Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-25 09:25:44

LOGOUT.hu

ROOT a legújabb frissítéssel is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Flashget válasza LyonnaisFan1 (#1349) üzenetére


Flashget
félisten

meg tompítja az esést :)
fólia védi a karcilástól.

Realme GT Master Edition

(#1352) LyonnaisFan1 válasza Flashget (#1351) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:)

Pontosan , meg sem említettem!

Nekem aztán tényleg kellene egy ilyen , alapból nem vagyok / voltam egy professzionális telefonra vigyázó személy :D
Jó példa lehet erre a walkman ketté törése , a szalag meg elszakadt benne ami a slide-ot tartotta.
Eleve sérült volt már , és szépen lötyögött :D ( ráfért volna egy slide szalag csere , nyah meg hangszóró , antenna és billentyűzet csere is :DD ) Hihetetlen hogy két év alatt hogy el tudnak használódni a mostani telefonok.
Nem volt bear grylls phone , de viszonylag jól tűrte a " kiképzést "

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#1353) Flashget válasza LyonnaisFan1 (#1352) üzenetére


Flashget
félisten

Ma már nem csak telefont de szinte semmit nem gyártanak tartós célra..2-3 év műszaki cuccoknál..régen a tv elment 10-12 évig is megnézem melyik mai LED tv fog 12 év múlva is menni. Vagy az autók..már rég nem 10 évre gyártják őket..

Erre a mobilra nem de vannak a drágább 80K-tól felfelé fajták azokra érdemes biztosítást kötni amibe van törés kár is.

Realme GT Master Edition

(#1354) darvinya


darvinya
titán

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1355) Takhanto


Takhanto
őstag

Sziasztok, ennek is lesz JB vagy sem?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#1356) ollie válasza Takhanto (#1355) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy néz ki, hogy nem.

***

(#1357) Takhanto válasza ollie (#1356) üzenetére


Takhanto
őstag

Akkor valamikor jb-s féle mod lesz

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#1358) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A tiponál van olyan hogy " szervíz menü " ? , amivel a telefon bizonyos funkcióit lehet leellenőrizni?
HA ESETLEG VALAMI GOND TÁMADNA A TELEFONNAL ÉS azt ott lehetne ellenőrizni :)

Például kijelző , led notifikáicós jelzők ( zöld , piros , kék ) , kamera , rezgés , stb

a walkannél volt egy ilyen billentyűkombináció: Jobbra , Csillag , Balra , Balra , Csillag , Balra , Csillag
Sajnos én azt már a csillag gomb halála után nem tudtam megnézni , a billentyűzeten az hallt meg a leghamarabb. Utána a nullás gomb :DDD

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#1359) tDr1v3r válasza Takhanto (#1357) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Xperia E vagy mi a rák fog majd vmikor Q1-ben kijönni JB-vel, annak a rendszerét nagy valószínűséggel portolják majd az XDA-s srácok. Bár az is lehet, hogy kapunk hivatalos JB-t is az E megjelenése után...

(#1358) LyonnaisFan1: Function tester, Play-en megtalálod.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1360) darvinya válasza LyonnaisFan1 (#1358) üzenetére


darvinya
titán

*#*#7378423#*#*

*#*#service#*#*

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1361) LyonnaisFan1 válasza tDr1v3r (#1359) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

köszönöm! :)

olyan akkor nem lenne amit a billentyűzeten keresztül is be lehet vinni? ( csillag , kettőskereszt és számok alkalmazásával )

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#1362) LyonnaisFan1 válasza darvinya (#1360) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nagyon köszönöm! Működik , remélem sokszor nem kell alkalmaznom és nem lesznek gondok.

Az elsőt sikerült elővarázsolnom , a másodikat nem tudtam :DDD
Be is írtam EverNote-ba a kombinációt , mivel elfelejteném. :DD

A másodikat egyébként hogyan kellene elővarázsolni?

Jah meg van egy olyan hogy: Customization Settings / Reset Customization
Ha rámegyek akkor egy reset device vár. És ha arra rámegyek akkor reseteli a telefont? ( Factory Data Reset )
" This action will erase all data on the device . Make sure you backup all important data "

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#1363) Pici


Pici
tag

Itt az ideje töltőre tenni :DDD

[IMG]http://imageshack.us/a/img171/5374/screenshot2013010215023.th.png
[IMG]http://imageshack.us/a/img94/8606/screenshot2013010215025.th.png

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12T Pro 5G [8/256] / Amazfit T-Rex 2 / H96 Max X4 [4/32] (CoreELEC)

(#1364) Tommee válasza Pici (#1363) üzenetére


Tommee
aktív tag

Neked meg minek egyáltalán telefon? :DDD

(#1365) IGYV


IGYV
csendes tag

Sziasztok!
Milyen típusú zenefájlokat játszik le a telefon? Interneten nem találtam erről semmit.

(#1366) Flashget válasza IGYV (#1365) üzenetére


Flashget
félisten

Szia.

mp3, FLAC amiket hallgattam rajta.

Realme GT Master Edition

(#1367) IGYV válasza Flashget (#1366) üzenetére


IGYV
csendes tag

Köszönöm!

(#1368) ollie válasza IGYV (#1365) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A telefon semmilyent, de a rá telepített zenelejátszók bármilyet.

Ez olyan volt, mintha megkérdezted volna, hogy milyen zenét játszik le a PC. :U

[ Szerkesztve ]

***

(#1369) IGYV válasza ollie (#1368) üzenetére


IGYV
csendes tag

:DD

(#1370) zsooti1


zsooti1
tag

Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni egy picit? Néhány napja a gyári időjárás widget nem csinál semmit. Azt írja nincs hálózati kapcsolat, pedig minden más működik......miért lehet ez?

Zsooti

(#1371) darvinya válasza zsooti1 (#1370) üzenetére


darvinya
titán

Rossz az Accuweather központ.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1372) foxymaci válasza zsooti1 (#1370) üzenetére


foxymaci
senior tag

nálam is dettó ez van remélem hamarba megoldják....

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#1373) Flashget válasza zsooti1 (#1370) üzenetére


Flashget
félisten

én ezt használom az alap gyári mellett

Realme GT Master Edition

(#1374) ollie válasza Flashget (#1373) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sajnos a widgetjei sikerrel versenyezhetnének minden idők legrondább widgetjei címére. És mivel szinte mindenki öt csillagot ad a programra, sose lesznek szépek.

***

(#1375) LyonnaisFan1 válasza zsooti1 (#1370) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

nálam is halott az időjárásos widget.

wifi és mobilhálózat kapcsolat mellett sem tudta frissíteni az adatokat , leszedtem a képernyőről beraktam újra és beállítani sem lehet az új helyet mivel azt dobja fel hogy a " hely nem található "

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#1376) Martin1910 válasza LyonnaisFan1 (#1375) üzenetére


Martin1910
csendes tag

Dettó. :D

(#1377) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

NÁLAM már működik az időjárás Widget :DD

Rákerestem egy pár város időjárására és jöttek rá találatok.

Lyon +5 Fok , felhős / esős idő
Brüsszel +11 Fok , felhős
Yaroslavl -3 Fok , felhős
Miskolc 0 Fok

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#1378) zsooti1 válasza LyonnaisFan1 (#1377) üzenetére


zsooti1
tag

Köszi,mostmár nekem is :-)

Zsooti

(#1379) goblin1983


goblin1983
tag

Sziasztok!

Gmail szinkronizálással van gondom. Fiók hozzáadva, szink. bekapcsolva, pipa mindenhol beállítva, írja is az időpontot, hogy mikor voltak a szinrkonizálások. Rányomok, hogy szink. most, végig megy, látszólag minden oké. DE! A szinkronizálás mégsem történik meg. :( Belépek a gmail fiókba és a címtár üres. :(
Valakinek ötlet?

Köszi

(#1380) darvinya válasza goblin1983 (#1379) üzenetére


darvinya
titán

Névjegyet nem szinkronizálja addig míg egyből auto szink-en van.

Először belépsz a kapcsolat app-ba, akkor kiválasztod a gmail fiókot, kézivel leszinkronizálni.
Ezután megy csak az auto szink.

(ICS alatt, ha névjegyek a telefonba lett mentve azt nem szinkronizál a fiókkal.
Ha úgy lett mentve a névjegyek, hogy fiókba legyen mentve azt szinkronizálva lesz.)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1381) InHUmen


InHUmen
csendes tag

Úgy látszik valami típushiba ez a kijelző bal felső sarkában lévő ragasztás.
Szintén ugyanezt tapasztalom. A bibi, hogy elmúlt a cseregarancia...
Vodafone, szerintetek érdemes addig verni az asztalt amíg adnak egy újat vagy tökmindegy mert szervízbe küldik.
Nem akarom ezt a szervizes dolgot mert bármi vackot kennek rá az úgyis max addig bírja amíg lejár a tényleges garancia...

(#1382) Martin1910


Martin1910
csendes tag

Sziasztok!
A Home gomb hosszan nyomásával a be nem zárt alkalmazásokat mutatja?

(#1383) foxymaci válasza InHUmen (#1381) üzenetére


foxymaci
senior tag

Én is ránéztem az enyémre és hát nekem is kezd elválni..... szerintem mindenképpen vidd vissza és csinálják meg a szervizben ...

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#1384) tDr1v3r válasza InHUmen (#1381) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nálam ilyen nincs... viszont a hangerőgombok mellett recseg a borítás. :O

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1385) InHUmen


InHUmen
csendes tag

Igaz is, ha már párszor előfordult lehet hiába adnak újat mert az is le fog válni..
hmm gondolkoznom kell rajta melyik rossz a jobb :)

(#1386) csabiks


csabiks
senior tag

sziasztok,
nektek nem recseg kicsit az xperia feliratnál szemből? ha benyomjátok nem ad ki hangot?

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#1387) adyz. válasza tDr1v3r (#1384) üzenetére


adyz.
aktív tag

nekem az egész hátlap recseg. nem tudom mitől, amikor meghozta a futár, semmi baja nem volt. most ha szorosabban megfogom, recseg az egész. :F

(#1388) foxymaci válasza csabiks (#1386) üzenetére


foxymaci
senior tag

nekem nem recseg szerencsére

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#1389) Flashget válasza adyz. (#1387) üzenetére


Flashget
félisten

hideg van a műanyag is összébb húzódik :)

Realme GT Master Edition

(#1390) adyz. válasza Flashget (#1389) üzenetére


adyz.
aktív tag

a meleg szobába? plusz javába tombolt a tél amikor megjött. :F

(#1391) csabiks


csabiks
senior tag

szerintetek van értelme első alkalommal 16 órán át tölteni? ezer urban legend van erről, de meglepő módon az eladó csaj azt mondta hogy tartsam töltőn 16órán át... nah mondom ilyet se hallottam még

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#1392) Sanyaman válasza csabiks (#1391) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Felesleges, az eladó csaj úgy néz ki leragadt a Ni-Mh akksiknál amiket formázni kellett. :(

(#1393) csabiks válasza Sanyaman (#1392) üzenetére


csabiks
senior tag

az semmi, a nagy körmével olyan ügyesen szedte le a hátlapot, hogy meg is karcolta azt, rossz volt nézni ahogy szerencsétlenkedett vele :S aztán meg fordítva próbálta beleerőltetni az akksit..

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#1394) darvinya válasza csabiks (#1393) üzenetére


darvinya
titán

Halod én a helyedben azonnal kértem volna egy másik készüléket.
Még a végén te fogsz szívni, pedig ő karcolta meg és erőltette bele az aksit.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1395) Sanyaman válasza csabiks (#1393) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Ezért szoktam én ha telefont veszek, inkább sajátkezűleg összerakni még ha az eladó nagyon lelkesen segítene is. Én veszem, hadd legyen már meg az élmény is, ami ezzel jár, mikor először feléled. :D Persze ezt még a boltban hogy ne már rosszat hozzak el.

(#1396) goblin1983 válasza darvinya (#1380) üzenetére


goblin1983
tag

A telefonba lettek mentve. Végülis csináltam egy biztonsági mentést a memkártyára, kaptam egy vcf fájlt, azt gmailben importáltam. Kitöröltem az összes kapcsolatot a telefonból, nyomtam egy szinkronizálást és működik! :)

Köszi a segítséget!

(#1397) csabiks


csabiks
senior tag

mitől lehet az, h néhány alkalmazásban (facebook pl), a háttérben megjelenik egy fehér téglalap (nagyon halványan, és a szövegek/képek mögött van. fogalmam sincs mitől lehet ez, nem képernyő hiba, mert ha kilépek a főmenübe ott nincs már ott. ötlet?

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#1398) csabiks


csabiks
senior tag

Srácok létezik h nincs a telefonba iránytű?
A térképek csak egy pontot mutat.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#1399) draco31


draco31
veterán

Hello!

Nővéremnek nézegetek első okostelefont, és mindig ennél kötök ki. Van valami rossz tulajdonsága, amiről nem árt tudni. Jelenleg egy SE F305-öse van már 4 éve.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1400) Sanyaman válasza csabiks (#1398) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

GPS chip van benne, amit be kell kapcsolni hogy pozíciót találjon. Beállítások - Helyszolgáltatás - GPS ha jól emlékszem fejből.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.