Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) diegho válasza rvn_10 (#300) üzenetére


diegho
nagyúr

LG????

(#302) rvn_10 válasza diegho (#301) üzenetére


rvn_10
senior tag

Sony nah :)

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#303) diegho válasza rvn_10 (#302) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem ez garizás lesz.

(#304) nova001 válasza psxpal83 (#299) üzenetére


nova001
senior tag

sehogy, nem akar felmenni a flashtoolal.......... :W

(#305) psxpal83 válasza nova001 (#304) üzenetére


psxpal83
csendes tag

Én mondjuk OTA-n frissítettem..Flashtoolt már ezer éve nem használtam. Egyedül az üzem idővel nem vagyok kibékülve,de lehet h az előzők túl magasra tették a mércét.(z3c,z2) + régen nem használtam se a fészbúkot meg a meszendzsert se..

(#306) aya


aya
addikt

Adott egy xperia X telefon, tegnap jött rá egy fríssités, ( telenoros gyárilag, és nem mokolt ) miután visszakapcsolt a telefon, 3 percenként felugrik egy ablak hogy root és egyéb problémák adódtak, és küldjek hibajelentést. Valaki találkozott hasonló dologgal mostanában?

Júniusi csomaggal jött a probléma.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#307) sirokipatrik


sirokipatrik
aktív tag

Sziasztok!
Mai napon átvettem egy ilyen telefont. Minden féle kedvezményt kaptam a vodától, igy 72 ezer forintot kértek. Eddig teljesen rendben van. Sőt. Az akksi meglepően jónak néz ki, a szoftverre nem lehet panasz, friss és gyors. A kamera is bőven jó (nekem P9 az elsődleges telefonom, annak a szintjét meg se közelíti, de a tesztben levő eredménytől évezredekkel jobb). És a hangszóró nagyon jól szól, fülhallgatón meg hihetetlen. Ha jobban fog üzemelni, mint a P9-em, akkor ez lesz a telefonom (mert szoftveresen ez mérföldekkel jobb, a Huaweinek van még mit tanulnia).
Van valami, amire figyelni kell? Kijelző bírja a karcok ellen, vagy kijelzővédő feltétlenül kell?

(#308) diegho válasza sirokipatrik (#307) üzenetére


diegho
nagyúr

Én használok üvegfóliát minden telefonon és szilikontokot is. Igazából semmit nem tudok felhozni a telefon ellen.

(#309) sirokipatrik


sirokipatrik
aktív tag

Üdv!
Ha ki van kapcsolva a mobilnet, akkor a térerőnél van egy kis ,,x,,. Ha a net vissza van kapcsolva akkor eltűnik. Ilyennek kell lennie?

(#310) diegho válasza sirokipatrik (#309) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen.

(#311) sirokipatrik válasza diegho (#310) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Köszi köszi. Csak ugye nekem 0-24 be van kapcsolva,most kapcsoltam ki először mióta megvan, és még nem láttam ilyet, kicsit fura. Egyébként tökéletes a telefon, ezt bátran merem ajánlani mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#312) diegho válasza sirokipatrik (#311) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem is kiváló telefon. Egy időben le akartam cserélni nagyobbra, de marad.

(#313) daara


daara
aktív tag

Üdv Z3 telefonom erre lecserélni? Megérné? :)

(#314) diegho válasza daara (#313) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez nem vízálló, a kamera olyan amilyen, de a rendszer gyors, én nem igazán találok bugokat benne, szépen frissül is. Nekem átlagos napi használatban 2 napot bír, ez olyan 4-5 óra kijelzőt jelent folyamatos wifi szinkron mellett. Nem volt Z3-am, így nem tudom objektíven összehasonlítani, de ha nem kerül sokba a csere, akkor én meglépném.

(#315) daara válasza diegho (#314) üzenetére


daara
aktív tag

Igen ez igaz, azthiszem a te kommentjeid olvastam hogy kintről rendelted tudsz linket küldeni? Itthon 85 körül van ez sok érte.

(#316) diegho válasza daara (#315) üzenetére


diegho
nagyúr

Én 82k -4%-ért vettem Mall.hu-n egy 52%-os akcióban még Márciusban. Amazon-on érdemes nézelődni.

(#317) daara válasza diegho (#316) üzenetére


daara
aktív tag

Amazonon az eu 70 környéke annyival nem tud többet h megérje rá lecserélnem gyorsaság tesztben összevetettem

(#318) sirokipatrik válasza daara (#313) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Isten őrizz, hogy lecseréld! A Z3 lehet hogy nem mai, de jobb telefon. A kamera ugyan olyan, a rendszer gyors annál is. És vízálló. Ami az X mellett szól, hogy frissebb. De én biztos, hogy nem cserélném le. Nem Z3-mam volt, hanem Z2-m, de az volt az eddigi legjobb telefonom. Aksi időben is jobb a Z3. Inkább XZ-t kell nézned vagy X performance.

[ Szerkesztve ]

(#319) diegho válasza sirokipatrik (#318) üzenetére


diegho
nagyúr

Gondolom sokáig használtál X-et és az alapján írod ezt. 7.0 óta ez a telefon kategóriákat lépett előre sebességben, pedig előtte sem volt vele semmi baj.

(#320) sirokipatrik válasza diegho (#319) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Elég régóta megvan, 7.1.1 van rajta. A sebességgel nincs is gond, de az akku nem éri el a Z3 szintjét. Egyik Sony sem. És gondolom a Z3 még mindig használható sebességgel üzemel. Csak nem a legfrissebb androiddal. Tényleg jó az X, de arról én nem váltanák, csak Performance-ra vagy XZ-re (vízállóság, csúcs hardver).

(#321) diegho válasza sirokipatrik (#320) üzenetére


diegho
nagyúr

Nálam az akksi teljesen rendben van a kb. 5 óra SOT-al.

(#322) rvn_10


rvn_10
senior tag

Hello, ívelt üvegfóliát hol kaphatok rá?

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#323) diegho válasza rvn_10 (#322) üzenetére


diegho
nagyúr

Én nem íveltet tettem rá, két oldalt látszik, hogy levegő van alatta, de jobb, mint a semmi, a szilikon tok meg amúgy is odaér mellé, tehát nem zavaró.

(#324) sirokipatrik válasza diegho (#323) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

El tudom képzelni így milyen szépen nézhet ki 😄

Amúgy amikor megkapjuk az Oreo-t, remélem a térerőnél az ,,x"-et kiveszik. Engem ez az egyetlen dolog zavar. Nem tudok hozzá szokni, mindig azt hiszem valami probléma van.

[ Szerkesztve ]

(#325) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Redmi Note 4 utan jonnek vissza.
Kamera csak jobb mint abban.
Akku jo volt a 4000mah redmiben, remelem ebben is jo lesz azert.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#326) diegho válasza eladogeppc (#325) üzenetére


diegho
nagyúr

Én Note3-ról jöttem. A kamera annál jobb, pláne a videó. Az akksi gyengébb, de 4-5 óra sot megvan nálam, 1 napot pedig még nyúzással is kibírja.

(#327) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Vettem egy DualSim változatot.
Kíváncsi leszek. Kamera szerintem rendben van.
Akku időre leszek kíváncsi.
Olyan régió kódom van, hogy fogalmam sincs.
Nem merem a CE1-es romot felrakni rá.

1309-4288 Rev1

Az xperifirm ilyen kódú romot nem is ismer.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#328) Tamarel válasza eladogeppc (#327) üzenetére


Tamarel
senior tag

CE1 rom nem volt frissítve eddig, majd meglátjuk ezután fog-e.

(#329) Tamarel válasza Tamarel (#328) üzenetére


Tamarel
senior tag

(#330) csp01


csp01
tag

Melyik volna jobb vétel, X 107000 ft vagy XA1 80000?

(#331) diegho válasza csp01 (#330) üzenetére


diegho
nagyúr

Miért vennél 107ért X-et, amikor 90k speedshopban?

(#332) csp01 válasza diegho (#331) üzenetére


csp01
tag

Fehér :(((

(#333) diegho válasza csp01 (#332) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem is az van, első fehér telefonom, semmi baj vele. Amúgy amazonon is érdemes megnézni.

(#334) Batman007


Batman007
tag

Tudni lehet-e már, hogy az Oreo frissítésre mikor lehet számítani?

(#335) diegho válasza Batman007 (#334) üzenetére


diegho
nagyúr

Még nincs infó, de nem lepne meg ha még idén befutna, de én inkább 2018 első negyedévben számítok rá.

(#336) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

Fotó minőség javítására van valami trükk? Akár root vagy nem tudom, nagyon idegesít hogy sz*r képeket csinál. :((

(#337) sirokipatrik válasza koxkids (#336) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Van megoldás: másik telefont kell venni. Nem tudom mire nem elég ez neked. Ennyiért amennyibe kerül a telefon, szerintem bőven jó. Ne 23 megapixel-be fotózz, hanem 8-ban. A kézi módban kapcsold be a HDR-t, mert azt az automatika nem tudja.
Gyenge fényben viszont tényleg gyenge, azzal semmit se lehet.

[ Szerkesztve ]

(#338) koxkids válasza sirokipatrik (#337) üzenetére


koxkids
őstag

Köszi, beállítom így akkor.

(#339) Batman007


Batman007
tag

Tidalt használ valaki? Nálam folyamatosan beakad, ha használok mellette egy másik appot. :F Elég ha már chrome-ban egy tab meg van nyitva és görgetek le az oldalon. Az kevésbé zavarna, ha kicsit belassulna a böngésző, de a zene akadozása eléggé irritáló tud lenni. El tudom képzelni, hogy a tidal alkalmazás ludas. De mégis, ha nem piszkálom a telefont, akkor nem csinálja (max ha facebook-on jön üzenet), szóval így eléggé különös.

(#340) linklincks


linklincks
újonc

en is csatlozom egy feketevel. vettem ra tokot meg uvegfoliat is. legujabb szoft rajta. kamera sztem jo. es komolyan.. semmi baja a telonak. kiveszed a dobozbol es hasznalod. semmi panasz. elégedett vagyok.

Xperia™ X

(#341) kárátékutyá válasza linklincks (#340) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Vettem tegnap egy ilyen telefont, gondoltam benézek a topikba, azonban meglepődve tapasztaltam hogy ebben az országban összesen 4 darabot adhattak el kb :D A telefon szerintem rendben van amúgy, 4 hónaposat vettem makulátlant 48-ért, ennyit megért :)

(#342) Tamarel válasza kárátékutyá (#341) üzenetére


Tamarel
senior tag

Dehogy, csak mivel nincs vele probléma, így nincs miről beszélni. :)

(#343) kárátékutyá válasza Tamarel (#342) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Ámen :)

(#344) pkaresz válasza kárátékutyá (#343) üzenetére


pkaresz
senior tag

:K

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#345) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Azt tudja esetleg valaki higy az X Performance tok jó e rá? Ugyanaza a két külső? (priviben jöhet ha valakinek van felesleges tokja)

(#346) Beladon válasza kárátékutyá (#341) üzenetére


Beladon
aktív tag

Vagyunk itt többen is. Jómagam is nyúzok egyet gond nélkül teszi a dolgát. Xperia z3 c-t váltott. ( sikeresen összetörtem)

Xperia x Performance gyári méretei eltérnek az x-től igaz nem nagyon.
X: 143 × 69 × 7,7 milliméter
X performance: 143,7 × 70,4 × 8,7 milliméter

(#347) linklincks válasza kárátékutyá (#345) üzenetére


linklincks
újonc

en most vettem egy nillkin frosted fekete tokot. baromi jo, minosegi erzeses a tok. igaz, vadaszni kellett a tokra. sok helyen nem volt vagy csak aranyszin. de rendeltem egy helyrol, aztan 1 het utan tudtak szerezni szerencsere. es 1800 huf volt. nem veszes.

a telefon baromi jo, semmi hibaja. a kamerával is nagyon megvagyok elegedve. meg rosszabb fenybe is. pedig volt egy iPhone se-m is. nalam egy xiaomi redmi note 4-et valtott es minden szempontból ez az x jobb. egyedul az aksi amiert faj a szivem, mert abba a note 4 jobb volt. de hat, annak azaz erossege.

jelenleg:

es semmi belassulas, minden patent. pedig, automatikus frissitesen van a play aruhaz es 55 alkalmazas van telepitve kb.

Xperia™ X

(#348) kárátékutyá válasza linklincks (#347) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Beladon: Köszi!

Nálam egy Samsung A3 2017-et (amit idmádtam) és szintén egy Redmi Note 4-et váltott. Kicsit félve vettem meg, bár bevallom én nagyon szeretem a Sonykat. Eddig überklasszis, nálam is csak az aksi miatt fáj kicsit a szívem, de 1 napot kényelmesen végigtól, nekem ez oké így.

(#349) QUiKQUiCKS


QUiKQUiCKS
újonc

sziasztok

szerintetek mikor lesz Oreo? x performance mar a masodik oreo-s updatet kapta, itt meg semmi. azt mondtak a legutobbi x performance frissites baromi jo lett.

(#350) MegaNorby válasza QUiKQUiCKS (#349) üzenetére


MegaNorby
tag

Helló,

Én is várom már, lassan meg kellene jönnie. Főleg hogy pár hónap és jön az android 9.

Northlight music

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.