Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-25 09:25:44

LOGOUT.hu

ROOT a legújabb frissítéssel is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) Jon Mathias válasza neil_mullen (#2150) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

Ha sikerül érvényesíteni (nehéz) belekötnek mindenbe. nem szeretik.

[ Szerkesztve ]

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#2152) eladohardver válasza eladohardver (#2129) üzenetére


eladohardver
őstag

Netán valaki erre egy választ? Köszönöm!

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2153) Attici válasza eladohardver (#2152) üzenetére


Attici
őstag

Szerintem jó ez. :K
A fiam Tipoja ezt produkálja. Szerintem egészen hasonló a kettő.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#2154) eladohardver válasza Attici (#2153) üzenetére


eladohardver
őstag

Igazán köszönöm!

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2155) Atimen33


Atimen33
tag

Ki Milyen ROM -ot használ?
Már próbáltam a Paradox-ot, illetve a Gimlo-t is.Van még olyan amit szerintetek érdemes lenne kipróbálnom zárt Bootloader-rel?

(#2156) Moondance


Moondance
csendes tag

Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy van egy elég bosszantó problémám ezzel a telefonnal. Időnként (mondjuk napjában 2-3 alkalommal) előfordul, hogy a hálózat felé azt jelzi, ki vagyok kapcsolva... Volt olyan is, hogy pont "nyomkodtam" rajta valamit, max térerőt jelzett, és hívtak a másik számomon, hogy ki vagyok kapcsolva. Azt is észrevettem, hogy -valószínűleg amikor ez van- én sem tudok hívást indítani. Tárcsázok, és egy mélyebb pittyenés után automatikusan "kilép" a tárcsázóból. Ilyenkor is jelez hálózatot. Viszont ez után közvetlenül már tudok telefonálni.

Szervízbe vittem már, ott persze annyi volt a válasz, hogy náluk nem jelentkezett a probléma - gondolom nem próbálták negyedóránként hívni a telót... Mindenesetre egy szoftverfrissítésen akkor átment, de a gond nem oldódott meg.

Ha van ötletetek, mi lehet a gond, hálás lennék a segítségért!
Egyébként telenoros a telefon.

Köszi!

Moondance

[ Szerkesztve ]

(#2157) eladohardver válasza Moondance (#2156) üzenetére


eladohardver
őstag

Esetleg cm10 rom felrakasa segíthet ebben. Ha nyitható a bootloader. mondjuk ez.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2158) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy érdemes-e felrakni főzött ROM -ot a lentebb található gyári ROM helyett?
Sony Xperia Tipo ST21i
Android 4.0.4
Alapsávú verzió: 7x25A_M:2045.40.00.77.001.003_A:2045.40.00.77.002.027
Kernel verzió: 3.0.8-perfuser@PC2-desktop#1
Buildszám: 11.0.A.4.22
Rootolt, nincs nyitva a bootloader rajta.

A probléma az, hogy eléggé belassult a jelenlegi rendszer.
Két megoldáson gondolkoztam:
Egyik a gyári ROM újrarakása másik pedig a korábban említett főzőtt ROM.

Javaslatok?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#2159) eladohardver válasza pvt.peter (#2158) üzenetére


eladohardver
őstag

Előző hsz. :DD

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2160) pvt.peter válasza eladohardver (#2159) üzenetére


pvt.peter
őstag

Gondoltam megpróbálom... hátha kapok azonkívül több infót :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#2161) eladohardver válasza pvt.peter (#2160) üzenetére


eladohardver
őstag

Hát... Akkor várj, hátha valaki ír valamit...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2162) Apooca válasza Moondance (#2156) üzenetére


Apooca
tag

Mikori a SIM kártyád ? Ha régi, cseréltesd le a szolgáltatóval, hogy dobálja a hálózatot. Lányomnál ez volt a gond, igaz nem ilyen telefonnal.....

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#2163) eladohardver válasza Apooca (#2162) üzenetére


eladohardver
őstag

Igaz. Nekem is volt ilyen.... Vadiúj sim csinálta... Utána le cserélték ok lett.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2164) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Hozzá tudnék jutni egy ilyen készülékhez 16 000 ft-ért dominos letiltás mentes garancia már sajnos nincs rá. Szerintetek megér 16 000-ft-ot ?

(#2165) shagy


shagy
tag

Sziasztok

Van valahol valami jó összefoglaló (itt nekem nem jön be vmiért), ahol képbe hozhatnám magam, hogy ennél a telefonnál mit szabad és mit nem még garanciális készüléknél? (úgy h meg is maradjon az) (telenoros a telefon, tehát gondolom zárt a BL) :R
Sajnos a kereső nem hozott eredményt legtöbb kérdésemre...

- shagy

(#2166) csabiks válasza shagy (#2165) üzenetére


csabiks
senior tag

Én tettem rá custom romot rootoltam, mindent csináltam vele, kivéve a BL maradt zárva. Volt szervízbe 2x is, nem szóltak érte semmit... :D

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#2167) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok,

Átnéztem a fórumot, de nem nagyon találtam infót a problémámra.
Barátnőmnek van ilyen Xperia Tipo telefonja, már egy ideje.

Eddig nem is volt vele semmi gond, de most a héten 2x fordult elő vele, hogy 49%-os töltöttségi szintnél egyszerűen kikapcsolt a telefon, mintha lemerült volna, aztán töltőre rakás nélkül nem is lehet bekapcsolni.
A telefon maga azt mutatja az akku használatnál, hogy ment 2 napot, 1 nap 20 órát..stb.
Szóval úgy néz ki nem az akku üzemideje csökkent le, hanem rosszul jelzi ki a hátralevő töltöttséget.
Persze azért készpénznek nem veszem, most kezdtem el figyelni, hogy ténylegesen mennyit fog bírni a telefon.

Nem tudjátok mitől lehet ez?
Esetleg megoldás?
Talán egy Battery Calibration-t érdemes lenne rá futtatni?

Segítségeteket, információtokat előre is köszönöm!

Üdv:
Tanisz

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#2168) martin1369


martin1369
aktív tag

nekem a "sima" akku alkalmazás van és az jó csak ennyit írj be akku és az elsőre menj rá

(#2169) eladohardver válasza Tanisz (#2167) üzenetére


eladohardver
őstag

meg válaszoltad magadnak a megoldást:)

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2170) Tanisz válasza eladohardver (#2169) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi :D

Gondolom Root jog kell ehhez, ennél a telefonnál is, nem?
Bocs a hülye kérdésért, de nem az én telefonom :)
Van valami egyszerű módja Tipo-nál a rootolásra?

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#2171) Jon Mathias válasza Tanisz (#2170) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

van : vroot :)

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#2172) komyka


komyka
tag

Hali! Lehetséges bármilyen módon jelly bean-t pakolni egy T-függő tipora? Jelenleg minden gyári rajta, és nagyon belassult, ezért gondolkozom rajta, hogy lépni kéne valamit...

(#2173) Atimen33


Atimen33
tag

Az előző hozzászólásra a válasz engem is érdekelne, illetve van egy xperia tipo készülékem amin nagyon gyenge a térerő jel , és gyakran el is dobja, illetve van amikor a hívás is megszakad.
Van ötletetek hogy mit lehetne vele csinálni?
Esetleg ha újraraknám a gyári rendszert, vagy felraknék valamilyen custom rom -ot akkor megoldódható lenne a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#2174) csabiks válasza Atimen33 (#2173) üzenetére


csabiks
senior tag

nekem is dobálja a jelet (+ még visszhangzik is), sajnos ez a telefon egy ipari hulladék, bánom hogy megvettem :S

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#2175) eladohardver válasza csabiks (#2174) üzenetére


eladohardver
őstag

Gyári szoft gondolom.

Elvileg a 27 és verziójú gyári szoftban a visszhang orvosolva van.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2176) Atimen33 válasza eladohardver (#2175) üzenetére


Atimen33
tag

Igen a gyári van rajta..Ha újrarakom szerinted segít rajta?

(#2177) csabiks válasza eladohardver (#2175) üzenetére


csabiks
senior tag

az van rajta nekem (telenornál a 22-es a legfrisebb, xdan van fenn a 27-es rom, de nekem ezzel is ugyanolyan)

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#2178) eladohardver válasza csabiks (#2177) üzenetére


eladohardver
őstag

Dobd vissza a gyárit 22 ha azzal is szerviz

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2179) #73826048


#73826048
törölt tag

Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni,hogy az összefoglalót csak én nem tudom kinyitni vagy nem is működik? :N

(#2180) Mecy_Lacee válasza #73826048 (#2179) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

Ami nincs, azt nehéz kinyitni...

Más:
Karácsony előtt a Tipo-m képernyője befehérült. A szervizben "természetesen" nem javították ki a még garanciális készüléket.(Voltak a telefonon fizikai sérülés nyomai, de a fehéredés csíkozódással kezdődött, hétköznapi használatban. Akkor, amikor elkezdte, a kocsiban volt...). Mivel kaptam a telót, nem én szervizeltem. Még nem került vissza, csak kérdezném, hogy a kijelzőcsere megoldaná a problémámat?

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#2181) csabiks válasza eladohardver (#2178) üzenetére


csabiks
senior tag

2x volt szervizbe emiatt, náluk nem jelentkezik a probléma így fölösleges harmadszor is elvinni...

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#2182) eladohardver válasza csabiks (#2181) üzenetére


eladohardver
őstag

Dafuq gondolom függő a telo ezek szerint... Ergo nem lehet bootloadert nyitni... Nem megy fel rá cm10 alapú rom. Egy dolgot tehetsz még... Meg mondani ezt egy Telenor üzletben... Hátha kapsz egy újabb simet.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2183) csabiks válasza eladohardver (#2182) üzenetére


csabiks
senior tag

telenor függő, én szívesen kinyitom a bootloadert, viszont elképzelhető hogy a sim kártya rossz? (cseretelefonba is volt némi visszhang)

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#2184) neil_mullen válasza csabiks (#2183) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

nem tudja valaki hogy a t9 szótárat hogy kell kikapcsolni? a böngészőben, email-ben állandóan átírja amit írok, elég idegesítő...

:R

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#2185) tDr1v3r válasza neil_mullen (#2184) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Beállítások > Nyelv és bevitel, és a Helyesírás-ellenőrzés és javítás elől vedd ki a pipát.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2186) eladohardver válasza csabiks (#2183) üzenetére


eladohardver
őstag

Bármi lehet... Ezt csak lehetőségként írtam... De tény hogy van ilyen hibája a készüléknek a visszajelzesek alapján... Mondjuk enyémmel sose volt ilyen... Ha függő a telo elméletileg nem tudod nyitni a bootloadert...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2187) tDr1v3r válasza eladohardver (#2186) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Gyakorlatilag se.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2188) eladohardver válasza tDr1v3r (#2187) üzenetére


eladohardver
őstag

Akkor ennyi... Kérj egy sim cserét, ha az se segít reklamálj, írásban.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#2189) neil_mullen válasza tDr1v3r (#2185) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

na ez az amit már próbáltam, és ugyanúgy ott van a sáv a bill felett és írja az ajánlott szavakat... utána meg kijavítja

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#2190) jr1994


jr1994
addikt

Sziasztok! Tesómnak ilyen telefonja van és pár napja úgy néz ki valami elromlott benne. A telefon nem tud túljutni bekapcsoláskor a sony feliraton, tehát olyan mintha valami bootloader gond lenne, de semmi nem volt mókolva rajta, se root se bl nyitás se custom rom semmi.

Talán a gyári recoveryben egy factory reset segítene de eddig nem sikerült a recoveryt előhoznom. Valaki meg tudja mondani hogy kell?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#2191) Jon Mathias válasza jr1994 (#2190) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

nincs benne gyárilag! update service-el tudod újrahúzni

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#2192) SsPL711 válasza jr1994 (#2190) üzenetére


SsPL711
őstag

USB-n kapcsold össze géppel, a PC Companionnal meg frissítsd újra.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#2193) kicsizee


kicsizee
aktív tag

sziasztok, annyi kérdésem van, hogy az utóbbi napokban azt játssza a telefonom, hogy fogja magát, és újraindul, de csak a szolgáltató logóig, és utána semmi. csak a batri ki-be segít, aztán betölt. valakinek tippje, hogy miért indul újra magától?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#2194) SsPL711 válasza kicsizee (#2193) üzenetére


SsPL711
őstag

Kéne rajta csinálni egy FR-t.
Ki tudja mik vannak a telefonodon, így nehéz lenne bármit is kijelenteni, hogy ezért vagy azért indul újra.
Meg ilyen vagy olyan okok miatt nem bootol be.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#2195) Atimen33


Atimen33
tag

Sziasztok!
Gimlo Rom van a tipomon, és gyakran bejön a "Google Play Áruház sajnos leált" hibaüzenet, ami önmagában nem idegesítene, de amint lenyomom az OK -ot (mert ez az egyetlen lehetőség) kilép minden alkalmazásból, és ez elég idegesítő...
Ráadásul ha pl a google play is futott, az alkalmazás váltóban 2 google playt is mutat, az egyiket rendesen az "utolsó képpel" a másikat pedig feketeképernyővel...(remélem érthetően írtam le)
Az adatokat , és a frissítéseket már töröltem, de így is ugyan ez a helyzet..
Találkozott már valaki hasonlóval?
A segítséget előre köszönöm!

(#2196) dealerman


dealerman
senior tag

Sziasztok :)

A térerő nálam is probléma :(( fel le ugrál hol 0 hol fullon van,volt már hívtak és ki se csörgött....... nem a gyári rom van már rajta,de ugyan ezt csinálja a főzöttel is ! olvastam,hogy lehet a sim kártya (az elég régi) de érdekes kb 3-4 hónapja használom ezt a telót az az előtti k800-on szinte mindig maxon volt ! :(

underground techno will never die

(#2197) dealerman válasza Atimen33 (#2195) üzenetére


dealerman
senior tag

Paradox rom-nál nekem a bill állt le folyamatosan tegnap,le is szedtem most a gimlo van rajta ennél még eddig csak egy hibával találkoztam a felső kis óra (ha a beállításába megyek) akkor leáll és kis idő múlva újra megjelenik.

underground techno will never die

(#2198) dealerman


dealerman
senior tag

Na sikerült a térerő probléma orvoslása,az volt a "gond" hogy gsm és wcdma keverékre volt rakva a hálózat ! csak gsm-re rakva mindenhol full térerő van,3g meg nem is kell nekem,csak wifin netezek :)

más:
olvastam,hogy a flashtool nem "ismerte" a telót win8-on ! 64bit en nem megy ! Én is sokat kínlódtam vele,mire megtaláltam mi a megoldás rá.

cmd elindít rendszergazdaként "bcdedit /set testsigning on" parancssor enter,gép újraindít, aztán flashtool mappa - drivers mappából alkalmazás feltelepít (komponenseket bepipál ) ha végig ment megint cmd "bcdedit /set testsigning off " újraindít. most már hangerő felfele gombbal is fel ismeri a rendszer és a progi a telót :)

underground techno will never die

(#2199) Atimen33 válasza dealerman (#2197) üzenetére


Atimen33
tag

A paradox romnál nekem is ez volt a baj , de ez asszem le is volt írva az xda-n , és írták is hogy rakjuk fel a google keyboardot, a gps bugja sokkal idegesítőbb volt, azért is váltottam gimlora, itt meg ez a google playes hülyeség van :S

(#2200) Atimen33


Atimen33
tag

Lehet hogy hülye kérdés, de ha egy t-mobile függő telefont függetlenítek, rátehetem pl a Cyanogenmod-ot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.