Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Karma


Karma
félisten

Nem használtam Androiddal sose.
Az OpenWatch topikját nézegetném az XDA-n.

“All nothings are not equal.”

(#152) blueye válasza Karma (#151) üzenetére


blueye
veterán

Kösz, de közben [itt] megtaláltam.

(#153) DarkByte válasza blueye (#140) üzenetére


DarkByte
addikt

Megtennéd hogy lefényképezed a karórát a Galaxy S mellett? Én is most szeretnék ilyen karórát venni pont ugyanilyen mobil mellé, és jól szemléltetné a méretarányokat.

Kijelzőjét jól olvashatónak találod? Mióta megvan (10 nap ha jól látom) kellett töltened? Galaxy S folyamatos Bluetooth mellett kihúz vele egy napot? (nálam még a WiFi is megy folyamatosan egész nap mondjuk)

OpenWatch-al összekapcsolás szempontjából volt valami gondod? Stabilan tartja az órával az összeköttetést, ha ki-be mozogsz a hatókörből automatikusan visszatalálnak egymáshoz?

[ Szerkesztve ]

(#154) blueye válasza DarkByte (#153) üzenetére


blueye
veterán

Itt van egy kép a neten:

[link]

Nekem jó a szemem, teljesen jónak találom a kijelzőt. Ha rosszabb a szemed akkor a kétsoros módot nem ajánlom.

Az óra kb egy hetet megy (persze ez függ a hívások, SMSek, e-mailek számától), a Galaxyt minden este töltőre teszem, nálam is megy a WiFi a BT mellett így ki szokta húzni a napot. (persze ez is a használattól függ)

[ Szerkesztve ]

(#155) Karma válasza DarkByte (#153) üzenetére


Karma
félisten

Mindjárt csinálok valami videófélét.

“All nothings are not equal.”

(#156) DarkByte válasza blueye (#154) üzenetére


DarkByte
addikt

Köszönöm a képet! :) Nem kis óra, a Galaxy S sem egy kis darab. De ez még elvileg épp rendben van.

Idő közben Karma-tól is kaptam képet privátban, neki is köszi!

(#157) Ati 666


Ati 666
tag

Üdv mindenkinek.

-Nekem olyan gondom van ezzel a kütyüvel,hogy a kijelzője nagyon halványan olykor szinte semennyire sem olvasható.
-Ez a jelenség már kb egy másfél hónapja tart.
-Az SE szervizben azt mondták hogy nem biztos hogy meg tudják javítani,de ha mégis akkor meg elég drágán. :Y

Kérdés:
-Tud valaki valami olcsóbb megoldást erre a hibára vagy találkozott már valaki ezzel a problémával? :F

-Nagyon szeretem ezt az órát és nem szeretném ezt is egy ilyen kis hibáért kidobni mint az SE K800i met. :O

A válaszokat előre is nagyon köszönöm mindenkinek.

SonyEricsson MBW-150 BT Watch,SE W705,SE K530i,Sony Xperia S.Sony SLT a33.Sony KDL-40EX500, Sony STR-DH820, Sony BDP-S360,Sony SS-FCR6000,Sony SS-B1000,

(#158) blueye válasza Ati 666 (#157) üzenetére


blueye
veterán

Mit mond a szerviz, miért halványodott el? Kontakt hiba?

(#159) Ati 666 válasza blueye (#158) üzenetére


Ati 666
tag

Üdv.

-Az eladó annyit mondott ,hogy elvileg az akkumulátort kellene kicserélni,de mivel kifutó széria ezért már nem biztos hogy van hozzá alkatrészük. :(
-És ha ott hagyom megnézik és ha meg is tudják javítani(persze jó pénzért) és ha én azt mondom hogy nekem ennyiért nem éri meg akkor is ki kell perkálni 2500 Ft-ot. :O

SonyEricsson MBW-150 BT Watch,SE W705,SE K530i,Sony Xperia S.Sony SLT a33.Sony KDL-40EX500, Sony STR-DH820, Sony BDP-S360,Sony SS-FCR6000,Sony SS-B1000,

(#160) blueye válasza Ati 666 (#159) üzenetére


blueye
veterán

[ITT] beszélgetnek erről a témáról.

(#161) Ati 666 válasza blueye (#160) üzenetére


Ati 666
tag

-Köszi az infót. :R
-Bele is olvastam abba a fórumba ,igaz ugyan hogy angolul van a Google meg olyan tört magyarra fordítja,de azért valamennyire érthető és látom van megoldás szép számmal. :)
-Nos mivel az óra már nem garanciális nekem meg van türelmem ráadásúl Qrva jó a kézügyességem is, lehet hogy óvatosan bele kukkantok hátha még menthető a cucc. :U :D

SonyEricsson MBW-150 BT Watch,SE W705,SE K530i,Sony Xperia S.Sony SLT a33.Sony KDL-40EX500, Sony STR-DH820, Sony BDP-S360,Sony SS-FCR6000,Sony SS-B1000,

(#162) Ati 666


Ati 666
tag

-1000 bocsánat hogy ebben a topikban teszem fel ezt a kérdést.
-Azt esetleg tudja valaki,hogy kis hazánkban forgalmaznak-e még valahol Samsung Bluetooth-os karórát?

SonyEricsson MBW-150 BT Watch,SE W705,SE K530i,Sony Xperia S.Sony SLT a33.Sony KDL-40EX500, Sony STR-DH820, Sony BDP-S360,Sony SS-FCR6000,Sony SS-B1000,

(#163) blueye válasza Ati 666 (#161) üzenetére


blueye
veterán

Mennyi idő alatt adta meg magát az aksi az órában?

(#164) Ati 666 válasza blueye (#163) üzenetére


Ati 666
tag

Üdv.

-Kevéssel több mint 2 év.
-Ezek szerint ha veszek valamit rögtön 2 db-ot vegyek ,hogy legyen hozzá alkatrész? :D

SonyEricsson MBW-150 BT Watch,SE W705,SE K530i,Sony Xperia S.Sony SLT a33.Sony KDL-40EX500, Sony STR-DH820, Sony BDP-S360,Sony SS-FCR6000,Sony SS-B1000,

(#165) blueye válasza Ati 666 (#161) üzenetére


blueye
veterán

Amúgy mivel az óra igazából Fossil márkájú, én megkérdezném őket is:
[szerviz]

Az óra a halványodástól függetlenül pontosan jár?

[ Szerkesztve ]

(#166) Ati 666 válasza blueye (#165) üzenetére


Ati 666
tag

-Nagyon köszönöm a hasznos információt,mindenképpen meg fogom keresni őket.

-Azt tudom hogy Fossil márkájú,még pár hete bementem egy óra szaküzletbe ahol forgalmazzák ezt a márkát és azt mondta az eladó hogy nem árulhatták ezt a szerkentyűt mert nem igazán számít órának,mivel hogy elvileg csak az analóg része meg talán a tok a Fossil-é a többi a SonyEricsson-é.

-Az analóg része igen,a digitális részét nem szoktam nézegetni mert az szinte láthatatlan max vak sötétben látható,de tegnap pont töltenem kellet és akkor éppen pontos volt.
-Én a digitális vagyis a Bluetooth-os részét csak a zene lejátszáshoz használom azaz lejátszás indítás leállítás,léptetés hangerő állítás ezekhez nem kell a kijelző.
-Viszont a naptárnál igen és a bejövőhívásnál is jól jönne ha tudnám ki hív.

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson MBW-150 BT Watch,SE W705,SE K530i,Sony Xperia S.Sony SLT a33.Sony KDL-40EX500, Sony STR-DH820, Sony BDP-S360,Sony SS-FCR6000,Sony SS-B1000,

(#167) blueye


blueye
veterán

Van még aki most vett ilyen órát a speedshopnál? Az aksi eddig nekem min. 1 hetet ment. Most meg lemerült 1 nap alatt. Volt ilyen már vkinek? Lehet hogy nagyon régi gyártású, túltárolt órákat kaptunk???

(#168) eami válasza blueye (#167) üzenetére


eami
addikt

nemrég vettem ott Music Editiont, nekem 3 hetet ment (szinte órára pontosan).
Igaz otthon mindig kikapcsolom a bluettohot az órán és a music player sem adja vissza az openwatchnak a számok címét. Így csak az egyéb értesítéseket jeleníti meg a teló.

Amúgy ha folyamatos lesz a problémád akkor se ess kétségbe, mert 1 év garit kaptunk az órára, max (gondolom) majd visszaadják az árát...

(#169) Karma válasza blueye (#167) üzenetére


Karma
félisten

Egyébként ugye fali töltővel töltöd? Az USB nem tesz jót neki.

“All nothings are not equal.”

(#170) blueye válasza Karma (#169) üzenetére


blueye
veterán

Természetesen a hozzá adott töltővel töltöm.

(#171) blueye válasza eami (#168) üzenetére


blueye
veterán

Az enyém is ME.
Nekem is min. 1 hetet (de inkább többet) ment 1 töltéssel, múlt hét elejéig.
Nem vagyok kétségbe esve, tudom a jogaimat, de pont az akkumulátor probléma az amit nehéz bizonyítani.
Te kaptál garancialevelet hozzá?
Én most csak számlát találok.

(#172) Karma válasza blueye (#171) üzenetére


Karma
félisten

Ha harom toltes utan is csak egy napot bir, akkor megprobalhatod a hajukra kenni. Egy lemerules meg nem szignifikans szerintem. Meg nem lenne rossz mas telefonnal (OS-sel) megprobalni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#173) blueye válasza Karma (#172) üzenetére


blueye
veterán

Kösz.
DE eddig jó volt. 2011.01.04-én vettem. Kb. 1 hónapig bírta a min. 1 hetet (ezek szerint 4 töltés volt). Most pedig 3 nap alatt harmadszor kell töltenem.
Mindegy ha a mostani töltéssel is lemerül holnapra, beviszem nekik, persze az én időmből pénzemből megy majd az is.
Félek hogy igazam lesz és régiek ezek az órák, ami nem lenne gond csak pont az aksi nem bírja a korosodást :((

Amúgy az órát egy másik áramforrás hajtja? Mert az működik tovább lemerülés után is.

(#174) Karma válasza blueye (#173) üzenetére


Karma
félisten

A BT-t hamarabb letiltja, minthogy teljesen lemerülne. Én úgy emlékszem, hogy amikor csontra lemerült az órám, egy héttel később az analóg rész is leállt. De aztán lehet rosszul emlékszem.

“All nothings are not equal.”

(#175) blueye válasza Karma (#174) üzenetére


blueye
veterán

Én is így gondolom.

(#176) z67 válasza Karma (#174) üzenetére


z67
őstag

Jól emlékszel.

(#177) blueye válasza blueye (#173) üzenetére


blueye
veterán

Leadtam szervizbe.
Március közepére vállalták... (hova viszik javítani? talán Dél-Kínába egy eldugott kis halászfaluba??????)

(#178) blueye válasza blueye (#177) üzenetére


blueye
veterán

Ha valakit érdekel:
kicserélték az egész órát garancia keretén belül egy újra, most töltöm ezt...

(#179) eami válasza blueye (#178) üzenetére


eami
addikt

már épp akartam kérdezni :) örülök hogy megoldódott ,)

(#180) blueye válasza eami (#179) üzenetére


blueye
veterán

Várjuk ki a végét, az első napot bírta végig :))

(#181) Ati 666


Ati 666
tag

Üdv mindenkinek.

-Nem kicsit vagyok csalódott ezzel a kütyüvel szemben. :O
-Így egyenlőre elraktam talonba mert most semmi kedvem tízen x ezer forintot kiadni a javítására meg szíj cserére (5000 Ft) mert az is teljesen tönkrement elhasználódott. :((

SonyEricsson MBW-150 BT Watch,SE W705,SE K530i,Sony Xperia S.Sony SLT a33.Sony KDL-40EX500, Sony STR-DH820, Sony BDP-S360,Sony SS-FCR6000,Sony SS-B1000,

(#182) blueye válasza Ati 666 (#181) üzenetére


blueye
veterán

Mi történt?
Nem találsz olcsóbb szíjat? (pl. ebay)

(#183) Ati 666 válasza blueye (#182) üzenetére


Ati 666
tag

Üdv.

-Igazából az van,hogy a szíjat ami gumiból van,még tavaly 4000 Ft-ért láttam a WestEnd-ben az SE szervizben,de gondolom azóta biztos drágább lett? :F
-Interneten meg ilyen cuccokat nem szeretek rendelni mert nekem kicsit zsákba macska hatása van. :U
-A hibás kijelzőt meg garancia nélkül saccolni sem merem hogy mennyiért javítanák? :(
-Elégé kiábrándultam ebből a kütyüből.
-Ha esetleg valakit érdekel egy hibás kijelzős SonyEricsson MBW-150 óra akkor alkatrésznek jutányos áron vagy megegyezés szerint elvihető. :K

SonyEricsson MBW-150 BT Watch,SE W705,SE K530i,Sony Xperia S.Sony SLT a33.Sony KDL-40EX500, Sony STR-DH820, Sony BDP-S360,Sony SS-FCR6000,Sony SS-B1000,

(#184) blueye válasza Ati 666 (#183) üzenetére


blueye
veterán

Pedig ez (a szíj) pont interneten rendelhető a legjobban.
Mi a baja a kijelzőnek?
Miért nincs garanciád, lejárt?

(#185) Ati 666 válasza blueye (#184) üzenetére


Ati 666
tag

Üdv.

-Hát csak annyi a bajom ,hogy nem vagy csak alig látni rajta valamit,és azt is csak akkor ha be megyek egy vak sötét helyre.
-Igen a garancia már 2009-ben lejárt.
-És ha nem jó az óra akkor addig szíjat sem érdemes cserélnem rajta.

SonyEricsson MBW-150 BT Watch,SE W705,SE K530i,Sony Xperia S.Sony SLT a33.Sony KDL-40EX500, Sony STR-DH820, Sony BDP-S360,Sony SS-FCR6000,Sony SS-B1000,

(#186) blueye válasza Ati 666 (#185) üzenetére


blueye
veterán

Értem.
Akkor én se számítsak semmi jóra ha lejár a garancia.

Hol próbáltad javíttatni?

(#187) Ati 666 válasza blueye (#186) üzenetére


Ati 666
tag

Üdv.

-Először a SonyEricsson szervizben a WestEnd-ben,de ott 2500 Ft-ot kérnek csak a bevizsgálásért mármint hogy megnézzék hogy meg tudják-e javítani,aztán gondolom erre jön még a többi tízen ezer forint az alkatrész meg a javítás.
-Ezután jött az,hogy bementem egy óraboltba ahol Fossil márkát forgalmaznak,ott mondta az eladó,hogy akkumulátort kell benne cserélni és adott egy címet ahol elvileg biztosan meg tudják javítani csak azóta nemigen értem rá elvinni oda az órát.
-Röviden ennyi a történet.

-Szerintem az is tuti,hogy én vagyok ilyen szerencsétlen hogy minden szar hozzám kerül. :O :W

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson MBW-150 BT Watch,SE W705,SE K530i,Sony Xperia S.Sony SLT a33.Sony KDL-40EX500, Sony STR-DH820, Sony BDP-S360,Sony SS-FCR6000,Sony SS-B1000,

(#188) Marcell88 válasza Ati 666 (#187) üzenetére


Marcell88
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is ugyan ez a problémám, sajnos az enyémnek is elsötétült a kijelzője és nappal gyakorlatilag láthatatlan a kijelző. Én is bementem a Westendbe az SE boltba a srácon akivel beszéltem ugyan ez az óra volt és neki is volt már ilyen gondja a sajátjával. Nekem is ugyan ezt mondta annyi különbséggel, hogy a szerviz 60.000 ft-s javítási tervet küld vissza. Azt tanácsolta keressek a neten kijelzőt hozzá vagy vegyek egy órát használtan és cseréljem ki :)
Vicc, hogy ennyi pénzért 2 évet sem üzemelt az óra hibátlanul!! Ennél egy kicsit többet vártam. A boltból hazatérve nézelődtem a fórumokon és elég sok ilyen hibáról olvastam a külföldi honlapokon is. Írtam az SE-nek egy kb A4-es levelet. Ma kaptam rá választ, hogy sajnálják hogy ezt tapasztaltam és, hogy mivel lejárt a garancia mossák a kezüket.
Mivel nem egyedi a gondom ez típushiba úgyhogy remélem lesz valami megoldás és kiterjesztik a kijelzőre a garit.

Ati666 küldtem neked privát mailt is, csak nem válaszoltál. Nálam aksicseréről nem volt szó viszont érdekelne, hogy neked milyen címet adtak meg ahol tudnak segíteni. Nem szeretném kidobni az órát!

(#189) Ati 666 válasza Marcell88 (#188) üzenetére


Ati 666
tag

Üdv Marcell88.

-Bocsi hogy nem válaszoltam elégé el voltam foglalva.
-Szóval nekem ezt a címet adta meg az eladó:

Millenium óraszerviz
1052 Budapest, Pesti Barnabás utca.4.1/31.
Tel.:06-1-341-1042
Nyitvatartás: H-Szer:9-17. Cs:9-18. P:9-16-ig

-Én is meg látogatom majd őket valamikor, mert én sem szándékozom kidobni ezt a ketyerét.

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson MBW-150 BT Watch,SE W705,SE K530i,Sony Xperia S.Sony SLT a33.Sony KDL-40EX500, Sony STR-DH820, Sony BDP-S360,Sony SS-FCR6000,Sony SS-B1000,

(#190) dionaea


dionaea
őstag

vki választ tud arra hogy androidon miért fagy ha felrakom az open wach programot, de akár sic bt watch ot is mert fagy folyamatosan Galaxy Ace-n.

Szomorúan látom hogy hullanak az órák a fene egye meg pedig jó kis kütyü.

(#191) blueye válasza dionaea (#190) üzenetére


blueye
veterán

Nálam nem fagy Galaxy S-en.

(#192) Karma válasza dionaea (#190) üzenetére


Karma
félisten

Lehet, hogy bugos a Bluetooth stack a telefonon :( Sajnos a Samsungnál ez egyáltalán nem ritka (visszaemlékezve pl. a Spica régi firmware-eire és a kompatibilitási bajokra). Az lenne az érdekes, hogy más SGA-n is nyűglődik-e.

“All nothings are not equal.”

(#193) dionaea válasza Karma (#192) üzenetére


dionaea
őstag

igne az lenne jó de senkinek nincs vagy mbw-150 e vagy SGA-ja
(SGA jó név:)

frissités gondolom nem lesz egy darabig

(#194) blueye válasza blueye (#180) üzenetére


blueye
veterán

2 hét után feltöltöttem, de még 3/4 aksit mutatott, ennyit az előd "fénykorában" sem tudott így vszínűleg egy gyenge/túltárolt aksis példányt fogtam ki elsőre.

(#195) dionaea


dionaea
őstag

érdekes ha nem kapcsolom be a wifit akkor egész normálisan megy órával. ez sztem vmi soft probléma pedig nagyon jóml megy ace-el. Zene lejátszó minden. Remélem lesz frissités hivatalos

(#196) blueye válasza dionaea (#195) üzenetére


blueye
veterán

Milyen ver. számú OpenWatch-ot használsz?

(#197) dionaea válasza blueye (#196) üzenetére


dionaea
őstag

szia bocs nem irtam nem láttam a válaszod a legfrissebbet de ezzel is lefagy azt hiszem most jött ki pár napja ez az openwatch frissités.

(#198) blueye válasza dionaea (#197) üzenetére


blueye
veterán

1.5?

(#199) dionaea válasza blueye (#198) üzenetére


dionaea
őstag

igen a legfrissebb
Érdekes egy ideig megy rendesen és egyszer csak megáll mint szög reggel nem ébresztett este raktam fel ment szépen hajnal 3 kor felébredttem ránéztem ment de ébreszteni nem sikerült mert lefagyott, sztem akkor mikor ébreszteni akart. Mintha valami ütközés lenne de akár sms nél frissitésnél
már próbáltam mindent hogy ne jelezzen az óra csk hivásoknál de akkor is itt a bluetooth kapcsolattal lesz a gond sajnos

(#200) blueye válasza dionaea (#199) üzenetére


blueye
veterán

Ezt használod ébresztésre? Miért? Miért nem a telefont egy alarm app-pal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.