Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) James Bond™


James Bond™
tag

Jó teszt, tetszett! A gombsor tényleg lehetne más design, mondjuk ovális. A kamera már tényleg ciki. Van, aki ezért nem vesz Walkman -t, szinte mindenki a kamerát nézi a telefonban. Ha a Cyber-shot -ba beleteszik a Walkman szoftvert, kaphatnának ezek a telefonok is autófókuszt, és mindenki döntene az alapján, hogy melyik típus felé hajlik, zene vagy kamera mobile felé...

•> Figyelj, tanulj, hogy később rád figyeljenek és tőled tanuljanak!

(#2) czipaocsi


czipaocsi
aktív tag

Árról van vmi információ vagy a megjelenés dátumáról? Vagy figyelmetlenül olvastam...
Egyébként a tipikus so-so SE lett ez is. Olyan mint a zsiráf, szép, szép, de otthonra azért nem kéne. :DDD

Róma... Gondolák...

(#3) Bog válasza czipaocsi (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A legtöbb GSM boltban már kapható. Asszem 80 körül van.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) czipaocsi válasza Bog (#3) üzenetére


czipaocsi
aktív tag

:R

Róma... Gondolák...

(#5) m@xsys


m@xsys
senior tag

Erre a tesztre vártam :R Nekem bejön még a hiányosságaival is.
Ha valakinek van infoja, h a Voda felveszi a szortiba, akkor írjon. Kösz

(#6) IIIstIII válasza czipaocsi (#4) üzenetére


IIIstIII
senior tag

Ez a dupla csatlakozós töltő nem új keletű dolog, a W910-hez is olyat adnak, abban a tesztben viszont nem említettétek meg.

Remélem a későbbi W902 olcsóbb lesz ennél.

(#7) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Szerintem nagyon csúf. :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#8) RandomGosu válasza Bocha (#7) üzenetére


RandomGosu
senior tag

egyet értek...

(#9) joey04 válasza IIIstIII (#6) üzenetére


joey04
titán

Én már a K800hoz is ilyet kaptam, nem tudom miért nem ilyen töltőt ad a SE minden telefonhoz.

Szerintem gyönyörű egy telefon nekem nagyon tetszik, de tényleg sok a kihagyott ziccer.Ha már van benne mozgásérzékelő akkor a galériában igazán működhetne, ha már van benne 3mp kamera kaphatna AF-t igazán.A kijelző ha jól tudom csak 2.2 a végén is ez van a specifikációknál, pedig az elején örültem mert ez olvasható a tesztben: A 2,4 inches QVGA kijelző viszonylag jól kitölti a teret
És sajnos szerintem itt lett elírva nem a végén...

Ha ezek nem lennének már venném is

szerk: viszont azt hozzáteszem hogy a kamera a vártnál jobb képeket készít szerintem

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) Racecam válasza Bocha (#7) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem is csúf!! :(((
Csak azért nem ilyet vettem, mert nekem nem jön be a kagylótelefon. :U
(Meg most már az előlapi "sérülések" is vissszatartanak. :( )

RandomGosu: Melyik az az egy? :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11) Skizz


Skizz
addikt

A kamera továbbra is botrányosra sikeredett és szerintem csúnya is. A zenélésben még mindig jók. Hányadik bőre ez már a rókának?

(#12) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Megtettem a szükséges javításokat. :R

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) psn válasza RandomGosu (#8) üzenetére


psn
tag

És mi az az egy? :))

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#14) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Anno a k800-hoz is ilyen töltőt kaptam. ;)
Amúgy nekem 'kéne' a teló ,ha a mostani telóm (n95 8gb) szintű kamera, stereo hangszóró és wifi lenne benne.

off: Hol tudok jelszót módosítani? (mármint itt a fórumba) :B

(#15) Racecam válasza bigmasterg (#14) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jobb fent "adataim".

u.i.: Bog: Azért szeretnék egy ilyet tesztelni, vagy 1 évig. :K :D

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#16) Bibby


Bibby
addikt

"A becsukást követően mindig a Walkman menübe kerülünk..."

Ez komoly? Nincs olyan hogy becsukom, és a kezdőképernyőt mutatja?

Ελευθερια η θανατος

(#17) bigmasterg válasza Racecam (#15) üzenetére


bigmasterg
addikt

:R

(#18) Bog válasza Bibby (#16) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nincs. Én is próbálkoztam vele. Ha esemény van, akkor persze átvált a standard képernyőre.

Racecam: nem ezeket jó sokáig tesztelgetni, hanem mondjuk az i900-at. Az tényleg tud minden nap meglepetést okozni, ez csak pár napig fless.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) Racecam válasza Bog (#18) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nekem nem kell a mindennapi meglepetés. A Walkman kell, a vezeték nélküli rádió kell, szépség kell (ugye ez itt vitatott) és a megszokott SonyEricsson menü kell. A kamerát nem használom, akkora kijelző, akkora betűkkel meg már nem létezik, amit szemüveg nélkül el tudok olvasni, sajnos... :O

A mostani W910-el is jól megvagyonk és nemsokára érkezik hozzá egy új füles is. (Annak sem elég nagy a kijelzője. :DDD ) ;)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#20) Bibby válasza Bog (#18) üzenetére


Bibby
addikt

Egy sima ÓRÁT nem láthatok rajta, csak ha gombokat nyomkorászok? :F
Hihetetlen hogy ilyet megcsinálnak, gratulálni tudok csak. Ezenkívül igazából tetszik a telefon, egy 3,5-ös fülesdugóval különösen jó lehetne.

Racecam: vezeték nélküli rádió? :F

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#21) RandomGosu válasza Racecam (#10) üzenetére


RandomGosu
senior tag

hogy csúfff ;)

(#22) Racecam válasza Bibby (#20) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az.

Na jó, megmagyarázom. :) Szóval nem a füles zsínórja a rádió antennája, így mivel beépített antennával rendelkezik, sztereó kékfogassal is megy a hallgatás. :)

u.i.: Ja és nekem ez elég fontos, sokat hallgatok rádiót.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#23) Bibby válasza Racecam (#22) üzenetére


Bibby
addikt

Kösz hogy ezt ilyen bő lére eresztetted. :P
Az érdekelne, hogy érted konkrétan ezt a dolgot? (antenna nélkül) És van egyáltalán olyan készülék ami tudja ezt? :U

Ελευθερια η θανατος

(#24) PowerBuldog válasza Racecam (#19) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Vegyél W960-at. Abban aztán 2.6"-os kijelző van, minden szépen olvasható. (Rejtett reklám. :DDD )
Komolyra fordítva a szót: szerintem randa, de nagyon. A külseje még csak-csak elmegy, de ez a belső... SE-nél mindegyik kagylónak ilyen a belseje (kör alakú minden). Ezért nem is gondolkodtam soha abban, hogy kagyló SE-t vegyek.
Tényleg sok kihagyott ziccer, W960-hoz képest sok helyen még visszalépés is van (szerintem).

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#25) Racecam válasza Bibby (#23) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ööö...., mit magyarázzak meg? :F
A telefonban beépített FM antenna van, ezért a headset csatalkoztatása nélkül is szól a rádió. Ha egy bluetooth fülessel összepárosítod, akkor abban is. Eddig ugye ez nem volt lehetséges, ezért esett ki nálam a sztereó bluetooth füles beszerzése. (Mert azzal eddig nem tudtam hallgatni a rádiót, hogy még érthetőbb legyek. :) )

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#26) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

erre a tesztre vártam :D (meg majd az X1-re és a C905-re de azok még odébb vannak :) )

külső most nem lett a legjobb, csak becsukva szép, bár ott is lehetett volna mit szépíteni, lekerekíthették volna kicsit a sarkokat.

szerintem már minden SE-hez ez a fajta töltő jár K800i óta

a tudás egész korrekt, az sztem mindenképp nagy dobás hogy a MegaBass állítható, mostani telefonomban elég gyenge a MB előzőben pedig talán túlságosan is erős volt :(
a kamera elég szép képeket készít ahoz képest hogy FF, szerintem én telómat is veri (minőségben) a kamerája, pedig az enyém AF-es :W

lenne 2 kérdésem a telóval kapcsolatban:
1. mennyivel szól jobban a HPM-77 -es füles mint a jó öreg HPM-70 -es?
2. mennyi a teló másolási sebessége USB-n? eléri azt a szintet/sebességet mint a W960i?

(#27) bolondember válasza Racecam (#19) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

fülesnek kijelző?! :Y :DDD

Amúgy nekem tetszik a készülék... Kövezzetek meg nyugodtan.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28) Racecam válasza PowerBuldog (#24) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem kell Symbianos telefon, lassú és úgysem használnám ki.
Nekem a telefon alapfunkciói kellenek, plusz rádió, walkman.
A többire van célhardverem. :)

Bolond: Nekem is tetszik. Nem a fülesnek a kijelzőjére gondoltam, hanem a telefonéra, de ha már szóbahoztad, a fülesemnek is kicsi a kijelzője. ;] :D

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29) Kevin---)


Kevin---)
csendes tag

jaj jaj jaj! már megint az LG két évvel ezelőtti érintőgombos dizájnját majmolja! :O jaj

... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

(#30) Mantin


Mantin
aktív tag

nekem a külső tetszik :K
csak az érdekes nyitás :( nem kéne bele
meg mintha kicsit dagi lenne :F
a 3.2 FF kamera szerintem az egyik legjobb ezek közt :K de nem vitás hogy rosszul van elhelyezve :O

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#31) Bog válasza HardSanyeee (#26) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

1. Nekem szerintem nincs ehhez eléggé spéci fülem, jól szól mindkettő, oszt cső :D
2. Ha mass storage módban van, akkor rendben van a másolási sebesség.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#32) Bibby válasza Bog (#31) üzenetére


Bibby
addikt

Pedig tényleg ez egy érdekes változás lehet, végre a basszus nem fogja agyonnyomni a magas-középtartományt. Szívesen meghallgatnám mit tud egy w800-hoz képest, hova fejlődtek.

Racecam: ilyen rádió szerintem nem lesz, egyszerűen nem lehet megfelelően kivitelezni analóg adókkal. Meg már próbálkozás sem lesz rá, belátható időn belül csak eljutunk a digitális rádiókig, az majd megoldja a zsinórproblémát.

Ελευθερια η θανατος

(#33) Racecam válasza Bibby (#32) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Most szórakozol velem? :F
Ebben a telefonban ilyen van!! :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34) Bog válasza Racecam (#33) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ööö... ebben a telefonban is füles kell a rádióhoz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#35) Racecam válasza Bog (#34) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ne már!! :Y
Mindenhol azt olvastam, hogy nem kell. :U
Ez volt az ütőkártyája a szememben, azon kívül, hogy nekem tetszett is.

mod: Mondjuk, például Tőletek: "Érdekes újdonság, hogy az alapcsomagban található sztereó fülhallgató csatlakoztatása nélkül is képes az FM rádió vételére." :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#36) Bog válasza Racecam (#35) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A sajtóanyag még talán ezt állította. De ha nincs bent a füles, akkor el sem indul a rádió.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) Bibby válasza Racecam (#35) üzenetére


Bibby
addikt

Nézd, ha el is indulna (mert például az én telefonomban megcsináltam ezt vkp-val), akkor is használhatatlanul gyenge lenne a vétel a legtöbb helyen, főleg mozgás közben. Az fm hullámsávhoz szép hosszú antenna kell.

Ελευθερια η θανατος

(#38) Racecam válasza Bog (#36) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akkor talán utólag is ki kellene szedni, vagy beleírni a mostani tesztbe, vagy valami, mert így megtévesztő lehet. :U

Bibby: Ezen én is csodálkoztam az elején, mert tisztában vagyok vele, de azt hittem, hogy megoldották valahogy. Ha bele merték tenni annak idején a sajtóanyagba, akkor érzésem szerint nem véletlenül került oda.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#39) amanoba


amanoba
őstag

sőt még w950-hez is ilyen töltöt adtak..

-kamera elhelyezése pocsék, a képminőséget nem jellemezném (csak átfutottam rajta, vagy tényleg nincs szo a videofelvételről? :F )
-az, hogy az FM transmittert lekorlátozták :U ..hát vmi szánalmas, mert kb ennyi értelmes újítás lett vna ebben a telefonban :W

mélyrepül az SE, ha nem is látványosan de csusznak le..(az én szememben kegalábbis)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#40) Bog válasza Racecam (#38) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Beleírtam, jogos.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#41) #06658560


#06658560
törölt tag

Kinezete szerintem buntetoen ronda. A kijelzo igy kepek alapjan szinten nem tetszik a K750i utan. Es mar ahhoz is ilyen toltot vettem kiegeszitot, mert kellett masodik is. Nem ujdonsag ez.

(#42) mark75


mark75
senior tag

Összecsukva még elmegy,de kinyitva gáz.Gombok rondák,a kijelző a felső részhez képest kicsi.A többi meg már nagyon unalmas :K nekem.

(#43) Bibby válasza #06658560 (#41) üzenetére


Bibby
addikt

K750 után? :Y Körülbelül a béka alfele alatt van a k750 kijelzője ehhez képest mindenben.

Ελευθερια η θανατος

(#44) Mamuska


Mamuska
őstag

Az egyetlen újitás az fm transmitter és az sem működik benne rendesen, ami azért már ciki. A telefon szerintem ronda. A kijelző lehetett volna nagyobb is ha már ilyen csúcs walkman. Ideje lenne valamit alkotni a SE-nak mert az n78 sokkal jobb telefon.

(#45) bolondember válasza Racecam (#28) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tudtam, h ezzel jössz... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Azért az egyik képnél sikerült elcsípni egy Suprát! :D

Hááát, nekem nem nagyon tettszik a teló! De a teszt jó lett! Nekem most egy C702-re fáj a fogam! :DDD

Sic Parvis Magna

(#47) Enjoy


Enjoy
addikt

Nem is gondoltam volna a PS képek után, hogy ennyire tetszeni fog a teló! (mármint külsőleg)
Grat, jó teszt lett :R

► més que un club ◄

(#48) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

"A Music Mate mindenféle hangszereket szólaltat meg, illetve van benne egy dobos rész, amely úgy működik, hogy négyféle ütőshangszer hangja hallatszik attól függően, hogy merre rázzuk a telefont. Arra jó, hogy a környezetünket felbőszítsük, s akkor lehet futni, hogy meglegyen az 1000 lépésünk az adott napra." - Ezen jót röhögtem. :D

Azt tényleg nem értem, miért lövi le magát a telefon, ha mass storage üzemmódban van a gépre kapcsolva... Az N91 is ezt csinálja, elég zavaró tud lenni.

Jó lenne ez, 3.5-ös jack-kel.
Meg valami strapabíróbb borítással...
Ne adj' isten fémmel.

(#49) Mantin válasza FoxiestFox (#48) üzenetére


Mantin
aktív tag

ugyan már nem is tudom mikor láttam utoljára fém SE-t :DDD :(
a 3.5-es jack meg csak álom pedig egy zenei mobilból nem maradhat ki!!! :(((

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#50) gerii válasza James Bond™ (#1) üzenetére


gerii
addikt

szerintem pont hogy ennek a telónak van más design-ja, mert a többi SE telónak ovális a gombsora. :D
annyira nem néz ki rosszul, a kamera a már megszokott, igazából minden a megszokott, csak a burkolat nem.
az a töltőbe headsetet dolog meg a jó öreg motos időket hozza vissza nálam.
ha nem alkotnak valami újat minden téren akkor csúnya végük lesz, ala Motorola.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.