Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) LonGleY


LonGleY
veterán

Nincs benne wifi? Mivannnnnn? 80-ért? Kib. idióták!

(#102) --Nozbert-- válasza LonGleY (#101) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Van HSDPA... :U
Hülyeség is lenne WiFi,mert a zárt op.rendszer miatt a VoIP-t nem lehetne használni.

/\/0zb3/27

(#103) amanoba válasza amanoba (#39) üzenetére


amanoba
őstag

#39-ben feltett kérdés?
videofelvétel hogy'smint? :F

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#104) --Nozbert-- válasza amanoba (#103) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

320x240 15 fps

/\/0zb3/27

(#105) ZoZa™ válasza copin (#100) üzenetére


ZoZa™
senior tag

komolyan? azthittem ez egy végleges dolog itthonra ennél a tipusnál. Komolyan elkezdett érdekelni ez a dolog, mert ezzel rengeteg dolgot megspórólhat az ember

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#106) tuskooo válasza LonGleY (#101) üzenetére


tuskooo
addikt

Nokiákon kívül kb. semmibe se raknak wifit, annyi nem meglepő. Egyébként úgy, mint akinek wifis mobilja van mondom, hogy józan ésszel igazából nem is kell az a wifi telefonba, úgyis olyan siralmas a lefedettség és a használható hotspotok száma.

(#108) Karma válasza tuskooo (#106) üzenetére


Karma
félisten

Viszont ha otthon van WLAN routered, költséghatékonyabban lehet Skype-olni, nagyméretű cuccokat letölteni, WC-n youtube-ot nézni, és a többi... :DDD

“All nothings are not equal.”

(#109) tuskooo válasza Karma (#108) üzenetére


tuskooo
addikt

Minek telóra nagyméretű cucc? Skype? Ott a szgép egy fülessel. Jó, persze, jól hangzik, én is így álltam hozzá, aztán rájöttem, hogy a valóságban semmi szükség rá. Máshol lenne értelme, csak hát pont hiányzik a wifi-lefedettség mindenhonnan.

(#110) E-Maxx


E-Maxx
tag

A K800i-hez is ilyet töltőt adtak.3 is volt már, tudom. :K

Külsőre okés, a gombok is okésak belül, de undoritó ez a hátra nyiló fedlap. :(
Amúgy tetszik. :)

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#111) LonGleY


LonGleY
veterán

Egész egyszerűen arról van szó, hogy ha meg akarok nézni itthon vagy a városban valamit, akkor nem kapcsolom be a saját gépem, illetve nem költök pluszban internetelérésre. Mivel egy ilyen chip a telefon amúgy sem alacsony árához képest fityingekbe kerülne, érthetetlen, hogy nem kerül bele...

És amúgy tényleg ronda. A barna W890-esnél eddig nem láttam jobbat.

[ Szerkesztve ]

(#112) tuskooo válasza LonGleY (#111) üzenetére


tuskooo
addikt

A gyártók már csak ilyenek, spórolnak mindenen, amin lehet :) Értem amúgy mire gondolsz, de a gyakorlatban elég cudar sajnos a helyzet. :(

(#113) androcles


androcles
tag

Egy kalap sz@r Wlkm- mázzal leöntve, avagy a sz@rba esett cukorka is finom, mégse kell már senkinek....

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#114) Racecam válasza androcles (#113) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Úgy látom, tényleg hígul ez a fórum... :U
Esetleg, ha majd a fikázáson kívül, ami nagyon jó magyar szokás lett, van konkrét érvekkel is alátámasztott, normális véleményed, na akkor gyere vissza legközelebb.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#115) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

:B :B
Emberek, hülye voltam, tudja forgatni a mozgásérzékelő a média menüt, csak benéztem, de durván. Mindjárt átírom a vonatkozó részeket.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#116) androcles válasza Racecam (#114) üzenetére


androcles
tag

Sajnálom, hogy nem olvastad ezt megelőzően a hozzászólásaimat, szinte minden SE telefonteszthez hozzászóltam, volt ahol terjedelmesebben is! Felsoroltam mi nem tetszik, és azért nem soroltam ismét, mert már századjára ugyanaz nem tetszik, és nincsen már észérvekkel mit sorolni, mert úgy látszik a SE sem ésszel dobja piacra a telefonjait.
Neked külön felsorolom akkor, h. mi nem tetszik, és h. "ne híguljon tovább a fórum":
- Fixfocus 3.2 mpx-ben (ez egyszerűen érthetetlen és felháborító)
- oldalsó védtelen, antipraktikus, csupasz csatlakozó,
- Wklm mobilban nincsen szabványos audió csat., pedig több gyártó már az alsókategóriás cuccokba is rak,
- dögunalmas, fantáziátlan formatev szinte az összes tipusnál ( ezt itt nem mondanám, mert van némi újítás, de inkább visszalépés - néhány nap alatt teljesen karcos az előlap?).
Egyszóval szerintem a kijelzőt, és egy két extrát kivéve (az is le van korlátózva) ez a telefon sem mutat semmi különlegeset pl. a W810-hez képest, ami szerintem összességében a kategóriájának a legjobb telefonja volt.
Neked is szép napot, és remélem nem hígul tovább a fórum. Egyebekben a Te hozzászólásaidat is olvasom, és az sem túl sűrű néha, a szabad véleménnyílvánításnak pedig minden olyan formája megengedett, ami másokat nem sért!
Üdvözlettel : Androcles

[ Szerkesztve ]

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#117) gizda válasza Bog (#115) üzenetére


gizda
senior tag

a mozgásérzékelő más néven a giroszkóp ugye :F
mert a k850i-m nem számolja a lépteim de a médiát forgatja
arra nincs valami külön lépésszámláló progi :D

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#118) Racecam válasza androcles (#116) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez a mentséged, hogy máshol, más topicban már leírtad, hogy mi az ami nem tetszik, ide már elég csak egy fikázás? :F
A szabad véleménynyilvánításnak egyébként pont ez a formája sérthet másokat, ezért is szóltam. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#119) bwoay válasza Bog (#115) üzenetére


bwoay
nagyúr

TOTÁL OFF, de nem bírtam megállni

"Lumines Block Challange egy kissé megtápolt Tetris klón, el lehet vele lenni, de nem tart sokáig a lelkesedés. "

IGN presents the best of 2005 for PSP

A legendás Tetsuya Mizuguchi zseniális játéka,
portolták PS2-re, PC-re, mobiltelefonokra,
megjelent xbox Live Arcade címként is egy változata.
Egészen az idei évig ez volt a legmagasabban értékelt PSP játék.
Tetris stílusú, valóban, de klónnak nem nevezném.
A lelkesedés pedig 3 éve tart ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#120) bobace


bobace
őstag

Ejj be szép kis teló ez Minden nagyon rendben van egészen a kameráig. És ez az a pont ami miatt még mindig W800-at használok, és ahogy elnézem egy darabig még fogok is...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#121) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Én totál megbocsájtanám az autófokuszt ha műkődne az FM transmiter, még a zseblámpa funkciót hiányolom, ami egy mobilból sem szabadna kimaradjon. A Luminous Block nevü játékkal kapcsolatban csak annyit hogy nagyon megfogott, vagány és néha az eszemet meghaladja, amugy akit érdekel, ez a játék még megtalálható a SE T650-en is, nagyon komoly játék

Cseberből vederbe

(#122) IIIstIII válasza bobace (#120) üzenetére


IIIstIII
senior tag

Egészen a W902-ig. :) Legalábbis én addig fogom használni a jó öreg W800-at.

A lumines pedig megtalálható a W910-en is, tényleg fantasztikus játék.

(#123) Mamuska válasza IIIstIII (#122) üzenetére


Mamuska
őstag

Megkapja a c902 kameráját ami kegyetlenül szar a leggyengébb ötmegás ami valaha készült.
Ennyit arról a csóódálatos w902-ről, az sem tud semmi újat sima fos SE.

(#124) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

W902-ben egyébként van FM-transmitter?

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#125) joey04 válasza Mamuska (#123) üzenetére


joey04
titán

ez igaz de legalább papíron elindultak a jó irányba, nem akarják beteges módon szétválasztani a walkmant a normális kamerától.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#126) Mamuska válasza --Nozbert-- (#124) üzenetére


Mamuska
őstag

nincs

(#127) bobace válasza IIIstIII (#122) üzenetére


bobace
őstag

Juj nem rossz :D Én megelégszem egyelőre a W960-al is, jó lesz az nekem, de mostmár iszonyatosan érik a csere. Majd mire lemegy a W902 ára elfogadhatóra, lehet megnézem magamnak, és a W960-at is megunom.

Amúgy van valami értelme ennek a Transmitternek? Most utánaolvastam, de nem látom benne a csodát.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#128) --Nozbert-- válasza Mamuska (#126) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Akkor tényleg egy kalap f_s az is. :U

bobace:nekem azért tetszik nagyon,mert a mi vén Ford Orionunkban nincs se USB,se A2DP,ugyhogy rádión keresztül hallgathatnám a zenét.

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#129) Pompi válasza bobace (#127) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Autóban MP3-as fejegység hiányában jól jöhet pl.

Feel Good Inc.

(#130) lunaticz


lunaticz
tag

nem értelek titeket. más telefonoknál meg mindig azt mondjátok hogy "ne a kamera alapján ítéld már meg a telefont te ostoba"

(#131) Zupperman


Zupperman
csendes tag

Felbukkant Zupperman :D
Zuppermannak végülis tetszik :U
Csak az az érdekes nyílááás :F :Y
Zupperman majd megfogja biztosan tapogatni ;]
De egyenéőre csak ez jöhet szóba...
W902 :O

És azerintem jobb képet csinált mint a G900
Én azt szoktam mindig azt a lakókocsis képet szoktam megnézni,
Elöl a"buborékokat meg kell nyomni,nem?Vagy csak érintő?
Kíváncsi lettem volna milyen vizulációkat lehet a külső kijelzőre rakni... :F :U

[ Szerkesztve ]

Z..........

(#139) copin válasza bwoay (#119) üzenetére


copin
őstag

Így már sokkal jobban hangzik. :D

(#140) bwoay válasza copin (#139) üzenetére


bwoay
nagyúr

:D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#141) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Nagyon kiváncsi vagyok kinek lessz majd elsőre ilyen mobilja

Cseberből vederbe

(#142) Zupperman


Zupperman
csendes tag

Lehet h nekem :))
Mert egyenlőre más telefon nincs ami tetszik...Egyenlőre :DDD
Nálam könnyen változik :DD

Z..........

(#143) erdoke


erdoke
titán

A telefon számomra teljesen érdektelen, csúnyácska belső dizájn, szándékosan ratyi kamera, emellett tele van régi "szamszungos" (vagy új "ájfónos"?) hibákkal (mass storage módban lekábul a hálózatról, becsukáskor Walkman indul, stb.), viszont a teszt kifejezetten tetszett. Alapos, változatos és néhol szellemes stílus, gratula!
Megemlítettél pár régebben már tesztelt készüléket, ám ezúttal a nevük nem mutat linkként a tesztekre.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#144) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Tud valaki valamit a Magyar törvényekről, hogy tiltva van-e az fm transzmiterek használata? Mert ha nincs tiltva akkor a SE dezinformálva van, ha meg tiltva van akkor a Nokia van tévedésben az N78-asával

Cseberből vederbe

(#145) erdoke válasza LEFTHORSE1 (#144) üzenetére


erdoke
titán

Valószínűleg engedély köteles az FM sávokon történő sugárzás. Szigorúan véve tehát nem szabályos FM transzmittert használni, de a törvényalkotó szándékát is figyelembe véve (rádió műsorok sugárzása) szerintem nem bűnözik, aki ilyen kis adóerejű, kvázi helyiséghez kötött adót használ.
Mivel a készülékben nincs GPS, talán a beállított régió vagy nyelv alapján dönti el, hogy engedi vagy sem. Persze ha az aktuális szolgáltató alapján működik, akkor nem sokat tehet a hazai felhasználó. :(

A legjobb aláírás a héten

(#146) Racecam válasza Mamuska (#123) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Megint kezded?? :U
A következő ilyen flame gyanús hozzászólásodnál szó nélkül repülsz!

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#147) joey04 válasza erdoke (#143) üzenetére


joey04
titán

becsukáskor Walkman indul,
ezt már a W350nél sem értettem.miért kell ez?
Ez olyan mintha a C905ben majd nem a védőretesz elhúzására, hanem a telefon összetolására indulna majd el a kamera. :F

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#148) mrlujoak


mrlujoak
veterán

EISA Awards 2008/2009:

European Music Phone: W980

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#149) Bog válasza erdoke (#145) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nyelvet és régiót próbáltam cserélni... hasztalan. A SIM alapján dönt (illetve a használt hálózat alapján).

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#150) badacsony válasza mrlujoak (#148) üzenetére


badacsony
őstag

W980 wins EISA award for best music phone :)

Gallery: Sony Ericsson W980

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.