Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Mantin válasza gerii (#50) üzenetére


Mantin
aktív tag

láttál már W300i-t? ;]
"szerintem pont hogy ennek a telónak van más design-ja, mert a többi SE telónak ovális a gombsora."

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#52) Bog válasza 30z.Samu (#46) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az ott egy Celica...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#53) Atlantis


Atlantis
veterán

Kinézetét tekintve megszokható darab, ha szépnek nem is nevezném...

Tudásra meg még egy w760 is elveri, abban legalább van valamilyen GPS. Miféle W9xx telefon az, ahol nincs Symbian? Szégyellheti magát az SE, ez a telefon jó lenne mondjuk W760 Fold-nak.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#54) alex89


alex89
senior tag

Kevés olyan sony van amire azt mondom,hogy kifejezetten nem tetszik,de ez köztük van. Amúgy maga az elképzelés,hogy egy minőségi,stílusos összecsukható zenemobilt csináljanak nem lenne rossz de sajna SE-nél még mindig összeférhetetlenség van az autofocus és a walkman funkciók közt :((( .

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#55) bigmasterg válasza 30z.Samu (#46) üzenetére


bigmasterg
addikt

Az nem Supra ,hanem Celica .
[link]

Szerk. Most látom ,h. Bog már megelőzött.

[ Szerkesztve ]

(#56) gerii válasza Mantin (#51) üzenetére


gerii
addikt

a W300-nak halpikkelyei vannak :) , nem teljesen kör alakúak a gombok.

(#57) Racecam válasza Atlantis (#53) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kinek kell annyira a Symbian, hogy azt erőltessék? Hány embertől olvastam itt a fórumon, hogy visszatértek a symbianos telefonról a "hagyományosra". Egyébként a W910-ben sincs. (W900-ban sem volt.) :U
De ha mégis kell, akkor ott a W960, vagy W950.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#58) bendzso


bendzso
senior tag

A fedlap szerintem szép lett, a belseje már kevésbé. Kinyitva nagyon szar alul az a bumszli...
tudása meg egy erős közepes.
Arra lennék kiíváncsi, hogy mennyivel szól jobban az előző walkmanokhoz képest, mert mindenhol azt olvasni h clearbass clearsound meg cleartököm.

(#59) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Én ugy tudtam hogy csak Angliába van törvényileg korlátozva az fm transmiterek használata, ha az n78 mehet Magyaró.n akkor ez is fog menni, a következő szoftfrissitéskor biztos feloldják ezt a korlátozást. Hogy megveszem-e? hát majd ha élőbe kipróbálom és fogja tudni mindazt amit Barcelónába meg igértek. A szoftverzió számára vagyok még kiváncsi

Cseberből vederbe

(#60) Atlantis válasza Racecam (#57) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem magával a készülékkel van bajom, hanem a pozicionálásával. A w960 ezt körberöhögi, még ha lassabb is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#61) Pompi válasza Racecam (#57) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Azok térnek "vissza" Symbainról akik divatból vesznek okostelefont. Ezek többsége hamar rájön, hogy nem kell neki. De ne is vegyen ilyet akinek nincs szüksége rá. Te belátod, hogy nincs szükésged rá, követendő példa vagy ;)

Feel Good Inc.

(#62) tuskooo válasza Racecam (#57) üzenetére


tuskooo
addikt

Ahogy Pompi is írta, az ok nem az, hogy rossz, hanem hogy számukra felesleges. A rossz döntésről viszont nem a symbian vagy a gyártók tehetnek.

(#63) Racecam válasza Pompi (#61) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ok, elfogadom az érveiteket, tényleg igazatok lehet. :K
Viszont akkor is azt kell mondjam, hogy mivel nem minden W9xx Symbian-os, nem nagy baj, hogy ez sem az. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#64) Atlantis válasza Racecam (#63) üzenetére


Atlantis
veterán

Melyik w9xx nem Symbian-os ezen kívül?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#65) copin


copin
őstag

Saját magunk is létrehozhatunk mintákat, de vannak előre definiáltak is, viszont mostantól Clear Bass a neve a korábbi MegaBass funkciónak, s négy lépésben szabályozható az ereje.

Ugyan késve, de ez is belekerült (vagyis megváltozott).

Pompi Kinek nincs szüksége okostelefonra? Bár, inkább úgy kérdezem hogy kinek van rá szüksége és így nem lesz olyan hosszú a sor. :)

[ Szerkesztve ]

(#66) Racecam válasza Atlantis (#64) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Amelyikeket írtam. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#67) Atlantis válasza Racecam (#66) üzenetére


Atlantis
veterán

:W Én ökör, én állat.... :W

Egyébként Bog, a külső leírásánál összekevertétek az oldalakat, nem? Képek alapján bal oldalt van a csatlakozó és jobb oldalt a hangerő-szabályzók, nemde? :F

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#68) szilu84


szilu84
tag

kinyitva ugy néz ki az alsó kagyló mint egy tv távirányítója :DDD

(#69) gizda


gizda
senior tag

szerintem élőben biztos szebb bár a kinyitósak nekem sem annyira bejövősek

de mi fütyi az az FM-transmitter :F

egyébként én egy rossz füles csatiját /8 centis vezetékkel/ szoktam rádugni és már szól is a rádió :) mondjuk a töltőt rádugva is szólhatna igazán

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#70) bigmasterg válasza tuskooo (#62) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nekem pl. nem kell a symbian ,de mondjatok ,már egy telót amibe normális minőségű fényképező van(nem rosszabb mint az n95 8gb-ban) ,wifi ,stereo hangszóró és lejátssza a divix filmeket. Jah és nem lenne baj a normális anyaghasználat.

(#71) Pompi válasza gizda (#69) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"de mi fütyi az az FM-transmitter "

FM-transmitter a gyakorlatban

copin: ilyen provokatív jellegű kérdésekre nem válaszolok, nincs hozzá energiám, időm, türelmem, akaratom.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#72) tuskooo válasza bigmasterg (#70) üzenetére


tuskooo
addikt

Én a symbian kérdéshez úgy állok hozzá, hogy nem az a kérdés, hogy kell -e, vagy sem, hanem hogy nemes egyszerűséggel jó, hogy megvan a lehetőséged azokra a dolgokra, amiket csinálni lehet vele. Oké, lehet, hogy valakinek nem kell, de attól biztos, hogy nem lesz rosszabb egy telefon, mert symbianos.

(#73) bigmasterg válasza tuskooo (#72) üzenetére


bigmasterg
addikt

"attól biztos, hogy nem lesz rosszabb egy telefon, mert symbianos"

Mondjuk ebbe nem vagyok teljesen biztos.
Szerintem a symbianos telóknak csúnyább a menüje ,ikonok, kinézet ,a pda-knak meg egyszerűen hányinger.

(#74) Pompi válasza bigmasterg (#73) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az ikonoktól csúnya a menü? Cserélhetőek.

Feel Good Inc.

(#75) PowerBuldog válasza bigmasterg (#73) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Olyan ikont, menüt, és témát állítsz be ami neked tetszik, ennyire egyszerű... :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#76) bigmasterg válasza PowerBuldog (#75) üzenetére


bigmasterg
addikt

Tudom ,de akkor se az igazi, meg a Nokiánál az anyaghasználat sincs vhogy a toppon.
A k800-at jobban szerettem mint ezt ,de talán az S700-at szerettem legjobban.

De ez már nagyon off.

(#77) Pompi válasza bigmasterg (#76) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Tényleg OFF és ne menjünk erre az irányba, de ki beszélt most itt Nokiáról? Okostelefon vs. nem okostelefon volt az off téma.

Feel Good Inc.

(#78) 1010


1010
őstag

ocsmány egy telefon
az se azthiszi ezzel a design valami nagyon menő lehet
pedig leginkább a kínai számológépeken van iylen kinézetük amit 300ft veszel.

(#79) Mantin válasza gerii (#56) üzenetére


Mantin
aktív tag

és C902-t :D G502 G700 W960 K770 T650 K850 K530 K220 K810 K550 W610 stb :DDD :DD :K :)

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#80) Pompi válasza 1010 (#78) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Megkérnélek, hogy az ilyen és ehhez hasonló gyakorlatilag semmitmondó hozzászólásaidtól kíméld meg a továbbiakban a fórumot. Ha majd a mindent ész nélkül fikázok amivel szembetalálkozok hozzáálláson tudsz változatni és lesznek konstruktív gondolataid akkor nyilvánulj meg. Köszönöm!

Feel Good Inc.

(#81) tuskooo válasza Pompi (#80) üzenetére


tuskooo
addikt

Szvsz ez egy véleménynyilvánítás, nem nagyon van vele baj, amit linkeltél, az már tényleg gázabb. Egyébként tényleg nem az igazi valahogy külsőre, pedig amikor először megláttam, tetszett, de az, ahogy kinyitva kinéz, főleg a gombsor :(

(#82) --Nozbert-- válasza Mantin (#49) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

T650 W890 T700

Az FM-transmitter,hogy-hogy nem működik? Ez a legérdekesebb funkciója a telefonnak. :((( Később se fog működni??
Nekem egyébként nagyon felemás érzéseim vannak ezzel a mobillal kapcsolatban. Összecsukva egész tetszetős,kinyitva viszont egy hányás. (De ez persze csak szubjekív.) Nekem az a gondom vele,hogy úgy haragozzák be,hogy ez a Walkmanek királya,aztán meg semmi innováció. Kár érte.
Amugy a teszt jó,az N78 óta ez a cikk tetszett a legjobban itt a Mobilarenán.

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#83) IIIstIII válasza --Nozbert-- (#82) üzenetére


IIIstIII
senior tag

Egyetértek veled. W902 lázban égek, de mikor meghalottam hogy nem biztos hogy kapható lesz idehaza, egy egész éjszakát szenteltem arra hogy új telefont nézzek, és ezen agyaltam jó sokkáig. Nekem legjobban a gombok, és a csukló kialakítása nem tetszik. A kagyló kialakítás sose volt nagy favorit, és most hogy elolvastam a tesztet mégjobban elment a kedvem a telefontól.

(#84) 1010 válasza Pompi (#80) üzenetére


1010
őstag

nemtudom mi bajod van
nem tetszik a telefon ezt leírtam ide.
nem fogok halálra dícsérni minden telefont

(#85) #06658560 válasza Bibby (#43) üzenetére


#06658560
törölt tag

Olvass vissza. Leirtam, IGY A KEPEK ALAPJAN. Es a kepeken nekem semmi nem jon le a kb ket ev fejlodesbol...

(#86) IIIstIII válasza 1010 (#84) üzenetére


IIIstIII
senior tag

Az a gond hogy csak véleményt mondasz, és nem érvelsz mellette. Más fórumokon ezt kommenthunt-nak hívják. Az hogy tetszik vagy sem magánügy, ha nincs egy épkézláb érved akkor senkit sem fog érdekelni.

(#87) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Érdekes teló...
De én azthiszem maradok a k800i nél

(#88) --Nozbert-- válasza Shrike7973 (#87) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Jól teszed. :)

/\/0zb3/27

(#89) mark75 válasza Pompi (#80) üzenetére


mark75
senior tag

Szerelmes a n82-be ;]
Azért ilyen :D

(#90) Pompi válasza 1010 (#84) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

IIIstIII már gyakorlatilag válaszolt helyettem, ugyanazt tudnám csak leírni még egyszer.

Feel Good Inc.

(#91) GeGexx


GeGexx
aktív tag

Talán, ha ezeket a tulajdonságokat beültetnék egy w910i házába egész jó kis teló sülne ki... tetszik de nem kéne :)

[ Szerkesztve ]

(#92) smc


smc
addikt

Hátuljáról hátlap nélkül nincs kép?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#93) EyEsOnU


EyEsOnU
tag

nemtudom ismeritek-e a nokia n82-t?!
szegény SE. esélyük sincs ilyen telefonnal ilyen árkategóriában

(#94) --Nozbert-- válasza EyEsOnU (#93) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Vagy N78... Abban is van FM-transmitter (ami működik!!!),és ugyanennyibe fáj.

/\/0zb3/27

(#95) Mamuska válasza --Nozbert-- (#94) üzenetére


Mamuska
őstag

Egy huszassal olcsóbb és százszor jobb mint ez.

(#96) --Nozbert-- válasza Mamuska (#95) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Na,akkor főleg! :K A lényegen így sem változtat:valóban sokkal jobb.

/\/0zb3/27

(#97) GeGexx


GeGexx
aktív tag

Amúgy az FM transzmitter pontosan mit is ad? Bocsi, de kezdő vok :B

(#98) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

jáááj de fáj a transmitter tiltása :O

aki fejegység vásárlása elött ál pont az átérzi ezt :O

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#99) PowerBuldog válasza GeGexx (#97) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Gyakorlatilag olyan mintha BT fülesed lenne, csak itt a hangot a rádión keresztül lehetne hallani. Vagyis a nagyinak a régi rádióján belövöd a telefon frekijét, és már bömbölhet is a nagyi rádióján a rock&roll. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#100) copin válasza ZoZa™ (#98) üzenetére


copin
őstag

Maradjunk annyiban hogy ezt ki lehet kerülni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.