Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-25 09:25:44

LOGOUT.hu

ROOT a legújabb frissítéssel is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) xmacko válasza ollie (#1750) üzenetére


xmacko
tag

Persze! Minden magyarul van, egyedül ez az üzenet nem...

(#1752) ollie válasza xmacko (#1751) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor miből gondolod, hogy a mobilod írja ezt ki?

Egyértelmű, hogy ezt valamelyik, általad feltelepített program csinálja.

***

(#1753) xmacko válasza ollie (#1752) üzenetére


xmacko
tag

Teljesen igazad van, nem tudom ez eddig miért nem jutott eszembe :)

(#1754) foxymaci


foxymaci
senior tag

Pár nappal ezelőtt esős időbe nah nem szakadóba, elő kaptam a telómat mert jött egy sms majd beérve a munkahelyre telefonálni akartam de az előlapi hangszóró nem akart szólni majd láttam hogy a kijelző felső részébe a plexi alatt kis vízcseppek szaladgálnak jobbra balra kiszárítottam a telefont a hangszóró működik kb 5 perc alatt megszáradt de a vízcseppek nyomai megmaradtak de minden működik rendesen most akkor mi van ??? vigyem szervízbe hogy illeszkedési gond van vagy elhajtanak mert esőbe 1 percre elővettem a telefont ??? :W :F

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#1755) wwenigma válasza foxymaci (#1754) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igazabol amig a telefonban levő nedvességérzékeny cucc nem színeződik el, addig nem igazan szolhatnak semmit szerintem. Kikapcsolt állapotban ha nem latszik akkor ugy mutatsd az illesztési hibát...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1756) foxymaci válasza wwenigma (#1755) üzenetére


foxymaci
senior tag

Pont hogy kikapcsolt állapotba látszik a legjobban... illesztési hiba meg olyan hogy ha megnyomom kicsit a hangszóró nyílás körüli részt nyikorog össze vissza, de ahogy láttam már porosodik is tehát a ragasztás gondolom ott elengedte

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#1757) wwenigma válasza foxymaci (#1756) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha elengedett a ragasztas akkor akár a pára is lecsapódhatott benne e miatt, nem? :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1758) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

De jó, elkezdett bugolni a home gomb, ha lenyomom akkor fehéren vibrál egyet-kettőt a kijelző. :D Újraindítás után jó, szóval valószínüleg szoftveres hiba... de kicsit zavaró.

Másnál is ilyen?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1759) foxymaci válasza wwenigma (#1757) üzenetére


foxymaci
senior tag

gondolom igen csak most az a kérdés hogy vigyem e vissza a t-mobile ba hogy illesztési hibája van a készüléknek mert tudom én hogy nem vízálló de ne hogy már pár csepp esőtől ilyen baja legyen bevallom kicsit csalódtam most a sonyba....

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#1760) wwenigma válasza foxymaci (#1759) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha befolyt alá akkor nem par csepp volt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1761) foxymaci válasza wwenigma (#1760) üzenetére


foxymaci
senior tag

hát hogy írjam mikromilliméteres pici csepp foltok esőben telefonálás nem szakadóba esőben nem áztattam a telefont nem tudom akkor hogy fogalmazzam a befolytat hmm be csepegett ....

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#1762) _Lufibohoc_ válasza Tommee (#1741) üzenetére


_Lufibohoc_
tag

Sajnos nem sikerül továbbra se beállítani egy mp3-at ébresztőnek. Próbáltam a leírtak alapján:

Ébresztő beállításakor Csengőhang->Hangválasztó->Az alján "Zenetár" Itt tudod kiválasztani az adott zenét.

De nekem nincs olyan az ébresztésen azon belül a csengőhangon belül, hogy hangválasztó. Mit csinálok rosszul? Vagy nem az ébresztésen belül, hanem a beállításokon belül kellene ilyen menüpontot keresnem? Gyári soft van a telefonon, semmi root.

Előre is köszönöm!

www.lufikutya.hu http://kekesteto.p8.hu www.ruditanya.hu

(#1763) darvinya válasza _Lufibohoc_ (#1762) üzenetére


darvinya
titán

Vegyél fel új időpontot és akkor lesz ott
Ébresztő beállításakor Csengőhang->Hangválasztó->Az alján "Zenetár" Itt tudod kiválasztani az adott zenét.
, ha a saját csengőhang a SD kártya(belső tároló)-n Alarms mappában van.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1764) yatta


yatta
csendes tag

Szerintetek ha (új telefonnál) befrissítem a rendszert amit ajánl az update center, elvész a garancia?

[ Szerkesztve ]

(#1765) darvinya válasza yatta (#1764) üzenetére


darvinya
titán

Nem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1766) CWorm


CWorm
aktív tag

Sziasztok!

Légyszi segítsetek, már nem tudok hova fordulni, a neten nem találtam semmit.
Az a gondom, hogy olyan, mintha a telefon nem érzékelné, hogy ha "arccal le" vagy fel lenne. (orientation face down vagy face up).
Letöltöttem a Profile Scheduler appot, ami az előző telefonom jól működött, de a mostanin nem aktiválja a beállított profilt, amikor lefordítom a telefont. Minden úgy van beállítva, ahogy kell neki (legalábbis gondolom), az előző telefonon is jól működött, de most nem akar
A készülék: Sony Xperia Tipo ST21i, 4.0.4-es Androiddal, tegnap bontottam ki a dobozából.
Az előbb azt is kipróbáltam, hogy másik számról hívtam magam, aztán lefordítottam a telefont, de csörgött tovább. Vagy ez nincs benne alapból? Kerestem ezt a beállítást most, de nem találtam, pedig tegnap mintha még láttam volna... Hogy tudnám kipróbálni, hogy működik-e ez a lefordításos dolog, hogy érzékeli-e ezt a telefont? Létezik egyáltalán ilyen hiba?

Előre is köszönöm a válaszokat.

szerk.: a telefon újraindítása után is ugyanez a helyzet

[ Szerkesztve ]

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#1767) BaLee


BaLee
addikt

Tesóm az én javaslatomra vett egy ilyen telót de most már másodszor jött elő rajt az a probléma (amit nem tudok hova tenni) hogy eltűnnek a névjegyek a telefonkönyvből. Mondtam neki, hogy minden új névjegyet úgy vigyen fel, hogy a google fiókra kattint, mégis üres a telefonkönyv, míg a google accountján ott vannak a számok. Hiába nyomok szinkronizálást üres marad.

Találkozott már ilyennel valaki? Mit lehet tenni? Nagyon idegesítő a dolog...

(#1768) Thusor


Thusor
őstag

Azt vettem észre mostanában a Sony xperia tipo dual telefonom esetében, hogy gyakran nagyon sokat kell várnom mire betölti a híváslistámat, valamint ha hivást szeretnék kezdeményezni rákattintok az illető személy telefonszámára és van amikro 1 perc is eltelik mire ténylegesen elkezdi hívni a számot, majd ezek után teljesen süket a telefon, nem hallom hogy hívna, pedig a másik fél már rég felvette és beszél is de nem hallom. Valamint olyan hiba is előfordul, hogy időközönként csak úgy random módon ledobb a mobilnetről, és ilyenkor nem tudja elérni az internetet a telefon. Minden esetben csakis a telefon teljes újraindítása oldaja csak meg a dolgot. Egyébként mindkét SIM kártya vodafone-os. Szerintetek mi lehet a probléma?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#1769) darvinya válasza BaLee (#1767) üzenetére


darvinya
titán

Megjelenítés menüben be van kapcsolva a Google fiók?

(#1766) CWorm

Mi volt az előző telo?
Gondolom az app távolság érzékelőt és a girót használja és nem az előlapi kamerát.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1770) CWorm válasza darvinya (#1769) üzenetére


CWorm
aktív tag

Az előző egy Vodafone Smart II volt, de szerintem az sem ilyen előlapi dolgokat használt, hanem a gyorsulásmérőt vagy mit, mert amikor játék közben már kicsit alulról néztem, akkor aktiválódott a face down-os profil, tehát érzékelte, hogy már lefelé néz.

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#1771) darvinya válasza CWorm (#1770) üzenetére


darvinya
titán

Nincs gyorsulás és fényérzékelő a teloban, emiatt nem megy.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1772) CWorm válasza darvinya (#1771) üzenetére


CWorm
aktív tag

Francba.:( Beletehettek volna egy nyomorék giroszkópot.
Köszi a választ!

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#1773) darvinya válasza CWorm (#1772) üzenetére


darvinya
titán

Giroszkóp van benne.
Gyorsulás érzékelő más.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1774) foxymaci válasza Thusor (#1768) üzenetére


foxymaci
senior tag

Az enyem is csinal ilyeneket hivaslistaval meg hivassal a mobilnet is rosszalkodik neha de az enyem sima tipo... Mar visszaallitottam gyarira de nem javult meg vele...

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#1775) tDr1v3r válasza foxymaci (#1774) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Dettó... jó, perceket nem szöszöl, de másodperceket igen - és ez igencsak zavaró szerintem.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1776) Thusor válasza tDr1v3r (#1775) üzenetére


Thusor
őstag

Szerintem is elég idegesítő. Nem tudom, hogy most a szoftver a ludas és egy hibajavítás során újabb rendzser javítaná ezt, vagy gyenge a hardver és ez ennyit tud. De tény ami tény nagyon zavaró. És az a vicces, hogy azt hittem csak nálam ilyen, mert itt a mobilaréna tesztjében is azt írták jó gördülékeny a telefon...hát nem tudom, de aki tesztelte az nem ugyanazt a telefont tesztelte ami tipo nével csinált a sony. Azt se tudom, hogy ez a hívás során fellépő nem hallom a másik felet, az szolgáltató vagy mobil hiba?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#1777) _Lufibohoc_


_Lufibohoc_
tag

Sziasztok!
Új probléma merült fel. A hibajelenség:
Telefonbeszélgetés után, nem tudom lerakni a hívást, a képernyő elsötétül és nincs gombom a lerakáshoz. Ha a fölső gombot nyomom meg, akkor se csinál semmi, totál lefagy. Ki se kapcsol, csak ha kiveszem az akkut. Ha a másik fél kinyomja, akkor nincs gond, de ha nem, tovább tartja a vonalat, és persze ketyeg a pénzem is.
Ez az egész csak akkor jelentkezik, ha én kezdeményezem a hívást.

Előre is köszönöm a helpet!

www.lufikutya.hu http://kekesteto.p8.hu www.ruditanya.hu

(#1778) CWorm


CWorm
aktív tag

Titeket nem idegesít, hogy a telefon hátulján kiáll a Sony logo? Így ha az asztalra letéve nyomogatom a telefont, folyamatosan billeg, elég zavaró.
A szilikontok sem megoldás, hiába vastag, azon is van kidudorodás...

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#1779) CWorm válasza darvinya (#1771) üzenetére


CWorm
aktív tag

(Közben utánaolvasgattam a dolognak, és kiderült, hogy "fényérzékelő", vagyis proximity sensor (ami inkább közelség-érzékelő) van a telefonban, meg "accelerometer" is, ami gyorsulásmérő magyarul. A "face down" nem-érzékelés tehát más szenzortól függhet, de még nem sikerült rájönnöm, mitől... Mindenesetre a fényérzékelővel és a Tasker-rel már szerintem meg fogom tudni oldani a dolgot (remélem)).

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#1780) darvinya válasza CWorm (#1779) üzenetére


darvinya
titán

Írd be a tárcsázóba ezt és tesztelheted mi van benne a Service test menüben.
*#*#7378423#*#*

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1781) novieris


novieris
csendes tag

Sziasztok!
Segítsetek légyszíves!
Most kaptam cégesként egy sony xperia tipo-t, de sehogy sem tudom működésre bírni a netet. sem a kártyához tartozó mobilnet, sem pedig a wifi nem működik. Mit kell beállítani a telón, hogy tudjam használni a netet (mindkét hozzáférési módon)?
Előre is köszönöm!

(#1782) Dzsabba


Dzsabba
aktív tag

Sziasztok.

Az egyik munkatársamnak van egy ilyen telefonja.Tegnap este felrakta a töltőre,viszont reggelre szinte semmit nem töltődött.
Viheti vissza a szervizbe vagy van valami trükk amivel meglehet úszni a javíttatást?

A segítséget előre is köszönöm.

(#1783) eladohardver válasza Dzsabba (#1782) üzenetére


eladohardver
őstag

Restart? miután le húzta és újra fel dugni?:D nálam is volt ilyen, ez meg oldotta, annyi a különbség, hogy én időben érzékeltem, hogy nem tölt semmit.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#1784) Dzsabba válasza eladohardver (#1783) üzenetére


Dzsabba
aktív tag

A reboot segített.

Köszönöm.

(#1785) Jamcsabi


Jamcsabi
tag

Március közepén vásároltam egy kártyafüggetlen tipo-t. 2 héttel ezelőtt vettem észre, hogy a hozzá kapott gyári Sony füllgallgatójában kegyetlenül torzít a zene, az énekhang egyáltalán nem hallatszik. A rádiójában sem a zene, sem a beszéd nem hallatszik fülhallgatóval. (A telefon saját hangszóróján tökéletes minden.) Másik fülhallgatóval is teszteltem, ugyanez a helyzet.

Ekkor elvittem a boltba, ahol vettem. Szervizbe küldték. Ma vehettem újra kézhez. A jótállási jegyen az szerepel, hogy alkatrészt cseréltek, illetve szoftvert frissítettek. Ennek ellenére most is szomorúan tapasztalom, hogy a zenelejátszás a fülhallgatóval nem az igazi, még mindig torzít, de már nem annyira. (A régi Alcatel OT-806-om sokkal szebben szól.) A rádió is szól, de elég dobozosan.

Ti mit tapasztaltok, minden tipo ilyen rossz hangminőséget produkál fülhallgatóval, vagy csak az enyém ilyen? Mi tévő legyek? :F

[ Szerkesztve ]

(#1786) darvinya válasza Jamcsabi (#1785) üzenetére


darvinya
titán

Gyárilag nincs hozzá fülhallgató.

Azért jó lenne tudni, hogy ez pontosan mi.
Headset vagy fülhallgató típus.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1787) CWorm válasza novieris (#1781) üzenetére


CWorm
aktív tag

Én a mobilnetben nem tudok segíteni, de a wifi "hogyan" nem akar működni, mármint mit csinálsz, és mit "válaszol" erre a telefon?

Jamcsabi: az én Tipo-mnak jól szólnak a fülesei rádió és zenelejátszás esetén is.

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#1788) eladohardver válasza Jamcsabi (#1785) üzenetére


eladohardver
őstag

nekem hibátlanul muzsikál BT headsettel (Arctic P311) is és vezetékes fülhalgatóval is (PanasonicRp-HX50)

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#1789) CWorm


CWorm
aktív tag

Ha már a zenelejátszás a téma, miért van az, hogy hallgatom a fülessel a zenét, megállítom, és amikor kihúzom, akkor játssza tovább a telefon hangszóróján keresztül? Mindegy, hogy a füles madzagján lévő gombbal vagy az appban állítom le a számot.

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#1790) darvinya válasza CWorm (#1789) üzenetére


darvinya
titán

Intelligens Csatlakoztatás app-ba mi lett beállítva?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1791) CWorm válasza darvinya (#1790) üzenetére


CWorm
aktív tag

Ott minden a gyári, van 3 db kikapcsolt esemény, de ha valamelyik aktív lenne, akkor sem látok egyikben sem olyat, hogy kihúzáskor folytassa...

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#1792) darvinya válasza CWorm (#1791) üzenetére


darvinya
titán

Hát pont azért.

Alapértelmezettben, ha kihúzod a fülest akkor folytassa tovább a hangszórón.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1793) Jamcsabi válasza darvinya (#1786) üzenetére


Jamcsabi
tag

De, én kaptam hozzá gyári Sony headset-et, benne volt a dobozában. Ennek ellenére nem hinném, hogy azzal lenne a probléma, mivel másik headsettel is próbáltam, és nem jobb.

(Igen, az eredeti hozzászólásban a fülhallgató = headset.)

A válaszaitok szerint, akkor biztos, hogy az én készülékemben van a hiba. Egyébként még tegnap visszavittem a hipermarketbe (ahol vettem), ahol újra szervizbe küldték.

[ Szerkesztve ]

(#1794) darvinya válasza Jamcsabi (#1793) üzenetére


darvinya
titán

Csak amit leírtál az akkor jön ki csak Headset-en, mikor a régi bekötésű.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1795) Jamcsabi válasza darvinya (#1794) üzenetére


Jamcsabi
tag

Mit értesz azon, hogy régi bekötésű?

(#1796) darvinya válasza Jamcsabi (#1795) üzenetére


darvinya
titán

Mivel gyárilag nincs Headset a csomagban, ezért ki tudja mit raktak bele.

Amúgy a régi bekötés azt jelenti, hogy a jack dugó 4 érintkezőjéből, a 3-as a mikrofon érintkező, 4-es a föld érintkező.
Az új bekötésű, mint a Tipo is, 3-as a föld érintkező, 4-es a mikrofon érintkező.

Mivel a régin a földet mikrofon szolgáltatja ezért torzít.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1797) Jamcsabi válasza darvinya (#1796) üzenetére


Jamcsabi
tag

Pedig hidd el, hogy "gyárilag" volt benne a Sony headset a dobozban, hiszen a szemem előtt vágták fel a dobozt lezáró matricát.
Érdekes lenne, hogy ha nem hozzávaló headsettel árusítanák a terméket. :W

[ Szerkesztve ]

(#1798) darvinya válasza Jamcsabi (#1797) üzenetére


darvinya
titán

Tudod milyen típusú volt a Headset?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1799) tDr1v3r válasza darvinya (#1796) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A függetlenhez van headset...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1800) Mecy_Lacee


Mecy_Lacee
aktív tag

Én is kaptam hozzá fülest.

Ez szerepel a hozzá adott bilétán:
SONY
MH410c
1253-7583.2 12W46
12461A120044E26
Type AG-1100.

De nekem semmi bajom vele, jól működik. (Eddig, mert alig használtam...)

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.