Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Tamarel válasza #65577472 (#400) üzenetére


Tamarel
senior tag

Nem bonyolult:
- ha nem kellenek a szolgáltatói progik, akkor CE1 szoftver
- hard reset
- f*stalicska facebook letiltása
- örülsz

(#402) #65577472 válasza Tamarel (#401) üzenetére


#65577472
törölt tag

Köszönöm a stílust és a kioktatást. Ezeknek semmi köze ahhoz, hogy az utolsó build óta merül, mint a Titanic.

(#403) Tamarel válasza #65577472 (#402) üzenetére


Tamarel
senior tag

Androidon mindig lutri volt, hogy a sima frissítés jól sikerül-e. Főleg főverziónál.

Bocs, ez van ha keveset és rosszul alszik az ember, miközben a már 500x leírt dolgokat ismételgeti.
Én legalább válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

(#404) #65577472 válasza Tamarel (#403) üzenetére


#65577472
törölt tag

Android alapokat ismételgetsz, aminek semmi köze a problémához. Használtam a telefont Nougat és Oreo alatt is és az utolsó 2.70-es build óta áll fenn a dolog, nem azóta, hogy Oreo-ra frissült a telefon.

(#405) aya válasza Tamarel (#403) üzenetére


aya
addikt

Akinek megjött az új frissítés leírhatná hogy még durván merül -e a telefon, ha megoldották, megy ki a pipa az auto update mellől és soha többet nem engedem hogy frissüljön, ez egy lutri amit most untam meg.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#406) #65577472 válasza aya (#405) üzenetére


#65577472
törölt tag

Erre várok én is. Ha javították, utána nem frissítek többet.

(#407) MegaNorby


MegaNorby
tag

Újrapakoltam a telómat mert már több mint 1 éve megvan és mikor 8.0-ra váltottam akkor sem csináltam rendszervisszaállítást.
Azóta nekem is jelentkezik a probléma. Kb fele annyi a képernyőidőm viszont sokkal kevésbé melegszik a telóm (tudom sovány vigasz, de ez van :W ). Még lett egy olyan problémám is hogy ha youtude-ozok és elfordítom a telefont nem akar teljes képernyőre váltani (ide oda kell forgatnom hogy észrevegye a teló hogy mit akarok ;) ).
A szoftverfrissítés megérkezett a telómra de csak holnap v. holnapután lesz időm frissíteni. Addig is várom más véleményét aki már frissített 34.4.A.2.85 -ra.

[ Szerkesztve ]

Northlight music

(#408) gabenh


gabenh
tag

Sziasztok!
Fontos dolog lenne számomra ha tudna RAW-ban fotózni a készülék, root után ez megoldható lenne?

Galaxy S23 Ultra

(#409) Andricful


Andricful
újonc

Valaki frissített már 34.4.A.2.85 -ra?

(#410) nemk


nemk
csendes tag

Helló Mindenki!
Elvileg kiadták már a 34.4.A.2.97-es verziót, vki próbálta már?

(#411) MegaNorby válasza nemk (#410) üzenetére


MegaNorby
tag

A.... 97 - es erózió jó. Minden tök jól megy. Az üzemidő is jó.
#409 Andricful : a.... 85-ös verzió is jól működik.

[ Szerkesztve ]

Northlight music

(#412) Tamarel


Tamarel
senior tag

Melegedés / merülés: ha jól sejtem akkor a 4G hanggal (VoLTE) kapcsolatos a gond. Telekom hálózaton megbízhatatlan.
iPhone-ra váltottam, azon se jó, néha nem tudtak felhívni, néha késve kezd kicsörögni, a hangminőség is lehet fura.

Végül visszavettem a 4G-t csak adatra. Androidon nem emlékszem ilyen lehetőségre, így tegyen mindenki belátása szerint.

[ Szerkesztve ]

(#413) shift+ő


shift+ő
senior tag

Segítsetek.

Olyan telefont keresek, amely gyengébb hálózati viszonyok között is működik telefonálás közben.
A feleségemnek vennék egyet, mert sem a Samsung J5, sem a Huawei P9 nem használható.
Elég keveset mutat a térerő 1-2 jel, de őt már nem vagy nehezen lehet érteni.

Erről a teszt jót írt, mik a tapasztalatok?

Köszönöm.

(#414) zozor76


zozor76
tag

Üdv!
A bal felső sarokban lévő NFC logó-t takaró matrica leszedhető? Eléggé karcos már, de nem tudom megkezdeni, jó erősen oda van ragasztva. Vakarni meg még nem mertem...

[ Szerkesztve ]

(#415) sirokipatrik válasza zozor76 (#414) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Szia!
Persze, nyugodtan leszedheted az csak egy matrica hogy tudd, hol a chip. Nekem már nincs meg a telefon, de emlékeim szerint könnyen lejött az.

(#416) zozor76 válasza sirokipatrik (#415) üzenetére


zozor76
tag

És tényleg...:D
Köszi!:)

(#417) gaben0211


gaben0211
tag

sziasztok. ujonnan vasaroltam 1 ilyen fuggetlen keszuleket es a szoftverfrissites nemjon meg ra sehogy. telenoros a keszulek. valami mas megoldas updatre?

(#418) Eszleny válasza gaben0211 (#417) üzenetére


Eszleny
aktív tag

A legutolsó szoftververzió: 34.4.A.2.118. Ennél frissebb már nem lesz rá. Ha nem ez van rajta, akkor esetleg Xperia Companion segítségével megpróbálhatod frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#419) Drughi


Drughi
addikt

Asszony fog ilyet kapni karácsonyra.
Marha jól néz ki (rose gold), neki amire kell bőven elég, még így is szintet ugrik.
Egy Hajdan 200k-s telóért br 40e elég baráti ár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.