Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) LEFTHORSE1 válasza Źşë' (#296) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Igen, van ezen is automata hangerő szabályzás, de alig észlelhető mert inteligensen, szép lassan vesz vissza a hangerőből nem azonnal rángatja vissza a nagyobb hangcsúcsokat mint a K850, ugy hogy szerintem nem érdemes foglalkozni vele. A vele adott HPM77 füles nagyon jól gumirozott, hidegben is szép hajlékony-selymes a vezetékje, látszik rajta hogy eredeti cucc

Cseberből vederbe

(#302) Atlantis


Atlantis
veterán

Vettem egy ilyet az iPhone mellé zenélni. Mit mondjak: irtózatosan jól szól. Jobb, mint a W902 volt, ennél már-már nekem is sok a mély, pedig én szeretem, ha van. Szerencsére állítható a mennyisége. Megdöbbentett, hogy BT-on sokkal jobban átjönnek a mélyek, mint a W902-esen

Zenei képességein kívül nem lehet róla sokat mondani: teszi a dolgát, ahogy ez elvárható. Ezen a téren semmi meglepetés eddig.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#303) Atlantis


Atlantis
veterán

Lefthorse: neked milyen régiós firmware van rajta, amivel működik a transmitter?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#304) LEFTHORSE1 válasza Atlantis (#303) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Hüü, szinte egy hónap távlatából... pontosabban mit kellene kiolvassak a szervizmenüből? Rengeteg ákombákom van benne, GENERIC , content verzion vagy customization ?

Cseberből vederbe

(#305) Atlantis válasza LEFTHORSE1 (#304) üzenetére


Atlantis
veterán

Már mindegy, megoldódott. Egyébként kiírja, hogy SE-Europe, Central-Europe, Baltic, Adriatic, szóval ilyesmik. Na, az a régió. A szoftinfó vége felé írja, a Customization rész alatt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#306) LEFTHORSE1 válasza Atlantis (#305) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nekem az Adriatic régiós van

Cseberből vederbe

(#307) Atlantis válasza LEFTHORSE1 (#306) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem is. Ezzel tényleg működik transmitter.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#308) blueye


blueye
veterán

Szuper kis készülék ez, az mondhatja csak hogy csúnya, akinek még nem volt a kezében.

Viszont beszélgetés alatt van egy kis alapzúgás, olyan mint ha a tenger zúgna a háttérben, tapasztalt már vki ilyet (Atlantis nálad nem volt ilyen?)?

(#309) Atlantis válasza blueye (#308) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem vettem észre, sőt, az iPhone-énál jobbnak találtam a beszélgetési hangminőséget és a "másik oldalon" is volt, hogy megjegyezték, hogy jobban hallanak, mint korábban.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#310) blueye válasza Atlantis (#309) üzenetére


blueye
veterán

Pannon hálón tapasztaltam Bp-n, Pannon 3G-t ír ki szolgáltatónak. Én nagyszerűen hallottam a t-mobile-os készülékemen.
(jól láttam az új firmware van rajta, ugye?)

(#311) Atlantis válasza blueye (#310) üzenetére


Atlantis
veterán

Én is Pannon-nal használtam. Asszem új van rajta, igen. SEUS megmondja. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#312) LEFTHORSE1 válasza Atlantis (#311) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

A tied csinál olyat hogy BT zenehallgatás közben leállitod a füles play-pause gombjával a zenét, majd később ugyanigy inditod ujra és elfelejti az egyéni hangszínbeállitásokat ? Vezetékessel nincs ilyen gond, ha BT-n hallgatom mindig be kell lépjek a hangszinszabályzóba, innen már magától visszaáll az egyedi hangszínem. A másik dolog, ha play listet váltok olyan hangerővel kezdi a zenét hogy le a kalappal, csakhogy csúnyán berezonál a fülesbe, ha mepöccintem a hangerő gombot akkor szépen helyre jön, ja és párszor előjött az hogy bekapcsolt billentyü hang használatakor a narancs színü fényorgonája felvillanással kisérte a gomblenyomást, ugynézki hogy ez egy bug de nekem nagyon tetszik

Cseberből vederbe

(#313) blueye válasza LEFTHORSE1 (#312) üzenetére


blueye
veterán

Már nincs nála, barátnőm használja.
Neki nincs BT fülese, így nem tudom a kérdésedet megválaszolni.

De akkor én is kérdeznék: neked telefonálás közben nem hallatszik egy kis alapzaj?

(#314) Atlantis válasza LEFTHORSE1 (#312) üzenetére


Atlantis
veterán

Az egyedi hangszínes dolog nálam is előfordult, ezért a gyáriakat használtam inkább, a Unique nevű nekem bőven jó volt. A másik kettőről nem tudok nyilatkozni, mivel sem playlist-et, sem billentyűhangot nem használtam.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#315) Isti2


Isti2
aktív tag

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem, hogy a külső kijelző
még mindig csak walkman/fm kijelző?
Menübe, vagy híváslistába, üzenetekbe nem lehet belelépni,
mikor jelez vmi elmulasztott eseményt.
Most c702-m van, annál jobban és hangosabban szól?

(#316) LEFTHORSE1 válasza Isti2 (#315) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

A hangzása nagyon gyönyörü, zenehallgatásban mindennapos társam, a külső kijelző csak ennyit tud

Cseberből vederbe

(#317) Soil Creep


Soil Creep
csendes tag

Jelentem, az R3EG004-es firmware alatt működik az FM-transmitter, magyar lokalizációval! Csak a legelső firmware korlátozta a használatát, ám a frissítést követően már működik. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.