Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) mrlujoak válasza joey04 (#250) üzenetére


mrlujoak
veterán

Mivaan?
SE modellben nincs külön AVLS funkció, ezt arra írtam, hogy nem törődnek az emberrel...(szerinted)

Amugy azt észrevettétek, hogy olyan dolgon akadtatok ki, ami már a kazettás Walkman-ok óta létezik...
A W810i-n is észrevehető ez a jelenség (nekem is volt).
Mellesleg nem halk a zenelejátszás, hanem a maximális hangerőhöz közelítve, a fülre és a fülesre károsan ható kemény mélyeket csillapítja a rendszer.

Ez a Sony Walkman-ek és a Sony Ericsson modellek esetében is így van.
Ez tény.

Azok, akik maximum hangerőn tolják, a minőségi zenehallgatástól fosztják meg saját magukat.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#252) joey04 válasza mrlujoak (#251) üzenetére


joey04
titán

Ez a Sony Walkman-ek és a Sony Ericsson modellek esetében is így van.
Ez tény.

épp ez a baj. :U

arra írtam, hogy nem törődnek az emberrel...(szerinted)
nem is

Amugy azt észrevettétek, hogy olyan dolgon akadtatok ki, ami már a kazettás Walkman-ok óta létezik...
és?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#253) Mixen válasza mrlujoak (#251) üzenetére


Mixen
csendes tag

Te aztán megtudod magyarázni ha szarul csinál valamit az SE.
Lényeg nekem jó,hogy lekorlátozzák a hangerőt,nehogy teljes terjedelmében minden hangszín hallható legyen :F
Látom zeneértő ember vagy :C
Csak megsúgom most,hogy nincs hangerőkorlát,hallkabban is sokkal részletgazdagabbúl szol,mint előtte!!!
W810I-n csak a legutolsó szoftverével kezdték ezt a lehalkítósdit!
Előző szoftverek Pl: R4EA012(ezt használom mai napig is rajta) azon még nem volt úgynevezett hangerő optimalizálás(és addig volt jó)
W800,K750en pedig abszolút nem volt!!
Én is szeretem az SE-t de ennyi baromságot nem kéne összehordani,csakhogy védd :(((

[ Szerkesztve ]

(#254) mrlujoak válasza Mixen (#253) üzenetére


mrlujoak
veterán

Tudod mit? Tartsunk egy "nézzük meg hogyan is működnek a Sony/SE cuccok" napot.

Már bocs, de semmi pénzt nem kapok a Sony-tól hogy "védjem" csupán a tényeket próbálom - ezekszerint egyeseknek nem sok sikerrel - ismertetni.
Mivel Sony és Sony Ericsson modelleket használok évek óta, nyomon követem a technológiájukat, és biza van egy icipici ismeretem a témát illetően. ;]
Pont ezért "okoskodok" ennyit a Sony, Sony Ericsson oldalakon. Ellenben nem megyek át szemetelni máshova, mert nem szeretem olyanba ütni az orrom, amiben kevésbé vagyok jártas. :U
Ez neketek úgy jön le, hogy agyba főbe védek egy gyártót. Ez van, ez a Ti álláspontotok, sajna ezzel nem tudok - és nem is akarok mit kezdeni.

Végszónak - és tényleg annak - idézek egy évekkel ezelőtti Sony kiadást( ekkor még Sony Ericsson sem létezett), amiben ez áll a minőségi mélyhangokat illetően:

Fogalommagyarázat

"MegaBass/ Bass Boost mélyhang fokozás:
A mélyhangok kiemelése alacsony hangerőnél, melynek köszönhetően javul a hangminőség és csökken a fejhallgatón megjelenő zaj."

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#255) joey04 válasza Mixen (#253) üzenetére


joey04
titán

Te aztán megtudod magyarázni ha szarul csinál valamit az SE.
hohó ez a specialitása! :R
Ez egy nagyon rossz megoldás, hiába védi bárki bárhogy, de szerencsére ki lehet védeni ez a lényeg!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#256) mrlujoak válasza joey04 (#255) üzenetére


mrlujoak
veterán

:DD

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#257) Mixen válasza mrlujoak (#254) üzenetére


Mixen
csendes tag

Figyelj én meg erre azt mondom,ha tovább korlátoz engem az SE a zenehallgatásban,többet nem veszek SE-t ennyi!
Azt pedig neked(ha tényleg jártas vagy a zenei tecknikában)tudnod kell,hogy bármilyen hangteljesítménybeli lekorlátozással csökken a megszólaló különböző frekvenciák (erőssége) száma és ez bizony sokat elvesz a zenei élvezetből!(saját tapasztalat)!
PL:Amég jó kis lekorlátozós gyári W910I acustic volt rajta "imádtam"Mikor volt egy jó kis rock számban gitárszoló,majd jött a dob és minden dob leütéssel lehalkult a gitár és a dob is!
Valami isteni volt fél percenként halkítani-hangosítani!
Amúgy meg nem szemetelek,mert

1: Off topic módban írom
2: W980-hoz kapcsolódva írtam ide előszőr!(mivel annak az acustic driverét használom a W910I--en!)
De részemről is lezárva!
Ha a lelkednek jobb hogy elhiszed,hogy ha mesterségesen belepiszkálnak a zenehallgatásba az jó és érted van egészségedre.
Na zártam a témát!
Hja és ki beszélt a Megabass-ról :Y
sose használom azt a funkcióját a telónak!
Rohadtul nem érdekelt mi a sony szerint a megabass,mert ha csak abban a módban halkítana a szoftver megértem,de nem így van!

[ Szerkesztve ]

(#258) bwoay válasza Mixen (#257) üzenetére


bwoay
nagyúr

mindkét oldalon van igazság.
meg kell érteni, hogy ezeket a korlátozásokat valszeg nem jókedvükből hozzák,
egyrészt vannak EU-s előírások (több mp3 lejátszónál halkabb az EU firmware,
mint a US), illetve van egy tök ésszerű törekvés arra, hogy a hülyegyerekek
ne süketítsék meg magukat idő előtt. És bizony nap mint nap látni olyan ökröket,
akik nem tudják felmérni, mi az egészséges hangerő,
ez utólag akár a gyártón is csattanhat.

viszont az AVLS, meg ennek bármilyen változata hüjeség.
régen sem értettem, ki az, aki a walkmanen bekapcsolja,
mert saját magukat valszeg kevesen fogják lekorlátozni,
az meg, hogy a zenei csúcsokat levágja, gyakorlatilag megöli a zenét.

azt nem tudom, hogy miért ilyen drasztikus a dolog a w910i-nél,
de ha már a 810 utóbbi fw-einél elkezdődött valami,
akkor annyira nem meglepő a dolog.
én odáig sem jutottam, hogy kipróbáljam a w910i zenei részét,
mert már a Sony walkmanek sem felelnek meg az elvárásaimnak,
nemhogy a telefonba épített változataik.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#259) Mixen válasza bwoay (#258) üzenetére


Mixen
csendes tag

Csak egy kérdés....
Felnöttekkel mi van?
Már a fa*om kivan,hogy a TV-adásoknál is a gyermekek védelmében karikázás,
SE telefonokba hangerő lefokozás.Ok kell,de van ám egy "kicsi"felnőtt társadalom is :F :((

(#260) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem tudja valaki, hol lehet esetleg itthon Violin Red színben megvenni?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#261) bwoay válasza Mixen (#259) üzenetére


bwoay
nagyúr

hallanom kellene, hogy mégis milyen teljesítményről beszélünk,
mert a füles ugye IEM hozzá, kizárja a zajt,
és eleve kisebb teljesítmény mellett nyújt ugyanolyan hangerő-érzetet,
mint a sima dugó, tehát nagyon érdekelne,
mennyire lehet ez halk, ha még ilyen feltételek mellett sem szól kielégítően.

ami a felnőtteket illeti:
valszeg van egy meghatározott hangerő, illetve teljesítmény,
ami káros a hallásra. bár ezt mondjuk nem tudom, hogyan kell elképzelni,
mert ez időtartam függvénye is.
gyerek vagy felnőtt ilyen szempontból tök mindegy,
mindkettőnek káros. most mondhatod, hogy inkább te magad döntenéd el,
de ez kb olyan, mintha lenne erősen sugárzó monitor,
aminek viszont szebbek a színei, de mindenki csak saját felelősségre használja :D
igazából csak elméleteket gyártok, nekem sosem volt ilyen problémám.
PSP-nél tapasztaltam mondjuk a Sony által ear-friendlynek titulált füldugó
használhatatlanságát, de az amúgy is "rögtön kukába" kategória

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#262) Mixen válasza bwoay (#261) üzenetére


Mixen
csendes tag

Csak tudod az az érdekes,hogy megjelenik egy új SE teló első szoftokra még nem teszik ezt a védelmet W910I esetében: R1FA030-on még nem volt hangerőleszabályozás(több fórumozó valószínű ezért nem érti mi többünknek a baja :)
De a mostani R1FA035-ön már keményen leszabályozzák :(((
Mint írtam én megoldottam a problémát.W980I acoustic driver fel,azóta tényleg vigyáznom kell nehogy nagyon felvigyem,mert 5ös szintnél feljebb már tuti halláskárosodást okoz :DD
Megjegyzem gyári acoustic driver ha Maxra tettem kb olyan hangosan szólt,mint most 2!!!es szinten a W980drivere!!!

[ Szerkesztve ]

(#263) Atlantis


Atlantis
veterán

Lenne még egy kérdés: semmilyen módon nem jelzi összecsukott állapotban az elmulasztott hívásokat és SMS-eket?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#264) LEFTHORSE1 válasza Atlantis (#263) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Csak pår måsodpercig vilågit a fènyorgonåja majd teljes sötètsègbe burkolòzik

Cseberből vederbe

(#265) Atlantis válasza LEFTHORSE1 (#264) üzenetére


Atlantis
veterán

Helytelen...Kösz a választ.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#266) bwoay válasza Atlantis (#265) üzenetére


bwoay
nagyúr

ez olyan hiányossága a jelenlegi SE-knek (meg a legtöbb gyártónak),
ami úgy tűnik, hogy engem továbbra is a Motorolához köt,
mert azok ismétlődően rezegnek és/vagy pittyegnek minden elmulasztott eseménykor.
a legtöbben átkozzák ezt a feature-t, pedig korábban részben kikapcsolható volt,
most már (az új platformban) tudtommal nem :D

az emberek többsége szereti babusgatni a telefonját,
nekik nem probléma, ha időnként rá kell nézni,
feléleszteni a kijelzőt, hátha történt valamilyen esemény,
amit elmulasztottak. Nekem ez egy kicsit már olyan,
mintha én lennék a készülékért, és nem fordítva.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#267) Atlantis válasza bwoay (#266) üzenetére


Atlantis
veterán

Igazad van, ez súlyos hiány. Mondjuk a Diamond is villogott és a 6131-esem is villogtatja a kijelzőt, ahogy illik. Azóta mondjuk lehet, hogy a Nokiákból is kiveszett ez a szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#268) bwoay válasza Atlantis (#267) üzenetére


bwoay
nagyúr

engem a SamKung nyűgöz le,
fossák magukból az olcsó, alsókategóriás,
de minőségi kagyló telefonokat,
külső kijelző helyett egy LED állapotjelző kerül mindre,
de olyannal még nem találkoztam, aminél ki is használnák
az események jelzésére, mármint utólag.
évek óta várok, hogy végre meglépik, de semmi.
Eközben a Panasonic VS3-am (ami különben egy roppant szar telefon)
a telefonkönyvben szereplőkhöz rendelhető eltérő színekkel jelezte még azt is,
ha az adott illetőtől üzenetem jött.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#269) Atlantis válasza bwoay (#268) üzenetére


Atlantis
veterán

Én már lemondtam róla, hogy normális kagylótelefonok egyáltalán meg fognak még jelenni. Idén se jött egy se. :((( Kénytelen leszek más "kiszerelést" választani.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#270) bwoay válasza Atlantis (#269) üzenetére


bwoay
nagyúr

Vettem egy V8-at. Csak telefonálni kell.
Mondjuk nem tudom megmagyarázni, miért vettem,
mert a kb 3 éves U6-om mind a mai napig egyben van és működik.
Több mint 500 órát telefonáltam bele :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#271) Atlantis válasza LEFTHORSE1 (#224) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez is belassul, mint a k850, ha BT-on hallgatsz zenét?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#272) Atlantis


Atlantis
veterán

:U

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#273) Ricardo válasza Atlantis (#267) üzenetére


Ricardo
félisten

Az E50 ben a joy körül villogott egy zöld fény.

Szóvala akad ilyen telefon csak keresni kell. Ha a hangjelzés is fontos, akkor már valóban problémásabb a helyzet.

Szerk:
Atlantis: Jelenleg a csúszkás telefonok élik a fénykorukat. A következő meg a csupa kijelzős kütyüké :U

[ Szerkesztve ]

(#274) LEFTHORSE1 válasza Atlantis (#271) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Bocs hogy ilyen kèsön vålaszolok, azòta nem néztem be ide. Nem lassul be egyåltalån BT-s zenehallgatås közben, viszont ha ilyenkor bekapcsolom a BT tåvirånyitåst akkor katasztròfålisan szaggatja a zenèt, ugy mint a K850 is, viszont a T650 problèma nèlkül tudja a BT zenehallgatås közbeni BT tåvirånyitåst, pedig règi platformos!

Cseberből vederbe

(#275) Atlantis válasza LEFTHORSE1 (#274) üzenetére


Atlantis
veterán

Mi az hogy BT távirányítás? Mit távirányítasz vele?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#276) LEFTHORSE1 válasza Atlantis (#275) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

A PC-met irånyitom vele, a zenét lèptetem-hangeröt szabålyozom, a kèpnézegetöt meg a TV tuneren az adåsokat, söt még nèha netezek is 200-asra kinagyitva, az ågybòl. A szoråkozås menüpontban talålhatò a tåvvezérlès azon belül van 3 programocska, a Desktop az amelyik jò mindere

Cseberből vederbe

(#277) Atlantis válasza LEFTHORSE1 (#276) üzenetére


Atlantis
veterán

Ja, értem. Én azt nem használom szinte soha. Viszont eszerint egyszerre több eszközzel BT-kapcsolatban lenni nem szeret a w980. Kár..

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#278) LEFTHORSE1 válasza Atlantis (#277) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

De azért milyen helyzetet tudnál elképzelni amikor szükség lenne egyszerre kettő vagy több eszközel való kapcsolatra? A BT multiplayer játékoknál már simán elbir 3 kapcsolatot, pl a Burning Tires-nél 4 játékos kapcsolódhat össze egy jó kis 3D-s terepverseny erejéig (kipróbáltam)

Cseberből vederbe

(#279) Atlantis válasza LEFTHORSE1 (#278) üzenetére


Atlantis
veterán

Esetemben max a leendő MBW-150-es órámmal és a BT headsettel kéne egyidejűleg röccenésmentesen kapcsolatban lennie.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#280) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Egy óriási bugot fedeztem fel a mostani szoftverben, korábban is feltünt hogy indokolatlanul és hamar lemerül, az este éjfélkor még 30 %-on volt a töltöttség, ma reggel 9 órakor jelzett hogy 4% , látszólag semmi alkalmazás nem futott, de én biztos vagyok benne hogy valami fut és fogyaszt, valamelyik olyan funkciója amit használat után hiába zárok le és kijelzőről nem észlelhetetően tovább fut, ezzel töblet fogyasztást idézve elő. A hard reset segit (aku ki, 5sec, aku be). Szerintem ez a bug a W902 jelenlegi szoftjában is benne van és frisités is csak a WMC után várható

Cseberből vederbe

(#281) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Azòta sem jelenkezett az a hiba hogy indokolatlanul merül az akuja, hosszas hasznålat utån elöjött egy pår idegesitö dolog, a hangerö gombok nem emelkednek ki eleget ezèrt zsebben alig-alig èrezhetöek és ezåltal nagyon kènyelmetlen a kezelèsük, föleg szåmvåltåsnål, az èrintögombok csuszkås zårja nagyon rossz helyen van, roppant kènyelmetlen kezelni, ha nincsenek lezårva a zenevezèrlö èrintö gombok, zsebben a ruhåhoz èrve is aktivålòdnak. A legrosszabb a BT gyengesège, mikor BT-n hallgatok zenèt ès a zsebemben rendesebben megmarkolom megszakad az adås, a többi SE mobiljaimban sokkal erösebb a BT jel kivève a K810-et ami ugyanigy viselkedik, gondolom rossz helyen van a Bt antena vagy nagyon rövid.. A belsö szåmbillentyük fenomenålisan kènyelmesek, a navi gyürü körüliek csak ujjbegyel nyomhatòak tehàt kènyelmetlenek mert nem különülnek el egymåstòl eleget. A kedvenc funkciòja az hogy vonza a csajok tekintetèt, amit ki is hasznålok nem kis sikerrel

Cseberből vederbe

(#282) papi77 válasza LEFTHORSE1 (#281) üzenetére


papi77
addikt

:DD

Az első: NOKIA 1611

(#283) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Most már hosszu használat után bátran kijelenthetem hogy a W980 a walkmanok királya, és még a láthatáron sincs olyan modell ami ledönthetné trónjáról (az fm transzmitter miatt) ennél a mély basszusoknál elképzelni sem tudok szebbet, olyan élményeket éltem át használata közben hogy azt nem lehet szavakba önteni,(micsoda házibulik...) habár ott van az az enyhe automata hangerő szabályzás, nem mindig hallható, mostanára abszolut tolerálom, ellenbem a K850-nék ez már kiállhatatlan

Cseberből vederbe

(#284) Mamuska válasza LEFTHORSE1 (#283) üzenetére


Mamuska
őstag

Neked nem karcolódik nagyon, mert erre sokan panaszkodnak?

(#285) LEFTHORSE1 válasza Mamuska (#284) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Az biztos hogy könnyen karcolodó anyagból van, de nálam még szép állapotban van, tiszták a zsebeim és nem tapizom piszkos kézzel

Cseberből vederbe

(#286) Źşë'


Źşë'
addikt

jó ez a W980 csak egy bajom van vele, h szétnyitható, nagyon könnyen sérülnek ezek a telok, azaz kvázi nagyon kell rajuk vigyázni, amúgy ez az accoustic bigyó müxik w810esen is? gondolom lehet beállítani rajta újabb felső limitet

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#287) LEFTHORSE1 válasza Źşë' (#286) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ha jól értem van egy W980 telód? Van rajta magyar nyelv és müködik az Fm transzmittere is ? Mire gondolsz "accoustic bigyó"?

Cseberből vederbe

(#288) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Na ismét panasz, újra előjőtt az hogy gyorsan merül az aku töltöttsége, most már tudom-megfigyeltem hogy a walkman fut a háttérben annélkül hogy látszódna belőle valami a kijelzőn. Hol lehet megnézni hogy eddig hány szoftot adtak ki rá?

Cseberből vederbe

(#289) Louro


Louro
őstag

Sony-knál mennyire gyakori hiba, hogy a hozzáadott füles csatlakozója, zsebben folyton kimozdul és lassan ott tartok, hogy valami övre csatolható tartót veszek, csak az meg zavar, mert régebben próbáltam. De ez jobban zavar, hogy nem tudok zenét hallgatni, mert minden lépésnél kimozdul a csatlakozója.

Konkrétan csak azon az oldalon mozdul ki, amelyik oldalán van a vezeték. Néztem, de nem találtam törést, vágást, repedést a csatlakozón, hogy az lenne, az oka :(

Mess with the best / Die like the rest

(#290) Shim válasza Louro (#289) üzenetére


Shim
őstag

Gyakori. Az én W710i-m 3-4-szer volt ezzel a hibával szervizben. Javítás után 2-4 hét múlva újra kilazul.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#291) Louro válasza Shim (#290) üzenetére


Louro
őstag

Hát most abba reménykedem, hogy ha övemen hordom, akkor séta közben nem fogom akaratlanul kipöckölni :S Csak hátha lesz itt valakinek valamilyen homemade trükkje erre.

Mess with the best / Die like the rest

(#292) Shim válasza Louro (#291) üzenetére


Shim
őstag

Homemade trükk? Én ragasztószalagot használtam. Ótvar, gány megoldás, de használt :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#293) Atlantis válasza LEFTHORSE1 (#288) üzenetére


Atlantis
veterán

Én itt szoktam.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#294) LEFTHORSE1 válasza Louro (#291) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nekem van egy homemade trükköm erre a csatlakozó mizériára, tulajdonképpen átalakitottam a csatlakozót, nagyon komoly lett, ha meglátod besz@rsz, már kb. egy hónapja használom és nagyon bevált, majd este belinkelem és bemutatom a hangerőgomb tuningot is amit még elkövettem rajta. Azt még hozzáfűzném hogy a leg frenetikusabb zenehallgatási élményt a HBH DS220 bluetooth sztereó fülessel értem el, viszont a rádió nem hallgatható vele, még csatlakoztatott vezetékes füles mellett sem, ja és 4-5 óra a zene lejátszási üzemideje, én mindenképp ajánlom

Cseberből vederbe

(#295) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Nos itt a csati [link] [link] [link] és a hangerő gombok eredeti megmunkálás előtt végleges állapot

Cseberből vederbe

(#296) Źşë' válasza LEFTHORSE1 (#287) üzenetére


Źşë'
addikt

irtak par hszel elottem h valami accoustic szoftverrel :F feloldottak a hangero korlatozast 980ason, nekem 810esem van, es arra lennek kivancsi h ez mukodne ezen is? nem vmi hangos a dolog es ezert jolene :)

amúgy kb egy éve vettem hozza 2db hpm70est, es egy db hpm82est, most mar ott tartok h mind1iknek csak az 1ik fele szol :s a 82es 7200huf volt azt mégis hamisítvány :S annyira silány minőség h meg bucsuban is jobbat lövök (basszus a béka segge alatt, akk a bogyók hangnyílására freccsentett hártyát kézzel 1vegighuzasra lekapartam ::D lol) meg mindegyiknek megmerevedett a zsinórja, és gondolom ezert is törtek meg (vki nemtud olyan helyet ahonnét normális gyárit kapok?)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#297) Atlantis válasza Źşë' (#296) üzenetére


Atlantis
veterán

Acoustic driver van valószínűleg W810-hez is, bár használatuk nem biztos, hogy csak előnyökkel jár, mivel tartalmazhatnak bugokat is és a garancia is elvész.

Hagyd a fenébe a gyárit és vegyél egy rövidebb madzaggal szerelt márkás fülhallgatót. Azzal ugyanúgy megmarad a headset funkció is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#298) Źşë' válasza Atlantis (#297) üzenetére


Źşë'
addikt

ugy erted h a 3'5os jack reszere rakjak ra valami masikat? az impedancia erteke is szamithat nem? ugy ertem 32 v 16ohmos, te milyet ajanlanal, ami szol legalabb ilyen jol?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#299) Atlantis válasza Źşë' (#298) üzenetére


Atlantis
veterán

Igen, oda.

Amúgy ennek a telefonhoz semmi köze, olvass bele a fülhallgatós topicba, biztos találsz hasznos infókat.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#300) Źşë' válasza Atlantis (#299) üzenetére


Źşë'
addikt

tudom, csak nem kattoltam az off ra
egyebkent is mint a vizfolyas jutottam el a fulesig, accoustic driverbol kifolyolag...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.