorola Milestone es tarsai szint :D

szerintem Klasszikus alatt nem ugyan azt ertjuk :(

[ Szerkesztve ]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#119) janeszgol válasza erer1000 (#118) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem azok kimaradtak. Én akkoriban még Sony w200-al mentem. :)
A legelső okoseszközöm iPod Touch 1G volt (aztán 2G, 3G, 4G plusz iPhone 3GS egy rövid ideig, ez utóbbit nem is számolnám). Utána Lumia 610 stb. :R

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#120) erer1000 válasza janeszgol (#119) üzenetére


erer1000
őstag

en is W200i vel kezdtem :DD
az altalam emlitett mobilok csak ismerosoknek volt, vagy nekik se. de ilyenek voltak az almaimban kb :D de penztarca nem engedte zsenge diakkent. most meg mar nincsenek is ilyenek.
elso okosam huawei ascend y200 volt, de annyira nem jott be a virtualis bill hogy 3honap utan batyamnak eladtam, vissza tertem az alcatel ot806hoz :DD

[ Szerkesztve ]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#121) janeszgol válasza erer1000 (#120) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerettem a w200-at.
Nekem is csak szúszással voltak meg és csak használtan a Touchok (kivéve 4G). Amit megbántam, az a 3gs megvétele volt. A Touch 4G után elég gagyinak tűnt. El is adtam hamar (ekkor visszatértem a w200-ra, hiszen a Touch-csal nem lehetett telefonálni). Aztán jött a Lumia 610, amit szintén imádtam. Az öcsémtől vettem meg. Aztán volt egy baklövésem, az Alcatel Pop C3. A telefon elment, használható volt. Csak boltban vettem meg 35 ezerért és fél év után jóval olcsóbban tudtam csak eladni. Akkor pattanhatott el bennem valami, mert azóta nagyon ritkán veszek boltban telefont. Sokkal olcsóbb használtan.

Én azt mondom, hogy a legjobb minőség, ami valaha a kezemben volt (akár az enyém volt, akár nem és csak megnéztem), az az iPod Touch 4G volt. Az minőség volt. Prémium. (Igaz a hátlap karcolódott, mint fene, még tokban is!) 65 ezerért vettem Edigitalban, az áfát visszaigényeltem, így negyven párezerből kijött (2011 őszén) és 2013 nyarán adtam el 26 ezerért postával. Erre azt mondom korrekt volt. Ráadásul szinte minden nap használtam.

[ Szerkesztve ]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#122) csongi válasza Retekegér (#34) üzenetére


csongi
veterán

10Gigat foglal a rendszer? Mi a banat vam ezen?
Hat elegge felre sikerult ez. Ettol nem fog a ceg egyenesbe jonni, ez garantalt. Ezt a kulsot nem volt nehez ossze hozni. Gyorsan unalmas lesz. Mondjuk ha nem lesz jelen a telefon piacon, nekem akkor is mindegy. De ha egyetlen elektronikai termeke sem lesz, akkor is mindegy. Semmim sincs ami sony. A PS2 bol egymas utan ketto hibas darabot is kaptam. 6 honapbol 3 at hasznaltam a ket darabot, a tobbi service ido, pedig akkor 110k volt az a xar konzol :D. Nem baj, mert lett PC-m es sokkal tobbet tanultam mint ha konzolom lett volna. Koszonom Sony :D.

(#123) Deck válasza G-Guts (#116) üzenetére


Deck
titán

A legjobbak design terén. Ízlésről amúgy meg nem vitatkozunk.

PS5

(#124) G-Guts válasza Deck (#123) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Közel sem a legjobbak design terén, sőt a legrosszabbak közt is alul helyezkednek el, de volt, amikor egész jók voltak. Például a Neo vagy az Arc idejében, de akkor még Sony Ericsson volt. Amióta csak Sony telefonok vannak, a design egyszerű és csúnya, a többiek - a low end kínai gyártókat is ide értve - kenterbe verik őket.

(#125) laci_csk


laci_csk
senior tag

Erdekes hogy a GSMArena-soknak egeszen pozitiv velemenyuk van errol a telorol, meg a kamerajarol is, amit itt sokan leirnak, es ez nem is a csucskeszulek, az a Performance lesz. Fura, lehet a magyarokkal van valami baj.

Nekem egy dolog ami nem tetszik, az nem tetszik se olcson se dragan.
Maskulomben tetszik ez a mostani design a Z-k ota, ne is valtsak le, mert attol semmi sem valtozik.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#126) Tikakukac válasza laci_csk (#125) üzenetére


Tikakukac
titán

Minap néztem az egyik tiltólistán lévő notiról egy frankó tesztet. Ott fémből készültek rajta borítások, nem melegedett, semmi gáz, tök jó. Valóságban teliműanyag ahogy van, iszonyatosan melegszik minden konfiggal és rohadtul kopik.

Mindent meg lehet ügyesen :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#127) laci_csk


laci_csk
senior tag

Ez a GSMArena velemenye az X fotozasarol: "The Sony Xperia X camera can perform well. Looking at our compare tool, resolution-wise, the X outperforms almost all camera phones in our database. The tiny print is visible and you see detail that is completely missing in photos from competitors."
Akkor most hogy van? A magyarok nem tudnanak fotokat kesziteni? Vagy nem latnak jol az osszehasonlitasokban? Vagy nagyon elfogultak a trollkodas miatt?

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#128) RaveForce válasza G-Guts (#124) üzenetére


RaveForce
veterán

naigen, az ARC nálam a mai napig toppos design, kár, h akkoriban elszúrták azzal a lakkozott műanyaggal, de a formaterv zseniális lenne a mai napig, de ezek a mostani nulla szépségű kockák valóban elég unalmasak már évek óta... bár a C5 számomra üdítő kivétel, az jól néz ki :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#129) Deck válasza G-Guts (#124) üzenetére


Deck
titán

Számomra és sokak számára igen. A Z széria designja a legjobb.

PS5

(#130) laci_csk


laci_csk
senior tag

GSM Arena szerint: "The quality of the microphones is impressive, they capture detailed audio even in noisy environments and eliminate most of the wind noise."
A video felvevo kicsit santit, de ez nem a vegleges kiadas, ezen me'g javitani fognak.

Azert a cikkben meg kellett volna emliteni hogy ez nem a vegleges csomagolas, hanem csak amit tesztelni kuldtek, es a boltokban mas csomagolas lesz/lehet a fules szempontjabol, es a szoftwer szempontjabol is.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#131) Halkow.


Halkow.
senior tag

Sokat javult a tavalyi sonykhoz képest.

- kijelzőben a színek tekintetében 9000K—> 7500K lett
- dizájn kompaktabb, lekerekítettebb szebb lett 5" szerintem ideális méret

nézzétek meg a mellette lévő Huawei P9-et annak a kijelzője kékesnek látszik a képen.

A kamera lehetne egy kicsit jobb

Az ár ami necces 200k nagyon sok, max 130k simán megérne.

Ja év várom a x performance-t!

Egyébként az Xperia X1, X2 telefon már volt... (de utáltam, az X1 hez volt szerencsém )

Nem tudom mi lesz jövőre ennek a folytatásával(ha lesz)

[ Szerkesztve ]

(#132) ati3x válasza laci_csk (#125) üzenetére


ati3x
senior tag

Hát egy előnye megvolt ennek a telónak. A Z1C-m akksija kezd rendesen gyengülni, és gondoltam váltok. Az X pont most kerül itt forgalomba, talán tegnap előttöl lehet venni. A leírás alapján nem fogott meg, főképp az volt a negatív, hogy nem vízálló. Videózás szintjén is visszalépés, no 4K. Ha már ugye 4k-s tvm van. Ugyhogy maradt a z5c. Ráadásul lejárt a hűség, és annál a szolgáltatónál ahol vagyok éppen akciózták. kb 115-ért. Erre bemegyek a bevásárló központba, látom ám, hogy 2 év hűséggel korlátlan csomaggal + 6giga nettel, tokkal vonóval kb 8000 a havidíj. És ebbe benne van a telefon részlet is. Namondom megyek a régi szolgáltatóhoz, hogy mit ajánlanak. (itt néha lehet alkudni is) Szóval kérdem a csókát, hogy mi a stájsz. Aszongya hogy kb 7500- az előfizu 5 giga nettel +4500 a telefonrészlet. Hát mondom, most jövök a másik szolgáltatótol és ott kb 8000-ért minden benne van. És már ugye 9 éve náluk vagyok.. Erre: Sajnos ezzel az árral nem tudunk versenyezni. Jó, akkor fel fogom mondani. Vissza az előző helyre, ok akkor legyen, de van egy kis gond, fel kell mondanom a másik előfizut. Erre semmi gond, meg tudjuk csinálni a felmondást, és a számhordozást is. Aztán kérdi, nem e akarok mégegy előfizut másnak, mert abból még tud adni kb 1200Ft kedvezményt. Ááá mondom nem tom hogy áll asszony előfizuja. Mondja semmi gond utánanéz. Kiderült még 5 nap van hátra. Hívom asszonyt, akkor lesz új telója. Z1c helyett Z5c... És így is lett..

Gondolom az egész hátterében az áll, hogy jön ki az X, és kisöprik a beragadt raktár készletet.. :) Nekem ez pont jól jött.. :)

(#133) Bibby válasza laci_csk (#127) üzenetére


Bibby
addikt

A részletesség adott a nagy felbontás miatt, de az még kevés. A szemnek többet számít a széles dinamikatartomány, a szép színvilág, a zajosodás és annak kezelése.
Egyébként a telefon baja az ár, fele ennyiért is lennének fanyalgók, de közel sem ennyi.

Ελευθερια η θανατος

(#134) junior11 válasza Deck (#129) üzenetére


junior11
veterán

Nálam is.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#135) junior11 válasza junior11 (#134) üzenetére


junior11
veterán

Xperia X vs S7 camera test [link]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#136) petymeg


petymeg
addikt

Eddig az Xperia telefonok sajátja volt a vízállóság, amit szerettek a népek, látva ezt elkezdte pl. a Samu is átvenni azt a feature-t. Erre a Sony elhagyja. Logikátlan lépés, nagyon. Az ára meg...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#137) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Volt idő amikor én nagy Sony fanatikus voltam, pontosabban SE fanatikus. Akkoriban a legtöbb ember kezében vagy Nokia, vagy SE volt. Egymás után volt K300i, K310i és K550i-m és ha nem pont utána jön be az érintőkijelző, akkor az LG KP500 helyett egy SE C702 lett volna a befutó és még így is kicsin múlott a dolog. Az utolsó Sonym, a K550i óta eltelt 7 év, azóta az ötödik telefonom használom, és a Sony egyetlen egyszer sem tudott olyan ajánlatot letenni az asztalra, hogy őket válasszam, pedig mindig ránéztem a márkára, hogy hátha van esély a visszatérésre. Valamit nagyon elfelejtett a Sony, mintha nem is akarnák már ezt a telefon ágat igazán erőltetni, csak szenvednek. Igaz nekem sosem volt feltétel a vízállóság, de ez volt egy nagy aduászuk, erre ezt is elhagyják, a forma kb 5 éve ugyanaz, egyszerűen unalmas. Sem tudásban, sem minőségben, sem ár/érték arányban nem hozza a szintet sajnos a Sony, szerintem bármelyik LG vagy Huawei/Honor jobb vétel bármelyik kategóriában, mint a Sony túlárazott termékei. Le kéne szállni a magas lóról és újra pozicionálni magukat, mert már a feltörekvő márkák is előttük vannak jóval, nemhogy a már régebben befutott márkák. A Compact vonal például nagyon ügyes volt, mert nem igazán volt konkurenciájuk, remélem ezt legalább folytatják.

(#138) haxiboy válasza nightmanager (#25) üzenetére


haxiboy
veterán

Én sem azért vettem S6-ot mert menő, hanem mert ezzel nincsenek performance beli problémák...

Szerettem a Sony-kat. Sony Ericssonom volt nagyon sokáig. Még Android fronton is adtam nekik egy esélyt egy Xperia X8 majd egy Xperia Mini társaságában. De végül a Samsung nyert. Barátnőm ennek ellenére Samsungról váltott Sony-ra (Xperia T, aztán Z2). Nem bánta meg, valóban jó telefonok, de amit mostanában a Sony csinál...hülyének nézi a vevőket (telefonos fronton tuti).

Z,Z1,Z2,Z3,Z4 szinte ugyanazok....

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#139) zozzo72 válasza haxiboy (#138) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Ez nálam megszokás kérdése...
Lényegében SE / SONY vonalon mozogtam..
Nokiáról váltottam 2003-ban.
Azóta tart... :K

(#140) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Maradjunk annyiban, hogy az egyik legjobb Sony az SE K700i. ;)

(#141) RaveForce válasza G-Guts (#140) üzenetére


RaveForce
veterán

én a W810-re szavazok, ott már nem csak szép dísz a kamera :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#142) pit stop


pit stop
addikt

Mikor kerül be a szolgáltatókhoz telenoron kívül?

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#143) lm83


lm83
őstag

MM-ban most még olcsóbb is mint telenornál...

(#144) Graphics válasza lm83 (#143) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gyorsan esett az ára.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#145) lm83 válasza Graphics (#144) üzenetére


lm83
őstag

Csak akció van most ott mindenre :)
Meg ott láttam hogy az xa csak fele annyi

[ Szerkesztve ]

(#146) Graphics válasza lm83 (#145) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

XA feleannyi?

100ezer alapból, vagy mihez képest feleannyi?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#147) janeszgol


janeszgol
félisten

Az a baj, hogy 70 ezer környékén ott az M4 Aqua. 100 ezer az XA, kb 130k az M5 és 200k az X. Nos a régi ajánlatok fojtják meg az újakat. Ha legalább a Sony elmagyarázná, hogy az új X-ekre ezer biztos jön majd az Android N, az nem tenne rosszat a márkának.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#148) HarleyCustom válasza Deck (#129) üzenetére


HarleyCustom
veterán

"Sokak" számára?
Kik azok?
:)
Amúgy meg kinek mi tetszik. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#149) Soybex


Soybex
őstag

Tyű van ám ára. Kb. fele ennyit ér. A dizájn meg borzalmas. Tud ennél jobbat a Sony :(((

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#150) laci_csk válasza janeszgol (#147) üzenetére


laci_csk
senior tag

En is dragallom ezt a telot, de nem egy kategoria a felsoroltakkal, majdnem csucs vas, meg minden van benne. Utananeztem, es nem is nagyon a kozepkategoriaba tartozik a benne levo vas miatt, azert ezzel is tisztaban kellene lenni, hogy mit mivel hasonlitunk ossze.
Biztos hogy megkapja az android N- et.

Maskulomben nem tudom hogy jott ki az a 200k amit itt az elejen hangoztattak sokan. Valami nem stimmel a szamtannal, vagy az euroval. Most meg mint mar tobben is irtak joval olcsobb.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.