Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) Fehércápa válasza mrlujoak (#2100) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Általában a te hozzászólásaid sem túl kedvesek, sokkal inkább kioktatóak. Úgy látszik ez ilyen válaszokat generál :)

(#2102) sir fg válasza mrlujoak (#2100) üzenetére


sir fg
aktív tag

Bocs, csak a véleményemet írtam le. Előfordul, hogy emberek nem értenek egyet. De meggyőzhető vagyok. Szóval: Milyen verziónál, típusnál merül vissza 90%-ig a töltőn? Ray-en belül természetesen.
Ja, és nem akadékoskodásból kérdezem! Tényleg érdekel.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#2103) Vovi1 válasza sir fg (#2102) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Bocs, hogy belebeszélek, de nekem volt ilyen telóm és ezt csinálta: SE X-10.
A Ray-en belüli típus, > bocs ez meg értelmezhetetlen. :N

(#2104) sir fg válasza Vovi1 (#2103) üzenetére


sir fg
aktív tag

Értem, köszi :). Akkor mégis van ilyen.
A Ray-en belüli típus szerintem is értelmezhetetlen*. mrlujoak írta a Ray-re, hogy 90%-ig engedi visszacsökkenteni, de ez "típustól, verziótól függ". Ezért kértem tőle ilyen példát, hogy felhívjam a figyelmet az ellentmondásra.

* Esetleg szoftververziók szerint lehetne különbséget tenni...

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#2105) bylow válasza tomy86 (#2079) üzenetére


bylow
aktív tag

De nekünk az adat forgalom le van tíltva, csak kizárólag wifivel netezünk rajta.
Ezek szerint a gyári navi adatforgalom nélkül nem is fog működni ?
Hmm, ez nem jó :(

Azért köszi a válaszaid ! :R

ByLow #

(#2106) nyuszó


nyuszó
tag

Sziasztok!
Segítség kellene. Ezen a telefonon elvileg van hotspot funkció, amivel a mobilnetet meg tudnám osztani pl. a tabletemre. De nem sikerül a dolog. Nem tudna valaki segíteni?

(#2107) tomy86 válasza bylow (#2105) üzenetére


tomy86
addikt

Elvileg megvan a lehetőség térképrészletek letöltésére indulás előtt mondjuk wifin, de ez akkor használható szerintem, ha rövidebb távra kell (pl. városon belül). De erről a lehetőségről ebben a korábbi hozzászólásomban találsz linket. Nem próbáltam, hogy mennyire működik ez a megoldás. A gyári navit egyszer használtam próbaképp, de nálam folyamatosan engedélyezve van az adatforgalom.

[ Szerkesztve ]

(#2108) rw-ultra válasza bylow (#2105) üzenetére


rw-ultra
tag

Nem ide :B

[ Szerkesztve ]

*http://www.youtube.com/watch?v=ZTu0yvlI8MA*http://jelvenyem.hu/gar/index.html*

(#2109) tomy86 válasza nyuszó (#2106) üzenetére


tomy86
addikt

Az nem működik, ami a leírásában van? Beállítások->vezeték nélküli és mobilhálózatok->Internetmegosztás/h.csatl.pont. Itt kiválaszthatod, hogy USB-n vagy wifin akarod megosztani.

(#2110) spykiller78


spykiller78
csendes tag

sziasztok! szeretnék egy ilyen telefont és az lenne a kérdésem h melyik gsm boltban éri meg megvenni? (ahol adnak gyártói garit is rá) vagy érdemesebb szolgáltatónál megvenni? de ott 80e-ért árulják azt meg kicsit sokallom

[ Szerkesztve ]

(#2111) Rossi válasza mrlujoak (#2100) üzenetére


Rossi
addikt

"De biztosan hazudok ugyebár..."

Bal lábbal keltél :F :(

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2112) tomy86 válasza spykiller78 (#2110) üzenetére


tomy86
addikt

Ha gyártói garit adnak rá, akkor majdnem mindegy hol veszed meg. Bár általában csak bolti garanciát adnak a kisebb gsm boltokban (azonkívül fennáll a lehetőség, hogy a fene tudja honnan származó telefont kapsz). Ha árulja valamelyik áruházlánc (MediaMarkt, Euronics stb.) elfogadható áron, akkor ott venném. Szolgáltatónál vett telefon hátránya (azon kívül hogy függő), hogy később nehezebb eladni. T-nél egyébként 69900 Domino csomagban. Viszont ennyiért szerintem kapsz függetlent is.

(#2113) spykiller78


spykiller78
csendes tag

a t-nél Aranytárskártyával 2 év hűséggel megérné megvenni? megkérdeztem 1 év bolti és 1 év gyártói garancia van rá. ami kiakasztott h a telenornál nem kapható azt mondták h ez kifutott termék. :F hát ez fura. :F kérdeztem egy csomó telenor üzletben de sehol sem volt kapható.

(#2114) tomy86 válasza spykiller78 (#2113) üzenetére


tomy86
addikt

Hogy megéri-e a két év hűség azt neked kell eldönteni. Attól is függ, hogy úgy mennyiért kapnád meg. Én is úgy vettem, mert így tavaly december elején 36000-be került. Nekem így megérte.

(#2115) sdd2 válasza spykiller78 (#2113) üzenetére


sdd2
veterán

A T-nél a garancia az gyártói 2év. Hülyeséget mondtak. Minden szolgáltatónál így van.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2116) tomy86 válasza spykiller78 (#2113) üzenetére


tomy86
addikt

A Telenor webshopjában meg lehet venni most is.

(#2117) sdd2 válasza tomy86 (#2116) üzenetére


sdd2
veterán

Igaz és ott még kedvezmény is van és ingyen házhoz szállítás nem?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2118) tomy86 válasza sdd2 (#2117) üzenetére


tomy86
addikt

Azt hiszem 5% kedvezményt adnak netes vásárlásnál. Nem náluk vagyok.

(#2119) bylow válasza tomy86 (#2107) üzenetére


bylow
aktív tag

Köszi a segítségedet :R

ByLow #

(#2120) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok.

Elolvastam a tesztet, de nem esett róla szó, így megkérdezném, hogy a mobilnetet meg lehet osztani wifi-n keresztül a telefonnal? Hogy utána pl egy laptoppal rácsatlakozzak? :R

Nincs most hirtelen időm végig olvasni a hsz-eket, de megéri megvenni a telefont? Jöttek ki rajta idegesítő hibák?

Jelenleg: T-Mobile - Kártyásan - 63.000ft

Erősen gondolkodom hogy ő lenne számomra a jó választás :) :R

üdv

(#2121) ronda


ronda
aktív tag

Sziasztok! Egy hete vettem egy ray-t. nagyon tetszik meg vagyok vele elégedve. egy galaxy ace-t váltott. nem lehet őket egy lapon említeni. viszont a wifi-je nagyon lassú és sokszor szét is kapcsol. tapasztalt közületek valaki hasonlót?

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#2122) sir fg válasza werszomjas (#2120) üzenetére


sir fg
aktív tag

Szia!

Igen, meg lehet osztani így, ahogy írtad, egyszerűen.
Nekem ez a telefon megváltás volt a Galaxy 3 után. Amikor úgy döntöttem, hogy lecserélem, sok telefon fórumát olvastam, mindnél volt valami szériahiba, kivéve ennél. (Még a többi SE-nél is...) Ez tűnt tehát a hozzászólások alapján a leghibamentesebbnek. Ráadásul paramétereiben, felszereltségében nagyon jó (szerintem, főleg a G3 után), és még gyönyörű is, úgyhogy megvettem 2 hónapja, és azóta is tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Sokat elárul, hogy kb. ezek a legfőbb negatívumok:
- a hozzáadott fülhallgató gagyi. (Jó minőségű SE fülhallgató beszerezhető 2500 Ft-ért).
- a menüjéből kihagyták az automatikus fényerőszabályozó kapcsolóját, ami ettől függetlenül működik és kapcsolható! Hogy hogyan, arról írtam, de lényeg, hogy semmi gond ezen a téren se, csak egy kis furcsaság.
- sokakat zavar, hogy a LED segédfény állandó fényerővel világít, ha bekapcsolod fényképezéskor, és nem exponáláskor villan. Szvsz ez nem hátrány, más szerint igen, erről is volt itt korábban eszmecsere. Ez is egy furcsaság, de hibának nem nevezném.
Ehhez képest más típusoknál komolyabb hibák előjönnek, pl:
Neo: Burkolat kopása, nyekergése. A legújabb szoftverrel gyorsan merült az akku.
Mini: Valami gond van a kapacitív gombokkal, a részleteket nem ismerem, de többeknél előjön.
Mini Pro: az ominózus ciripelés-bug. Még ősszel olvastam, nem tudom, megoldódott-e, HW konstrukciós hibának tűnt.

A nem SE telefonokról meg ne is beszéljünk, főleg ebben az árkategóriában...

Röviden: szerintem rohadtul megéri :K

Nem kicsit vagyok elfogult.... :)

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#2123) tomy86 válasza bylow (#2119) üzenetére


tomy86
addikt

Nincs mit.

(#2124) Fehércápa válasza werszomjas (#2120) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Neked kell eldönteni ,hogy ez a pici kijelző elég-e. Amiben gyengusz az a fotozás. Nincs vaku csak folyamatosan világitó led , nincs külön exponáló gomb és szürkületkor nagyon zajos képeket készít. De szerintem a méret a döntő, nekem pici,de ha neked elég akkor jó vétel. Gyönyörű a kijelzőe. Az android akadgat rajta, de az max a két magosokon nem akad. Egyébként nem vészes

[ Szerkesztve ]

(#2125) Fehércápa válasza ronda (#2121) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Én meg vagyok elégedve a wifivel, akiknek eddig gondja volt azoknak firmware frissitést ajánlottak. Néha engem is ledob,de ritka és kapcsolódik is újra kapásból és nem lassú

(#2126) bylow válasza ronda (#2121) üzenetére


bylow
aktív tag

Nálunk műxik rendesen a wifi.

ByLow #

(#2127) supertrezi válasza werszomjas (#2120) üzenetére


supertrezi
aktív tag

Nekem vagy 40 napja van meg. Eddig abszult semmi fagyás, pedig nyűvöm rendesen. A füles nem pl. teljesen megfelel, a kijelző mesés, majd' megszólal. Nem tartom kicsinek se, nagyobb nem kéne. Egy-két némileg idegesítő dolog van (pl. zene hangerejét - legalábbis a gyári lejátszó esetén - csak az oldalsó gombbal tudom szabályozni; mi a fenéért nem lehet kikapcsolni a billentyűzárat; ilyen apróságok), de bőven kárpótol ezért a sok jó tulajdonsága. Nagyon pöpec gép.

(#2128) werszomjas


werszomjas
őstag

Köszi mindenkinek.

Egy HTC - Hero t váltana, annak 3,2"-es a kijelzője, amit sose éreztem picinek (bár lehet azért mert nem volt még nagyobb telefonom).

Sebességben gondolom ég és föld lesz a különbség.

A Ray a Neo és a Defy+ között vacillálok egyébként, de külsőre a Ray tetszik a legjobban, bár ezt többen is mondták, hogy inkább a 3,7"es Defy+ vagy Neo jobb választás a méret miatt. Úgyhogy most bújom a fórumokat, és próbálok jól dönteni :) :R

üdv

(#2129) furmint válasza ronda (#2121) üzenetére


furmint
csendes tag

Nekem is leszakadozott a wifi (TpLink routerröl).
Van akinek a frimware (router) frissítés segített, nekem a routeren a b/g/n helyett csak az egyik van bejelölve, és azóta jó.

(#2130) huk06


huk06
csendes tag

Sziasztok.
A telóba mindegy,hogy milyen microSD kártyát rakok?Hd vagy sdhc.
Most rendeltem egy 32gb-ost.Sdhc-s.A telóban levő pedig hc-s.
Mi a különbség a 2 tipus között.Be fogja olvasni a teló?

(#2131) supertrezi válasza werszomjas (#2128) üzenetére


supertrezi
aktív tag

Azt mondod, a 3,2-őt sosem érezted kicsinek... Akik a 3,7-et javasolják, nyilván igen. De én nem festetem barackszínűre a házamat, ha az a szomszédnak tetszik, nekem meg nem. Nem az ő ízlése/igényei határozzák meg az enyémeket.

[ Szerkesztve ]

(#2132) ronda válasza furmint (#2129) üzenetére


ronda
aktív tag

nekem is tp link van. megpróbálom.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#2133) ronda válasza werszomjas (#2128) üzenetére


ronda
aktív tag

tapogasd meg mindhármat. de szerintem úgy jársz majd mint én. a ray azonnali függőséget okozott. nem is nagyon akartam letenni mikor (a galaxy ace után) először kézbe vettem.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#2134) huk06


huk06
csendes tag

Kérlek,segitsetek a feltett kérdésemrmel kapcsolatban.
Lehet,még most vissza tudnám mondani a megrendelést,ha nem kompatibilis az sdhc a telóval.

(#2135) VD válasza huk06 (#2134) üzenetére


VD
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2136) tomy86 válasza huk06 (#2134) üzenetére


tomy86
addikt

Nem kell visszamondani. Jó az sdhc. Nekem is egy 16-os Kingston sdhc kártyám van.

(#2137) huk06


huk06
csendes tag

Köszönöm a segitséget.Akkor mindenhol kerestem csak ott nem,ahol le is volt irva.
Még a SE ügyfélszolgálatá is hivtam,de nem vették fel.
Mégegyszer köszönöm. :)

(#2138) sir fg válasza huk06 (#2137) üzenetére


sir fg
aktív tag

2GB-ig SD, felette SDHC technológiájú sd kártyák vannak, tehát a 32 GB-os is csak SDHC lehet. Ezekkel kompatibilis. Ennél nagyobb méretben SDXC kártyák vannak (64, 128 GB), azokkal már nem, szerintem.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#2139) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Melyik a legújabb szoftverfrissítés a telefonra?
Én T-s vagyok és nekem a 4.0.2.A.0.62 van a telefonomon amit tegnap tettem fel.

(#2140) rezme válasza Kicsikatona7 (#2139) üzenetére


rezme
tag

bizony bizony végre kiadta a T a legújjabb frissítést:D

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#2141) acsati válasza rezme (#2140) üzenetére


acsati
aktív tag

és hogy kell frissíteni? vagy ha frissítek akkor törlődik valami, vagy mi lesz más? :)

(#2142) Kicsikatona7 válasza acsati (#2141) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Sony Ericsson PC Companion kell frissíteni, de ez rajta van a telefonon. Az üzenetek, telefonkönyv az összes marketes dolog el fog tűnni. A telefonodon le van írva, hogy mi fog főként megváltozni: 3D-s kamera, video módban zoom, mikor lezárod a telefont annak az animációja változik meg, lesz rajta egy vírusírtó stb..

(#2143) sir fg válasza Kicsikatona7 (#2142) üzenetére


sir fg
aktív tag

"Az üzenetek, telefonkönyv az összes marketes dolog el fog tűnni."

Nekem nem tűnt el, megmaradt minden személyes adat, letöltött program, stb...!
(Kártyafüggetlen telefon, nem tudom, hogy a szolgáltatósokkal más-e a helyzet.)

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#2144) rezme válasza Kicsikatona7 (#2142) üzenetére


rezme
tag

nekem is minden marad, úgy ahogy volt csak kicserélte alatta a soft-ot

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#2145) bylow


bylow
aktív tag

Nekünk is maradt minden bejegyzett infó, és letöltött progi szoft. frissítés után.
Nem kellett menteni semmit !

Voda függő

ByLow #

(#2146) trita


trita
tag

Nem tudja vki,hogy mitől lehet az,hogy le van téve a teló mondjuk az sztalra,le van zárva a bill.zár,tehát sötét a képernyő,erre folyton fel -fel villan magától ugy hogy hozzá sem nyulunk.ez gond? visszavigyem szervizbe? (ez a fiam teloja( az enyém szerencsére nem csinál ilyet azért fura. :F

Rita

(#2147) lean


lean
aktív tag

Az mitől lehet, hogy bent a melóhelyen XP op. rendszer alatt nem enged az SD kártyára felmásolni semmit?Win 7 alatt otthon nincs ilyen problémám...memóriakártya módban csatlakozom a telefonnal. :F

"xy file type is not supported on this device. If it is media file ......"

[ Szerkesztve ]

no cross no crown

(#2148) bylow válasza trita (#2146) üzenetére


bylow
aktív tag

Miénk is csinál ilyet!
Ám nem mindig. Tegnap este pont figyeltem mert csinálta. Én most jelenleg hegyek között vagyok, és el szokott menni a térerő, gondoltam erre hogy biztos mikor másodpercekre meg szakad a hálózati le fedetség -és vissza jön , akkor villan fel. Ezért bekapcsoltam a repülős módot. Ekkor is csinálta, szóval ez kipipálva, más lesz a probléma.
Utánna gondoltam arra, mikor fel oldod a bill.zárat, akkor ugye 5 oldal áll rendelkezésre, és az alap a középső. Próbáltam hogy a középsőn hagyom, és ezek után nem villogott már az este.
Most megint figyelem, és VILLOG ! :W
Szóval még nem tudtam rá jönni én sem, de szerintem biztos nem "szervizes" probléma.

ByLow #

(#2149) bylow válasza lean (#2147) üzenetére


bylow
aktív tag

Az Xp-n ServicePack 3, és mindenféle frissítés rajta van?

ByLow #

(#2150) bylow válasza bylow (#2148) üzenetére


bylow
aktív tag

MOST ITT VAN MELLETTEM, ÉS FIGYELEM DIREKT FOLYAMATOSAN, KB 6 PERCIG NYUGIBA VOLT, MOST MEG MEGINT 10 MÁSODPERCENKÉNT FEL VILLAN :Y

Most mire le írtam a fenti 2 sort, már nem is villog. nem számoltam de szerintem 5 x csinálhatta a felvillanást, és most megint nyugiba van :F

ByLow #

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.