Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Damage401


Damage401
senior tag

Nem akarok károgni, de ez azért sejtet valamit : [link] érzik ők hogy gubanc van

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#202) WinstonWolf válasza bajzal (#198) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Nos nekem volt Z5-öm. Nem voltam elájulva a kamera teljesítményén. Volt olyan helyzet, amiben remekelt, de az általános képminősége elég siralmas volt. Ezen a youtube videón is azt érzem, hogy a frankón megkomponált képeken sem olyan egyértelmű a fölénye még akár az S7 12 Mpx-es kamerájához képest se, mint amit a majdnem duplaannyi felbontás miatt várnánk...

A 2700 mAh-ás akku meg egyenesen aggasztónak hangzik ehhez a hardverhez....

Na de majd meglátjuk, szólt a vak...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#203) pecsiz06


pecsiz06
csendes tag

Engem kifejezetten érdekel ez a telefon, az összehasonlító videókból kiindulva nagyon sok snapdragon820-as telefonnal felveszi a versenyt sebességben, de lehet, hogy megvárom a performancet. 150 körül tudnám megvenni a T-nél. Azért jó lenne ha valaki beelőzne és leírná a tapasztalatait. :)

(#204) altare


altare
tag

Hali, menne ezzel a memóriakártyával a telefon?

(#205) Halkow. válasza altare (#204) üzenetére


Halkow.
senior tag

200GB-ig simán, csak eredeti legyen a kártya

(#206) bombermann19 válasza pecsiz06 (#203) üzenetére


bombermann19
csendes tag

Hali!
Én most váltottam kb. 1,5 hete a Z3 Compactról. Eddig hibátlanul teszi a dolgát a telefon. Teljesen belakni még sajnos nem sikerült. Amit egyből észre vettem az a sokkal tisztább hangminőség hívás közben a Z3 Compacthoz képest, illetve a kamera is tényleg fejlődött. Az aksi idővel sincs gond egy napot simán kibír a telefon még úgy is, hogy másik városba költözés miatt rengeteget van használva navigációra. A sebesség sem rossz eddig fagyás vagy alkalmazás nem válaszol nem fordult elő. Szóval szerintem nem rossz telefon. Én melegedést navigáció plusz töltés közben nem igazán tapasztaltam (van valamennyi de a Z3 Compactom jobban melegedett közben.). Ráadásul jó kézbe venni. Még az ájfonazisten kolléga is elismerően nézegette, hogy szerinte gyönyörű. :DD
Szóval én csak ajánlani tudom :))

Samsung M3510b-->Sony Ericsson Xperia X1-->Sony Ericsson Xperia X8-->Sony Ericsson Xperia Ray-->Sony Xperia T-->Sony Xperia Z1 Compact-->Sony Xperia Z3 Compact-->Sony Xperia X

(#207) pkaresz válasza bombermann19 (#206) üzenetére


pkaresz
senior tag

Gratulálok! Szerintem is jó!

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#208) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Azt mondja meg nekem valaki, hogy hogy lehet a szürkeimportos boltban 130k (ami kb a reális ára) amíg az mm-ben 200k.

Értem én, hogy szürkeimport de ekkora különbség?

(#209) Dr. 444Hertz válasza mantequilla (#208) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Sokszor a gsm üzletek garanciája nem gyári, vagyis a telefont garancia nélkül szerzik be, és ők vállalják a javítás költségét a készülékre, amit vettél.
Aztán nem kevésszer olyan régiókból hozzák be a telót, ahol iszonyat olcsón lehet kapni (pl. dél-kelet ázsiai térség).
És ne feledkezzünk meg a bolti szolgáltatásról sem (Sony Center vagy MediaMarkt, szakszerű emberek stb.), ami egy gsm boltban nem igazán költséges valami.
Ja, meg sokszor az adóval is játszadoznak.
Sok helyen spórolnak a pénzzel, olykor a törvényellenesség súrolásával. Ezért szürke import.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#210) spiky03 válasza bombermann19 (#206) üzenetére


spiky03
veterán

Én is egy Z3C-t tervezek lecserélni, csak még nem tudom, hogy ez legyen vagy az XZ? :U

Hosszabb wifis netezés után nem melegszik? Mert nekem a Z3C nekem pár óra wifi után már meleg a teteje.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#211) spiky03


spiky03
veterán

A MM-ben ki volt téve már.
Megnéztem, szép képe van, nem is olyan nagy. Tetszetős, igaz fehér volt, én meg feketét vennék. :)

Ami furcsa volt, de gondolom azért mert egész nap ment rajta a promó videó, mert amikor kiléptem belőle, akkor olyat csinált, mint a Z3C-m, hogy csak 1-2 mp múlva tértek vissza a képernyőn található ikonok.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#212) Danci


Danci
csendes tag

Amúgy most 150 ezer a soncity-ben a fekete. Ennyiért szerintem simán jó vételnek számít. Amúgy nem tudja valaki hogy a sonymobile-s akció él-e még? Elvileg úgy volt hogy ha Xperia-t cserélsz x-re vagy xz-re vagy xc-re akkor kapsz egy sbh60 Bluetooth fülest. De ezt nem nagyon látom reklámozva sehol se csak itt linkelte valaki MA-n.

(#213) Bajusz2010


Bajusz2010
tag

Érdeklődni szeretnék, hogy az új Xperia X-nek a kamerája képminőségben mennyit változott a Z2-höz képest?
Gondolok a színhelyességre( a Z2 ebben biztosan elbukna) a kijelző valóban élénk színeket tud megjeleníteni?
Nem melegszik? A Z2 melegedéséhez elég az Fm rádió hallgatása kiegészítve állandó NET kapcsolattal..
Kipróbáltam egy Telekom üzletben az X kameráját: szintem nem valóságos képet mutat. Pl. Huawei is részletgazdagabb , színhelyesebb rajzolatú volt a maga 8 mp-vel a Sony Z2 20-asához képest..

(#214) Dino69


Dino69
aktív tag

Sziasztok.

Nekem most cserélte a voda a Z3c-t az X-re, mert a voda még nem forgalmaz Xcompact-ot.

Egyenlőre igen pozitív a telefon, pörög és szépen teszi a dolgát. Remélem így is marad :))

Ahogy nézem, nem biztos hogy sokan leszünk :D

(#215) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!
Én is hasonló szituban vagyok mint Dino69. Ma kaptam meg az X-t, a Z3C helyett. Eddig bejövős nagyon, csak a méretet kell szokni. :K
Jó kis telefon ez. :B

(#216) koxkids


koxkids
őstag

Kint van a 7.0!
;)
Vodafone

(#217) barmar válasza koxkids (#216) üzenetére


barmar
aktív tag

Telenorra még nem... Létezhet hogy nem kapja meg egy szolgáltatós telefon az updatet mert a szolgaltatot már nem érdekli? Már csak a Vodafone árulja a készüléket.

(#218) Dino69 válasza barmar (#217) üzenetére


Dino69
aktív tag

Nekem a central europe 1 rom van fent, az is megkapta ma reggel. A voda gyorsabb volt :))
A telenoros is fent vam XperiFirm-en. Szerintem hamarosan megkapod te is :D

[ Szerkesztve ]

(#219) barmar válasza Dino69 (#218) üzenetére


barmar
aktív tag

Igen azóta megkaptam én is. Nagyon elégedett vagyok a telefonnal, kár hogy halott ez a topoc :-)

(#220) koxkids válasza barmar (#219) üzenetére


koxkids
őstag

Nincsen gond a telefonnal. :) Ez jó jel, plusz nem látod minden második ember kezében. :K

[ Szerkesztve ]

(#221) Dino69 válasza barmar (#219) üzenetére


Dino69
aktív tag

Azt sajnálom én is, hogy nem vagyunk többen, viszont nem is nagyon kell a telefonhoz nyúlni sem, mert nincs vele gond :))

Romolgatni meg már nem akarok, inkább legyen betonstabil a szoft, bár XDA-n vannak izgalmak, de ott sem nagy a pörgés :D

(#222) wmzr


wmzr
csendes tag

Nos, megosztok pár infot a termékről, hátha valaki mégiscsak akar venni ilyet :) Z1C-ről váltottam, Huawei P9-en gondolkoztam még, de végül ez lett. Sokan feltételezem most hülyéznek le a P9 erősebb hardwere, akkumulátora, és jobb kamerája miatt, de ez jobban tetszett, a teljesítménykülönbség a valós életben szerintem nem érdemi, a p9 launcherével meg valahogy nem tudtam megbarátkozni (tudom, azt teszek rá, amit akarok, de akkor is), a kamera meg annyira nem izgat, van rendes fényképezőgépem, a telefon csak point and shoot-ra van. Ja, és a nem szolgáltatós p9-ben nincs NFC.

Tapasztalatok:

- szerintem nagyon szép
- még pont nem USB-C-s, ami az USB-C erényei elismerése mellett abból a szempontból mindenképpen előny, hogy nem kell kicserélni a kábeleket otthon/autóban stb.
- nekem független van, karácsony előtt frissült be Android 7.0-ra
- működik, gyors, nem akad semmi
- Akku miatt nem kell aggódni, bő egy napos üzemidőt lazán hozza folyamatos netkapcsolat, 2 postafiók nonstop szinkronizálása, és 2-3 óra kijelzőidő mellett
- (azért jegyezzük meg, hogy a Z1C azért összességében combosabb volt újkorában akkuügyben, az X-el nem nyomsz végig egy töltéssel egy hétvégét.)
- a kijelző képe is szép, a tesztekben azt szokták írni, hogy a samsungoké szebb, nyilván ízlés kérdése, de nekem meg pont hogy nem jön be a samu túltolt csillogó színessége, és szebbnek látom a sanyi kijelzőjét.
- talán a techradar írta hogy a virtuális billentyűzet laggol, szerintem ez baromság, semmi baja nincs a virtuális billentyűzetnek
- kijelzőre visszatérve teljesen alapból jól működik az automatikus fényerőszabályozás, néha a hangulatvilágítás viszont hajlamos megkavarni, ha elkap pár fotont a hangulatfényből, hajlamos túltolni a fényerőt, ez néha zavar a félhomályban, és ennek fordítottja is előfordul. Lehet persze, hogy ez így van más telefonnál is, én viszont eddig ilyet nem tapasztaltam még
- ujjlenyomatolvasó teljesen rendben van, nagyon ritkán hibázik. Sokan nem szeretik az elhelyezését, mondván hogy hátlapon kényelmesebb, viszont az oldalt elrendezéssel autós tartón is egy mozdulattal feloldható az eszköz, ha véletlenül lezárná magát a waze egy telefonhívás miatt pl
- kamerával nekem nincs bajom, megjegyzem nem is várok el egy mobilkamerától semmit. ha sokat basztatja az ember a fícsöröket (virtuális valóság, stb), akkor beszól a melegedés miatt, de normál használat mellett tapasztalataim szerint nincs hiszti. A képek belenagyítva szép magyar szóval élve igencsak agyonprocesszáltak (=csúnyák), de felesleges is DSLR minőséget várni, meg a többség soha nem nagyít bele a képekbe
- mostanában egy dokkolóval hirdetik akciós csomagban, én is így vettem. Ha fóliát teszel a telefonra, akkor a dokkolóban már nagyon szorul, úgyhogy nem erőltetem a dokkolózást. Üveggel szerintem már bele se menne.

(#223) MegaNorby


MegaNorby
tag

Sziasztok,
nincs semmi hibája ennek a telefonnak hogy nem ír ide senki?
vagy csak nem veszi senki?!
Most fogok venni egy ilyen telefont, remélem nem bánom meg :))

Northlight music

(#224) Danci válasza MegaNorby (#223) üzenetére


Danci
csendes tag

Sziasztok! Én nemrég vettem egy ilyen telefont. Egyelőre nagyon meg vagyok elégedve vele, semmi problémat nem tapasztaltam.
Ha minden igaz akkor egy Bluetooth fülest is kapok ajándékként mert xperiam volt eddig is és van egy ilyen promóciójuk (múlt héten regeltem, még nem tudom mikor küldik).
A telefonról annyit hogy én elég sokat használom de egy napot bőven kibír.
A kamera meg szerintem jobb mint amit a teszt alapján vár az ember.
(Most nem nagyon érek rá de majd csinálok pár képet és belinkelem hogy látható legyen mire számíthat egy átlag ember)

(#225) Danci


Danci
csendes tag

Viszont azon gondolkodom hogy i kellene próbálni Google Cardboarddal.
Ha valakinek van már benne tapasztalata megosztaná velem?
Úgy általában az érdekelne hogy az 5 inch és a full HD mennyire elég a jó felhasználói élményhez? Illetve hogy milyen szemüveget ajánlanátok?

(#226) Dino69 válasza MegaNorby (#223) üzenetére


Dino69
aktív tag

Nincs semmi baja a telefonnak.

Használod és örülsz kb :D

Az aksi nálam másfél napot tud, de nyilván nem nagyon van hozzányúlva.

Annyi érdekességet fedeztem fel, hogy az üvegfólia nem ér hozzá a széleihez a telefonnak, mert az kicsit kerekítve van, így nem túl szép rajta a, de most inkább a biztonságra mentem.

Hirtelen ennyi jutott eszembe :))

(#227) Danci


Danci
csendes tag

A vodánál most 105e, vagy 24X 5 e=120e ha részletre veszed. Ennyiért best buy 😀

(#228) Fuzz93


Fuzz93
csendes újonc

Igen, a Vodafone-nál 24*5000 Ft, megér ez a telefon 120 000 Ft-ot? Vagy esetleg 24*3000 + 39 990 Ft, így ugye 111 900 Ft. Esetleg akinek ilyen van írhatna :)
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#229) Danci válasza Fuzz93 (#228) üzenetére


Danci
csendes tag

Szia! Nekem ilyen van és nagyon meg vagyok elégedve vele, pedig én még 24x6 ezerért vettem a Vodafone-nál, mégis úgy érzem hogy megérte.
Röviden : megéri mert kb egy csúcstelefont kapsz olcsóbban vízállóság és 4K nélkül. Amennyire tudom a nagy gyártók közül csak a HUAWEI P9-e van amit ilyen áron de mostmár inkább drágábban meg tudsz venni és abból is ugyanez a két dolog hiányzik úgyhogy kb ezek közül kell választanod.
Bővebben : szerintem a teszt elég negatív hangulatú lett, bár le van írva minden mégis az embernek az az érzése hogy ez egy rossz telefon pedig egyáltalán nem az.
Kb mindig előjön hogy ennyi pénzért (200k) ez nem elég jó stb és csúcstelefonokhoz hasonlítják. ezzel szemben több helyen olvastam hogy direkt kihagytak néhány kevésbé fontos dolgot azért hogy kedvező árú, jó telefont tudjanak kiadni és pont ettől várják hogy népszerű legyen.
Szerintem sikerült is nekik, nem érzem úgy hogy bármiben is kompromisszumot kellene kötnöm és minden működik rendesen, a telefon tökéletesen használható. Az aksi teljesen rendben van nap végén mindig van 30-40%, 2-3 óra kijelző idővel 4g, GPS wifi mindig bekapcsolva, egy csomó alkalmazás szinkronizál, stamina nincs bekapcsolva.

A P9 tesztje ezzel szemben igencsak pozitívra sikerült. Pedig oda is leírták hogy ha használod akkor egy napot se bír de mégsem tűnik olyan negatívnak mint az x tesztje. Elismerem hogy a P9 kamerája jobb azért, de szerintem nincs annyira nagy különbség közöttük mint a teszt alapján vártam. Ott azért csináltak egy kétoldalas kamera tesztet olyan kifejezésekkel mint : " zajmentesítés és a jpeg tömörítés a legfinomabb részleteket némileg elmossa, a Huawei pedig nem élesíti túl az eredményeket feleslegesen, így marad a fotóknak egy természetes puhasága, nyomtatáshoz elég képinformációval."
Ehhez képest az x tesztjéből nem derül ki hogy hány fps-el videózhatok (pl full HD 60 fps, 720-as pedig 120 fps). Nem írnak a tárgykövetésről pedig az is elég nagy újdonság. Nem raktak fel csak pár képet és azok közt sincs pl makró pedig úgy tapasztaltam hogy abban a legjobb az x.
Össze foglalva szerintem a teszt elég megtévesztő lehet, ezért gondolhatja valaki úgy hogy nem ér meg 120 ezret pedig szerintem kb 140-150 a reális ár érte.

(#230) Fuzz93 válasza Danci (#229) üzenetére


Fuzz93
csendes újonc

Köszönöm válaszod!
Nekem jelenleg egy Samsung Alphám van, már elmúlik lassan 1,5 éves, de ez már sajnos nagyon nem az igazi. Az aksija maximum 2,5 óra kijelzőidőt tud, ami számomra kritikán aluli... Múltkor pedig teljesen megadta magát, fél óra alatt merült 40-50%-ot, azóta egy hard resettel jobb a dolog, de kb semmi alkalmazást ne tegyek rá, mert megadja magát a telefon. Ja és nem beszélve a folyamatos hálózat ledobásokról! Van olyan, hogy áthúzza a térerőt, és, hogy "Nincs szolgáltatás", kerestetni akarok, akkor pedig azt írja, hogy nincs benne sim kártya. És azért is félek ettől, mert havernál is ugyanígy kezdte az Alpha, azóta összetörve pihen... :D

Ennél a modellnél ez nem jellemző? Az a baj, hogy én faluban lakom, és vonaton utazok minden reggel-este, és ott az Alpha sokszor gondolkozik, bezzeg a mellettem ülő Iphone 7-se az nem (ugyanúgy vodafones), szóval én ezért gondolom, hogy ez a telefonom hibája. Ezért szúrta ki a szemem most a vodafone-n ez a telefon, a jelenlegi alphám független volt, gsm-be vettem, de most jobb lenne ilyen részletfizetés, ezért néztem ezt a modellt.
Alpha előtt bezzeg volt egy HTC Desire 500-som, ami kb jobb volt, mint most ez a gyönyörűség (egyébként egyik legszebb Samsung telefon, főleg ebben az ezüst színben), és még mindig működik sóginál!!

Tehát ennek a telefonnak sokkal jobb az aksija? Mennyi kijelzőidő hozható ki belőle? Leginkább wifin vagyok, utazásnál, ami kb 1-1 óra reggel-este, akkor van ugye mobilnet használva, zene, messenger...

(#231) Danci válasza Fuzz93 (#230) üzenetére


Danci
csendes tag

Szia!
Szerintem az aksija teljesen rendben van. Aktív használat mellett bő egy napot kibír. Nálam ez a szempont, mert én minden este felrakom a töltőre és minden reggel leveszem így sosincs gond vele. Nekem este 2-3 óra kijelzőidőt szokott kiírni és 30-40 % szokott maradni rajta. Közepes fényerőn használom, amit azért állít még automatikusan a helyzetnek megfelelően. Stamina módokat nem kapcsoltam még be soha de ha gond lenne akkor azzal lehet még nyerni akkuidőt. Azért is örülök neki hogy ennyi marad nap végén, mert állítólag nem tesz jót az akkunak ha túl gyakran merül 30% alá, akkor gyorsabban tönkre megy. És hát a Qnovo féle fejlesztésre külön kíváncsi leszek. Illetve állítólag a telefon figyeli hogy hogyan használják és aszerint optimalizálja a telefon működését (pl ha minden este 7 órán keresztül töltöd akkor lassabban tölti és kíméli az akksit). Úgy tapasztaltam hogy az első két hét után alakult ki hogy mennyit bír, azelőtt se volt gond de jobban lemerült nap végére.
Szóval nekem a Wifi, 4G NFC és a nagyon pontos helymeghatározás mindig be van kapcsolva. Ezen kívül egy gmail fiókot szinkronizál, messengert, snapchatet,skypot. A messengert azt kb 10 percenként nyomkodom.Használom még az Asanat, onenote-t, onedrive-t, googledrive-t, keepet, pinterestet, facebookot, google fotót és a google asszisztensét is. Ezeket is mindig szinkronizálja. Ezen kívül van még az AVG az is figyel a háttérben. Összesen 4 Gb-nyi alkalmazás van fent és kb 20-30-at napi szinten használok.
Általában 2 óra zenét hallgatok naponta, és 10-30 fényképet csinálok, ha wifi van, akkor ezeket is feltölti a google fotók. Összességében ezt a telefont szerintem lehet rendesen használni az egy napot azt rendesen teljesíti.
A hálózatról nem tudok nyilatkozni mert én Budapesten élek, itt mindig van térerő, olyan sose volt ezzel a telefonnal hogy ne lett volna. Simet mindig érzékeli, földhöz is csaptam volna ha nem :)) Illetve a wifit is mindig rendesen veszi, gps is gyors és pontos bár navigálásra nem használom.
Egyébként én is hasonló okokból váltottam Xperia E3ról (2 éves). Gyenge volt már az akksija, délutánonként tölteni kellett meg nem is volt elég a tárhely és nem tudtam rárakni minden alkalmazást amit kellett volna. Azért az árához képest az is korrekt volt még mindig bírja most sim nélkül, wifin szinkronizál egy gmailt+ 1 óra youtube és 4 nap után 50%-on van. Rájöttem hogy nem ment tönkre az akksi csak azt a telefont nem arra tervezték amire én használtam. Mondjuk azzal sosem voltak olyan gondok hogy ne lett volna hálózat. Szóval az én tapasztalatom a Sonyval elég jó, ezért is akartam újra Sonyt venni. Egyedüli baj velük a túlzott melegedés videózásnál, de az X-ben már ezzel sincs túl nagy probléma.

(#232) MegaNorby


MegaNorby
tag

sziasztok, valaki tudja mikor kapjuk meg a 7.1-et?

Northlight music

(#233) atis78 válasza Danci (#229) üzenetére


atis78
tag

Ez engem egyaltalan nem lep meg. A Huawei/Honor telefonok szerintem enyhen szolva is kicsit tul vannak hypeolva itt a mobilarenan.
En is eppen most akarom a Z3c erre cserelni. Bar elegge elgondolkodtat a XZ is de az mar meretben elegge huzos... foleg a compact utan
Szamomra a kamera egyebkent se fontos kerdes. Ha fotozni akarok akkor eloveszem a fenykepezogepet es meg szar fenyiszonyok mellet is jo kepet csinalok nem pedig egy ertekelhetetlen masszat mint barmelyik mobillal gyakorlatilag.

(#234) koxkids


koxkids
őstag

Kint van a 34.2.A.0.292 :)
Vodafone

(#235) MegaNorby


MegaNorby
tag

Jött egy frissítés 34.2.A.0.311

Northlight music

(#236) Dino69 válasza MegaNorby (#235) üzenetére


Dino69
aktív tag

Az már 7.1 vagy még 7.0?

(#237) MegaNorby válasza Dino69 (#236) üzenetére


MegaNorby
tag

Még 7.0
Úgy veszem észre javult az üzemidő

Northlight music

(#238) Dino69 válasza MegaNorby (#237) üzenetére


Dino69
aktív tag

Azt tapasztaltam én is :))

(#239) szrobi66


szrobi66
aktív tag

Sziasztok! Úgy néz ki csatlakozom hozzátok :) Most akarok kihozni a vodától telefont. A p9 lite és xperia x között vaciláltam, de ez eléggé meggyőző, főleg amit ti írtok, akik használjátok. 2évvel ezelőtt még htc buzi voltam, úgy, hogy anno htc heroval kezdtem (kb 8 éve :) ) Aztán összetört htc one xet biztosítás mellett galaxy s4re cseréltem (az érte meg a legjobban), most A5 2016om van. Barátnőm miatt most ki kell hoznom egy telefont, és ez tetszik az árában a legjobban, bár sosem gondoltam, hogy valaha sony telefonom lesz, mert régen csak rosszat hallottam róluk, de most bepróbálom :)
Egy kérdés: van ps4em, megy rajta a remote?

(#240) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Mi a vélemény a telefonról? (hadd ne olvassak vissza rengeteg hozzászólást :D)

Samsung S4 miniről váltanánk cégnél, ha végleg nagyon felbosszant, és ez az egyik alternatíva.

Mondjuk itt beleolvasva pár hozzászólásba úgy látom, frankó cucc :)

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#241) koxkids


koxkids
őstag

Lassan két hónapja van meg az X. Z3X-ről váltottam, hála a Sony garanciális ügyintézésnek. :D

Én nagyon szeretem, akksiban simán bír két napot, folyamatos mobilnettel, és nyomogatással. Szerintem külsőre is nagyon szép telefon, jó ránézni. :) Plusz az is jó benne, hogy nincsen minden második ember kezében.

(#242) Dino69 válasza szrobi66 (#239) üzenetére


Dino69
aktív tag

Szia,

A PS4 oda, meg vissza megy rajta :))

(#243) szrobi66 válasza Dino69 (#242) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Ez jó hír! :) Köszi!

(#244) szrobi66


szrobi66
aktív tag

Online kellett megrendelnem, mert Nyíregyházán csak XA-t lehet kapni a vodánál.

(#245) szrobi66


szrobi66
aktív tag

Sziasztok! Ide is bemásolnám a kérdésemet, amit a ps4 fórumba feltettem, hátha valaki tudja a megoldást :)
: "Osztva van egy haverral a profilom, így a digitális játékokat fele-felében vesszük. Én profilom az ő gépén elsődleges, az ő profilja az enyémen.
Vettem egy sony xperia x telefont, a remote helyi hálózaton tökéletesen megy, de távolról az ő gépét látom, mivel azon elsődleges a profilom. Arra van valamilyen megoldás, hogy távolról (nem helyi hálózaton) az én gépemet lássam?"

Nagyon tetszik a teló! Egy apróság hiányzik egy kicsit, a samsung gyári böngészőjében a jelszavakat ujjlenyomattal meg lehetett jegyeztetni. Erre van valami alternatíva?

(#246) nova001


nova001
senior tag

sziasztok

érdekelne hogy lehetne rootolni a készüléket ?

(#247) nova001


nova001
senior tag

Egy észrevétel:

zárképernyő háttérkép cseréhez kénytelen az ember felrakni a google launchert. vicc......

mivel nem mutatta hogy van frissités ezért innen lehet letölteni a legfrisseb xperia laucnhert és software updatet

(#248) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

Nem találkoztatok olyan problémával hogy a telefon random módon, akár zsebben, akár asztalon Ne zavarjanak módba teszi magát? Korábban be volt állítva hogy éjjel csinálja ezt, de már nappal is csinálja, teljesen össze vissza. Kivettem már minden szabályt.. de semmi. Ötlet? :U

Nem lehet valahogy kiírtani? :D

(#249) nobiand


nobiand
aktív tag

Sziasztok!
Valaki vásárolt már itt? LINK
Megbízható ez a bolt? Az ár ami nekem furcsa, a többi 'nagy" bolthoz képest.

(#250) retroid válasza nobiand (#249) üzenetére


retroid
senior tag

Bolti garis 1 év....
Sony 2 évet ad

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.