Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) LEFTHORSE1 válasza Viktor0610 (#200) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Azt hogy kell?

Cseberből vederbe

(#202) Ricardo válasza LEFTHORSE1 (#201) üzenetére


Ricardo
félisten

(#203) LEFTHORSE1 válasza Ricardo (#202) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nagyon szépen köszönöm :R , annyira pofon egyszerü volt, nem értem miért nem ismerik ezt a módszert a szolgáltatómnál, majd legközelebb kioktatom őket, hála neked. A böngészője meg nagyon jül müködik, jó gyors, ügyes mint a T650-en, az Opera Mini már rajta is van, a 3G-t nem használom, majd csak akkor ha lessz nálunk is korlátlan zeneletöltés

Cseberből vederbe

(#204) Ricardo válasza LEFTHORSE1 (#203) üzenetére


Ricardo
félisten

Néha a legegyértelműbb megoldás nem ugrik be :)

[ Szerkesztve ]

(#205) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Mégsem jó az internet beálitás! Az összes egységemet levette, pedig aktiválva van a wap 3,5 euróért egy hónapra. Miután lejöttek a beállitások nem néztem meg őket, csak miután már nem működött a net, akkor láttam meg hogy Orange Internet volt bepipálva és nem az Orange World (ezen van aktiválva a wap), de hiába váltottam át csupa hibaüzenetet kapok, ugyhogy tényleg el kell tegyem egy időre, amig a szolgáltatómtól megkapom a helyes beállitásokat

Cseberből vederbe

(#206) Ricardo válasza LEFTHORSE1 (#205) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor nem jött be. Üssed őket hogy mielőbb adják meg a helyes beállításokat.

(#207) LEFTHORSE1 válasza Ricardo (#206) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Megtenném csak sorba kell állni, majd telefonon fogom a kérésemmel zaklatni őket

Cseberből vederbe

(#208) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

A shake controllal nem csak a zeneszámok közt lehet ugrálni, hanem a walkman gombot ugyanugy lenyomva tarva, előre-hátra mozgatva a hangerőt is lehet szabályozni, csak az a baj hogy idétlenül müködik, jobb lenne ha a walkman gomb nyomása közben előre-hátra döntésekkel lehetne állitani a hangerőt. Bármilyen téma ikonjait át lehet váltani körhintás és csak egy ikont mutató nézetre, ez egy nagy meglepetés volt, de azért a rácsos nézet az igazi ha használni kell őket

Cseberből vederbe

(#209) LuciFerko


LuciFerko
csendes tag

Üdv!:)

Konkrét kérdésem lenne! Működik az FM transzmitter azoknak akik Magyarországon vásárolták a telefont? Csak ettől teszem függővé, hogy áttérek-e a W980re ;) Egy W910el összehasonlítva milyen a walkman rész? Ugyanis jelenleg azzal tolom :)

amúgy meg zsabkalózrádiózás rulez :]
LF

[ Szerkesztve ]

(#210) LEFTHORSE1 válasza LuciFerko (#209) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Hát ez érdekes, az én telóm szoftverziója megeggyezik a Bog által tesztelt készülékével, azaz R3CA033, amit ő tesztelt azon volt magyar nyelv, az enyémen nincs magyar mert Romániába vettem, tehát ha egy olyan szoft van e telón amelyikben van magyar nyelv, akkor az azt jelenti hogy nem müködik az Fm transzmitter, hacsak nem adtak ki újabb magyar nyelvet is tartalmazó szoftot amelyen feloldották e korlátozást. Mióta megvettem napi 6 órát hallgattam zenét Fm tr./radió kombóval a munkahelyemen és nagy élmény, a buszon amivel ingázok, eddig 1 alkalommal sikerült az én zenémet hallgattatnom az utasokkal ( iskolába járó lányok) az első ülésről, annélkül hogy bárki rajtam kivül tudta volna, ugyanis bizonyos gyenge jelü rádióadásokat képes elnyomni a teló Fm transzmittere, tehát ha tudom hogy a soför melyik frekvenciát használja a rádiójánál, és elég közel vagyok hozzá a telómmal, meg a messziről jövő adás sem valami erőss, akkor az én adásom érvényesül, és ha épp tetszik a soförnek a zeneszám akkor kis szerencsével nem tekeri el a frekvenciát :C

Cseberből vederbe

(#211) LuciFerko válasza joey04 (#151) üzenetére


LuciFerko
csendes tag

Épp ez a buli benne :D

(#212) Ricardo


Ricardo
félisten

Itt a hamisítvány:

[ Módosította: Atlantis ]

(#213) AMD Power válasza LuciFerko (#209) üzenetére


AMD Power
titán

Itthon az nem megy. Bezzeg a Nokia engedi.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#214) Atlantis válasza Ricardo (#212) üzenetére


Atlantis
veterán

Legközelebb inkább így!

Amúgy rém ronda ezekben a színekben. Meg az a márkanév... :Y

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#215) Ricardo válasza Atlantis (#214) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszi. én amikor copyztam a képet azt hittem csak egy képet tol be nem az összeset :B

A link meg a fórumra vitt volna. Ez a megoldás nem jutott eszembe.

szerk: SanyEncsoon :F Meglátod még világmárka lesz :DD

[ Szerkesztve ]

(#216) LEFTHORSE1 válasza AMD Power (#213) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Szerintem menne, csak olyan szoft kell rá amelyben nem szerepel a magyar nyelv. Ja és hihetetlen az FM transzmittere, 8 méter távolságból a 80 centis pince beton falán át is tisztán hallható az adás a K750-el, most a cégnél három rádió van ráhangolva, egy a falon túl a raktárban, egy nálam a másik meg fönt az emeleten a recepciós csajszinál, közben kivánságmüsort csinálunk és nemigen tudnak olyan zenét kivánni hogy ne legyen meg nekem, már 5 giga tele van zenével...

Cseberből vederbe

(#217) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Ismét fm transmitter tapasztalatok, az adás erőssége függ az épp beállitott hangerő szintjétől, tehát ha hallkitva használom energiát takarithatok meg, de közelebb kell elhelyezzem a rádióhoz

Cseberből vederbe

(#218) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Most volt tesztelve a Telecomban,nekik működött az FM-transzmitter.

/\/0zb3/27

(#219) tween válasza --Nozbert-- (#218) üzenetére


tween
őstag

Igen,ma olvastam én is...

(#220) LEFTHORSE1 válasza --Nozbert-- (#218) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

És a tesztelt készüléken volt magyar nyelv? Van erről infód?

Cseberből vederbe

(#221) --Nozbert-- válasza LEFTHORSE1 (#220) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Igen,volt,a kijelzőről készült tesztképeken az opciók magyarul vannak. :K

/\/0zb3/27

(#222) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Zenei hangzás tapasztalatok: vezetékes füles használatakor, max hangerőn ennél a mobilnál is hallható egy automata hangerő szabályzás, de inteligens módon csinálja és nem annyira zavaró mint az egy évvel korábban kiadott őseinél, az történik hogy megy a zene csendesebb része (Kelly Clarkson- Since u been gone) majd hirtelen rázenditnek, ekkor finoman lehalkul egy picit de nem hangosodik vissza rögtön hanem szép fokozatosan kb. 10 másodperc múlva. Egy mezei felhasználó ezt észre sem venné, csak én a PH "koronázatlan vájtfülüje"

Cseberből vederbe

(#223) Atlantis válasza LEFTHORSE1 (#222) üzenetére


Atlantis
veterán

BT-headseten jól szól? EQ, Clear Bass átmegy rendesen?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#224) LEFTHORSE1 válasza Atlantis (#223) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

A BT headset a megváltó!! Minden szépen átjön és hangosabb is, no de ma délelőtt átpárositottam a T650-hez és olyan zenei élményem volt hogy kicsit megbántam a W980-at, de aztán az fm. tr. lenyugtatott

Cseberből vederbe

(#225) Atlantis válasza LEFTHORSE1 (#224) üzenetére


Atlantis
veterán

Az jobban szól? Fene gondolná, abban nincs mélyhangkiemelés...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#226) LEFTHORSE1 válasza Atlantis (#225) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

És EZZEL a hangszinnel (K850 kijelzőfotó)

Cseberből vederbe

(#227) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Végre lejöttek a wap beållitåsok a SE oldalåròl, most mår komolyabban hasznålom. Észrevettem egy furcsasågot, ha zenehallgatås közben elinditom a kameråt, rögtön megåll a zene, ha kèsz a kèp tovåbb folytassa de ha visszatérek a kameråra ujra leåll, most erre mondjam azt hogy bug, vagy örvendjek hogy van benne egyåltalån kamera?

Cseberből vederbe

(#228) mrlujoak válasza LEFTHORSE1 (#227) üzenetére


mrlujoak
veterán

Próbáld meg néma üzemmódban a műveletet.
Ennek ellenére nem értem, miért csinálja, elvileg csak az exponálás hangja alatt nem kellene zenét játszania, meg a videofelvétel alatt...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#229) LEFTHORSE1 válasza mrlujoak (#228) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Kipròbåltam, csendes üzemmòdban is ugyazt csinålja, ellenben a K850-el fotòzås közben, kikapcsolt zårhanggal ugy lehet zenèt hallgatni hogy egyåltalån nem szakad meg a lejåtszås

Cseberből vederbe

(#230) mrlujoak válasza LEFTHORSE1 (#229) üzenetére


mrlujoak
veterán

Tudom, még mindig K850i-m van, megelégedve használom... :))
Akkor úgy néz ki ez bug lesz. Jelezd a SE felé, legalább lesz mit javítani az új szofton.
Ja, találtál már olyan mobilt(főként SE-ra gondolok), ami mp4 formátumba ment videót, és van fókuszálás, ill. makro video mód? Én sajna még nem.

Szombaton kolléganőm nagyon bezsongott a W980-tól, nagyon tetszett neki a külső zenevezérlő egység.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#231) LEFTHORSE1 válasza mrlujoak (#230) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

És a belsö billentyüzet is nagyon szép, csak a vålasztò gombokkal van bajom, nem különülnek el eléggé a többitöl ezért nem is lehet csak ugy odakapni-megnyomni, csak merölegesem tartott ujjbeggyel òvatosan nyomkodom. Az OK gomb mår hagyott nyomot a kijelzön, de még nem vészes

Cseberből vederbe

(#232) bwoay


bwoay
nagyúr

naív kérdés, de a billentyűzet alján levő Walkman logó
események jelzésekor jó öreg Ericsson módra folyamatosan villog,
vagy ezt abbahagyja egy idő után?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#233) LEFTHORSE1 válasza bwoay (#232) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Az a walkman logó nem világit, hiváskor a fedlap tetején levő plexi villog fehér fénnyel, addig mig fel nem veszem, sms-nél csak egyet villan, be lehet állitani hogy a zene ritmusára is villogjon narancs fénnyel, ja és még kijelzőébredéskor is szokott egy fehéret villanni, csak ugy vonza a tekinteteket sötétben

Cseberből vederbe

(#234) bwoay válasza LEFTHORSE1 (#233) üzenetére


bwoay
nagyúr

aha, thx, most már látom, hol értettem félre ezt a mondatot:
"Az átlátszó üvegű ív a fedlap végén nagyon frankó, lecsukva pont látni engedi a készülékházra pingált W betűt, ha pedig esemény történik, akkor piros, illetve fehér fénnyel villog."

de a lényegen nem változtat, valami van, de nem az igazi.
én annak örültem volna nagyon,
ha minden elmulaszott eseményt valamilyen villogással jelezne.
mondjuk ilyesmire évek óta várok, az utolsó ilyen telefonom a GA628 volt :K
kétségkívül látványos, ha hívás közben van valami fényhatás is,
de célszerűbb lett volna inkább azokat az eseményeket jelezni,
amikről lemaradt az ember. A rendszercsati melleti LED-nek sincs ilyen funkciója?
Nehezen értem meg, miért kellett elhagyni ezeket a rendkívül egyszerű,
és okos apróságokat, pláne most, hogy energiatakarékosság címszó alatt
a telefonok az összes jelzőfényt lekapcsolják készenlétben,
és még azt sem lehet gombnyomás nélkül megállapítani,
hogy a készülék egyáltalán be van-e kapcsolva... :U

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#235) LEFTHORSE1 válasza bwoay (#234) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

A fast port melletti led alacsony akutöltöttsègnèl kezd piros fènnyel pislogni, pontosan 30 percel az elött hogy teljesen lemerülne, még van egy måsik led is a kamera mellett az akkor piroslik mikor az FM transzmitter adåst sugåroz. Szerintem meg tudnåk oldani egy måsik szoftverben hogy legyen egy folytonos-felvillanò fènyhatås az elmulasztott esemènyek jelzésère, mèg ha azt mondanåk is hogy energiazabålò ès nem jò ötlet, håt akkor legyen kikapcsolhatò, hadd döntse el a tulaj hogy megèri-e a többlet fogyasztås, håt nem? Egyåltalån lètezik-e olyan hely a neten ahol a felhasznålòk ötleteit-kivånsågait figyelembe veszi a SE?

Cseberből vederbe

(#236) bwoay válasza LEFTHORSE1 (#235) üzenetére


bwoay
nagyúr

létezik, de nem a neten, hanem Csodaországban.
pont az a gond, hogy ezt annak idején tudták a telefonok,
aztán szépen kihalt, mert felesleges,
pedig most még talán nagyobb szükség lenne rá, mint annak idején.
Közben eszembe jutott, hogy volt egy Panasonic VS3-am is talán egy hétig,
borzasztó telefon, viszont külsö kijelző helyett
egy többszínű LED-del kommunikált, szerintem vagy 8 eltérő színt tudott,
és azt villogtatta az adott eseménynek megfelelően.
Ugyanilyen megoldásnak én személy szerint rendkívül nagy hasznát venném
olyan készülékeknél, amik színes külső kijelzővel rendelkeznek,
ami úgyis totál lekapcsol rövid időn belül, akkor meg sokra nem megyek vele,
amíg nem nyomok meg rajta egy gombot.
anno a monochrome kijelzők idejében több Ericsson is jelzett LED-del is,
pedig azoknál a kijlezőre nézve is azonnal leolvasható volt,
ha valami történt.

na mindegy, köszi a segítséget.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#237) Mixen


Mixen
csendes tag

Kedves Lefthorse1:Az hogy lehet,hogy W910I-re rakva a W980 Acustic driverét,úgy szól tőle a W910I HPM-70es fülessel,hogy 5-nél feljebb nem lehet rakni,mert megsüketülök.
Rájöttem nem szoft függő a hangzás,hanem Acustic :)

[ Szerkesztve ]

(#238) LEFTHORSE1 válasza Mixen (#237) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Szerintem acoustic csere közben felhangositottad a telòt (mert ilyet is lehet külön csinålni ha bele tudsz nyulni a szoftba) az èn W980 mobilomròl a zenét kizåròlag max hangerön hallgatom ès èpp megfelelönek tartom a hangeröt, talån mègis egy kissè lehetne hangosabb hogy èn is halkitsak vissza, ès mår hogyne lenne szoftfüggö a dolog, az acoustic is egy beålitåsokat tartalmazò szoft, ès egy ùjabb firmware-be (frissitès- ùj szoft) simån bele tudnåk tenni, de nem fogjåk mert marketing meg a gonoszsåg az elsö a SE-nèl

Cseberből vederbe

(#239) Mixen válasza LEFTHORSE1 (#238) üzenetére


Mixen
csendes tag

Nem állítottam át semmit,csak egy az egybe ráraktam a W980I acustic driverét!
W910I topicban megtalálod amit feltettem.gyári acusticcal maxon is halk volt most pedig max 5ig bírom ,mert megsüketülök(de tényleg veszélyesen hangos)

(#240) Mixen


Mixen
csendes tag

Kérem Bog-ot és a többi tesztelőt,ha ezentul SE Walkman telót tesztel,a tesztbe írja bele,hogy a lejátszó szoftveresen "lehalkítja"a zenét vagy nem!
Előre is köszönöm!
UI:Ezen sok múlik!!!

(#241) mrlujoak válasza Mixen (#240) üzenetére


mrlujoak
veterán

"most pedig max 5ig bírom ,mert megsüketülök(de tényleg veszélyesen hangos)"

Pontosan ezért vannak úgymond "korlátozások", és ez pontosan azért van, mert vannak előírások, szabványok.
A W910i-be ez a leszabályozás elég drasztikus, bár ha nem hallgatod maximum hangerőn - mint ahogy az átlag sem maxon hallgatja, pláne nem egy jó minőségű fülessel - akkor semmi különöset nem veszel észre.

Tényleg aggódom a hallásotok épségéért, célszerű lenne egy ideig nélkülözni a zenehallgatást, mert komoly halláskárosodást kaphattok!

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#242) Mixen válasza mrlujoak (#241) üzenetére


Mixen
csendes tag

Figyelj felnőtt vagyok már (25) hagy döntsem már el,hogy milyen hangerőn akarom hallgatni,ne a gyártó!
Szerintem senki nem annyira hülye,hogy annyira hangosan hallgassa,hogy halláskárosodást okozzon,mert előbb fájdúl meg a feje,illetve a dobhártyája :D
Szoval kéretik felnőttként kezelni a 18 feletti társadalmat,és nem gyerekként!
Vagy pedig rakjanak rá egy 18+ karikát :DD
Szóval egyre jobban idegesít engem,hogy egyre több technikai dologban megmondják mi jó nekem :((
Hát ba*** meg!!
Szerk: és akkor csodálkoznak,hogy sorra jelennek meg a módosítások,patchek feltörések.
Ne csodálkozzanak!!!

[ Szerkesztve ]

(#243) mrlujoak válasza Mixen (#242) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nagyon sok 18 év alatti emberke van, akik zenemobilt vesznek, és használnak.
Ha visszaolvasol bizony van pár felhasználó, akik maximum hangerőn hallgatják a Walkman mobiljukat. :K
Ez a "funkció" már a kazettás Walkmanok idejéből való, egyes digitális eszközöknél jobban észlelhető jelenség, - ilyen a W910i Walkman mobil is - másiknál nem.

Egy gyártónak számos előírást kell teljesítenie, amit szigurúan betartanak, mert nem hagyatkozhatnak arra, hogy ki hány éves, és hogy szokott-e maxon zenéthallgatni vagy sem.

Természetesen a döntés a kezedben van, vegyél más zenetelefont, próbáld ki, és ha az tetszik jobban, akkor azt használod.
Senki, még a Sony Ericsson sem kényszerít, hogy az ő termékét vedd! :U

Pont, hogy kemény, dübörgő hangzásnál kell a leg körültekintőbbnek lenni, mert a hallásodon kívül a megvásárolt - olykor százezres - hardverrel is játszol (hifik, hangrendszerek, több tízezres fülhallgatók...), amit ha tönkrevágsz, még el is várnád, hogy garanciába cserélje a gyártó...

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#244) Mixen válasza mrlujoak (#243) üzenetére


Mixen
csendes tag

Azért írtam,hogy írják rá,hogy vigyázat halláskárosodást okozhat vagy 18év alattiaknak nem ajánlott(tudom ők cserélgetik legjobbana telefonokat)
Figyelj: Azért van az SE-vel viszonylag nagy elvárásom,mert W810I-m volt előtte és nagyon bejött!Hallgattam konkurens Nokiát,Samsungot,de egyik sem közelítette eg A W810i-met.De mivel kiöregedett szegény lekelett cserélnem és nem akartam gagyi Walkman mobilt,ezért sem az alsó kategóriábol választottam!Erre mikor megvettem mély döbbenet,hogy a Walkman drasztikusan leszabájozza a hangerőt,az FM rádió alig hajlandó sztereóra állni(pedig erősebben vbeszi az adásokat,mint a W810I-vette,de csak nagyon erős jelnél hajlandó sztereóra állni :(( .
Szóval volt a K750-W800,W810I addig miért nem korlátozták a hangerőt?
Nem halottam volna róla,hogy bárki is halláskárosodást kapott volna az előbb említett telefonoktól!
Most ezért kénytelen vagyok tunningolnom a telómat,pedig nem szeretek ilyet csinálni,de zenét meg szeretek élvezettel(viszonylag hangosan) hallgatni!Én így szeretem,más hallkabban,de kérem hagy döntsön az ember ha kiad 40ezer ftot egy telefonra,hogy milyen hangosan hallgatja!

(#245) joey04 válasza Mixen (#242) üzenetére


joey04
titán

Igazad van.Én még csak SE esetében találkoztam olyannal, hogy max hangerőn is halk volt.De nem gond megoldottam.Nyilván azért halkítják egyébként le, mert maxon nem bírná a technika, egy percig sem törődnek az ember egészségével... :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#246) Mixen válasza joey04 (#245) üzenetére


Mixen
csendes tag

De hidd el bírja a technika ;]
W980 acustic packot rátettem és még max hagerőre nem bírtam tenni,pedig igazán bírom a hangerőt :D
Szóval tecknikai rész adott,csak nem kéne lebutítani,mert megmorcosodom már nagyon az SE-re. :((
Még a Rádió részét megkell tunningolnom,mert egyszerűen élvezhetetlen rajta még a helyi rádiót is hallgatni,mert folyton vált stereo-monó között :W
Amíg a 10ezer forintos legalsóbb kategóriás W200-om simán sztereo végig(ha buszozom a városba)
Tehát sajna W200I-rádiózóm,mert érzékenyebb a rádió része,mint a W910I-é ,pedig egyáltalán nem egy kategória!!

(#247) joey04 válasza Mixen (#246) üzenetére


joey04
titán

vajon bírná-e a 2 éves gari végéig is? ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#248) Mixen válasza joey04 (#247) üzenetére


Mixen
csendes tag

SE-kel jó tapasztalataim vannak.
Ha 2 hét alatt nem lesz baja(gyári hiba) akkor elég sokáig bírja!W810I-m 3 év óta megy,csak már igen csak dücögve,de még működőképes :))
Nálam már rég nincs gari a telómon,amint kitapasztalatam,hogy nem pixel stb hibás,vittem és rátetettem a gyári SE szoftvert,de unlockot nem csinálok(ezt én etikátlannak tartom),mert mindig annál a szolgáltatónál vásárlok telót akinél vagyok.Mert tudom azért kapom meg 20-30 ezerrel olcsóbban,mert a Voda "állja a különbözetet. 8éve voda :DD csak a live menüt nem bírom elviselni.Szoval azt szemétségnek tartom,hogy pl vennék egy telót a Pannon-ál és vinném unlockra.
Szóval gari már ugrott,de ez nem érdekel,lényeg ne gari mellett kelljen úgy használnom,hogy "élvezetet" nem okoz,csak idegeskedést,inkább bevállalom,hogy no gari,de akkor az úgy teljesítsen ahogy elvárható egy közép-felső kategóriás Walkman mobiltól!
esetemben W910I. :)

[ Szerkesztve ]

(#249) mrlujoak válasza joey04 (#245) üzenetére


mrlujoak
veterán

AVLS :U .

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#250) joey04 válasza mrlujoak (#249) üzenetére


joey04
titán

jah csak máshol jól működik. se ezt is elrontotta ezek szerint. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.